• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - rioja

Sonuçlar

Şaraplar - rioja - Ithalat/Ihracat

 1. BODEGAS NAJERILLA

  İspanya

  Verified by europages badge

  BODEGAS NAJERILLA, yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - Rioja, yeni şarap, kırmızı şaraplar, Şaraplar, crianzas şarapları, kontrol ve garanti edilmiş yer ismi, Şarapçılık işletmeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arenzana De Abajo-La Rioja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BODEGAS OLMAZA

  İspanya

  Aile tarafından işletilen üzüm bağlarından farklı nesillere ait 3 şarap üreticisinden doğrudan satış. « Milla De Oro » adı verilen özel bir arazi üzerinde yer almakta Rioja bölgesinde San Vicente de la Sonsierra mevkiinde 40 hektarlık bir alanı kaplayan üzüm bağlarının Alan ve Ürün Adı Tescilli ve Sertifikalıdır (DOC ve AOC). 3 farklı üzümden elde edilen kırmızı şarap ile (Joven, Crianza ve Reserva) bir beyaz şaraptan oluşan dört farklı şarap sunulmaktadır. Viña Olmaza - Olmaza Autor kırmızı ve beyaz yıllandırılmamış şaraplar - Özel seçim Crianza şarapları - Spesiyal Rezerv şaraplar.

 3. BODEGAS SOLANA DE RAMÍREZ RUIZ

  İspanya

  Ábalos (İspanya) şehrinde yerleşik ve köklü bir geçmişe sahip Bodegas Solana de Ramírez Ruiz işletmesi yıllardan beri bağcılık, şarap hazırlama ve işleme faaliyetlerini sürdürüyor. SOLANA DE RAMÍREZ y VALSARTE şarapları. Markalar: SOLANA DE RAMÍREZ y VALSARTE, beyaz şarap, genç şarap, Crianza klasik, Crianza üst kalite, Reserva, Marka şarap crianza, Marka şarap reserva. Ziyaretler. Şarap tadımları. Şarap mahzeni. Gruplar için restoran.

 4. BODEGAS Y VIÑEDOS RIVALIA

  İspanya

  Badarán, Rioja Alta'da (İspanya) yerleşik şarap işletmesiyiz. Sadece kendi üzüm bağlarımızda ürettiğimiz Tempranillo, Grenache ve Viura çeşidi üzümleri işliyoruz. Beyaz, pembe ve genç kırmızı şaraplar üretiyoruz.Markalarımız CHAVAL ve RIVALIA'dır. Rioja menşe adı korumalı şaraplar. Özel seçilmiş bağ bozumu ürünleri.

 5. BODEGAS SÁENZ DE SANTAMARÍA

  İspanya

  Genç kırmızı şaraplar, crianza ve reserva şarapları. Fıçıda beyaz şarap. Köken tescilli, nitelikli Rioja şarapları. Kendi bağlarımızın meyvesiyle, Rondan markası altında, birçok yerel ve uluslararası ödül almış, seçkin bir kırmızı ve beyaz şarap seleksiyonu geliştirdik.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BODEGAS BENETAKOA

  İspanya

  Benetakoa depoları 20 hektar bağa üzerinde yer alır ve yaşı 20 ile 80 olan, az hasat veren ve mükemmel bir kaliteye sahip eski asmalardan oluşur. Mükemmel elevaj şarabımız, bir yılı meşe fıçıda bekletilen ve üçüncü bekleme yılında olan şarabımız gibi tazelik ve meyvemsi özelliklerini muhafaza eden genç şaraplara sahibiz.

 2. BODEGAS PATROCINIO

  İspanya

  Uruñuela'da, Rioja Alta'nın merkezinde alan, harika genç şarap, reservas ve crianzas üreticisi, en tanınan markaları : SEÑORÍO DE UREÑA, ZINIO, SANCHO GARCÉS et LÁGRIMAS DE MARÍA.

 3. STEWART HILL WALKER

  Birleşik Krallık

  STEWART HILL WALKER, yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - İspanya, kırmızı şaraplar, şarap ithalatçısı, Şaraplar, Şaraplar - İspanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. BODEGAS RAMIREZ DE LA PISCINA

  İspanya

  BODEGAS RAMIREZ DE LA PISCINA, yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Vicente De La Sonsierra-La Rioja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. COMERCIALIZADORA ENEO SL.

  İspanya

  COMERCIALIZADORA ENEO SL., yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İspanya, Şaraplar - İspanya, köpüklü brut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haro, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SPANISH TRUE

  İspanya

  SPANISH TRUE, yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BODEGAS MARÍN ACOSTA, S.L.

  İspanya

  BODEGAS MARÍN ACOSTA, S.L., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap mahzeni, Şaraplar - Rioja sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. RM RIOJA GROUP

  İspanya

  RM RIOJA GROUP, yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap mahzeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laguardia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BODEGAS GOMEZ AGUIRRE SA

  İspanya

  BODEGAS GOMEZ AGUIRRE SA, yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Rioja, Şaraplar - Rioja sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcanadre, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. CARMEN & ROSA DER SPANISCHER SUPERMARKT KÖLN

  Almanya

  CARMEN & ROSA DER SPANISCHER SUPERMARKT KÖLN, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ispanyol jambonu, İber chorizo, hipermarketler, Şaraplar - Rioja sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BODEGAS Y VIÑEDOS MARTÍNEZ CORTA

  İspanya

  BODEGAS Y VIÑEDOS MARTÍNEZ CORTA, yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Rioja, yemek şarapları, kırmızı şaraplar, Şaraplar - Rioja, şarap mahzeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uruñuela-La Rioja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIÑEDOS Y BODEGAS LYNG

  İspanya

  VIÑEDOS Y BODEGAS LYNG, yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üreticileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mendavia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. A & R INTERNACIONAL

  İspanya

  A & R INTERNACIONAL, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şarküteri ürünleri, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, biralar, Şaraplar - Rioja sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Logroño-La Rioja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. BODEGAS RAMÓN BILBAO

  İspanya

  BODEGAS RAMÓN BILBAO, yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haro, La Rioja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BODEGAS MOYA-PALAFOX

  İspanya

  BODEGAS MOYA-PALAFOX, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Rioja, şarap mahzeni, Şaraplar - Rioja sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ANAVAL GOURMET S. COOP

  İspanya

  ANAVAL GOURMET S. COOP, yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. jambon ihracatı, Dijital belge oluşturma ve dağıtımı, sütlü ürün dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beniajan, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BODEGA CONTADOR

  İspanya

  BODEGA CONTADOR, yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ithal şarap, ihracat, içecek ithalatı, içecek dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rioja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BODEGAS D LUIS R

  İspanya

  BODEGAS D LUIS R, yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lanciego, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. VENTA CON DENOMINACION

  İspanya

  VENTA CON DENOMINACION, yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. alkollü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Rioja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CORPORACION LUVIENNE , INC.

  İspanya

  CORPORACION LUVIENNE , INC., yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, Şaraplar - Rioja, İçecek ithalat - ihracatı, Şaraplar - Rioja sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laredo, Cantabria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. BODEGAS FRANCO ESPAÑOLAS SA

  İspanya

  BODEGAS FRANCO ESPAÑOLAS SA, yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Rioja, Şaraplar - Rioja sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Logrono, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. SIERRA CANTABRIA SA

  İspanya

  SIERRA CANTABRIA SA, yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Rioja, Şaraplar - Rioja sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vicente De La Sonsierr, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BODEGAS AMEZOLA DE LA MORA SA

  İspanya

  BODEGAS AMEZOLA DE LA MORA SA, yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Rioja, Şaraplar - Rioja sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torremontalbo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. REAL JUNTA SA

  İspanya

  REAL JUNTA SA, yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Rioja, Şaraplar - Rioja sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuenmayor, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L.

  İspanya

  BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Rioja sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Navarra, Şaraplar - Navarra sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cintruenigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz