• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - sardinia

Sonuçlar

Şaraplar - sardinia - Ithalat/Ihracat

 1. CANTINA DEL GIOGANTINU

  İtalya

  Vermentino di Gallura D.O.C.G. Karenzia sup., Terra Mala, Lughente Terra Saliosa, Tancare, Nulvara, Brut kırmızı ve beyaz şarap üretiyoruz.

 2. E-SARDINIAFOOD.COM

  İtalya

  E-SARDINIAFOOD.COM, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Sardinia, Şaraplar - Sardinia, peynir ürünlerinin satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oristano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ATHA RUJA PODERI

  İtalya

  ATHA RUJA PODERI, yılında kurulan ve Şaraplar - Sardinia sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap mahzeni, turizm ve tarım, şarap mahzenleri, şarap tadımı hizmeti sunan şarap evi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorgali, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA GIAMPIETRO PUGGIONI SRL

  İtalya

  CANTINA GIAMPIETRO PUGGIONI SRL, yılında kurulan ve Şaraplar - Sardinia sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cannonau sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mamoiada, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AZIENDA AGRICOLA SERRANELLO

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA SERRANELLO, yılında kurulan ve Şaraplar - Sardinia sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işyeri ruhsatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bono, İtalya 'de bulunmaktadır.

Filtreler

Sonuçlar

Şaraplar - sardinia - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5 Şirketler

Ülkeler