• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - sicily

Sonuçlar

Şaraplar - sicily - Ithalat/Ihracat

 1. TENUTE CUFFARO

  İtalya

  Verified by europages badge

  TENUTE CUFFARO, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üretimi, biyolojik şarap, sicilya şarabı, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agrigento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FRANTOIO OLEARIO F.A.T.

  İtalya

  Şirketimiz, günümüzde artık otuz yıllık geleneğe sahiptir ve temel değerlere saygı duymaktadır : Doğal döngüye saygı, orijinalliği koruma ve sürekli kalite iyileştirme hedefi. Soğuk basınç geleneği, ürünün bütünlüğünü ve orijinalliğini koruyan üstün kaliteli sızma zeytinyağı elde etmek için gösterdiğimiz özenin yalnızca bir örneğidir.

 3. MADE IN SICILIA SPECIALITÀ GOURMET

  İtalya

  MADE IN SICILIA SPECIALITÀ GOURMET, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarküteri, Şarküteri, konserve gıda, soslar, restoranlar için yiyecek donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Pietro Clarenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA MYLE - AZ. AGR. SPES 2000 SNC

  İtalya

  CANTINA MYLE - AZ. AGR. SPES 2000 SNC, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. titreşimli süzgeç kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelmola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. G.A.F.A. S.R.L.

  İtalya

  G.A.F.A. S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - İtalya, Şaraplar, Şaraplar - İtalya, marsala, kuru üzüm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsala, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AZIENDA AGRICOLA VASARI

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA VASARI, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Sicily, Şaraplar - Sicily, biyolojik şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Lucia del Mela, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GS DI PECI GAETANO S.A.S

  İtalya

  GS DI PECI GAETANO S.A.S, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler, Şaraplar - Sicily, mandalina, acılı katkı ürünleri, Likörler, Şaraplar - Sicily sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paternò, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RENDA

  İtalya

  RENDA, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. şarap kültürü, internet üzerinden çikolata satışı, konserve, gastronomik ürün sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trapani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BEDDUVIDDI BOTTEGA SICILIANA

  İtalya

  BEDDUVIDDI BOTTEGA SICILIANA, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. tipik ürünler, Gıda/Beslenme - Spesyalite, sicilya pastaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valverde, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SICILIA360

  İtalya

  SICILIA360, yılında kurulan ve Gezi/Seyahat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şaraplar - Sicily, Şaraplar - Sicily sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palermo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PATERNÒ VIGNETI E CANTINE

  İtalya

  PATERNÒ VIGNETI E CANTINE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Sicily, BİYOLOJİK TARIM, biyolojik şarap, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Sicily, BİYOLOJİK TARIM sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SICILIAN FLAVORS

  İtalya

  SICILIAN FLAVORS, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. zeytin yağları, yağda konserveler, kırılmış çamfıstığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrenova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AZIENDA VINICOLA MACCOTTA

  İtalya

  AZIENDA VINICOLA MACCOTTA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Sicily, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Sicily, Şaraplar - İtalya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pantelleria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AZIENDA VITIVINICOLA CASÀ

  İtalya

  AZIENDA VITIVINICOLA CASÀ, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Sicily, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Sicily, nero d'avola, sicilya şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agrigento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AZ. AGR. REALE MARIA

  İtalya

  AZ. AGR. REALE MARIA, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üretimi, şarapçılık firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ADRANO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CRIV SRL

  İtalya

  CRIV SRL, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Sicily, Kuru yemişler, baharatlar, Şaraplar - Sicily, Kuru yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trapani (Tp), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AZIENDA VINICOLA ETNA ROCCA D'API

  İtalya

  AZIENDA VINICOLA ETNA ROCCA D'API, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Sicily, Şaraplar - Sicily sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zafferana Etnea (Ct), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. D.P.S. - DISTRIBUZIONE PRODOTTI SICILIANI

  İtalya

  D.P.S. - DISTRIBUZIONE PRODOTTI SICILIANI, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - Sicily, Şaraplar - Sicily, sicilya şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Misilmeri (pa), İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SICILIA DA BERE

  İtalya

  SICILIA DA BERE, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir. Özel gıdalar, kuru meyveler, tipik ürünler, Özel gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trapani (Tp), İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AZIENDA AGRICOLA COSTANTINO L. & FIGLI S.S.

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA COSTANTINO L. & FIGLI S.S., yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Palermo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MIMMO PAONE PRODUTTORE VINICOLO

  İtalya

  MIMMO PAONE PRODUTTORE VINICOLO, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Torregrotta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GUARINO VINI E OLIO EXTRAVERGINE DI OLIVA

  İtalya

  GUARINO VINI E OLIO EXTRAVERGINE DI OLIVA, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Partanna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SICILDELIZIE

  İtalya

  SICILDELIZIE, yılında kurulan ve Şaraplar - Sicily sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bölgesel ve tipik yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Calabria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BIASON RENZO

  İtalya

 5. LA BOUSSOLE

  Fransa

 6. SUSPIRANNU DI VASSALLO FABIO

  İtalya

  SUSPIRANNU DI VASSALLO FABIO, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap tadma turları, sicilya şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Acireale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CASA VINICOLA MORREALE

  İtalya

  CASA VINICOLA MORREALE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sicilya şarabı, şarapçılık firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Favara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AZIENDA VINICOLA MAIMONE

  İtalya

  AZIENDA VINICOLA MAIMONE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sicilya şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giammoro, İtalya 'de bulunmaktadır.