• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - trentino alto adige

Sonuçlar

Şaraplar - trentino alto adige - Ithalat/Ihracat

 1. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  İtalya

  Verified by europages badge

  HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Şaraplar - Trentino Alto Adige, köpüklü şaraplar, Şampanya tipi köpüklü şaraplar, şarap üretimi, Şaraplar - Trentino Alto Adige, şarap mağazaları, bira köpüğümousseux, toptan köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WEINGUT PITZNER

  İtalya

  WEINGUT PITZNER, yılında kurulan ve Şaraplar - Trentino Alto Adige sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. haut-adıge şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kardaun, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AZIENDA AGRICOLA MARTINELLI ALBINO

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA MARTINELLI ALBINO, yılında kurulan ve Şaraplar - Trentino Alto Adige sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap degustasyou, bağların ve mahzenlerin gezisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chizzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CEMBRANI DOC SOCIETA' CONSORTILE A.R.L.

  İtalya

  CEMBRANI DOC SOCIETA' CONSORTILE A.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Trentino Alto Adige sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köpüklü şaraplar, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cembra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CATINO FOTO S.R.L.

  İtalya