• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - trentino alto adige

Sonuçlar

Şaraplar - trentino alto adige - Ithalat/Ihracat

 1. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  İtalya

  Verified by europages badge

  HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Şaraplar - Trentino Alto Adige, köpüklü şaraplar, Şampanya tipi köpüklü şaraplar, şarap üretimi, Şaraplar - Trentino Alto Adige, şarap mağazaları, bira köpüğümousseux, toptan köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WEINGUT PITZNER

  İtalya

  WEINGUT PITZNER, yılında kurulan ve Şaraplar - Trentino Alto Adige sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. haut-adıge şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kardaun, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CEMBRANI DOC SOCIETA' CONSORTILE A.R.L.

  İtalya

  CEMBRANI DOC SOCIETA' CONSORTILE A.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Trentino Alto Adige sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köpüklü şaraplar, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cembra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AZIENDA AGRICOLA MARTINELLI ALBINO

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA MARTINELLI ALBINO, yılında kurulan ve Şaraplar - Trentino Alto Adige sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap degustasyou, bağların ve mahzenlerin gezisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chizzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CATINO FOTO S.R.L.

  İtalya