• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - tuscany

Sonuçlar

Şaraplar - tuscany - Ithalat/Ihracat

 1. CASALE FALCHINI

  İtalya

  Verified by europages badge

  San Gimignano'dan yalnızca bir kilometre uzaklıkta olan Casale Falchini şarap ve sızma zeytinyağı üretimi için bağların yer aldığı 40 hektarlık bir alan üzerinde yer alır. Bölgeye ismini veren tarihi Casale, tepe üzerinde stratejik konumu sayesinde, hala onu çevreleyen toprakların zenginliğinden faydalanabilen, bir manastır olarak kullanılıyordu.

 2. CONTUCCI DI ALAMANNO CONTUCCI & C. SOCIETA' AGRICOLA S.A.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  CONTUCCI DI ALAMANNO CONTUCCI & C. SOCIETA' AGRICOLA S.A.S., yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım işletmesi, şarapçılık firmaları, şarap üretimi, asil montepulciano şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montepulciano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ABBADIA ARDENGA IL POGGIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  ABBADIA ARDENGA IL POGGIO, yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. brunello dı montalcıno, kırmızı şaraplar, şarap üretimi, damıtılmış alkollü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalcino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VINO GIOIELLO

  İtalya

  Vino Gioiello, Tutku, Aşk, Doğa gibi çeşitli konularda kişiselleştirilmiş Etna lavı, pişmiş toprak, ahşap, renkli reçineler gibi değerli malzemeler üzerinde kabartmalı güzel etiketler ile Klasik Chianti şarabı şişeleri üretmektedir, aynı zamanda talep üzerine tamamen kişiselleştirilmiş etiketler ile şaraplar üretebiliriz. Şarap şişelerimiz eşsizdir, özellikle gerçekten orijinal bir hediye olabilecek kutuları şu an piyasada olanlar ile kesinlikle karşılaştırılamaz.

 5. BELAGAIO SOCIETÀ AGRICOLA

  İtalya

  BELAGAIO SOCIETÀ AGRICOLA, yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üretimi, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siena, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AZIENDA AGRICOLA LA TORRE

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA LA TORRE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Tuscany, Şaraplar, Şaraplar - Tuscany, brunello dı montalcıno, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalcino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AZIENDA AGRICOLA MATTEOLI

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA MATTEOLI, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Tuscany, Şaraplar - Tuscany, klasik chıantı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaiole In Chianti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GUSTOCYCLING

  Birleşik Krallık

  GUSTOCYCLING, yılında kurulan ve Gezi/Seyahat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şaraplar - Tuscany, tatil evleri kiralanması, Şaraplar - Tuscany sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. AVIGNONESI

  İtalya

  AVIGNONESI, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Tuscany, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Tuscany, asil montepulciano şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valiano Di Montepulciano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CORTEDOMINA DI MICOL BONORA

  İtalya

  CORTEDOMINA DI MICOL BONORA, yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Radda In Chianti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. UVAGGIO ENOTECA ONLINE

  İtalya

  UVAGGIO ENOTECA ONLINE, yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Capannori, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MONACI REMO SRL

  İtalya

  MONACI REMO SRL, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Tuscany, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Şaraplar - Tuscany, toskano koyun peyniri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pienza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RUBICINI SOCIETA' AGRICOLA DI RUBICINI MONALDO E EMANUELA SOCIE TA' SEMPLICE

  İtalya

  RUBICINI SOCIETA' AGRICOLA DI RUBICINI MONALDO E EMANUELA SOCIE TA' SEMPLICE, yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir. vernaccıa dı san gımıgnano, chıantı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Gimignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LE GOÛT DU VIN

  Lüksemburg

  LE GOÛT DU VIN, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - Tuscany, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Rhone vadisi, Şaraplar - Tuscany sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wormeldange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. BADIA A COLTIBUONO

  İtalya

  BADIA A COLTIBUONO, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Tuscany, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Tuscany, Şaraplar - İtalya, klasik chıantı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaiole In Chianti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TENUTA ARTIMINO

  İtalya

  TENUTA ARTIMINO, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Tuscany, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Tuscany sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MYNASYA GMBH

  Almanya

  MYNASYA GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Tuscany, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Tuscany, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Kissingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CASAVYC

  İtalya

  CASAVYC, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpüklü şaraplar, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Tuscany, Köpüklü şaraplar, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Tuscany sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scansano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AZIENDA AGRICOLA BATISTINI

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA BATISTINI, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Tuscany, Yiyecek ithalat - ihracatı, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Şaraplar - Tuscany, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suvereto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GIANNI BRUNELLI AZ. AGR. LE CHIUSE DI SOTTO

  İtalya

  GIANNI BRUNELLI AZ. AGR. LE CHIUSE DI SOTTO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Tuscany, brunello dı montalcıno, Şaraplar - Tuscany, işlenmemiş ekstra zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalcino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LA PALAZZETTA DI LUCA E FLAVIO FANTI

  İtalya

  LA PALAZZETTA DI LUCA E FLAVIO FANTI, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Tuscany, Şaraplar - İtalya, brunello dı montalcıno, Şaraplar - Tuscany sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalcino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VINO DANIELS GIDA

  Türkiye

  VINO DANIELS GIDA, yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kırmızı şaraplar, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. MAGIC DRINK THE ITALIAN MULTISTORE SRL

  İtalya

  MAGIC DRINK THE ITALIAN MULTISTORE SRL, yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. toptan peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giorgio A Liri (fr), İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AZIENDA AGRICOLA LA BADIOLA

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA LA BADIOLA, yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lucca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AGRICOLA POGGIO RUBINO

  İtalya

  AGRICOLA POGGIO RUBINO, yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar, Şaraplar - İtalya, Şaraplar, Şaraplar - İtalya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalcino (Si), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MARCHESI DE'FRESCOBALDI SOC.AGR.SRL

  İtalya

  MARCHESI DE'FRESCOBALDI SOC.AGR.SRL, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Tuscany, Şaraplar - Tuscany sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze (Fi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. NEW NET

  İtalya

  NEW NET, yılında kurulan ve Şaraplar - Tuscany sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LES OLIVIERS DE FLORENCE

  Belçika