• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - valensia birliği

Sonuçlar

Şaraplar - valensia birliği - Ithalat/Ihracat

 1. BODEGAS Y VIÑEDOS BARON D'ALBA

  İspanya

  Barón dAlba şarap mahzenleri ve üzüm bağları çeşitli cins üzümlerin yetiştirildiği 15 hektarlık bağlar olarak başladı: Kalite ve miktar olarak en iyinin elde edilmesi amacıyla Macabeo, Cabernet Sauvignon, Garnacha, Merlot, Monastrell, Syrah ve Tempranillo cinsi üzümler yetiştirilmiştir.

 2. FRANCE GOURMET VALENCIA S.L.

  İspanya

  FRANCE GOURMET VALENCIA S.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Valensia Birliği sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALCOVI

  İspanya

  ALCOVI, yılında kurulan ve Şaraplar - Valensia Birliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Almedijar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. LEYMARIE

  Belçika

  LEYMARIE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Valensia Birliği, şarap mahzeni, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Valensia Birliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eghezee, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BODEGAS VALDELOMAR - VINOS Y CAVAS

  İspanya

  BODEGAS VALDELOMAR - VINOS Y CAVAS, yılında kurulan ve Şaraplar - Valensia Birliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Requena-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HISPANIAVINEYARDS, S.L.

  İspanya

  HISPANIAVINEYARDS, S.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Valensia Birliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Torrent-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. VINUM LEVANTE

  İspanya

  VINUM LEVANTE, yılında kurulan ve Şaraplar - Valensia Birliği sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. toptan şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BODEGAS RODENO

  İspanya

  BODEGAS RODENO, yılında kurulan ve Şaraplar - Valensia Birliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hortuñas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. BESALDUCH VALLS BODEGUES

  İspanya

  BESALDUCH VALLS BODEGUES, yılında kurulan ve Şaraplar - Valensia Birliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Mateo,, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROMEKS INDUSTRIAL SA

  İspanya

 1. BODEGAS NAVARRO, S.A.

  İspanya