• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - veneto

Sonuçlar

Şaraplar - veneto - Ithalat/Ihracat

 1. CANTINE INTROVIGNE

  İtalya

  Verified by europages badge

  CANTINE INTROVIGNE, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üretimi, şarap kültürü, şaraplar, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codognè, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CA'VITTORIA

  İtalya

  CA'VITTORIA, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Veneto, prosecco, Şaraplar - Veneto, şarap degustasyou sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conegliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TENUTA IL CANOVINO

  İtalya

  TENUTA IL CANOVINO, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, kırmızı şaraplar, amarone della valpolıcella, corvına veronese, Şaraplar - İtalya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mizzole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VENETO PASSION

  İtalya

  VENETO PASSION, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kültürel -tur operatörleri, ulusal turizm otobüsleri kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montebello Vicentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MASI AGRICOLA S.P.A.

  İtalya

  MASI AGRICOLA S.P.A., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Veneto, Şaraplar - İtalya, friuli şarabı, Şaraplar - Veneto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gargagnago Di Valpolicella, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ITALIAN WINE LOVER

  İtalya

  ITALIAN WINE LOVER, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Veneto, toscana şarabı, apuila şarabı, piemontais şarabı, Şaraplar - Veneto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barletta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA

  İtalya

  VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Friuli Venezia Giulia, venedik şarabı, Şaraplar - Friuli Venezia Giulia, yumuşak şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fossalta Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AZIENDA AGRICOLA CA' DEL SETTE

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA CA' DEL SETTE, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar, Köpüklü şaraplar, tarım işletmesi, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar, Köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monteforte D'Alpone (Vr), İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DOVITIA SAS

  İtalya

  DOVITIA SAS, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dinamik gösterim, şarap analizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sovizzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CANTINE VITEVIS

  İtalya

  CANTINE VITEVIS, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - Veneto, Şaraplar, Şaraplar - Veneto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchio Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GELISI ANTONIO

  İtalya

  GELISI ANTONIO, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - Veneto, Şarap bağı ve fidanlık, Şaraphane, Şaraplar - Veneto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Quirino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AZ.AGRICOLA VIGNE MATTE S.R.L.

  İtalya

  AZ.AGRICOLA VIGNE MATTE S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cison Di Valmarino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AZIENDA AGRICOLA VIGNE DELLE ROSE

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA VIGNE DELLE ROSE, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üretimi, bira köpüğümousseux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albignasego, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AZ. AGR. MIRAVAL DI MIRAVAL GIOVANNI

  İtalya

  AZ. AGR. MIRAVAL DI MIRAVAL GIOVANNI, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ormelle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINA DEL CASTELLO

  İtalya

  CANTINA DEL CASTELLO, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Soave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CESCON ITALO STORIA E VINI

  İtalya

  CESCON ITALO STORIA E VINI, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Roncadelle di Ormelle (IT), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Veneto, Şaraplar - Veneto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchia Di Crosara (Vr), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CA.VI.BEN. (S.P.A.)

  İtalya

  CA.VI.BEN. (S.P.A.), yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Veneto, Şaraplar - Veneto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cazzano Di Tramigna (Vr), İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CANTINE BUOSO

  İtalya

  CANTINE BUOSO, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. prosecco, gri pınot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caorle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AZ. AGR. LA CASA VECCHIA

  İtalya

  AZ. AGR. LA CASA VECCHIA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Veneto, Şaraplar - Veneto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valdobbiadene (Tv), İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL

  İtalya

  AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Veneto, Şaraplar - Veneto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ormelle (Tv), İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VIGNAIOLI VENETO FRIULANI S.C.A

  İtalya

  VIGNAIOLI VENETO FRIULANI S.C.A, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontanelle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittorio Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINE VITICOLTORI VENETO ORIENTALE SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIV A

  İtalya

  CANTINE VITICOLTORI VENETO ORIENTALE SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIV A, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Hububat ve tahıllar, Sebzeler, kök, Hububat ve tahıllar, Sebzeler, kök sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salgareda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA CONSORTILE COLLIS VENETO WINE GROUP

  İtalya

  SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA CONSORTILE COLLIS VENETO WINE GROUP, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - İspanya, Şaraplar, Şaraplar - İspanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monteforte D'alpone, İtalya 'de bulunmaktadır.