• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar

Sonuçlar

Şaraplar - Ithalat/Ihracat

 1. UNIQUELAB - DISTILLERY SPIRITS & BIOTECH CHEMICALS

  Portekiz

  Verified by europages badge

  UNIQUELAB, iki faaliyet alanında faaliyet gösteren Portekizli bir şirkettir: Distillery de Basto adı altında alkollü içki üretimi ve Deterjanlar ile dezenfektanlar: Biotech Chemical. Destilaria de Basto, alkollü içecek üreticisidir. Kendi markanızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Destilaria de Basto'da, ürün tasarımından formülasyona veya her pazarın yasal durumuna kadar 360º vizyonu bütünleştiren bir hizmetle bir dizi Özel Markalı ürün geliştiriyoruz. Distribütörler veya tüccarlar için kendi markalarıyla cin votka, likör, brendi, wisky üretiyoruz. Uniquelab Biotech Chemical, Deterjan ve Dezenfektan üreticisidir. Çevreye saygılı hijyen, temizlik, deterjanlar, dezenfektanlar ve biyositler için çözümlerin formülasyonu ve üretiminde uzmanız. Özel markalı ürünler üretiyoruz. Depolama veya distribütör sektöründe bir profesyonelseniz, Uniquelab Distribütörü olmanın avantajlarına göz atın. Ev temizliği için ürünler: "Lava Bem" sprey, çok amaçlı sprey, güçlü yağ giderici sprey, biyolojik olarak parçalanabilen yağ giderici sprey, cam temizleyici sprey, Lavvo çamaşır deterjanı 100 doz ve 140 doz, Uniquelab serisinden profesyonel ürünler, restoranlar, oteller, hastaneler için deterjanlar ve yağ gidericiler. Likit ürünleri oluşturulması ve üretilmesinin yanı sıra, distribütörler ve özel markalar için bitmiş bir ambalajlı ürün oluşturmak için tüm ambalaj bileşenlerinin tasarımı, oluşturulması ve tedariki konusunda uzmanız.

 2. AURIAN SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS, 1880'den beri şarap ve Armagnac için damıtma ve satış yapmaktadır. AURIAN, güneybatı Fransa'nın kalbinde kurulmul aromalı şaraplar, likörler ve alkollü içkiler üreticisi ve tüccarıdır. Kökleri, Bay Dupeyron'un Armagnac ve Gascony şarabının en önemli tüccarlarından biri olduğu 1880 yılına kadar uzanır. Birkaç yıl sonra, Dupeyron'un torunu Philippe Aurian, aromalı şaraplar, likörler ve geleneksel alkollü içkiler üretiminde uzmanlaşmış ve ticari faaliyetlerine Armagnac olarak devam etmiştir. Bugün şirket, Fransa'nın tüm bölgelerinde yılda 500.000'den fazla şişe satıyor. Tüm AURIAN ürünleri, el yapımı, doğal aromalı meyve infüzyonları ve çoğunlukla ikisinin karışımıyla elde üretilmektedir. Eylül 2018'de Florent ve Isabella Soulhol, amacı Bay Aurian tarafından kurulan ustalık geleneğini sürdürmek ve böylece AURIAN imalathanesinin özelliklerini dış pazarlara taşımak amacıyla AURIAN imalathanesinin sahibi oldular. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. MAISON RIVIERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, 1875'ten beri Saint-Emilion'da yer alan, şarap üreticisi ve tüccarı bir aile şirketidir. Bordeaux'nun en prestijli isimlerine sahip 90 hektarlık sarmaşıklar işletiyoruz: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Bordeaux'nun en prestijli isimlerinde farklı yerleden oluşan bir alan yarattık : 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. Üzüme tutkuluyuz, bu tutku yıllar boyunca edinilmiştir ve toprağımızın kalite arayışı ve gururu ile yönlendirilmektedir! Tüm Bordeaux şarapları (Pauillac - Saint Julien- Saint Estèphe - Margaux-Pomerol..) konusunda uzun yıllardır faaliyet gösteren tutkulu bağcılara ait yerel şarapların arasından seçtiğimiz şaraplara aile üretimimizi tamamlıyoruz. "Aşırı alkol tüketimi sağlığa zararlıdır. Kararında içiniz. Alkol derecesi: Şaraba bağlı olarak 13° ila 13, 5°."

 4. SAS 007BUSINESS PRAGEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS 007BUSINESS PRAGEN, 2016 yılında Paris'te kurulmuş ve Başkan ve Kurucu / Sanatçı ve Eğitim Hukuk Müşaviri olan “Princess Aggeex HUTIN” tarafından yönetilen çok hizmet alanlı bir şirkettir. Olağanüstü ve nadir dinamizm ve yaratıcılıkla, dokuz ulusal ve uluslararası farklılığa sahiptir. Eşsiz bir BUSINESS MODEL: İstisnai, nadir ve orijinal BASİT PRAGEN FRANCHISE işletmeleri ve PRAGEN iş ortaklıkları; Katılımcı ve çevreye duyarlı bir ekonomik hedef ve dayanışma gösteren çok faydalı Afrika bitkisinden ilham alan bir "FRANSIZ ürünü". Toplulukların ve halkların, WIN-WIN ortaklıklarının daha iyi kapsanması ve sosyal ve profesyonel uyumu için ve çeşitliliği ve çok yönlülüğüyle ender ve öncü katma değerler için muazzam potansiyeliyle ideal benzersiz çözümler ve fırsatlar kaynağıdır. Bu nedenle, PRAGEN deneyimi, herhangi bir vizyon sahibi yatırımcı için alınabilecek en iyi risktir. Sanatsal ve kültürel kreasyonlarından, idari ve yasal ticari deneyimiyle çeşitli PRAGEN hizmetlerinin Tarımsal İşletme ve Etkinlikler, Yardım ve Eğitimin Paris ve Şampanya versiyonlarının denenmesi çerçevesinde iş ortaklığı sözleşmelerine ilham verir: Seyahat, para transferi, vb. Bu nedenle catering ve gıda işleme sektöründe, Bio ve aynı bitkilere dayalı kozmetik kreasyonlarında 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

 5. ELLUSTRIA LTD.

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  İçme deneyiminizi benzersiz, premium ve hikaye anlatan markalar ile zenginleştirin. Ellustria, Londra'nın merkezinden, en iyi alkollü içkileri özenle üreterek, dağıtarak ve pazarlayak dünya çapında faaliyet gösterir. Mevcut portföy, Snow Queen Votka, Romanov Votka, Belka & Strelka Votka, IL Dottore Cin ve daha birçoğu gibi Ellustria'ya ait markalardan oluşuyor. Seçkin pazarlarda Ellustria, Amuerte Gin, Highclere Castle Gin, Moko Rum, Prunier Konyak ve diğerlerinin pazarlamasını gerçekleştirir. Şu anda İngiltere'deki tüketicilere ithalat, dağıtım, toptan ve perakende satış yapabiliyoruz. Müşteri listemiz, Waitrose, Harrods, 5 Star Otelleri ve diğer premium ve lüks hesapları içerir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL, 2020 yılında kuruldu ve merkezi Asnières Sur Seine, Fransa'da bulunuyor. Şirket, özellikle sarımsak, şalgam, portakal, zeytinyağı, şarap vb. gıda ürünlerinin ithalat-ihracatında uzmanlaşmıştır Tarımsal gıda endüstrisi, tarım ve hayvancılıktan elde edilen ürünlerden tüketim malları üretmektedir. Yoğurt, peynir, dondurulmuş yemek, pate, çikolata ve diğer şekerlemeler gibi ürünler bu firmalardan gelmektedir. Daha fazla bilgi için bizi aramaya çekinmeyin.

 2. MYNASTYA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şarap yapım sürecinin her aşamasında üzümleri dikkatle izliyor ve kontrol ediyoruz. Üzüm bitkileri elle budanır. Bölgelerimiz Brunello veya Quanti gibi ünlü bölgelerle sınır komşusudur. Şirketimizin en büyük gururu ekibimizdir. Deneyimli şarap uzmanlarımız her şarap markası için ayrı bir teknolojik harita geliştirmektedir. Buna ek olarak, fermantasyonun her aşamasında, şarap kalitesinin profesyonel bir şekilde değerlendirilmesine olanak tanıyan laboratuvar testleri aracılığıyla şarabın kalitesini kontrol ediyoruz. Üzümler 12 kg'lık küçük kutularda elle hasat edilir, bu da olgunlaşmamış / çürümüş üzümlerin bu aşamada çıkarılmasına izin verir, ardından toplanan üzümler hemen kantine gönderilir, böylece solmaya veya bozulmaya zamanları olmaz. Bu da şarabımızın kalitesinde bir artışa yol açıyor. İki kantinimiz de şarap endüstrisinin önde gelen şirketlerinden Defranceschi'nin en modern ekipmanlarıyla donatılmıştır. BARRIQUE şarap mahzenleri Fransız meşesinden yapılmış yeni SAYRI fıçıları ile donatılmıştır. Şarabın yıllandırılması için piyasada kendini kanıtlamış olan İtalyan Mastro Bottaio ve Garbellotto şirketlerinin fıçılarını kullanıyoruz. Ayrıca potansiyel ortaklarımıza tadım için şarap gönderiyoruz.

 3. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tour Campanets bölgesine hoş geldiniz! Luberon ve Akdeniz arasındaki Puy-Sainte-Réparade kasabasında, Aix-en-Provence'a 20 dakika uzaklıkta yer alan güzel mülkümüz, 250 m yükseklikte 60 hektarlık orman ve 35 hektarlık üzüm bağlarını kapsamaktadır. ASMALARIMIZ, killi-kireçli toprağa ekilmektedir ve büyük topraklarımızın tüm potansiyelini ortaya koymak için Organik Tarımda büyük bir özenle işlenir. ŞARAPLARIMIZ: İnce tortularda yıllandırma, uzun soğuk fermantasyon, oksijenasyon ve sıcaklık yönetimi, sınırlı sülfit ve girdi alımıyla geleneksel şekilde şarap üretiyoruz. Buradaki anahtar şu: önce üzüm! MAHZEN: Mekanın simgesi olan 4 katlı şaraphane kulemiz Fransa'da benzeri olmayan bir konsepttir. Yenilikçi, kalite ruhu içinde yerçekimiyle vinifikasyona olanak sağlamaktadır: "Burada dairesel bir şekilde, çok nazikçe iniyoruz". Amacımız: keyif ve paylaşıma ortam sağlayan şarapları sunmak...

 4. MOONKEY GROUP

  Fransa

  Verified by europages badge

  MOONKEY GROUP, yılında kurulan ve Tütün ve tütün içmek için ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İçecekler, Şaraplar, Düz panel ekranlar, İçecekler, Şaraplar, Alkollü içkiler, Düz panel ekranlar, Çelik inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VINS ET PASSIONS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Olağanüstü şaraplar dünyasındaki ayrıcalıklı çözüm ortağınız VINS ET PASSIONS SAS şirketine hoş geldiniz. Bordeaux Grands Crus dağıtımında uzmanlaşan şirketimiz, mükemmellik, güven ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığıyla öne çıkmaktadır. Olağanüstü Seçeneklerimiz: Kapsamlı bir Bordeaux Grands Crus yelpazesi sunan VINS ET PASSIONS SAS, titiz ve güç beğenen profesyonellere yöneliktir. Özenle seçilmiş ürün portföyümüz, tanınmış dağıtımcılar ve şarap imalathaneleriyle sağlam ortaklıklardan elde edilen en kaliteli şarapları içerir. Uluslararası bir erişim: 8'i her kıtaya düzenli olarak seyahat eden 14 çalışandan oluşan bir ekiple, 40'tan fazla ülkedeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına etkili bir şekilde yanıt verebiliyoruz. Bu küresel erişim, güvenilir ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmamızı sağlarken, teklifimizi her pazarın kendine özgü özelliklerine göre uyarlamamıza olanak tanıyor. Lojistik mükemmellik: Şarap sektöründe lojistiğin öneminin bilincinde olarak depolama koşullarının optimize edilmesine büyük önem veriyoruz. Şaraplarımız sıcaklık ve nem açısından kontrol edilen bir ortamda depolanarak özelliklerinin en iyi şekilde korunmasını sağlıyoruz. Size sunduğumuz her şişede mükemmelliği, çeşitliliği ve güveni deneyimleyin.

 1. MAISON VIGNES & MER

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON VIGNES & MER, 2016 yılında Provence'ta kurulmuş bir şarap evidir. Asmalara, Cadiere d'Azur kasabası çevresindeki Bandol bağında çok iyi bakılmaktadır ve uzun yıllardır işletilmektedir. Roze şarapları diyarı Côtes de Provence ve Bandol'da kurulu bağımızdan çeşitli rozeler sunuyoruz. Ayrıca güçlü ama nadide beyaz, roze ve kırmızı Bandol'umuz var. Bandol şarapları yüzyıllardır Fransa'da olduğu kadar yurtdışında da ünlüdür. Hatta Bandol, onu kraliyet ziyafetlerinin sofralarına empoze eden Kral XV. Louis'nin en sevdiği şaraplardan biriydi. Deniz kenarında, Var bölgesinde, bağ güneye bakan tepeler üzerinde, "restanques" adı verilen teraslarda uzanmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. FATTORIA LA TORRE

  İtalya

  Verified by europages badge

  La Torre çiftliği, adını X. yüzyıldan kalma, ustalıkla restore edilmiş ve bugün hala La Villa kırsal köyünün karakteristik unsuru olan eski ortaçağ kulesinden alıyor. San Gimignano tepelerinde yer alan köy, İtalya ve Toskana'nın en çağrışım yapan ve büyüleyici manzaralarından birinin merkezinde: üzüm bağları ve zeytinlikler diyarı. Harika şaraplar, grappalar ve sızma zeytinyağı üretiyoruz. Şaraplarımız: beyaz, kırmızı ve roze çeşitleri. Büyük ölçekli üretimimiz sayesinde, hem doğrudan tüketicilere hem de şirketlere hitap edebiliyoruz. İsmimizi kalite ile pekiştiren Toskana şarabı ve yağı gibi tüm ürünlerimizi ayrıca yurtdışına ihraç ediyoruz.

 1. AZIENDA AGRICOLA CASERE

  İtalya

  Verified by europages badge

  CASERE tarım şirketi, Lison-Pramaggiore D.O.C bölgesi içindeki San Stino di Livenza (Venedik) bölgesindeki ayrıcalıklı konumuyla öne çıkıyor. Toprağın kendine özgü özellikleri sayesinde gerçekleşen verimli ekim, hem beyaz hem de kırmızı olmak üzere yüksek kaliteli şarapları üretmeyi mümkün kılıyor. Bu bağlılığımız sekiz önemli niteliğin ödüllendirildiği Consorzio Volontario Vini doc Lison - Pramaggiore tarafından takdir edildi. Bizi karakterize eden şarapçılık deneyimi, üzümün doğal seleksiyonu ve toprak ile iklimin mükemmel uyumu yolunda bizi yönlendirmeye devam ediyor. Tüketiciye eşsiz ve üstün bir kokuya sahip orijinal ürünler garanti etmek için, ekimden son ambalajlamaya kadar, titizlikle ve dikkatle takip edilen bir üretim süreci.

 2. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  İspanya

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas dünya çapında şarap ve litrelik şıra ihracatçısıdır. Basit bir şarap mahzeninden ziyade toprağı ve şarabı yaşama şeklimizi ifade etmek, takdir etmek ve bunu paylaşmak isteyen bir aile projesiyiz. Mahzenimiz "la manchuela" unvanı dahilindedir. Beyaz şaraplar. Kırmızı şaraplar. Roze şaraplar. Şıralar.

 3. CASA VINICOLA MORANDO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bağcılık açısından oldukça bilinen bir bölge olan Asti, Cuneo, Alessandria arasında yer alan Morando şarap üretimi ve şişe ve karton kutuda ambalajlamasını (40 milyon birim/yıl) gerçekleştiriyor. Firma öncelikle büyük ebatlı dağıtımlar için faaliyet göstermekte ve Piemonte bölgesine has ve ulusal, docg, doc ve igt şaraplar, köpüklü şaraplari şarap bazlı aromalı içecekler ve karton kutuda şaraplar tedarik etmektedir; kendi markaları ve özel etiket ile piyasada yer alır ve sektördeki önemli ulusal firmalar ile taşeron firma işbirliklerinde yer almaktadır.

 4. CANTINE IANNELLA S.N.C. DI IANNELLA MARIANTONIETTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  CANTINE IANNELLA 1920 Cuso'da bulunur, ailenin en büyüğü Giovanni Iannella tarafından 1920 yılında kuruldu, başlangıçta yalnızca 50 hl'lik şarap üretimi gerçekleştirmekteydi. Üretilen şaraplar Aglianico (DOC unvanının tanınmasından sonra, bu küçük kasabanın tanınmasını sağladı) ve Coda di volpe türüydü. Doksanlı yıllarda firma önemli bir sıçrayış gerçekleştirdi,

 5. CASALE FALCHINI

  İtalya

  Verified by europages badge

  San Gimignano'dan yalnızca bir kilometre uzaklıkta olan Casale Falchini şarap ve sızma zeytinyağı üretimi için bağların yer aldığı 40 hektarlık bir alan üzerinde yer alır. Bölgeye ismini veren tarihi Casale, tepe üzerinde stratejik konumu sayesinde, hala onu çevreleyen toprakların zenginliğinden faydalanabilen, bir manastır olarak kullanılıyordu.

 6. MOSAIC BEVERAGE LTD

  Kıbrıs (Güney)

  Verified by europages badge

  Mosaic Beverage Co., Arjantin, Şili, Yeni Zelanda, Avustralya ve Güney Afrika'dan en iyi şarapları tedarik etmeye ve ihraç etmeye kendini adamış, aile tarafından işletilen bir şarap distribütörüdür. Kaliteye ve orijinalliğe olan bağlılığımızla, dünya çapındaki şarap meraklılarına bir lezzet ve deneyim mozaiği sunuyoruz. Müşterilerimize seçkin şaraplar sunarak, doğaya benzeri görülmemiş bir özen göstererek tüm dünyada güvenilir ve karlı bir ortaklık kurmaya çalışıyoruz. Şaraplarımızı keşfetmek için bugün ekibimizle iletişime geçin!

 7. CHATEAU BOIS MALOT

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHATEAU BOIS MALOT & CHATEAU VALENTONS-CANTELOUP, Bordeaux yakınlarında bulunan bir aile şirketidir. AOC Bordeaux Supérieur'deki 25 hektarlık üzüm bağlarıyla tipik Bordeaux üzüm çeşitleri yetiştiriyoruz: Merlot, Cabernets, Sauvignon Blanc & Gris… Çok çeşitli beyaz, roze ve kırmızı şaraplar üretiyoruz, tek bir özelliği var: düzenli olarak ödül kazanan, yıllara yayılmış kırmızı şarap satışı. Aşırı alkol tüketimi sağlığa zararlıdır. Kararında içiniz.

 8. DIGBY

  Fransa

  Verified by europages badge

  DIGBY, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar, şarap degustasyou, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parçay-Meslay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CHÂTEAU DU GARDE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHÂTEAU DU GARDE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, kırmızı şaraplar, beyaz şaraplar, beyaz sek şarap, seçkin şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cénac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DS2VIN SASU

  Fransa

  Verified by europages badge

  DS2VIN SASU, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - İtalya, şarap mahzeni, Şaraplar - İtalya, fransız şarabı, şampanya mahzeni işletmeciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pont D Ain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  İtalya

  Verified by europages badge

  HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Şaraplar - Trentino Alto Adige, köpüklü şaraplar, Şampanya tipi köpüklü şaraplar, şarap üretimi, Şaraplar - Trentino Alto Adige, şarap mağazaları, bira köpüğümousseux, toptan köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. WL-WEINE / INH. LASHA PACHULIA

  Avusturya

  Verified by europages badge

  WL-WEINE / INH. LASHA PACHULIA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Innsbruck, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. LA CAVE ÉCLAIRÉE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA CAVE ÉCLAIRÉE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Likörler ve sert içkiler, rhum, şampanya, viski sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Issy-Les-Moulineaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DOMAINE GRAIN D'ORIENT

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE GRAIN D'ORIENT, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Organik şaraplar, bağların ve mahzenlerin gezisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caudiès De Fenouillèdes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LA CAVE DU BON TANIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA CAVE DU BON TANIN, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. fransız şarabı, roze şarap, beyaz şaraplar, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vernon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA, yılında kurulan ve Kimyasal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şaraplar, Kimya - İthalat/İhracat, Kimya - hammaddeler ve türevleri, ilaç endüstrisi için kimyasal ürünler, kırmızı şaraplar, gıda ve konserve endüstrisi kimyasal katkı malzemeleri, kimyasal katkılar, roze şarap, bira köpüğümousseux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Azurara, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. DIXVINS

  Fransa

  Verified by europages badge

  DIXVINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, roze şarap, kırmızı şaraplar, Fransız kırmızı şarapları, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auxerre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. CAVE COOPERATIVE MUSCAT DE LUNEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  CAVE COOPERATIVE MUSCAT DE LUNEL, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Entre-Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Şaraplar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

12.655 Şirketler