• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şeker rafinerileri makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

 2. DORU MACHINERY

  Türkiye

  Firmamız insan ve topluma değer katmak için 2007 yılının Mart ayında kurulmuş; makina imalatı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Torbalama kantarı imalatıyla başladığımız sektörde, tam otomatik dikey paketleme makineleri, sıvı dolum makineleri, otomatik numune alma sondası imalatıyla üretim kapasitemizi artırdık. Arge çalışmaları sonucunda 2014 yılından itibaren tam otomatik küp şeker üretim tesisleriyle anahtar teslim projeler gerçekleştirmeye başladık. Firmamızın faaliyet alanlarının merkezinde müşterilerimiz vardır. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendiriyoruz. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize değer katarken, ilişkilerimizi de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kuruyoruz. Değişen gereksinimleri önceden görüp, proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışıyoruz. Dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları ile 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde uluslararası kalite standartlarından taviz vermeden üretim yapan firmamız yakın gelecekte sektörün öncü kuruluşlarından olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 3. HAMLEM MECHANIC

  Türkiye

  HAMLEM MECHANIC, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şekerci ekipmanları, şeker paketleme, Esmer şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. THERMIBEL

  Belçika

  THERMIBEL, yılında kurulan ve Teknik-endüstriyel amaçlı cam sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strepy-bracquegnies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TEREOS SA

  Fransa

  TEREOS SA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker, alkoller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MEURA

  Belçika

  MEURA, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı malzemeler, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, öğütücüler, Isıya dayanıklı malzemeler, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peruwelz, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CARRIER EUROPE

  Belçika

  CARRIER EUROPE, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TEKNIKELLER SUGAR MACHINE COMPANY

  Türkiye

  TEKNIKELLER SUGAR MACHINE COMPANY, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. HAWKE TRANSIT SYSTEM S.L

  İspanya

  HAWKE TRANSIT SYSTEM S.L, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. zımbalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrelavega, Cantabria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. RAR - REFINARIAS DE AÇUCAR REUNIDAS, S.A.

  Portekiz

  RAR - REFINARIAS DE AÇUCAR REUNIDAS, S.A., yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, şeker paketleme, Şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. AXIVAL CONSTRUCT

  Romanya

  AXIVAL CONSTRUCT, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pitesti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. BWS TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  BWS TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, endüstriyel mikserler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grevenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ARNO H. HEINRICH GMBH

  Almanya

  ARNO H. HEINRICH GMBH, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eleme makineleri, damperli elevatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SA CORDONNIER

  Fransa

  SA CORDONNIER, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orchies, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GRONEMAN B.V.

  Hollanda

  GRONEMAN B.V., yılında kurulan ve Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengelo Ov, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. GOKTUG GRUP

  Türkiye

  GOKTUG GRUP, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. NORDZUCKER AG

  Almanya

  NORDZUCKER AG, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SUDECO INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  SUDECO INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Croydon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. HARPLEY ENGINEERING LTD

  Birleşik Krallık

  HARPLEY ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, King'S Lynn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. PUTSCH NERVA SA

  İspanya

  PUTSCH NERVA SA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALW INDUSTRY, S.R.O.

  Çek Cum.

  ALW INDUSTRY, S.R.O., yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olomouc, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. CHOCOLADE- EN SUIKERWERKENFABRIEK ELJO B.V.

  Hollanda

  CHOCOLADE- EN SUIKERWERKENFABRIEK ELJO B.V., yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çikolata şekerleme, Çikolata şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ijsselstein Ut, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. TEROM SPA

  İtalya

  TEROM SPA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argelato (BO), İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FLETCHER SMITH LTD

  Birleşik Krallık

  FLETCHER SMITH LTD, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Derby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. KRYGER INTERNATIONAL TECHNICS B.V.

  Hollanda

 6. TERVEZO ES MERNOKI IRODA KFT

  Macaristan

 7. DE SMEDT

  Belçika

 8. SANTA SANAYI LTD. STI.

  Türkiye

  Güvenlik ve Çevre Sistemleri. ATEX - toz ve gaz patlamalarına karşı önleme ve koruma sistemleri Kömür siloları ve silo ve gaz kanalları patlama kapakları Yangın ve patlama önleme - inertizasyon sistemleri. SCR/SNCR DeNOx sistemleri

 9. KUDRET MAKINE

  Türkiye

  KUDRET MAKINE, yılında kurulan ve Şekerleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar, tünelli fırın, draje şeker üretimi için tesisat ve ekipmanlar, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. ELA TEŞHIR EKIPMANLARI

  Türkiye

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz