• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şeker rafinerileri makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

 2. DORU MACHINERY

  Türkiye

  Firmamız insan ve topluma değer katmak için 2007 yılının Mart ayında kurulmuş; makina imalatı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Torbalama kantarı imalatıyla başladığımız sektörde, tam otomatik dikey paketleme makineleri, sıvı dolum makineleri, otomatik numune alma sondası imalatıyla üretim kapasitemizi artırdık. Arge çalışmaları sonucunda 2014 yılından itibaren tam otomatik küp şeker üretim tesisleriyle anahtar teslim projeler gerçekleştirmeye başladık. Firmamızın faaliyet alanlarının merkezinde müşterilerimiz vardır. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendiriyoruz. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize değer katarken, ilişkilerimizi de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kuruyoruz. Değişen gereksinimleri önceden görüp, proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışıyoruz. Dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları ile 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde uluslararası kalite standartlarından taviz vermeden üretim yapan firmamız yakın gelecekte sektörün öncü kuruluşlarından olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 3. TEKNIKELLER GROUP

  Türkiye

  TEKNIKELLER GROUP, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şekerci ekipmanları, şeker paketleme, Esmer şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MEURA

  Belçika

  MEURA, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı malzemeler, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, öğütücüler, Isıya dayanıklı malzemeler, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peruwelz, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TEREOS SA

  Fransa

  TEREOS SA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker, alkoller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CARRIER EUROPE

  Belçika

  CARRIER EUROPE, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. THERMIBEL

  Belçika

  THERMIBEL, yılında kurulan ve Teknik-endüstriyel amaçlı cam sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strepy-bracquegnies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TEKNIKELLER SUGAR MACHINE COMPANY

  Türkiye

  TEKNIKELLER SUGAR MACHINE COMPANY, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. HAWKE TRANSIT SYSTEM S.L

  İspanya

  HAWKE TRANSIT SYSTEM S.L, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. zımbalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrelavega, Cantabria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. RAR - REFINARIAS DE AÇUCAR REUNIDAS, S.A.

  Portekiz

  RAR - REFINARIAS DE AÇUCAR REUNIDAS, S.A., yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, şeker paketleme, Şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. BWS TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  BWS TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, endüstriyel mikserler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grevenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AXIVAL CONSTRUCT

  Romanya

  AXIVAL CONSTRUCT, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pitesti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. GRONEMAN B.V.

  Hollanda

  GRONEMAN B.V., yılında kurulan ve Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengelo Ov, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. ARNO H. HEINRICH GMBH

  Almanya

  ARNO H. HEINRICH GMBH, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eleme makineleri, damperli elevatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NORDZUCKER AG

  Almanya

  NORDZUCKER AG, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SA CORDONNIER

  Fransa

  SA CORDONNIER, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orchies, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PUTSCH NERVA SA

  İspanya

  PUTSCH NERVA SA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CHOCOLADE- EN SUIKERWERKENFABRIEK ELJO B.V.

  Hollanda

  CHOCOLADE- EN SUIKERWERKENFABRIEK ELJO B.V., yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çikolata şekerleme, Çikolata şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ijsselstein Ut, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. SUDECO INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  SUDECO INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Croydon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. GOKTUG GRUP

  Türkiye

  GOKTUG GRUP, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. TEROM SPA

  İtalya

  TEROM SPA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argelato (BO), İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HARPLEY ENGINEERING LTD

  Birleşik Krallık

  HARPLEY ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, King'S Lynn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ALW INDUSTRY, S.R.O.

  Çek Cum.

  ALW INDUSTRY, S.R.O., yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları, Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olomouc, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. FLETCHER SMITH LTD

  Birleşik Krallık

  FLETCHER SMITH LTD, yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Derby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PVT. LTD.

  Hindistan

  PVT. LTD., yılında kurulan ve Şeker rafinerileri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Pune, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 6. DE SMEDT

  Belçika

 7. KRYGER INTERNATIONAL TECHNICS B.V.

  Hollanda

 8. TERVEZO ES MERNOKI IRODA KFT

  Macaristan

 9. BRUNO WOLHFARTH

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirket, 1960'lı yıllarda, tamamen paslanmaz çelikten yuvarlak plakalı ve contasız filtreleri gerçekleştiren ve patenti almış olan dahi ve son derece kararlı Bruno Wolhfarth tarafından kurulmuştur. Daha sonraları bu buluşa, elastomer malzemeden esnek çarklı paslanmaz çelik pompalar, sıhhi tesisat elektropompaları ve titan malzemeden aside dayanıklı elektropompaların patentleri eklenmiştir.

 10. ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. petrol, kömür ve doğal gaz endüstrisi için tesisat ve aletler, petrol ürünü analizleri, Analitik ve araştırma ekipmanları, Bahçe teras çatısı, petrol gazı üretimi için tesisat ve ekipmanlar, petrol endüstrisi için uygulama yazılımları, petrol rafinerileri çin tesisat ve ekipmanlar, petrol ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waldbüttelbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz