• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şekil vermek için kullanılan makine aletleri

Sonuçlar

Şekil vermek için kullanılan makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. BODMER KÜSNACHT AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BODMER KÜSNACHT AG: Perçin tabancaları, biçimlendirme makineleri, Taumel soğuk biçimlendirme makineleri, perçin ve biçimlendirme sistemleri, pres, perçin presi, biçimlendirme presi üreticisi, hidrolik ve pnömatik, otomasyon sistemleri üreticisi, emniyet sistemleri üreticisi. Projeden gerçekleştirmeye kadar tümü tek elden! Çok geniş bir takım paleti sayesinde standart makinelerde tüm soğuk biçimlendirme operasyonlarını yürütebiliyoruz.

 2. ERO PROJEKT D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  ERO PROJEKT D.O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Endüstriyel dizayn, alüminyum kalıplar, Alüminyum kaplama, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, sac, sac işleme kalıpları, çelik kalıplar, imalat borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. PROFIPACK S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  PROFIPACK S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme saclar, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Ambalaj işaretleme - Makineler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Yazıcı kağıdı, 3D yazıcılar, pul formatında kesim, metal pullar, kesim makineleri için delgiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. ARNO WALLPACH METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ARNO WALLPACH METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., yılında kurulan ve Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Golling An Der Salzach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. MG MAKINA

  Türkiye

  MG MAKİNA; Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren sanayicilerimiz ile 2011 yılı aşan güvene dayalı işbirliği yaparak sektörde deneyim sahibi olan Mustafa GÖK tarafından kurulmuştur. Sektörün lider firmalarının bayilikleri ve kaliteli ithalat ürünleriyle talaşlı imalat ve metal işleme sektöründe kullanılan tüm takım tezgâhlarını üstün hizmet anlayışıyla Türk sanayisine sunmaktadır. Satışta ve satış sonrasında müşterilerin menfaatini gözeten ve sattığı malın her zaman arkasında olan satış anlayışıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek için üzerine düşebilecek fedakârlıktan kaçmayan ve özveri sahibi bir işletme olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SVR SEVER MAKINE A.S.

  Türkiye

  Our company, which started in the past in 1998 its first steps as a small lathe workshop, entered in the early 2000s this sector through innovative projects and the machines produced. Our company is one of the Turkish international companies in terms of production “value-added and innovative ideas, projects, machines” and it continues to provide the latest machines with modern technology to our valued customers. We have succeeded in providing fast production with low margin of error, high quality and easy-to-use products with our SVR 3000 machine which has the first PLC (Programmable Logic Control) system. We have become the pioneers of change and innovation in the “wire knitting machinery” sector Our company SVR SEVER MAKİNE A.Ş, which today has become the leader in the field of “Grass Fence Machinery” by providing quick and proactive solutions in the production of grass fence, is taking steady steps forward on R&D methods to become the main source for “grass fence” manufacturers in terms of machines, raw materials and production techniques Our adventure , which started before with our first step SVR 3000, continues to this day in development and production through the “Spider spiral knitting machines, BEE Hexagonal wire knitting machines and PRO – LONG – ROOVER for grass wire production and Spinner grass wire knitting machine”

 2. SIRMACI MAKINA SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Sirmaci makina(est. 2011), Who initially continued to produce mold as a complete and sub-contractor, analyzed the current state of the sector over time and discovered a narrow strait affecting the costs and delivery in the field of sink erosion. In sink erosion, which is one of the most important stages of machining, both the handicaps in electrode manufacturing and the improvements that can be made during erosion have become the main focus of sirmaci makina. As of 2015, sirmaci machine has transformed from a mold manufacturing company into a company that produces only and only sink erosion graphite electrode. Since 2015, sirmaci makina has been continuing to produce graphite electrodes from different types of grades for different expectations(less wear, erosion speed etc.). Not only about graphite electrode processing, but also on the other side of the table, that is, on the side using the electrode, with the accumulation of many years of graphite electrode processing, based on steel data, electrode design, revisions on existing electrode designs in terms of efficiency and machinablity turn-key works with customers. As of 2019, sirmaci makina wanted to manage its own inventory of graphite raw materials and thus provide faster and more effective services to its customers. Www.Grafitelektrot.Com has published as company website. Withal, sirmaci makina sign a contract with tokai carbon for being authorised edm dealer for graphite electrodes.

 3. BOMANTI IC VE DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Bomanti Ltd. established in 2011 with its headquarters located in Konya, Turkiye is proud to provide the best quality & services, achieve a high level of customer satisfaction and supply widest selection of Industrial products on the condition of advantageous Turkish Industry. We import and export top quality products from diverse Industries. Our products are various kinds of Heavy Commercial Truck parts, Semi-Trailer parts, components & Accessories. Bomanti is expert in supplying many other products from diverse Industries according to our customers requirements worldwide. Our global supply services team is composed both of experienced sales engineers and of former executives from major factories in different industrial sectors. This powerful mix of talent ensures that we offer our clients the perspective that comes from deep industry expertise as well as the insight that comes from years of hands-on experience. Our aim is to meet or exceed our customers’ expectations of Bomanti as a company and the products we sell by ensuring our products are: *Excellent quality *Safe, functional and fit for their intended purpose *Sourced and produced responsibly *Free from harmful substances Our team is responsible for ensuring all products sold by Bomanti are safe and comply with relevant consumer legislation and work closely with our suppliers to provide expert guidance so the right materials are chosen to manufacture high quality.

 4. ARONKA MAKINA VE DIS TICARET A.S.

  Türkiye

  20 yıla yakın makine sektörü içerisinde yer alan ve aktif olarak çalışan şirket ortaklarımızın sinerjisi ile kurulan ARONKA Makina ve Dış Ticaret A.Ş., MEGATON markası ile ağır tip torna, dik torna ve borverk tezgahlarına yönelik satış, pazarlama ve satış sonrası servis konusunda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti önceliği ile yola çıkan firmamız, ağırlıklı olarak gemi, vagon, döküm, demir-çelik vb. sektörlerine hizmet vermekte olup, bunların yanı sıra otomotiv, kalıp, savunma, havacılık, enerji, makine, beyaz eşya, çimento vb. sektörlerinde de geniş bir ağa sahiptir. Sadece yurtiçinde değil yurtdışında da önemli bir müşteri ağına sahip olan firmamızın ürünleri, kısa zamanda sektörlerinin lider firmaları tarafından tercih edilmiştir. Sizde bir MEGATON metal işleme makinesine sahip olmak istiyorsanız, İletişim sayfamızdan aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

 5. HWX ADVANCED TECHNOLOGY

  Türkiye

  Merhabalar, Üretim sektörüne farklı bir soluk olmak, yaratıcı çözümlerle piyasaya yol gösteren bir firma olma hedefi ile yola koyulduk. Üretim sektöründe her probleme bir çözüm sunmak için deneyimli, donanımlı çözüm odaklı bir ekibe sahibiz. Yapılan ürünleri kalite kontrol raporu ile beraber müşterimize teslim ediyoruz.Kaynaklı parçalarda kaynak bölgesine tahribatsız muayene yöntemleri kullanılarak test edilip, hatalar anında düzeltilip raporlamaktır. Genel olarak yeteneklerimiz; § Talaşlı İmalat (5 Eksen İşleme Merkezi-3 Eksen İşleme Merkezi-Cnc Torna İşleme) § Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve imalatı § Plastik Enjeksiyon § Lazer Kesim-Abkant Büküm-Punch Kesim § Cnc Router Kesim (Pleksi-Polikarbonat-Teflon Malzeme) § Kaynaklı İmalat (Alüminyum-Paslanmaz Çelik-Bakır-Demir) (TİG-MİG-Lazer Kaynak) Çözüm ortağınız olarak sizinle çalışmak çok isteriz.İrtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

 1. EMS MUHENDISLIK MAKINA CNC TALASLI IMALAT

  Türkiye

  2000 yılından bu yana Ankara'da imalat sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamız bugün Türkiye geneli müşterilerinin fason CNC freze-dik işleme işleri, fason CNC torna işleri, kalıp tasarımı ve kalıp imalatı ihtiyacını karşılamaktadır. Genel makina imalatı, otomotiv ve savunma-havacılık sektörlerine hizmet veren EMS Mühendislik - Makina, alanında uzman personeli ile parçaların tasarım ve analizini yapabilmekte, bilgisayar destekli üretim tekniklerini kullanarak kompleks geometriye sahip parçaları yüksek hassasiyette ve kalitede işleyerek belirlenen süreler içerisinde müşterilerine sunabilmektedir. Türkiye’nin her yerine her türlü yedek parça imalatını ve bunların kalıplarını üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Müşterilerin istek ve beklentilerini karşılamak amacı ile AR - GE çalışmalarına devam eden EMS Mühendislik - Makina, bugün CNC ve konvansiyonel makine parkı ve CAD/CAM destekli parça imalatı ile müşterilerine istenilen kalitede hizmet verme gayreti içindedir.

 2. SENA MAKINE

  Türkiye

  Biz aşağıdaki işlemleri yapan bakır bara işleme makineleri üteriyoruz. • Bükme • Kesme • Delme Ürünlerimizi 29 ülkeye ihraç ediyoruz. Ayrıca müşteri taleplerine göre özel makineler de üretiyoruz..

 1. MATRIX MOLDES Y MATRICES

  İspanya

  MATRIX MOLDES Y MATRICES, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Plastik malzeme kalıplama, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, metal dökme tezgah makinaları, Plastik malzeme kalıplama, metal dilimleme tezgah makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ripoll, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. DIBUMET 2010, S.L.U.

  İspanya

  DIBUMET 2010, S.L.U., yılında kurulan ve Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. parça taşıma, yiv adımlı kalıplar, Endüstriyel tasarım, kabartmalı emaye baskılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ermua, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRAVIERTECHNIK OTTO GROSS

  Almanya

  GRAVIERTECHNIK OTTO GROSS, yılında kurulan ve Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nistertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WEIDMANN MASCHINENBAU AG

  İsviçre

  WEIDMANN MASCHINENBAU AG, yılında kurulan ve Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Metaller için sanayi presleri, metal şekillendirme için mekanik presler, détrıtoırs, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Metaller için sanayi presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glattbrugg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. LARA AUTOMATIZACIÓN DE PRENSAS S. L.

  İspanya

  LARA AUTOMATIZACIÓN DE PRENSAS S. L., yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barberá Del Vallés ( Barcelona ), İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. YOU JI FRANCE

  Fransa

  YOU JI FRANCE, yılında kurulan ve Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikey tornalar, Öğütme milleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meung-Sur-Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. AGME AUTOMATED ASSEMBLY SOLUTIONS

  İspanya

  AGME AUTOMATED ASSEMBLY SOLUTIONS, yılında kurulan ve Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eibar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. GLEASON-PFAUTER MASCHINENFABRIK GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG STUDEN

  İsviçre

  GLEASON-PFAUTER MASCHINENFABRIK GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG STUDEN, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Studen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. KLINGELNBERG GMBH PRODUKTION ETTLINGEN

  Almanya

  KLINGELNBERG GMBH PRODUKTION ETTLINGEN, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ettlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HOMMEL CNC TECHNIK GMBH

  Almanya

  HOMMEL CNC TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STEMPEL-BLACHA GMBH

  Almanya

  STEMPEL-BLACHA GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinslaken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. C. MERGET & CO OHG

  Almanya

  C. MERGET & CO OHG, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ASS-SIGNIERTECHNIK GMBH

  Almanya

  ASS-SIGNIERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Isıtma ve havalandırma işleri, Metal ev eşyaları, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Isıtma ve havalandırma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GINGERM INDUSTRIAL CO., LIMITED

  Çin

  GINGERM INDUSTRIAL CO., LIMITED, yılında kurulan ve Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme saclar, el aletleri, transfer kalıpları, Dövme saclar, metal soğuk kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Songgang, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. MILL WIRE TECHNOLOGY

  Portekiz

  MILL WIRE TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kesme aletleri, endüstriyel delik zımba makinası, İnce karartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Àgueda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. HWW GMBH & CO. HOLZWERKE KG

  Almanya

  HWW GMBH & CO. HOLZWERKE KG, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. H. W. PICKARDT EK

  Almanya

  H. W. PICKARDT EK, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Metal oyucu -Makine aletleri, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Metal oyucu -Makine aletleri, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FFG WERKE GMBH - MODUL CHEMNITZ

  Almanya

  FFG WERKE GMBH - MODUL CHEMNITZ, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz