• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şeritli bandlı koruyucu kaplama - makineler

Sonuçlar

Şeritli bandlı koruyucu kaplama - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. PETROPLAST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Folyo kesimi ve sarımı söz konusu olduğunda, PETROPLAST 40 yılı aşkın bir süreden bu yana tüm sektörlerde tartışmasız kalite lideridir. Neuss kentindeki şirket merkezimizden, yurt içinde ve dışındaki müşterilerimize en kaliteli folyoları tedarik etmekteyiz - bu yaklaşık 60 çalışanımız tarafından garanti edilmekte ve sağlanmaktadır. Biz sadece filmlerin tedarik ve sevkiyatında değil, aynı zamanda kesilmesi, perfore edilmesi ve yüzeylerinin işlenmesinde de uzmanız. Temel yetkinliğimiz, folyonun kesilmesi ve sarılmasıdır! Bunun dışında, en son teknoloji cihazların kullanıldığı lazer sistemlerimizle akıllı ve günlük kullanıma uygun ambalaj çözümleri üretiyoruz. Hizmet faaliyetlerimizin bir parçası olarak, Converter'lerin vazgeçilmez bir iş ortağı ve tedarikçisi olduğumuz da akıldan çıkartılmamalıdır. Yalın organizasyon yapımız ve son teknoloji ürünü üretim teknolojimizle, ağırlıklı olarak orta ölçekli işletmelere en yüksek kalitede ürün sağlıyoruz. En küçük siparişleri de adil fiyatlarla karşılıyoruz.

 2. HUGO BECK MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hugo Beck, yatay flowpack, folyo ve kağıt paketleme makinelerinin yanı sıra 3.000 ila 18.000 döngü / saat performans aralığındaki baskı işleme ve otomasyon çözümlerinde önde gelen bir küresel uzmandır. Folyo veya kağıt ambalajlama için özel makine çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve bunlar için tüm çevre birimlerini tedarik etmekteyiz. İster müşteriye özel isterse de seri üretim makine olarak: Kapsamlı portföyümüzün içinde flowpack makineleri, flowpack, poşet veya shrink paketleme için sürekli ve aralıklı boru tipi poşetleme makineleri, demet paketleme makineleri, shrink tüneller, ardıl baskı işleme sistemleri, kâğıt sürücüler, robotlar ve elleçleme sistemleri bulunmaktadır. Müşteriler, piyasada bulunan çok çeşitli poliolefin, polipropilen, polietilen ve kompozit filmler arasından seçim yapabilirler. Monomer malzemelerden veya % 100'e kadar geri dönüştürülmüş malzemeden yapılan en son folyolar, biyofilmler ve son derece ince ambalaj filmleri de Hugo Beck makinelerinde işlenmektedir.

 3. ATS-TANNER BANDING SYSTEMS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ATS-Tanner Banding Systems AG şirketi, perakende satış ambalajları ve lojistikte ambalajlama için yüksek kaliteli bandrol yapıştırma çözümleri sağlayıcısıdır. Bir sistem tedarikçisi olan şirket, her tür ürünün lojistik amaçlarla malzeme tasarrufu sağlayacak şekilde paketlenmesinin yanı sıra ekolojik, promosyon ve müşteri dostu perakende satış ambalajlarında uzmanlaşmış bulunmaktadır. Tümü tek bir kaynaktan: Yarı otomatik bağımsız modellerden, üretim hattına entegre, tam otomatik sistemlere kadar bandrol yapıştırma makineleri, kağıt ve filmden yapılmış çevre dostu bandrolleme malzemeleri, dünya çapında servis ve bakım ağı, yetkin danışmanlık. Kendi geliştirme ve üretim departmanlarımız, bireysel ve karmaşık gereksinimler için sürekli iyileştirmeler ve yeni ürün gruplarının yanı sıra çözümler de sağlamaktadır. ATS bandrol yapıştırma makineleri ve bandrolleme malzemeleri tüm dünyada kullanılmaktadır. Tüm olası endüstrilerdeki ve uygulama alanlarındaki deneyim ve referans portföyü de buna bağlı olarak büyüktür.

 4. HE-JA VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HE-JA Verpackungsmaschinen GmbH, 1993 yılında Höller ve Weldotron şirketlerinin birikmiş uzmanlığı üzerine inşa edilmek üzere kuruldu. Takip eden yıllarda sağlam ortaklıklar kuruldu ve birçok yeni müşteri kazanıldı. Güvenilir bir OEM olarak HE-JA, küresel bir paketleme makinesi üreticisinin ortağıdır ve kusursuz çalışan birkaç yüz makineye sahiptir. Piyasadaki tüm shrink filmleri işlemek için enerji tasarruflu shrink tünelleri üretiminde uzmanlaştık ve ürün portföyümüzü son aşamada yarı otomatik veya tam otomatik bantlama makineleri veya manuel olarak çalıştırılan açılı kapama makineleriyle tamamladık. Tüm açılı kapatıcılar, paketleyiciler ve shrink tünelleri üçüncü taraf ürünlerle kombine edilebilir. Ambalajlama gereksinimleriniz için uygun bir konsept geliştirmekten mutluluk duyacağız.

 5. BANDALL

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Bandall işletmesi 1990 yılından beri kâğıtlı veya filmli bandrolleme makineleriyle ambalaj ve paketleme çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve dağıtımını yapmaktadır. Bu sarmalayıcılar, gıda, grafik, ilaç ve lojistik endüstrisinde ambalajların sarılması veya paketlenmesi için kullanılır. Bandall makineleri ultra ince bandrol (35 mµ’den itibaren) malzemesiyle çalışan yegâne makinelerdir ve önemli tasarruf sağlarlar. Bandall makineleri 80'den fazla ülkede satılmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. QUICK-PACK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  QUICK-PACK GMBH, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BECK PACKAUTOMATEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BECK PACKAUTOMATEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frickenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Plastik ambalaj, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, kağıt germe aleti, otomatik streç film sarma makinesi, denk çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goldkronach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Birleştirilmiş şişe kapak makineleri, laminasyon makinesi, ısıyla kalıplama, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ESPAC MASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESPAC MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neuffen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KALLFASS VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Almanya

  50 yılı aşkın bir süredir folyo paketleme makineleri geliştirmekte, ve dünya çapında satış ve dağıtımını yapmaktayız. Her Kallfass film paketleme makinesinde, çok miktarda sistem çözümü uzmanlığı ve sınaî deneyim bulunmaktadır. Kapsamlı makine programımız, açılı kaynak makineleri, 1 veya 2 yan kaynak makineleri, folyo kaynak makineleri, boru şeklindeki torba ambalajlama makineleri, demet paketleme makineleri (toplu paketleyicileri), strech filmle ambalajlama makineleri, shrink tünelleri ve (örn. kıskaç beslemeleri, konveyör bantları, döşeme sistemleri, istifleme istasyonları ve film katlama cihazları gibi) çok çeşitli bileşenler içermektedir. Kallfass'ın paketleme sistemleri, polietilen folyolar (PE), polipropilen folyolar (PP), poliolefin folyolar (PO) veya örn. PLA folyoları gibi, yenilenebilir hammaddelerden kaynaklanan biyo folyoları işlemektedir. Manüel, yarı otomatik veya tam otomatik folyo paketleme işlemleri için Kallfass paketleme sistemleri mevcuttur. Sistemlerimizde, tekli veya çoklu ambalajlar veya bir ambalajda veya folyo içinde çoklu paketler hazırlanabilir

 2. BRANDING BY BANDING

  Hollanda

  Branding by Banding son derece yenilikçi bir etiketleme ve ambalajlama konseptidir ve onu sunan kuruluş ise Bandall ve Speciaaldrukkerij Max. Aarts'tır. Konseptin temelinde: basılı bir kağıt veya film (biyo) bandrol ile bandrolleme. Bu konsept, mümkün olan en az miktarda malzemeyi kullanarak ürününüze mükemmel bir görünüm kazandırmak için benzersiz olanaklar sunar. Dahası, iyi düşünülmüş bir tasarım, süpermarket rafında tercih edilme olasılığını büyük ölçüde artırabilir.

 1. IMEADE

  Fransa

  IMEADE, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Etiketleme ve markalama - Makineler, Paketleme makineleri, karton ambalaj biçimlendirme makineleri, otomatik çemberleme makinaları, Etiketleme ve markalama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montrem, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TECHNIQUES ET INNOVATIONS

  Fransa

  TECHNIQUES ET INNOVATIONS, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, çemberleme makinası, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muttersholtz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SPG PACKAGING SYSTEMS GMBH

  Almanya

  SPG PACKAGING SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. QUANDEL VERPACKUNGS- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  QUANDEL VERPACKUNGS- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neunkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MAKREV PACKAGING

  Türkiye

  MAKREV PACKAGING, yılında kurulan ve Şekerleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. WILLEMS STRETCH HOODING

  Hollanda

  WILLEMS STRETCH HOODING, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, genişletme makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bladel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletleme - Makineler, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, laminasyon makinesi, ambalaj için karton makineleri, Paletleme - Makineler, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Löhne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CGM CELIK GRAPHISCHE MASCHINEN

  Almanya

  CGM CELIK GRAPHISCHE MASCHINEN, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Untermeitingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BAMATEC GMBH SÖMMERDA

  Almanya

  BAMATEC GMBH SÖMMERDA, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, pullama makinesi, denk çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sömmerda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELESA GANTER IBÉRICA S.L.

  İspanya

  ELESA GANTER IBÉRICA S.L., yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel tesislerin tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soraluce-Guipúzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. AFTECH INH. JÜRGEN FETZER

  Almanya

  AFTECH INH. JÜRGEN FETZER, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Metal ambalaj makinaları, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Metal ambalaj makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zimmern O.r., Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. R&S VERPACKUNGSTECHNIK INH. SASCHA RÖNISCH

  Almanya

  R&S VERPACKUNGSTECHNIK INH. SASCHA RÖNISCH, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laminasyon makinesi, ısıyla daralan filmli ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ATS TANNER FRANCE

  Fransa

  ATS TANNER FRANCE, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint Julien En Genevois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HELLMANN VERPACKUNG INH. JOACHIM HELLMANN

  Almanya

  HELLMANN VERPACKUNG INH. JOACHIM HELLMANN, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lehrte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HARALD HINDERER

  Almanya

  HARALD HINDERER, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rudersberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DALLIPAK GMBH

  Avusturya

  DALLIPAK GMBH, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tattendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. GUANZHOU LOOKER PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  GUANZHOU LOOKER PACKAGING MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. ALEITHE HAFTETIKETTEN GMBH

  Almanya

  ALEITHE HAFTETIKETTEN GMBH, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Matbaa harfleri fontları, Kauçuk ve plastiğin baskı ve kesilmesi, Flesografik Baskı, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Matbaa harfleri fontları, Kauçuk ve plastiğin baskı ve kesilmesi, Flesografik Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lutherstadt Wittenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz