• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • açıcı makine aletleri

Sonuçlar

Açıcı makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. GMN PAUL MÜLLER INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  En yüksek hassasiyet için yaklaşık 100 yıllık deneyim: 4. nesil yönetimindeki Nürnbergli aile şirketi GMN Paul Müller Industrie GmbH & Co. KG yüksek hassasiyetli bilyeli yataklar, makine milleri, sıkıştırma gövdeli rulmanlar, temassız contalar ve elektrikli tahrikler üretmektedir. Bunların çoğu müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel uygulamalar için özel olarak üretilmekte ve çok çeşitli uygulamalarda farklı şekillerde kullanılmaktadır. Şirketin geleceğe dönük vizyonu sayesinde gelişimi sürdürmeye ve yeni gelişimlere atılmaya da odaklanılmaktadır. Bu yüzden numune üretimi, seri üretimin başlangıcından itibaren aynı kaliteyi garanti etmenin tek yolu olan seri koşullar altında gerçekleşmektedir. GMN'deki temel ve en önemli başarı faktörlerinden biri de her şeyden önce, potansiyel müşterilerimize ve müşterilerimize satın alma öncesinde, satın alma sırasında ve satın alma sonrasında uzman tavsiyeler veren kalifiye ve bağlı çalışanlardır.

 2. PDS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PDS GMBH, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Herford, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HUGO RECKERTH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUGO RECKERTH GMBH, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Filderstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GF MACHINING SOLUTIONS AG - STEP TEC

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GF MACHINING SOLUTIONS AG - STEP TEC, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Biel, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. AG MASCHINENSERVICE INH. JOACHIM GROSSMANN E. K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  AG MASCHINENSERVICE INH. JOACHIM GROSSMANN E. K., yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Göppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SN-SPINDELTECHNIK STEFFEN NITSCHKE

  Almanya

  Verified by europages badge

  SN-SPINDELTECHNIK STEFFEN NITSCHKE, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lommatzsch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SPINDEL- UND LAGERUNGSTECHNIK FRAUREUTH GMBH

  Almanya

  Mil ve yatak teknolojisi alanında faaliyet gösteren Fraureuth GmbH bilyeli yataklar ve mil üniteleri konusunda en yüksek standartları ve teknik ilerlemeyi temsil eder. "SLF" ve "DKF" markasına sahip ürünlerimiz sadece Almanya'daki tanınmış firmalar tarafından değil, tüm dünyada 40'tan fazla ülkedeki müşteriler tarafından kullanılmaktadır. Ürünlerimiz: Hassas eğik bilyeli yataklar, eksenel bilyeli yataklar, yivli bilyeli yataklar, silindirik bilyeli yataklar, büyük bilyeli yataklar, salınımlı bilyeli yataklar, matkap milleri, germeli halka yataklar ve çok daha fazlası.

 3. SAHIN RULMAN

  Türkiye

  Sayın müşterilerimiz, Firmamız 1986 yılından beri kendi konularında uzmanlaşmış üreticilerin yeni teknoloji rulmanlarının ithalatını ve distribütörlüğünü yürütmekte olup, siz kullanıcıların ve satıcıların hizmetine sunmaktadır. Dünyada halen üretilmekte olan ve yeni geliştirilen rulman modelleri, distribütörlüğünü yürüttüğümüz rulman üreticileri tarafından da imalat programlarına alınmaktadır. Bu tip yeni nesil ürünleri siz rulmancı dostlarımızın ve makine imalatcılarımızın dikkatine sunmaktayız. Özellikle Lineer Hareket Sistemleri her geçen gün genişleyen stoklarımıza ilave olarak yeni ürünler de katılmaktadır.

 4. ANKARA ÇILINGIR

  Türkiye

  Ankara Çilingir Anahtarcı, Ankara çilingir, Ankara anahtarcı, Çilingir, Anahtarcı, Cilingir, Oto çilingir Ankara ilçeleri ve semtlerinde çilingir ve anahtar işlerinizi en uygun fiyatlarla yapmaktayız. Çilingir işlerinde tecrübeli ustalarımız ile siz değerli Ankara’lıların hizmetinizdeyiz. Ankara çilingir olarak Uygun fiyat, temiz işçilik ve itina ile hizmet vermekteyiz. Haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz. Hizmet verdiğmiz bölgeler ve hizmetlerimiz Anıttepe çilingir anahtarcı ,

 5. EKICIFEN

  Türkiye

  Ekicifen sürekli eğitim ve yaşam boyu öğrenme motivasyonlu çalışanları ile, yazılı sözlü ve görsel iletişimi kurumsal davranışlarla bütünleştirerek, sektörde liderlik gücünü temel değerlerinden ve yetkinliğinden alarak, ürünlerini analitik düşünce, yeni teknolojiler ve çevre bilinciyle geliştirerek müşterilerine verimliliği, kaliteyi ve memnuniyeti sunar

 1. HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Açıcı makine aletleri, Seyyar kilitler, Diş açma - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Açıcı makine aletleri, Seyyar kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soest, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROMAI ROBERT MAIER GMBH

  Almanya

  ROMAI ROBERT MAIER GMBH, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delme birimi, Motorlu miller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaihingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CNC-TECHNIK-AUTOMATION WOLFGANG KLEISER

  Almanya

  CNC-TECHNIK-AUTOMATION WOLFGANG KLEISER, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SERI - SOCIEDADE DE ESTUDOS E REALIZAÇÕES INDUSTRIAIS

  Portekiz

  SERI - SOCIEDADE DE ESTUDOS E REALIZAÇÕES INDUSTRIAIS, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, montaj hattı otomasyonu, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Do Conde, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. IBAG HSC TECHNOLOGY

  Fransa

  IBAG HSC TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Açıcı makine aletleri, Açıcı makine aletleri, pim üretimi, mil rektifiye makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niederbronn Les Bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BLACK ET DECKER (BELGIUM)

  Belçika

  BLACK ET DECKER (BELGIUM), yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bataryalar, Pnömatik aletler, Açıcı makine aletleri, Bataryalar, Pnömatik aletler, bahçe el aletleri, Açıcı makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. PRECISE FRANCE

  Fransa

  PRECISE FRANCE, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Peillonnex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DER SPINDELDOCTOR - EGIN-HEINISCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  DER SPINDELDOCTOR - EGIN-HEINISCH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Naumburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BERMA MACCHINE SRL

  İtalya

  BERMA MACCHINE SRL, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. markalayıcılar, Endüstriyel işaretleme, markalama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BUDRIO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BROCHEXPRESS

  Fransa

  BROCHEXPRESS, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bakım, Endüstriyel bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaurepaire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ELECTROBROCHE CONCEPT - SMG

  Fransa

  ELECTROBROCHE CONCEPT - SMG, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Noeux Les Mines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. UNIOR COMPONENTS

  Sırbistan

  UNIOR COMPONENTS, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. broş, metal lehimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kragujevac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 3. ALAA MAKINA

  Türkiye

  ALAA MAKINA, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Planya tezgahları, Planya tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. DOMS

  Belçika

  DOMS, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. el arabaları, giriş kontrol sistemi, dev kapılar, ana kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ZWANZIG HF-SPINDEL-SYSTEME

  Almanya

  ZWANZIG HF-SPINDEL-SYSTEME, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Açıcı makine aletleri, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Hi-fi televizyon ve video aksesuarları, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Açıcı makine aletleri, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Hi-fi televizyon ve video aksesuarları, Elektrik - Dağıtım sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ahrensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FEINMEC MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  FEINMEC MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Cıvata ve somun, Açıcı makine aletleri, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Cıvata ve somun, Açıcı makine aletleri, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bösingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BROS TAKIM SANAYI

  Türkiye

  BROS TAKIM SANAYI, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. broş, endüstriyel dişli freze makinesi, kitap dikme makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hadimkoy, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. WINNER TUNGSTEN PRODUCTS CO., LTD

  Çin

  WINNER TUNGSTEN PRODUCTS CO., LTD, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. YANTAI YUNSHENG PETROLEUM MACHINE ACCESSORIES CO., LTD

  Çin

  YANTAI YUNSHENG PETROLEUM MACHINE ACCESSORIES CO., LTD, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yantai, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. HUSILLOS PLASTICOS

  İspanya

  HUSILLOS PLASTICOS, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ajalvir, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Açıcı makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.927 Şirketler