• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ağaçlandırma

Sonuçlar

Ağaçlandırma - Ithalat/Ihracat

 1. ANKARA MAVI LADIN

  Türkiye

  Ankara Mavi Ladin olarak son 10 yılda çeşitli büyüklükteki mavi ladinlerimizle belediyelere, site yönetimlerine, peyzaj şirketlerine ve konsolosluklara hizmet vermekteyiz. Latince "Picea Pungens Hoopsii" olarak bilinen bu ağaçlar ülkemizin özellikle Ankara bölgesinde çok başarıyla büyür ve muazzam bir görünüm kazanır. Yetişmiş olanlarının zor bulunması nedeniyle çok değerli bir ağaçtır. Özellikle site peyzaj çalışmalarında çok istenilen bu ağaçlar, çok sulama istemediği gibi bulundukları ortamada iananılmaz güzellik katar. Elimizdeki ithal mavi ladinler sepetli olduğundan, transfer edileceği yere götürüldüğünde tutması garantidir. Mavi ladinlerimiz 6 ile 8 yaş arasında olup, uzunlukları 1, 60-2, 20 arasında değişmektedir.

 2. YENICECEVIZ

  Türkiye

  Amacımız....Ceviz yetiştiriciliği ülkemiz şartlarında henüz istenilen düzeye gelememiştir. Günlük tüketimin ihtiyacının karşılanma oranı %50-60'lar seviyesinde olduğu ülkemizde, ceviz yetiştiriciliği yatırım yapılabilir durumdadır, birim maliyetin düştüğü, ürün kalitesinin yükseldiği "endüstriyel işletmelere geçiş dönemi yaşamaktayız. Endüstriyel hale gelmekte olan işletmelerinde, başta tecrübe noksanlığına bağlı olarak ortaya çıkan sorunlar birleşerek yatırımın verimsiz hale gelmesi sorununu ortaya çıkarmaktadır. Yenice Ceviz Fidancılık olarak uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübeler ile sizlere toplam yönetim danışmanlığı sunmaktayız.Dürüstlüğü, doğruluğu, insan ilişkilerini, her zaman ön planda tutmaya gayret gösteriyoruz. Sizinle de tanışmak tecrübe ve fikirlerimizi paylaşmak isteriz.Ceviz Fidanlarımızı anlaşmalı kargo şirketlerimiz aracılığı ile indirimli olarak gönderiyoruz. Toplu alımlarda kendi aracımızla teslim edilirCeviz fidanlarımız ilk elden, aracısız, kaliteli ve sağlıklıdır.Sertifikalı, İsmine Doğru, Garantili, hastalık ve zararlılardan ari yeni sezon Ceviz Fidanı Satışlarımız Devam Etmektedir.Chandler Fernor Pedro Franquette Ceviz Fidanı Fernette Ceviz FidanSizlerinde bildiği gibi meyve yetiştiriciliğinin temeli fidanla başlamaktadır. Fidan dikimi yapıldıktan sonra 3-5 yıl boyunca hiçbir getiri elde etmeden beklenilmekte emek, para ve en önemlisi zaman harcamaktadır

 3. FORÊT ET NATURE

  Lüksemburg

  FORÊT ET NATURE, yılında kurulan ve Ağaç budama ve kesimi/devirmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ağaçlandırma, tehlike yaratan ağaçların kesimi, orman bakımı, Ağaçlandırma, ahşap kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grosbous, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. INKA FOREST EXPORT S.A.C

  Peru

  INKA FOREST EXPORT S.A.C, yılında kurulan ve Ağaçlandırma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lima, Peru 'de bulunmaktadır.

 5. CO2 GESTIÓN

  İspanya

  CO2 GESTIÓN, yılında kurulan ve Ağaçlandırma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yeniden ağaçlandırma çalışmaları, ormancılık sektöründe danışmanlık hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molinos De Duero, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PURICELLI AMBIENTE VERDE S.R.L.

  İtalya

  PURICELLI AMBIENTE VERDE S.R.L., yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jerago Con Orago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. COOPERATIVA AGRICOLA DI S. BIAGIO - SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  İtalya

  COOPERATIVA AGRICOLA DI S. BIAGIO - SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. G.T.R. S.R.L.

  İtalya

  G.T.R. S.R.L., yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olbia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BIZZOTTO STEFANO

  İtalya

  BIZZOTTO STEFANO, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW ŚWIĄTKOWSCY

  Polanya

  SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW ŚWIĄTKOWSCY, yılında kurulan ve Ağaçlandırma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kozalaklı ağaç fideleri, ağaçlandırma çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Choceń, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. AGRICOLA F.LLI ANNIBALI S.R.L.

  İtalya

  AGRICOLA F.LLI ANNIBALI S.R.L., yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gualdo Cattaneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LETTIERI ESTERINA

  İtalya

  LETTIERI ESTERINA, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capaccio Paestum, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MARCHIORI GROUP S.R.L.

  İtalya

  MARCHIORI GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campolongo Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TOMASELLA FRANCESCO

  İtalya

  TOMASELLA FRANCESCO, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codogne', İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BRUTTI E. - MINCIO SCAVI S.A.S.

  İtalya

  BRUTTI E. - MINCIO SCAVI S.A.S., yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marmirolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LA MONTAGNA

  İtalya

  LA MONTAGNA, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barga, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ARCO DEL LAVORATORE

  İtalya

  ARCO DEL LAVORATORE, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roddino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CONSORZIO COMUNALIE PARMENSI

  İtalya

  CONSORZIO COMUNALIE PARMENSI, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo Val Di Taro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. FIDELI FLAVIO PIERFRANCESCO

  İtalya

  FIDELI FLAVIO PIERFRANCESCO, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Teodoro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AZ.AGR. V.T.M. VIVAI TOLLIO MANUEL

  İtalya

  AZ.AGR. V.T.M. VIVAI TOLLIO MANUEL, yılında kurulan ve Ağaçlandırma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fidecilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca Padovana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EUROPEAN GLOBAL SERVICE S.R.L.

  İtalya

  EUROPEAN GLOBAL SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gualdo Cattaneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RICCI

  İtalya

  RICCI, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LA FORESTA SOC. COOP.

  İtalya

  LA FORESTA SOC. COOP., yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Susa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CAVAGLIA' PIER MARCO

  İtalya

  CAVAGLIA' PIER MARCO, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavallerleone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PICCATO MICHELE

  İtalya

  PICCATO MICHELE, yılında kurulan ve Ağaçlandırma sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PEDRINAZZI S.R.L.

  İtalya

  PEDRINAZZI S.R.L., yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crema, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LEATIMONTES SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA

  İtalya

  LEATIMONTES SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GEBRUEDER GAMPER DES GAMPER MICHAEL & CO. OHG

  İtalya

  GEBRUEDER GAMPER DES GAMPER MICHAEL & CO. OHG, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velturno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. AGRIVERDE S.N.C. DI SALVAGNINI GIANCARLO E FIGLI

  İtalya

  AGRIVERDE S.N.C. DI SALVAGNINI GIANCARLO E FIGLI, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto Viro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. F LLI SIMONCELLI DI SIMONCELLI S.N.C.

  İtalya

  F LLI SIMONCELLI DI SIMONCELLI S.N.C., yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dikme, Ağaçlandırma, Dikme, Ağaçlandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ceresara, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz