• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • aerosol - madeni kaplar

Sonuçlar

Aerosol - madeni kaplar - Ithalat/Ihracat

 1. KERONA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Öncü teknolojilerimiz için şimdiden, örneğin ALMAN HAMMADDE VERİMLİLİK ÖDÜLÜ (DEUTSCHEN ROHSTOFF-EFFIZIENZ-PREIS) veya Baden-Württemberg Eyaleti Çevre Teknolojisi Ödülü (Umwelttechnikpreis des Landes Baden-Württemberg) gibi birçok ödüle layık görülmüş bulunmaktayız. Yüksek fayda değerine sahip yenilikçi ancak kullanımı kolay ürünler - Smart Chemicals - bizim markamızdır. İster atölyede, ister uzman mağazalarda veya sanayide olsun: Kimya sektöründeki özel etiketimiz olan KERONA ile teknik aerosoller alanında birçok ödüllü ürünlere sahip olursunuz. El sanatları ve atölye sektöründe üretim yetkinliği ve yılların deneyimi ile öne çıkmaktayız. Hem pazara hem de kullanıcılarımıza yakınız. Biz sizin dilinizi konuşuyoruz. Kendi araştırma ve geliştirme laboratuvarımızda yarının ürünleri üzerinde çalışıyoruz ve size pazar liderliği ve inovasyon sunuyoruz.

 2. PLASMATEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PLASMATEC GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Adelebsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TECHNICAL4HELP INH. RICHARD RUDDIGKEIT

  Almanya

  Verified by europages badge

  TECHNICAL4HELP INH. RICHARD RUDDIGKEIT, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Neuenahr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TLA-TECHNIK E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  TLA-TECHNIK E.K., yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neu-Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BEST PRIVATE LABEL SOLUTIONS

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEST PRIVATE LABEL SOLUTIONS, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nümbrecht, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CO.MET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CO.MET GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. 2M MICHAEL MAUKNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  2M MICHAEL MAUKNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Estenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Türkiye

  1974 yılında Istanbul Silivride kurulan firmamız 1987 yılından bu yana teneke kutu imalatı için makine, kalıp, takım ve yedek parça tasarlamakta ve üretmektedir. Firma yıllar içinde plastik şişe ve kavanoz kapağı üretimine yönelikte hizmet vermeye başlamıştır. MARMARA MAKİNA KALIP tasarım, imalat, otomasyon ve montaj aşamalarında en ileri teknoloji yazılımları ve en hassas tezgahları kullanmaktadır. MARMARA MAKİNA KALIP Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'nın yanı sıra pek çok ülkeye makine, kalıp, takım ve yedek parça ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği makinelerin arasında tam otomatik zigzag kapak makası, yüksek hızlı tam otomatik tris yediricili kapak presi, yüksek hızlı tam otomatik levha yediricili cnc kapak presi, tam otomatik aerosol kapak transfer presi, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak körling makinası, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak contalama makinası, tam otomatik kapaklar için dik kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi duble makası, tam otomatik kutu gövdesi dikiş lakı kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi kesme makinası, tam otomatik kutu gövdesi boğum makinası, tam otomatik kutu gövdesi kordon makinası, tam otomatik kutu paletizörü, tam otomatik kutu delik test makinası, tam otomatik kutu gövdesi köşelendirme makinası, tam otomatik kapak punta kaynak ve delik delme makinası, tam otomatik kavanoz kapağı kapatma makinası ve başka isteğe özel makinalarda bulunmaktadır.

 4. DOGA TRADE

  Türkiye

  We have been established since 2003, continuously growing with an innovative and contemporary perspective. We are exporting and operating our products all over the world from our two offices are based in London and Istanbul with quality-oriented principles. Our products are manufactured with the latest technology in our factories. Our products have ISO 9001 quality. Our professional staff follows and controls all of the products from being produced until they reach our customers safely. Our products list are presented below. Aerosol : Air Freshener, Insecticide Aerosol, Mosquito Destroyer Mat Tablet, Cosmetics : Body Spray (deodorant), Hair Spray, Hair Gel Shaving Foam, Shaving Gel, Airbrush Legs (fondation), Perfume, Thermal Spring Water, Shoe Deodorant etc. Automotive : Tyre repair, Car polish, Tyre Shine, Wheel Cleaner, Interior Cleaner, Bumper Cleaner, Air Con Cleaner, Silicon Spray, Rust Remover Spray etc. Household Cleaning : Surface Cleaner Spray, Bathroom and Kitchen Cleaner Spray , Furniture polish, Carpet Cleaner, Disinfectant Spray. Others : Fabric Protector ( Water Proof Spray), Lighter Gas, Gun Cleaner Oil Spray etc. If you are interested in any of these items please contact with us so we can send you an offer and details of the products.

 5. ZARIF KIMYA LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Aerosol dolum makinaları, deodorant, oda spreyi, traş köpüğü, çiçek parlatıcı sprey, vr benzeri aerosol ürünlerinin dolumu...

 1. WIPER KIMYA SAN. A.Ş.

  Türkiye

  Başari ki̇myamizda var

 2. WINKEL GMBH

  Almanya

  WINKEL GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aplikler, Yapıştırıcılar, boyalar, deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Euskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ANTJE FRÖSCHEN OZONOS HANDELSAGENTUR

  Almanya

  ANTJE FRÖSCHEN OZONOS HANDELSAGENTUR, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kirchberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AERO-PRO GMBH

  İsviçre

  AERO-PRO GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Altendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. FRIKE PHARMA AG

  İsviçre

  FRIKE PHARMA AG, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchaltorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. LIGHTAIR DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  LIGHTAIR DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KOMOWI UG

  Almanya

  KOMOWI UG, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Welschneudorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SETRAL CHEMIE GMBH

  Almanya

  SETRAL CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seeshaupt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VEMA INDUSTRIE-VERPACKUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  VEMA INDUSTRIE-VERPACKUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neusäß, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ELMAR AG

  İsviçre

  ELMAR AG, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Roggwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. PROERSA AEROSOLES,SAU

  İspanya

  PROERSA AEROSOLES,SAU, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant Esteve Sesrovires, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. EGGER TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  EGGER TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Untrasried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALPBRAIN GMBH

  Avusturya

  ALPBRAIN GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lauterach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. POHRALIT/ RUDI POHLENZ E.K

  Almanya

  POHRALIT/ RUDI POHLENZ E.K, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Vlotho, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZEHNDER GROUP DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  ZEHNDER GROUP DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lahr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AMBIDOURS

  İspanya

  AMBIDOURS, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. KUKE & KELLER CONSULTING OHG

  Almanya

  KUKE & KELLER CONSULTING OHG, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Falkensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HEALTH RISE GMBH

  Almanya

  HEALTH RISE GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Homburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ASK SYSTEMKLEBSTOFFE GMBH & CO. KG

  Almanya

  ASK SYSTEMKLEBSTOFFE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haiger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. 360AIRONE GMBH

  Almanya

  360AIRONE GMBH, yılında kurulan ve Aerosol - Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Löbau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz