• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • aerosol vanaları

Sonuçlar

Aerosol vanaları - Ithalat/Ihracat

 1. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PTEC GmbH adı, mobil ve sabit doğal gaz ve hidrojen uygulamaları alanında kapsamlı ve güvenilir proje desteği anlamına gelmektedir. Ürünlerimiz: Valfler, gaz valfleri, yüksek basınç valfleri, teknik gazlar için yüksek basınç valfleri, gaz tüpü valfleri, gaz tüpü valfleri, solenoid valfler, boru patlaması emniyet valfleri, emniyet valfleri, teknik gazlar için valfler. Ürün yelpazesi boruları, bağlantı parçalarını, filtreleri, çek valfleri, elektromanyetik valfleri, emniyet cihazlarını ve ayrıca müşteriye özel gelişmeleri içermektedir. Üniversitelerle işbirliği, iş ortaklıkları, ticaret fuarlarına ziyaretler ve hedeflenen ileri eğitim ile en son teknolojiyi takip etmekteyiz. Dünya çapındaki otomotiv sanayiinde faaliyet göstermekte olan müşteriler, yenilikçi ürünler şirketi olan PTEC'e güvenmektedir.

 2. KENDRION KUHNKE AUTOMATION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kendrion Kuhnke Automation, solenoid, akışkan ve kontrol teknolojisi uzmanınızdır. Ayrıca birçok uygulama alanı için güvenli ve hassas olmasıyla birlikte yenilikçi bileşenler ve montajlar sunar. Kendrion Kuhnke Automation, Kendrion N.V.'nin Endüstriyel Bölümünün bir parçasıdır ve Endüstriyel Aktüatörler ve Kontroller (IAC) İş Birimi olarak faaliyet göstermektedir. Elektromıknatıs ve aktüatörlerin geliştirilmesi ve üretiminde IAC, 100 yılı aşkın deneyiminden yararlanmakta ve geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. Buna ek olarak IAC, akışkan teknolojisinde bir üreticidir ve özelleştirilmiş valfler, valf blokları ve basınç reglerlerinin geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Kontrol teknolojisi alanında IAC, çok çeşitli altyapılara entegrasyonun yanı sıra endüstriyel proseslerde emisyonsuz ısıtma sağlayan endüktif ısıtma sistemlerini mümkün kılmak için uluslararası kabul görmüş endüstri standartlarına dayanmaktadır. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak diyaliz cihazları, anestezi ve havalandırma ekipmanları, diş üniteleri, tedavi ve terapi ekipmanları gibi tıbbi teknolojide kullanılmaktadır. AGV'ler, malzeme taşıma sistemleri ve cobot'lar gibi otomasyon ve robotik alanlarında. Makine mühendisliğinde, içecek ve gıda endüstrisinde, baskı ve kağıt işlemede ve tekstil endüstrisinde kullanılırlar. Diğer uygulama alanları arasında bina hizmetlerinde yangından korunma ve erişim kontrolünün yanı sıra havacılıkta acil durum oksijen kaynağı ve kabin içi uygulamalar yer almaktadır. Kendrion hakkında daha fazla bilgi için: www.kendrion.com

 3. THALECK GROUP - C3 GMBH WERK 03

  Almanya

  Verified by europages badge

  THALECK GROUP - C3 GMBH WERK 03, yılında kurulan ve Aerosol vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HPM TECHNOLOGIE GMBH (VORMALS PFEIFFER TECHNIK GMBH)

  Almanya

  HPM TECHNOLOGIE GMBH (VORMALS PFEIFFER TECHNIK GMBH), yılında kurulan ve Fıskiyeler/memeler/ağızlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol vanaları, Endüstriyel yağlama ürünleri, Arabalar için yağlayıcılar, Gıda dışı yağlar, Aerosol vanaları, Endüstriyel yağlama ürünleri, Arabalar için yağlayıcılar, Gıda dışı yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münsingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EVERTON S.R.L

  İtalya

  EVERTON S.R.L, yılında kurulan ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol - Madeni kaplar, Aerosol vanaları, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Aerosol - Madeni kaplar, Aerosol vanaları, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Povegliano Veronese, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COSTER TECNOLOGIE SPECIALI GMBH

  Almanya

  COSTER TECNOLOGIE SPECIALI GMBH, yılında kurulan ve Aerosol vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ettlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PACK-PART GMBH

  İsviçre

  PACK-PART GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Aerosol vanaları, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Endüstriyel yağlama ürünleri, Su işleme - Ürünler/Maddeler, Aerosol vanaları, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Endüstriyel yağlama ürünleri, Su işleme - Ürünler/Maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaiseraugst, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD

  Çek Cum.

  ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD, yılında kurulan ve Aerosol vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızıntı tıkaçları, Musluklar ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Hidrolik vanalar, Sızıntı tıkaçları, Musluklar ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Hidrolik vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plzen, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. VALVULAS DE PRECISION ESPAÑOLA SA

  İspanya

  VALVULAS DE PRECISION ESPAÑOLA SA, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları, tozlaştırıcılar, aerosol kaplar için vanalar, aksiyonörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morata De Tajuña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. JIANGSU SNVELON AEROSOL PACKING CO.,LTD

  Çin

  JIANGSU SNVELON AEROSOL PACKING CO.,LTD, yılında kurulan ve Aerosol vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev parfümleri, Aerosol - Doldurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nantong, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. GREGDANIL ALLIED LTD

  Kanada

  GREGDANIL ALLIED LTD, yılında kurulan ve Aerosol vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. hava dağıtım valfleri, gaz kaynağı ayar vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orleans, Kanada 'de bulunmaktadır.

 2. SILICONI CHIMICA S.R.L.

  İtalya

  SILICONI CHIMICA S.R.L., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol - Madeni kaplar, Aerosol vanaları, Aerosol - Madeni kaplar, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marostica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. COSMOSOL S.R.L.

  İtalya

  COSMOSOL S.R.L., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Aerosol - Madeni kaplar, Aerosol vanaları, Aerosol - Madeni kaplar, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mulazzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HUNAN SHINESTAR STEEL GROUP

  Çin

  HUNAN SHINESTAR STEEL GROUP, yılında kurulan ve Aerosol vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik hortumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Changsha, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. COSTERTEC SA

  İspanya

  COSTERTEC SA, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. AEROSOL-TECHNIK LINDAL GMBH

  Almanya

  AEROSOL-TECHNIK LINDAL GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Oldesloe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PARAFARMACIA DI VARRASO ANTONIA

  İtalya

  PARAFARMACIA DI VARRASO ANTONIA, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Aerosol - Madeni kaplar, Aerosol vanaları, Aerosol - Madeni kaplar, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PROFILE PHARMA LIMITED

  Birleşik Krallık

  PROFILE PHARMA LIMITED, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guildford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. LINDAL FRANCE

  Fransa

  LINDAL FRANCE, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Briey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. VALVE PRECISION

  Fransa

  VALVE PRECISION, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Michel Sur Orge, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AEROSOL FILLING MACHINE

  Kanada

  AEROSOL FILLING MACHINE, yılında kurulan ve Aerosol vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Winnipeg, Kanada 'de bulunmaktadır.

 2. AEROSOL TECHNIQUE LINDAL (UK) LIMITED

  Birleşik Krallık

  AEROSOL TECHNIQUE LINDAL (UK) LIMITED, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leighton Buzzard, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. AIR PLANTS LTD

  Birleşik Krallık

  AIR PLANTS LTD, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. LINDAL HOLDINGS PLC

  Birleşik Krallık

  LINDAL HOLDINGS PLC, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leighton Buzzard, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. F.I.A. S.R.L.

  İtalya

  F.I.A. S.R.L., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Aerosol - Madeni kaplar, Aerosol vanaları, Aerosol - Madeni kaplar, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giuliano Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TEMPO POMPA VANA SAN. TIC. LTD STI.

  Türkiye

  TEMPO POMPA VANA SAN. TIC. LTD STI., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Aerosol vanaları, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. AEROSOL VALF SANAYI A S

  Türkiye

  AEROSOL VALF SANAYI A S, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ARMATURES D AQUITAINE

  Fransa

  ARMATURES D AQUITAINE, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pommevic, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. EUSKO SA

  İspanya

  EUSKO SA, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergara, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. DCP SP Z O O

  Polanya

  DCP SP Z O O, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol vanaları, Aerosol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pabianice, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz