• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • after shave tıraş losyonu

Sonuçlar

After shave tıraş losyonu - Ithalat/Ihracat

 1. MEIS TRADE

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  MEIS, 1981 yılında Atina'da kurulmuştur. Ana hedefimiz, her yaştan geniş bir müşteri grubunu hedefleyen, mükemmel kalitede benzersiz bir ürün portföyünü uygun fiyatlarla sunan bir şirket yaratmaktı: kadın, erkek, çocuk. En başından beri, vücut ve saç bakımı için en iyi ürünleri ve müşterilerimizin kendilerini iyi ve güvende hissetmelerini sağlayacak ürünleri sunmaya tamamen kararlıyız. Yaratıcı bilim ekibimiz, vücut ve saç için sorunları önleyen veya etkili bir şekilde çözen ve hızla pazarımızın lider markaları haline gelen olağanüstü ürünler geliştirmede çok önemli bir rol oynamıştır. Toplam Müşteri memnuniyeti ve bağlılığı, hem en kaliteli ürünler hem de önde gelen uzmanlık laboratuvarları tarafından geliştirilen titiz araştırmalar ve formüllere dayalı üstün hizmetlerle sağlanır. 30 yılı aşkın bir süredir ürünlerimiz Yunanistan'ın her yerindeki eczanelerde, kozmetik mağazalarında, süpermarket zincirlerinde ve özel mağazalarda satılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  YR Chemspec®, SGS tarafından denetlenen ve onaylanan nitelikli bir üretici ve tedarikçidir, şirket ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemini sıkı sıkıya takip etmektedir. YR Chemspec®, küresel kozmetik endüstrileri için geniş bir yelpazede özel, hammadde, aktif bileşen portföyü üretimi ve dağıtımı yapmaktadır. Kendimizi her zaman en son teknoloji yeniliklere, üretim sürecine, dağıtıma, yüksek kaliteli hammadde ve bileşen tedarikine adadık. YR Chemspec®, inovasyon yoluyla yüksek kaliteli gelişimi teşvik etmek ve yeni büyüme faktörlerini teşvik etmek için Sanayi-Üniversite-Araştırma odaklı bir şirkettir. YR Chemspec®, ünlü üniversiteler ve enstitülerle işbirliği yaparak bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etme kapasitesini artırmaktadır. Sanayi-üniversite-araştırma işbirliği projelerimizin başlıcaları Vitamin Türevleri, Fermente Aktifler, Bitki özleri, PVP Polimerleri, Polikuaterniyumlar ve diğer aktif maddelerdir.

 3. VILLAGE BARBER SKIN PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  VILLAGE BARBER SKIN PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Tıraş kremleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. After shave /Tıraş losyonu, After shave /Tıraş losyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Durham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. VERDAN SWITZERLAND SÀRL

  İsviçre

  VERDAN SWITZERLAND SÀRL, yılında kurulan ve Cilt bakım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. After shave /Tıraş losyonu, stick deodorantlar, After shave /Tıraş losyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gampelen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. LABORATORIOS R.B.B.

  İspanya

  LABORATORIOS R.B.B., yılında kurulan ve Güzellik kremi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Güzellik ürünleri, After shave /Tıraş losyonu, yüz ve vücut işlemleri, dermokozmeti, Güzellik ürünleri, After shave /Tıraş losyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BARBERTIME

  Belçika

  BARBERTIME, yılında kurulan ve After shave /Tıraş losyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. TAYLOR OF OLD BOND STREET LTD

  Birleşik Krallık

  TAYLOR OF OLD BOND STREET LTD, yılında kurulan ve Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. After shave /Tıraş losyonu, After shave /Tıraş losyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. EUROPEENNE DISTRIBUTION PARFUMERIE EDIPAR

  Fransa

 4. ESTEE LAUDER SA

  İspanya

 5. CHEMICAL CANARIAS SOCIEDAD ANONIMA.

  İspanya