• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • akvaryum balıkları

Sonuçlar

Akvaryum balıkları - Ithalat/Ihracat

 1. NIL AKVARYUM PETSHOP

  Türkiye

  1981 Yilinda kurulan fi̇rmamiz balik, kuş, kaplumbağa, tavşan, hamster, kedi̇ ve köpek ürünleri̇ mevcuttur

 2. KORKMAZ AKVARYUM

  Türkiye

  akvaryum balıkları üretimi ve toptan satışı

 3. KOI FARM UKRAINE

  Ukrayna

  KOI FARM UKRAINE, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. balık yetiştiriciliği, on-line mağaza, su ve bataklık bitkileri, balık yetiştiriciliği içn besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. PREDATORY FISH BAY

  Yunanistan

  PREDATORY FISH BAY, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akvaryumlar, Tropikal balık, toptan balık, evcil hayvanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. DOMEC AQUACULTURE

  Fransa

  DOMEC AQUACULTURE, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, deniz balığı avcılığı, mersin balığı, Su kültürü ve havuz kültürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Airvault, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACQUALIFE DI MATTEO CAMPANER

  İtalya

  ACQUALIFE DI MATTEO CAMPANER, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. THE GREEN CORAL

  Belçika

  THE GREEN CORAL, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Wanze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DELTA PET CARE

  Belçika

  DELTA PET CARE, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Akvaryum balıkları, Evcil hayvan gereçleri, Havuz balığı, Akvaryum balıkları, Evcil hayvan gereçleri, evcil hayvanlar için mamalar, Havuz balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. LOTOS AQUA

  Ukrayna

  LOTOS AQUA, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Glevakha, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. THE SEA FARM

  Belçika

  THE SEA FARM, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Akvaryum balıkları, Mercanlar, akvaryumlar, akvaryum aksesuarları, Akvaryum balıkları, Mercanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. REEF JOKER

  İtalya

  REEF JOKER, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Akvaryum balıkları, akvaryum bilimi, Akvaryum balıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garbagnate Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FLOCELL

  Birleşik Krallık

  FLOCELL, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, ev sıhhi tesisatları, sıvılar için filtre, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, su arıtma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wigan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. AQUARIUM-3VIS-ION

  Belçika

  AQUARIUM-3VIS-ION, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akvaryum aksesuarları, ölçüye göre akvaryumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mortsel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DEVOET

  Belçika

  DEVOET, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kluisbergen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. KONEKO SRL

  Belçika

  KONEKO SRL, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Namur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. KOI EN VIJVERCENTRUM NEDERLAND

  Hollanda

  KOI EN VIJVERCENTRUM NEDERLAND, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Haren Gn, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. BSF FISH

  İspanya

  BSF FISH, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. AU POISSON D'OR

  Belçika

  AU POISSON D'OR, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Akvaryumlar, aksesuarlar, Tatlı su balığı, Akvaryumlar, aksesuarlar, Tatlı su balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estaimpuis, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. BASSLEER BIOFISH

  Belçika

  BASSLEER BIOFISH, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tropikal balık, akvaryum balıkları gıdaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. BIOTOP

  Belçika

  BIOTOP, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Akvaryumlar, aksesuarlar, Kara hayvanları için özel yerler ve aksesuarlar, Akvaryumlar, aksesuarlar, Kara hayvanları için özel yerler ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ensival, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ARASS GMBH

  Almanya

  ARASS GMBH, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neu-Isenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IMPERATOR CORALS

  Hollanda

  IMPERATOR CORALS, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. canlı mercanlar, akvaryumlar için balıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veenendaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. ANDREW RACE

  Birleşik Krallık

  ANDREW RACE, yılında kurulan ve Salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Akvaryum balıkları, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Akvaryum balıkları, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mallaig, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CLADOPHORA-MARKET

  Ukrayna

  CLADOPHORA-MARKET, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Yarov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. KOIFUTTERHANDEL.DE

  Almanya

  KOIFUTTERHANDEL.DE, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Deggendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GLOBAL AQUATIC TECHNOLOGIES

  İspanya

  GLOBAL AQUATIC TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. CENTRO AGRARIO BETTINI DI BETTINI MAURO SANTE

  İtalya

  CENTRO AGRARIO BETTINI DI BETTINI MAURO SANTE, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Evcil hayvanlar, Akvaryum balıkları, Evcil hayvanlar, Akvaryum balıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesano Maderno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TELBE ENGINEERING S.R.L.

  İtalya

  TELBE ENGINEERING S.R.L., yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Telefonlar - ekipmanlar ve sistemler, Akvaryum balıkları, Telefonlar - ekipmanlar ve sistemler, Akvaryum balıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. AQUASISTEMA ACUARIOS SL

  İspanya

  AQUASISTEMA ACUARIOS SL, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Alcorcón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. MAŁA

  Polanya

  MAŁA, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. akvaryumlar için balıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konskie, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz