• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • akvaryumlar- aksesuarlar

Sonuçlar

Akvaryumlar- aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

 1. VASG COMPOSITE POLYESTER SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Türk - İtalyan Ortaklı VASG COMPOSITES ana faaliyet alanları içerisinde fiberglas polyesterden modüler yapı ürünleri yer almaktadır. Güvenlik kabinleri, seyyar tuvaletler, seyyar konteyner ofisler, yaşam kabinleri, kart okutma kabinleri, bilet satış kabinleri gibi ürünler ana kalemlerimizdir. Ayrıca hafif çelik kabinler, tuvaletler ve sandviç panel konteynerler de ürün gamımızdadır. Diğer bir ana faaliyet kolumuz, kapalı devre (RAS) balık ve aquaponik çiftlikleri için polyester balık havuzları üretimidir. İsviçre başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesine monteli veya demonteli canlı balık büyütme havuzları ve tankları sunmaktayız. Diğer bir faaliyet alanı da otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektörde polyesterden talep edilen makine parçaları, araç çamurlukları gibi proje bazlı ürünler üretmektir.

 2. MANUFAKTUR VON DOBERSTEIN

  Almanya

  Su unsuru motivasyonumuzun belirleyicisidir. Burada üretici ve servis sağlayıcı olarak yetkinliğimiz farklı bölümlere ayrılmıştır. Bu bölümlerden önemli biri akvaryum yapımıdır; biz özel yapılmış pleksiglas, akrilik ve cam akvaryumların yanı sıra büyük akvaryumlar konusunda da uzmanız. Bunlara ilave olarak, tekliflerimizi eksiksiz verebilmek için, kendi filtrelerimizi, ölçüm ve aydınlatma teknolojimizi de geliştirdik. Sahadaki servisimiz çok yönlü bir hizmet içermektedir. İlgili teknolojiye sahip akvaryumların hijyenik ve teknik bakımı.. Bizim için bir başka önemli üretim bölümü de su fıskiyeleridir. Fıskiyeler modern iç ve dış mimarinin önemli bir öğesidir. İster paslanmış görünümlü çelikten (korten çeliğinden), isterse de paslanmaz çelik cam veya akrilikten mamul su duvarları burada önemli bir rol oynar. Müşterilerin isteğine göre su sütunları ve duvar çeşmeleri de yapıyoruz. Üçüncü önemli bölüm çeşmelerdir. Ürün yelpazemiz, seçilmiş malzemelerden üretilmiş yüksek kaliteli çeşmeleri içermektedir.

 3. VIVAIO MATTEUCCI GREEN CENTER

  İtalya

  Green Center, merkezi İtalya'da sektörünün en büyük kuruluşlarından biridir ve her türden bitki talebini karşılayabilecek kapasitedir ayrıca mükemmel ve yüksek kaliteli ürünler sağlamakta ve özenli hizmetler sunmaktadır. Oradan her türden bitkiyi (meyve fidanları, su bitkileri, iç - dış ortam, yağlı, etobur bitkiler, palmiye, zeytin, aşılı ve kaynaştırılmış fidanlar ve daha birçokları) ayrıca fıçı saksılar, metal bahçe mobilyaları, sanatsal saksı ve vazolar, çeşitli gübreler, funda toprağı, yapay çiçekler ve zemin üstü süs havuzlarını satın alabilirsiniz.

 4. TI-SERT

  Türkiye

  Biz 1980 yılında kurulmuş akvaryum ve evcil hayvan malzemeleri üreten bir firmayız.Ayrıca dünyaca ünlü firmaların Türkiye'de distribütörlüğünü yapmaktayız.İstanbul'da 2000 metrekare depomuz var.Ürün yelpazemizde akvaryum malzemeleri, kuş yemlikleri , kuş sulukları ve çeşitli kuş malzemeleri mevcuttur.

 5. LOCAFISH AQUARIUM

  Belçika

  LOCAFISH AQUARIUM, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. akvaryumlar, akvaryum kiralanması, akvaryum için LED aydınlatma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grâce-Hollogne, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MEIN AQUARIUMPROFI INH. JEFFREY MÖWERT

  Almanya

  MEIN AQUARIUMPROFI INH. JEFFREY MÖWERT, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Giesen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DS GMBH

  Avusturya

  DS GMBH, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuyu inşaatları, Akrilik cam, Kuyu inşaatları, su oyunları, Havuz sızdırmazlık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. LIWEBE - NATURNAHE AQUARIUM BELEUCHTUNG

  Almanya

  LIWEBE - NATURNAHE AQUARIUM BELEUCHTUNG, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. akvaryum bilimi, balık yetiştirme akvaryumları, akvaryum için LED aydınlatma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PARA ESTANQUES

  İspanya

  PARA ESTANQUES, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. HANDELSONDERNEMING T. BIJNSDORP

  Hollanda

  HANDELSONDERNEMING T. BIJNSDORP, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ijmuiden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. LES MONDES DE ROMAIN

  Belçika

  LES MONDES DE ROMAIN, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. akvaryumlar, ölçüye göre akvaryumlar, akvaryum tesisatı, süslemeli akvaryumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grandmetz, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MONIS I/S

  Danimarka

  MONIS I/S, yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Akvaryumlar, aksesuarlar, Kara hayvanları için özel yerler ve aksesuarlar, Akvaryumlar, aksesuarlar, Kara hayvanları için özel yerler ve aksesuarlar, teraryum kaplumbağaları, teraryum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. AQUARISTIK-BAYERN

  Almanya

  AQUARISTIK-BAYERN, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Loitzendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AQUARIUM TONNDORF

  Almanya

  AQUARIUM TONNDORF, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Akvaryumlar, aksesuarlar, Balık yetiştiriciliği için yemler, Akvaryumlar, aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MINIAQUA77

  Fransa

  MINIAQUA77, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, La Ferté Gaucher, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HELDERE5ER

  Hollanda

  HELDERE5ER, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. su birikintisi lineri, göl pompaları, havuz aydınlatması, balık malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almere, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. THE SEA FARM

  Belçika

  THE SEA FARM, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Akvaryum balıkları, Mercanlar, akvaryumlar, akvaryum aksesuarları, Akvaryum balıkları, Mercanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. AQUARIONATURE

  Belçika

  AQUARIONATURE, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leuze-En-Hainaut, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SPLASH SNC

  İtalya

  SPLASH SNC, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Isernia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SHRIMPPARADISE

  Hollanda

  SHRIMPPARADISE, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Boxmeer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. AC AQUATICS

  Birleşik Krallık

  AC AQUATICS, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Akvaryum aydınlatması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rowlands Gill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ACUARIO MALAGA

  İspanya

  ACUARIO MALAGA, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. AQUALED

  Polanya

  AQUALED, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akvaryum aksesuarları, akvaryum bilimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kałuszyn, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. FIT FILTRATION

  Birleşik Krallık

  FIT FILTRATION, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ölçüye göre akvaryumlar, deniz akvaryumları, akvaryum oksijenasyon tesisatı, akvaryum ve sürüngen bahçeleri için lamba ve neonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BELCOPET

  Belçika

  BELCOPET, yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Akvaryumlar, aksesuarlar, Kemirgen ev hayvanları, Akvaryumlar, aksesuarlar, Kemirgen ev hayvanları, sürüngenler, evcil hayvanlar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. PRODAC INTERNATIONAL S.R.L.

  İtalya

  PRODAC INTERNATIONAL S.R.L., yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akvaryum balıkları gıdaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cittadella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AQUARIUM SHOP

  Birleşik Krallık

  AQUARIUM SHOP, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Swindon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ALLEN

  Çin

  ALLEN, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akvaryum aksesuarları, havuzda alabalık yetiştiriciliği, deniz akvaryumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. MAT AKVARYUM FILT.SAN.AS

  Türkiye

  MAT AKVARYUM FILT.SAN.AS, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akvaryumlar için filtreler, AKUAKULTUR, PROJE, sehır akvaryumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. REEF JOKER

  İtalya

  REEF JOKER, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Akvaryum balıkları, akvaryum bilimi, Akvaryum balıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garbagnate Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz