• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alüminyum alaşımları

Sonuçlar

Alüminyum alaşımları - Ithalat/Ihracat

 1. STANDART ALUMINIUM

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Standart Alüminyum, yüksek kaliteli alüminyum profiller üretme ve güneş enerjisi montaj sistemleri ve özel tasarımlar dahil olmak üzere kapsamlı sistem çözümleri sunma konusunda başarılı olan yenilikçi ve mühendislik odaklı bir şirkettir. Son teknoloji ile donatılmış 25.000 metrekarelik tesisimiz, tüm ihtiyaçlarınızı verimlilik ve hassasiyetle karşılamamızı sağlıyor. En son teknoloji ile donatılmış üretim tesisimiz, aşağıdakiler gibi çok çeşitli hizmetler sunmaktadır: •Ekstrüzyon •Elektrostatik Toz Boya •Eloksal Kaplama •Mekanik İşleme Standart Alüminyum olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızdan büyük gurur duyuyoruz. Sürekli gelişime olan bağlılığımız bizi sektör lideri konumuna getirmiştir ve yaptığımız her işte her zaman mükemmellik için çabalıyoruz. Ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla saygı ve dürüstlüğe dayalı kalıcı ilişkiler kurmaya inanıyoruz. Dürüstlüğe olan sarsılmaz bağlılığımız, güven ve güvenilirlik ortamını teşvik ederek bizi projelerinizde güvenilir bir müttefik haline getirir. Hızlı, kaliteli ve doğru hizmet sağlamak için, olağanüstü malzeme kalitesi ve uluslararası standartlara bağlılığı ile bilinen tanınmış markalarla işbirliği yapıyoruz. Bu işbirliği, güvenilir ve üstün çözümler sunmamızı sağlıyor. İster özel yapım alüminyum profillere ister özel işleme hizmetlerine ihtiyacınız olsun, Standart Alüminyum size her adımda yardımcı olmak için burada. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  Kofra - livarna D.O.O. 1999 yılında Slovenya'da Mr. Gregor Fras ve Mr. Blaž Fras tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Şirket yüksek basınçlı döküm, yüzey işlem ve alüminyum alaşımlarından yapılan özel ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Kofra - livarna d.o.o. şirketinin ana faaliyet alanı basınçlı alüminyum dökümdür. Farklı alüminyum alaşım tipleri ile çalışmaktayız, ancak EN AB 46100, EN AB 47100 ve EN AB 44300 alaşımlarında uzmanız. Motor parçaları, elektrot parçaları, araba parçaları, traktör parçaları, pompalar, elektrikli aletler ve el aletleri ve çok daha fazlası için çok sayıda alüminyum döküm parça üretiyoruz...Dökme demirleri müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Bu dökümler için tesislerimizin aylık üretim kapasitesi 130 tondur. Şirketimiz ISO 9001/2008 Kalite yönetim sistemine sahiptir ve ISO / TS 16949 ve ISO 14001 sertifikalarını almak için hazırlıklarımız sürmektedir Şirketimizin en çok faaliyet gösterdiği pazarlar Slovenya ve Almanya pazarlarıdır ancak her geçen gün pazarımızı genişletiyoruz. Üretim programımız elektrik endüstrisi ve otomotiv endüstrisinin gereksinimlerine uygun şekilde uyarlanır. Lütfen web sitemizi ziyaret edin veya sorularınız için bizimle irtibata geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 3. DIM SCHWEISSMATERIAL MANFRED SCHIERMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  0, 1 / 0, 15 / 0, 2 / 0, 3 / 0, 35 / 0, 4 / 0, 5 / 0, 6 / 0, 7 / 0, 8 / 1, 0 mm lazer kaynak telleri, çubukları ve bobinleri. Yüksek alaşımlı özel malzeme. Takım imalatı, tıbbî teknoloji / ilaç sanayisi / kimya ve gıda sanayisi / uzay ve havacılık / yakıt hücreleri için makine ve cihazlar için

 4. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Alüminyum döküm parçaların geliştirilmesi ve üretimi alanında uzmanız. Arens boru bağlantılarımız çok yönlü kullanılabilir ve kalite ve tasarımda yeni standartlar belirlemiştir. Ürünlerimizi RoHS'ye uygun olarak, Reach düzenlemesini dikkate alarak ve Iserlohn'daki tesisimizdeki sertifikalı kalite yönetim standartlarımız dahilinde üretiyoruz. Dünyada kendi sektöründe lider olan çok sayıda şirketten ve çok farklı sektörlerdeki uygulamalardan oluşan kapsamlı bir müşteri listesine sahibiz. Sizin için de münferit çözümler ve özel kurulum geliştirmeye hazırız. Çok kısa sürede kolay kurulum Arens boru bağlantı elemanları, özel aletler kullanılmadan ve kaynak yapılmadan, örneğin çalışma platformlarında makine korkuluğu veya otobüslerde ve trenlerde tutunma sistemleri olarak kolayca monte edilebilir. Ürünlerimiz destek sağlar Tüm ürünlerimiz, düşük öz ağırlıkta, en yüksek stabilite ve kalıcı korozyon direncine sahip yüksek kaliteli, DIN standartlarına uygun alüminyum alaşımlardan üretilmiştir.

 5. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  Shenzhen Tenking Tech, 14 yıllık ihracat tecrübesiyle her zaman "önce kalite, benzersiz ürünler, sürekli kreasyon" ilkesine bağlı kalmıştır. 2022'de 4 üretim hattına ve 200'den fazla çalışana ulaştık. Çok sayıda müşterinin güvenini kazanıyor ve 70'ten fazla ülkedeki müşteriler için tanınmış markalara OEM/ODM hizmetleri sağlıyoruz. ODM ve OEM'deki avantajlar: 1. İyi donanımlı 2800 metrekarelik montaj atölyesi, 4 üretim hattı & alınan tüm siparişlerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için 150.000 adet/ay kapasite. 2. 1200 metrekarelik enjeksiyon atölyesi, ODM'yi daha hızlı, daha ucuz ve daha güvenli hale getiriyor. 3. Profesyonel Ar-Ge ve mühendislik ekipleri, tüm fikirlerinizi gerçeğe dönüştürür. 4. Ürün kalitesinin mükemmel performansa ulaşmasını sağlamak için bitmiş ürünlerin %100 denetimi. 5. UPS / DHL kargolarıyla uzun vadeli anlaşmalarla, Avrupa'ya nakliye maliyetini rekabetçi fiyat ve zamanında teslimatla yapar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KIGEMA SP. Z.O.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  Döküm ve işleme alanında 30 yıllık deneyime sahip mühendisler, teknisyenler ve üst sınıf uzmanlardan oluşan bir ekibiz. Amacımız, karşılıklı saygıya dayanan uzun vadeli işbirliği ve ilişki kurmaktır. Bunun yanı sıra rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çabaladığımız 1. tercih edilen tedarikçi olmak istiyoruz. BAKIR DÖKÜM: KIGEMA, uluslararası ve yerel döküm standartlarına (DIN EN 1982: 1998-12, PN-EN 1982, DIN 1705, 1709, 1714, PN 91/H-87026, ASTM B271, BS 1400 gibi) ve özel alaşımlara uygun kapsamlı bir bakır alaşım yelpazesi kullanarak burç, halka ve manşon üretimi için santrifüj döküm konusunda uzmanlaşmıştır. Sunduğumuz malzemeler bronz, alüminyum bronzlar, kurşunlu bronzlar, özel bronzlar, pirinç ve özel alaşımları kapsamaktadır. CNC İŞLEME: Çelik, dökme demir, demir dışı metaller ve teknik plastiklerde komple işleme çözümleri. Çok çeşitli boyutlarda yüksek hassasiyetli, orta ve küçük seri siparişleri gerçekleştiriyoruz. ISO 9001: 2009, ISO 18001-2004 ve ISO 14001-2005 gibi kalite güvence sistemlerini sürdürüyoruz. IGEMA, ürünlerin sertlik, uzama, mikrometre gibi mekanik özelliklerinin test edilmesini sağlayan laboratuvara sahiptir. KIGEMA ayrıca penetrasyon ve ultrasonik testler gerçekleştirmekte ve EN 10204-2.2, 2.3, 3.1B'ye uygunluk sertifikaları düzenlemektedir. Ayrıca şirket, yüksek kaliteli ölçüm ekipmanlarıyla donatılmış klimalı bir ölçüm odasına sahiptir.

 2. MAGMETT METALL INC.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Magmett Metall Inc. şirketine hoş geldiniz, sizi geniş ürün yelpazemizi keşfetmeye davet ediyoruz. Teknik şartnamelerinize göre uyarlanmış çeşitli ham maddelere ve özelleştirilebilir alaşımlara odaklanmamız sayesinde, bizi çeşitli endüstriler için çok yönlü bir tedarikçi haline getiren uyum yeteneğimizle gurur duyuyoruz. Magmett olarak, hassas ve tutarlı profiller sağlamak için en son teknikleri ve en gelişmiş ekipmanları kullanarak en üst düzey kaliteye öncelik veriyoruz. Müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımız ile deneyimli uzmanlarımız kendilerini üstün hizmet sunmaya adamıştır. Güvene ve güvenilirliğe dayalı kalıcı ilişkiler kurmak değerlerimizin temelini oluşturmaktadır. Beklentilerinizi karşılamada sınırlarımızı zorlamamız gerektiğine inanıyoruz. Ürün portföyümüz aşağıdaki gibi geniş bir teklif yelpazesini içermektedir: •Birincil ve İkincil Alüminyum •Metalik Magnezyum •Metalik Silika •Master Alaşımlar •Alüminyum Profiller Bu ürünler, en yüksek kalite ve performans standartlarını karşılamak üzere özenle üretilmiştir. Alüminyum ingotlar, Magnezyum, Silika ve Alüminyum profiller gibi temel ham maddelere olan talep giderek artarken, Magmett sektör lideri olmaya devam ediyor. Müşterilerimizin dinamik ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli gelişiyoruz. Türkiye'nin alüminyum sektöründeki büyümesine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz ve size uzun yıllar boyunca mükemmellikle hizmet vermeye kararlıyız. Tüm alüminyum alaşım ihtiyaçlarınız için Magmett Metall Inc. şirketine güvenebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 3. FRONTAL ALUMINIUM

  Polanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz 35 yılı aşkın bir süredir alüminyum alaşımları ve deoksidan üretiminde uzmanlaşmıştır. Kapsamlı deneyimimiz ve kalifiye personelimiz sayesinde müşterilerimizin gereksinimlerini karşıladığımızdan emin olabiliyoruz. Alüminyum alaşımlarını çubuklar şeklinde ve deoksidanları granüller halinde sunuyoruz. Üretim sürecimize yaptığımız sürekli yatırım sayesinde ürünlerimizin kalitesini sürekli iyileştirebiliyoruz. Alüminyum döküm alaşımlarımız PN EN 1676, DIN 1725, PN-76/H-88027, ZN-86/MH-MN-260-14 gibi geçerli standartlara göre üretilmekte veya müşteri tarafından belirtilen kimyasal bileşime göre modifiye edilmektedir. Her alaşım, yüksek kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için filtrelenir ve rafine edilir. Ayrıca müşteri tarafından belirtilen kimyasal bileşime göre üretilebilen A2, A4, A5 ve A6 kalitelerinde çelik deoksidasyonu için alüminyum da sunuyoruz. Deoksidanlarımız çelik endüstrisindeki lider şirketler tarafından kullanılmaktadır.

 4. METALÚRGICA FONSECA & FLORA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  METALÚRGICA FONSECA & FLORA, yılında kurulan ve Alüminyum alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko ve alaşımlar, katodik korumalar, Anotlar, Korozyon koruması, çinko, Çinko ve alaşımlar, gemi malzemeleri ve kısımları, Makine parçaları, çinko anotlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matosinhos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ALUMINIUM GIETERIJ OLDENZAAL B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  ALUMINIUM GIETERIJ OLDENZAAL B.V., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümü yapılmış alüminyum, Dökümü yapılmış alüminyum, Alüminyum kaplama, Alüminyum pres döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldenzaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. ALUMAX

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  ALUMAX, yılında kurulan ve Alüminyum alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum, alüminyum aksesuarlar, alüminyum ekstrüzyon profiller, Alüminyum Ürünler, geri dönüşümlük kağıt, CNC alüminyum işleme, anodizasyon, anodize alüminyum, sac işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chalkida, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUMINIUMWERK UNNA AG, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum ve alaşımlar, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, geri dönüşümlük kağıt, alüminyum tüpler, alüminyum barlar, özel borular, Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum çizim profilleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EXALPRO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EXALPRO GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CHR. KNÖRINGER UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHR. KNÖRINGER UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neustadt/wstr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HE.WAL METALLPRODUKTE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HE.WAL METALLPRODUKTE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Crailsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FETRA ALUMINIUM PROFILTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FETRA ALUMINIUM PROFILTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALU MENZIKEN EXTRUSION AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ALU MENZIKEN EXTRUSION AG, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reinach Ag, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. KAMET METALLHANDELSGES. MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAMET METALLHANDELSGES. MBH, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kissenbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. R. FISCHBACHER AG METALLE

  İsviçre

  Verified by europages badge

  R. FISCHBACHER AG METALLE, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dietikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. ALVÁRIS PROFILE SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALVÁRIS PROFILE SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Suhl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EDMUND MENZ SPEZIALFABRIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  EDMUND MENZ SPEZIALFABRIK, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schönwalde-Glien, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALSAN ALUMINYUM PROFIL VE REKLAM MALZEMELERI LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ALSAN ALUMINYUM PROFIL VE REKLAM MALZEMELERI LTD, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, alüminyum cepheler, alüminyum levhalar, alüminyum sac kesim işleri, Alüminyum folyo, alüminyum saclar, Alüminyum ve alaşımlar, kompozit panolar, dokunmatik ekranlı pc sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FONDERIA FASSI

  İtalya

  Verified by europages badge

  FONDERIA FASSI, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum dökümevleri, hassas döküm işleri, basınçlı kalıp dökümevleri, alüminyum alaşımlar, alüminyumu basınçlı kalıplama, basınçlı çinko alüminyum kalıplama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L

  İtalya

  Verified by europages badge

  F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümü yapılmış alüminyum, Alüminyum ve alaşımlar, alüminyum dökümevleri, hassas döküm işleri, Dökümü yapılmış alüminyum, alüminyum akıtma, Alüminyum ve alaşımlar, hassas mekanik atölyesi, alüminyum ergitme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggibonsi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HORST PIELHAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HORST PIELHAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum alaşımları, alüminyumu basınçlı kalıplama, basınçlı döküm, alüminyum, alüminyum akıtma, Alüminyum alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  İtalya

  Verified by europages badge

  GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallere diş açma, SMALL METAL PARTS, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Alüminyum ve alaşımlar, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pisogne, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BLECHA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  BLECHA GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parmaklıklar ve giriş kapıları, geri dönüşümlük kağıt, alüminyum profiller, anodize, Flanş ve bilezikler, Delikli alüminyum saclar, alüminyum rakorlar, boru bağlantı parçası, Alüminyum redüktörler, alüminyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neunkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. ALU MENZIKEN EXTRUSION AG C/O LOG CONNECT AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALU MENZIKEN EXTRUSION AG C/O LOG CONNECT AG, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rielasingen-Worblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. METALLCENTER WEST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLCENTER WEST GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Leopoldshöhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MITTAG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MITTAG GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ebersbach-Neugersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz