• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alüminyum boru ve tüpler

Sonuçlar

Alüminyum boru ve tüpler - Ithalat/Ihracat

 1. SCHELLEN & FLACK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çelik borular hayatımızın her alanındadır: Tükenmez kalemlerden spor arabalara ve iskelelere kadar. Bu nedenlerden dolayı kurucularımız Matthias Schellen ve Ulrich Flack, kendilerini bugün lider bir konuma sahip oldukları sektöre erkenden adadılar. Burası oldukça açık bir şirket. Yeniye, yeniliğe ve çılgın fikirlere açığız. Çeliği ve çelikten üretilip hayatımızda yer alan her şeyi seviyoruz. Öncelikle, bizim için sınır diye bir şey yoktur. En azından biz her yolu deneyene kadar. Bu iddiayla uzun bir yol kat ettik ve bunun bir parçası olmanızı sağlamak için sabırsızlanıyoruz. Temel yetkinliğimiz: Boru işleme. Uzmanlık alanımız: Her türlü şekil ve malzemeden borular. İşleme şirketlerinden oluşan ağ sayesinde, çok çeşitli yüzey kaplamaları uyguluyor ve böylelikle ne kadar bireysel olursa olsun her müşteri gereksinimi için etkileyici sonuçlar sağlıyoruz.

 2. NOVELIS DEUTSCHLAND GMBH OHLER® - FLEXROHRE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yassı haddelenmiş alüminyum ürünlerinin lider üreticisi olan Novelis, aynı zamanda dünyanın en büyük alüminyum geri dönüşüm şirketidir. Müşterilerimizle yakın işbirliği içinde, içecek kutuları, otomobiller ve özel ürün üreticileri için yenilikçi çözümler sunmaktayız. Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya'daki entegre modern haddeleme ve geri dönüşüm tesislerimizin küresel üretim ve geri dönüşüm kapasiteleri sayesinde, Novelis dünya çapında sürekli yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Sürdürülebilirlik faaliyetlerimizin merkezinde bulunmaktadır. Bu aynı zamanda alüminyum sektöründeki paydaşlarımızla olan ortaklıklarımızı da etkilemektedir. Hafif, pratikte daima yeniden değerlendirilebilen bir malzeme olan alüminyumun artan kullanımı, müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak ve onlara beklenen kaliteye sahip çevre dostu ürünler sunmak için yeni fırsatlar sunmaktadır.

 3. ANKARA BRONZ

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ANKARA BRONZ, 1974 yılında kurulduğundan bu yana, Türkiye menşeli döküm yöntemlerini geniş bir yelpazede kullanarak zanaatını geliştirmiştir. Ustalığımız, her biri farklı ölçeklere göre uyarlanmış Bronz, Alüminyum, Pirinç ve Özel Bakır alaşımlarının döküm sanatında yatmaktadır. Seçkin alaşımlarımız arasında Kalay Bronz, Alüminyum Bronz, Mangan Bronz, Silisyum Bronz, Kurşunlu Kalay Bronz, Yüksek Kurşunlu Kalay Bronz ve çok yönlü Nikel Kalay Bronz bulunmaktadır. Repertuarımız Pirinç, Sürekli hızlanan metal teknolojisi alanında, en son yenilikleri değerli müşterilerimizle paylaşma sorumluluğunu üstleniyoruz. Alüminyum ve Özel Bakır alaşımlarından oluşan zengin bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Sürekli hızlanan metal teknolojisi alanında, en son yenilikleri değerli müşterilerimizle paylaşma sorumluluğunu üstleniyoruz. ANKARA BRONZ'un temel felsefesi, —sürekli gelişen bu ortamda değişmeyen bir kalite sunma taahhüdü olarak sabit kalmaktadır. Ufkumuz dökümün çok ötesine uzanıyor ve eklektik bir metal yelpazesini benimsiyor: Bronz, Alüminyum, Bakır, Pirinç, İthal Nodüler Dökme Demir, Pik, Paslanmaz Çelik, Cıva Çeliği, Yağda Sertleştirilmiş Çelik ve daha fazlası. Ayrıca Kestamid, Polyamid, Politef, Pom c, PVC ve Fiber gibi Mühendislik Plastikleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bugün bize ulaşarak döküm ve malzemelerdeki derin uzmanlığın ve avangart hünerin özünü deneyimleyin. ANKARA BRONZ, metallerin dinamik dünyasında onlarca yıllık bilgi birikimini kapsayan kalıcı ortağınız olarak kararlı bir duruş sergiliyor.

 4. RAESA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Yağmurlama ile sulama sistemleri. Alüminyum profiller. Sulama sistemleri: kurulum ve malzemeler. Sulama. Ekstrüzyonla şekillendirilmiş alüminyum malzeme. Alüminyum boru ve boru hatları.

 5. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUMINIUMWERK UNNA AG, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum ve alaşımlar, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, geri dönüşümlük kağıt, alüminyum tüpler, alüminyum barlar, özel borular, Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum çizim profilleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MASTEL ALUMINIUM-HALBZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASTEL ALUMINIUM-HALBZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Talheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHLÖGEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHLÖGEL GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Willstätt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PETER INDUSTRIEAUSRÜSTUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PETER INDUSTRIEAUSRÜSTUNG GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meinerzhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. STELOTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STELOTEC GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALUMECO AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ALUMECO AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, St. Georgen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. ALU-TECH-TRADE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ALU-TECH-TRADE GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Mureck, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. IBL METALLHANDEL & SÄGESERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IBL METALLHANDEL & SÄGESERVICE GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. alüminyumlu bronzlar, Endüstriyel plastikler, alüminyum saclar, alüminyum kare çubuklar, bakır levhalar, poliyamid, polietilen, geri dönüşümlük kağıt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dossenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HERRMANN & CO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERRMANN & CO GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALUMECO SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUMECO SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Coswig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PROCESS ALÜMINYUM PLASTIK SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  Process Alüminyum Plastik San. Tic. Ltd. Şti. Firmamız 2001 yılında yapı malzemeleri grubunda toptancı bayilikler alarak inşaat sektörüne hizmet etmeye başlamış olup 2004 yılında yeni bir yapılanmaya giderek yine inşaat sektörüne üretimini yaptığı malzemelerin toptancı bayilikler üzerinden satışını yapmaya karar vermiştir. 2005 yılı başından itibaren gelişen pvc sektörünü hedef seçip plastik menfez üretimine ve bayilikler oluşturmaya başlamıştır. Bu gün Türkiye genelinde 400 ün üzerinde toptancı bayiye üretim ve stok hizmeti vermekteyiz. 2010 yılında sineklik aksesuarları üretimi 2011 yılında ayarlı cam takozu üretimi 2012 yılında cam balkon istemleri 2013 yılında paralel sürme istemleri satışı ve Plise sineklik sistemlerinin aksesuralarının üretimini yaparak bayi sayımızı ve hizmet alanlarımızı büyüterek inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz.

 4. GÜLER METAL ÜRÜNLERI SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  The Güler family started its activities in 1978 with the production of solid fuel stoves, heating devices and white goods in Eskişehir. In the following process, the company Güler Metal Ürünleri ve San. ve Tic. Inc. It has started to produce pipes and profiles in its current site with 30.000m2 open and 10.000m2 closed area in Muttalıp Industrial Zone under its name and has succeeded to be the leading company in its region. Thanks to the customer satisfaction and wide portfolio it has provided over time, it produced aluminum pipes for the heating-cooling, cooker and refrigerator production sector in 2004 and Güler Boru A.Ş. started to produce condenser pipe (Steel pipe) with. Güler Metal A.Ş and Güler Boru A.Ş. has always adhered to quality honest sales principles and the feeling of providing the best service to its customers. For this reason, it has adopted the company policy to be a company friendly to its employees, customers and the environment. Güler Metal A.Ş and Güler Boru A.Ş. With its increasing business volume and growing power since its establishment, it has become a respected position in the iron-steel and aluminum industry. The company has ISO 9001: 2008 Quality Management System, ISO 14001: 2004 Environmental Management System, ROHS and REACH certificates, and has achieved customer satisfaction in the sector to the highest level by producing in accordance with these standards.

 5. GSP ALUMINYUM SANAYI VE TICARET LTD.STI.

  Türkiye

  We are able to deliver raw profile, anodized profile, static powder coated and mechanically processed profiles together with our stakeholders, who have the capacity to produce from 100 gr/mt to 15 kg/mt in GSP Aluminum profile. In addition to standard profiles, we supply standard, special alloy profiles to sectors such as Manufacturing, Advertising, Automotive, Furniture and Solar Energy sectors that make customer-specific and project-based production. It realizes the production of finished and semi-finished products that its customers need in their own projects; We offer our knowledge in the field of production to the market by enriching it with design studies. Aluminum design products, shutter systems, garage doors, garden fences, handles, billboards, shelf systems, bus stops, led profile systems, garden furniture are the product groups that it sells. We offer different solutions in aluminum profile.

 6. ALUMET ALÜMINYUM LTD. STI.

  Türkiye

  Alumet Alüminyum Ltd. Sti, bünyesinde bulunan iki adet 690 UST ekstrüzyon pres ile yıllık 2.400 Ton’ luk üretim kapasitesine sahiptir.Ekstrüzyon hattımızda kullanılan alüminyum billetler birincil hammadde olup, üretimimizde EN AW-6XXX homojenize alüminyum hammadde kullanılmaktadır.Yine kendi bünyemizdeki termik fırınıyla istenilen sertlikte profil üretimi yapılmaktadır.Müşteri odaklı çalışmayı prensip kabul eden Alumet Alüminyum gerektiğinde özel boylarda ve istenilen sertlik değerlerinde üretim yaparak hizmet vermektedir .Mekanik işlem bölümümüzde hassas boy kesme, yarı otomatik / otomatik eksantrik pres ekipmanlarımızla delme, havşa açma, punch delik işlerimleri müşterilerimizin istediği standartlarda titizlikle yapılmaktadır. Yüzey işlem olarak 6 metre uzunlundaki yüksek teknolojili eloksal banyolarımızla müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda mat eloksallı, polisajlı eloksallı ve kimyasal eloksallı (parlak) yüzey işlemlerinin yanı sıra sarı, bronz, titan gibi renkli eloksal yüzey işlemleri yapmaktayız.Laboratuar ortamında günlük banyo analizleri ve katkıları yapılarak renk farklılıklarını minimuma indirmek için titizlikle çalışıyoruz.

 7. EUMET METALLHANDEL GMBH

  Almanya

  Eumet Metallhandel GmbH şirketine hoş geldiniz Müşteri memnuniyeti en önemli hedefimizdir .Olağanüstü ürün kalitesi, yüksek stok mevcudiyeti ve hızlı hizmet ile birlikte şirketimizin temelini oluşturur. Hammaddeden işlenerek bitmiş ürünlerin teslimine kadar yüksek kalite bilincimiz ve titiz kontrolümüz, hizmetlerimizin yüksek standartlarına katkıda bulunmaktadır. Yetkin danışmanlık, zamanında teslimat ve güvenilirlik en önemli özelliklerimizdir. EUMET OLARAK GÜÇLÜ YÖNLERİMİZ: - EN 1057 + DVGW standartlarına uygun BAKIR gaz, içme suyu ve sıhhi tesisat boruları - EN 12735-1 + -2 standartlarına uygun soğutma ve iklimlendirme boruları - EN 12449 standardına uygun endüstriyel borular - EN 13348 standardına uygun medikal borular - EN, ASTM ve ASME'ye uygun kondansatör ve eşanjör boruları - EN 1172 + EN 1652 standartlarına uygun bakır levhalar, plakalar ve şeritler

 8. KAR ALUMINYUM LTD.ŞTI

  Türkiye

  Firmamız 1995 yılından beri Pvc Profilleri ve 2011 yılından beri Alüminyum üretiminde faaliyet göstermektedir. Bugün 30.000m2 kapalı üretim alanı, 10 bölgesel depo, 1000’den fazla distribütör ağı ve 400 kalifiye elemanımız bulunmaktadır. Ayda 1500 ton Pvc profil ve 850 ton alüminyum profil üretmekteyiz. Üretimimizi durmaksızın sürdürmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize en iyi teknik ekipman ve çalışkan kadrolarla cevap verir. Hedefimiz; Türkiye’de olduğu gibi Dünya’da da sektörün en önemli şirketlerinden birisi olmak ve dünyadaki müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır. KARPEN PLASTİK, her yıl yurtdışında büyümeye devam ediyoruz. Buna göre, alüminyum ve PVC yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Her geçen yıl pvc üretim hattını artırmayı ve değerli iş ortaklarımızın taleplerine daha hızlı cevap vermeyi hedefliyoruz.

 1. ELPAŞ ELEKTROMEKANIK A.Ş.

  Türkiye

  ALÜMİNYUM PROFİL İŞLEME Alüminyum profil parçalarının boy kesilmesi, CNC veya Pres işçiliklerinin yapılması, gerekli hallerde polisaj uygulaması ve yüzey kaplaması veya statik boya ile boyanması. ALÜMİNYUM ENJEKSİYON 226 , 230, ve 231 malzeme ile parça üretimi, Alüminyum Enjeksiyon parçalar için gerekli kalıp imalatı, üretilen parçalar ile ilgili Truval, Yıkama ve mekanik işleme. ÇAPAKLI İMALAT Transfer veya progresif kalıp yapımı ve bu kalıplardan 10 ila 400 ton arası Eksantrik veya Hidrolik presler ile parça imalatı. TALAŞLI İMALAT Aluminyum, Paslanmaz Çelik, Otomat, diğer çelik ve Pirinç alaşımlarından mamul otomotiv ve beyaz eşya sektörüne özel talaşlı üretim yapmaktayız. NEMO - AHŞAP/BETON NEM ÖLÇER Ağaç/Ahşap ve Beton nemi ölçer cihazımız Sertleştirilmiş özel kalıp çeliğinden imal edilmiş çivileri ile 0 - 90 derece arası nem kalibrasyonu sağlar ve 99 adet ölçümü hafızaya alarak ortalama değer sunabilir.

 2. PROFILAKS METAL SANAYI LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  PROFİLAKS METAL, which is one of the innovative companies in Turkey, continue its activities in the aluminium sector. PROFİLAKS has already reached its target in the local market, as well as it is well known by exporting to Europe, America, Africa, Middle East region from all over the World. PROFİLAKS keep putting its revenue that it get from aluminum sector to quality and employment investment. Beside these, PROFİLAKS has very short production time and it exports to more than 35 countries without compromising from its quality. PROFİLAKS Aluminium has main target and quality policy always meet its customers requirements. ALUMİNSAN achieved to prove itself through high quality production and perfect packing with fast and in time delivery and best quotation. PROFILAKS showed its accomplishment and deserved to be one the most reliable production companies in furniture profiles, fly screen profiles, handrail profiles, construction profiles, industrial profiles . PROFİLAKS always make packing to protect goods from all kind of environmental conditions such as; air, road and time for Domestic and international packing according to international packing standard One of the main purposes is to work customer satisfaction oriented with our customer care policy. We keep developing to maximum customer satisfaction from the first time to forward.

 3. GSP ALUMINIUM

  Türkiye

  18 Yıllık tecrübesi ile 2018 yılından itibaren Kayseri’de faaliyet göstermekteyiz. Çok sayıda paydaşı ile birlikte müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm odaklı çalışmaktayız. Müşterilerinin kendi projelerinde ihtiyaçları olan mamul, yarı mamul üretimlerini gerçekleştirdiği gibi; üretim alanındaki bilgi birikimini, tasarım çalışmalarıyla zenginleştirerek alternatifler sunmaktadır. Biz müşteriyle başlar ve geriye doğru çalışırız. Müşteri güvenini kazanmak ve sürdürmek için gayret gösteririz. GSP Aluminyum rakiplere dikkat etse de, müşterilere takıntılıdır. Tedarik ve çözüm ortağı olabileceğimiz bazı sektörler şunlardır: Alüminyum profil, Yüzey İşlemler, Mekanik İşlemler, Bitmiş Ürünler, Plastik Ürün sektörlerinde paydaşlarımızla beraber çözüm sunmaktayız.

 4. YOLTA? ALÜMINYUM

  Türkiye

  yoltaş alüminyum ailesi olarak alüminyum profil sekteründe 10 yılı aşkın zamandır faaliyet gösteren firmamız geniş kalıp yelpazesi ve bol ürün çeşidiyle piyasanın ihtiyaç duyduğu alüminyum profil tedarikçisidir ürün çeşitlerimizden bazıları değişik ebat ve çaplarda borular kare kutu profiller lama köşebent soğutucu levha dolu çubuk çeşitleri mastar alüminyum tel gibi ürünleri tedariğini sağlayıp hızlıve güvenli bir şekilde değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. uygun fiyat ve zamanında teslimat yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıştır.

 5. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Almanya

  Otomotiv endüstrisi için alüminyumdan ince duvarlı HF kaynaklı borular, yassı oval borular, alüminyumdan profiller üretimi. Üretimlerimiz: Alüminyum borular, kaynaklı alüminyum borular, pirinç borular, dikişsiz pirinç borular, alüminyum radyatör boruları, kaynaklı pirinç borular.

 6. ESBLUESTARDIJITAL

  Türkiye

  Zaman içerisinde sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ve geniş portföyü sayesinde 2004 yılında ısıtma - soğutma, pişirici ve buzdolabı üretim sektörü alüminyum boru üretimi yapmaya başlamıştır. Bugün konusunda söz sahibi olan firma kaliteli dürüst satış prensiplerine ve müşterilerine en iyi hizmeti verme duygusuna her zaman bağlı kalmıştır. Bu nedenden dolayıda çalışanına, müşterisine ve çevresine dost bir kuruluş olmayı şirket politikası olarak benimsemiştir.

 7. OZGULLER ALUMINIUM HANDRAIL BALUSTRADE AND RAILING SYSTEMS (ACCESSORIES AND PROFILE)

  Türkiye

  alüminyum korkuluk, fransız balkon, alüminyum korkuluk aksesuarları, alüminyum aksesuar, cam balkon, alüminyum cam balkon, aluminyum boru, alüminyum, alüminyum küpeşte..

 8. PROFILSAN ALÜMINYUM METAL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  İstanbul/ Hadımköy'de yer alan fabrikamızda alüminyum profil imalatı yapmaktayız. Kendi bünyemizde bulunan kalıphanemizde özel ölçekli profiller de yapmaktayız. İsteğe göre ekstrüzyon da yapmaktayız.

 9. CB ALUMINUM

  Türkiye

  Our product range is very wide including products like motorize-non motorized or glass-glassless. With more than 30 own products , we are manufacturer of aluminiums and accessories for them.

 10. DELTA-TRADING GMBH METALLHANDEL

  Almanya

  DELTA-TRADING GMBH METALLHANDEL, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz