• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alüminyum kap ve tepsiler

Sonuçlar

Alüminyum kap ve tepsiler - Ithalat/Ihracat

 1. jewel pet plastik ambalaj san ve tic as

  Türkiye

  Jewel Pet Has Started The Plastic Sector In 2013 With The Production Of Cups And Thermoform Food Packages. All Of Our Production Capacity Has Been Exported To 35 Different Countries, Mainly In The USA, British And European Countries. In 2019, A+ Quality PET FLAKE Production Was Started With The Latest Technology By Buhler Polymer Sorter. Today The JEWEL PET AS Is A Manufacturing And Commercial Group Located In Gaziantep Which Is South East Of TURKIYE. With The Investment Partnership We Realized In 2022, We Have Started The Production And Export Of 12, 000 Tons Of Starlinger Viscotec Production Line Annually. In Addition, In The First Quarter Of 2023, A Partnership Agreement Was Signed For Aluminum Food Containers And Foil Production And Exports And Our Sales Started. We Are Happy To Serve Our Valued Customers. With Its Ongoing Pet Flake And Pet Sheet Investments And Aluminium Foil And Containers, JEWEL PET AS, Which Has A Distinguished Position In Domestic And International Markets, Aims To Protect Our Material, Moral, Cultural And Natural Environment In A Healthy Way For Future Generations With The Economic Contribution It Provides To Our Country. Our Quality Assurance In Our Production Capability With 1000 Tons/Month PET Sheets By STARLINGER Machines 1000 Tons/Month PET Flakes 100 Tons/Month Aluminium Foils And Containers

 2. YAVUZ METAL ALUMINIUM

  Türkiye

  Edindikleri tecrübe ile bir araya gelen firma sahipleri 1999’da Yavuz Metal’i Ümraniye İstanbul’da kurmuştur. Minimum 650 tonluk alüminyum profil kapasitesi ile kompozit panel, otomatik kepenk ve panjur, levha çeşitleri ve sektörün tüm aksesuar ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Yavuz Metal, alüminyum sektöründe ihtiyaç duyulan her çeşit makine ve yan ürün bulundurduğu gibi özel tasarımlarda da kalıp çiziminden profil üretimine kadar her aşamada müşterilerine hem yurtiçinde hem de yurt dışında destek vererek yardımcı olmaktadır.Elektrostatik toz boyama tesisinde aylık 200 tona yakın boyama kapasitesi ile her rengin ve her metalin kusursuz bir şekilde boyanmasına olanak sağlamaktadır. Yavuz Metal ailesi, içinde bulunduğu sektörün tüm teknolojik gelişmelerini hızlı ve kapsamlı bir şekilde takip ederek, müşterilerine yenilikçi çözüm ve ürünler sunarak hizmet vermeye devam edecektir. Yavuz Metal olarak müşterilerimizin tüm profil ve aksesuarlar ihtiyaçlarını karşılamak, ürünlerini doğru zamanda doğru yere minimum maliyetle ulaştırabilmeye; hızlı, kaliteli ve farklı hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

 3. STUDIOPACK

  Ukrayna

  StudioPack şirketler grubu, Ukrayna merkezli bir ekonomik pişirme ürünleri ve alüminyum folyo gıda ambalajı üreticisidir. 2006 yılında kurulan StudioPack şirketler grubu, gıda ile temasta genel kabul görmüş pişirme ürünleri ve ambalaj standartlarını karşılayan modern yüksek teknoloji ekipmanlarla donatılmış kendi üretim tesisine sahiptir. Üretilen tüm ürünler uluslararası kalite standartlarını karşılamaktadır ve gerekli Ukrayna ve Avrupa sertifikalarına (ISO) sahiptir. Şirket, gıda ürünleri için alüminyum folyo ambalaj üretiminde uzmanlaşmıştır. Tek kullanımlık alüminyum kalıplara ek olarak, üreticinin ürün yelpazesinde rulo folyo, film ve karton ambalajlar bulunur. StudioPack kendi üretimini AB ülkelerine ihraç etmektedir, Avusturya, Belçika ve Polonya'da ortaklarımız bulunmaktadır. Şu anda, alüminyum gıda kapları, Avrupa'daki en popüler ve ilgi gören gıda ambalajlarıdır. Ürünün Ukrayna'da üretimi, hazır ürünlerin düşük maliyetli olması nedeniyle kârlıdır.

 4. BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş

  Türkiye

  1990 yılında İstanbul - İMES Sanayi Sitesindeki yerine taşınan firma, 1997 yılında BATI MAKİNA KALIP SAN VE TİC. A.Ş. ünvanını alarak kurumsallaşma yolundaki istikrarlı yoluna devam etmiştir. 2005 yılında ise ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır. Bugün Batı Makina; tecrübeli yönetim kadrosu, yetişmiş teknik personeli, zengin makina parkuru ve 1200m2'si kapalı alan olmak üzere 1500 m² yerleşim alanı ile müşterilerine daha iyi hizmet ulaştırmak için çalışmaktadır. Batı Makina kurduğu son modern alüminyum folyo kap üretim tesisi ile, bir çok çeşit alüminyum kap ve tepsi üretimine başlamıştır.In 1997 we had the title BATI MAKINA KALIP SAN. VE TIC. *A.Ş. and became a complete institution. In 2005 we had proved our quality one more time with taking the certificate of quality ISO 9001: 2000 Today we are working with the latest effort in order to give our best for our customers with experienced and young staff.

 5. ZENITH ALLUMINIO SRL

  İtalya

  1968 yılından beri gıda ürünleri için alüminyum kaplar imal ediyoruz. Kaplarımız yiyeceklerle temas eden malzemelerle ilgili tüm geçerli normlara uygun üretilmektedir ve işletmemiz ISO9001 ve BRC sertifikaları sahibidir. Ürün çeşidimiz ince alüminyum malzemeli saklama kaplarını, kâseleri ve tabakları, rulo alüminyum folyoları, yiyecek paketleme filmlerini ve sülfürlü kâğıtları içermektedir. Alüminyum saklama kapları klasik fırınlarda da, mikro dalga fırınlarda da kullanılabilir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EMBUNIC

  Fransa

  EMBUNIC, yılında kurulan ve Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tek kullanımlık karton sofra takımı ve parçalar, Lokantacılık hizmetleri için gereçler, Alüminyum kap ve tepsiler, Tek kullanımlık karton sofra takımı ve parçalar, Lokantacılık hizmetleri için gereçler, Alüminyum kap ve tepsiler, kağıt masa örtüleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourgoin-Jallieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Türkiye

  SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum alaşımları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum alaşımları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ISTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN

  Almanya

  LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN, yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Gandersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FOLRES

  Polanya

  FOLRES, yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir. çuvallar, kendinden yapışmalı bantlar, eldivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, RZESZOW, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum kap ve tepsiler, alüminyum mutfak folyosu, Alüminyum folyo, Isıtma folyoları, esnek, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. PAPETERIES DE NAMUR

  Belçika

  PAPETERIES DE NAMUR, yılında kurulan ve Kağıt, karton ve plastikten yapılmış tek kullanımlık sofra takımı ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik malzemeden ambalajlar, Alüminyum kap ve tepsiler, Plastik malzemeden ambalajlar, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Namur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. QUADRI GRUPI AS

  Estonya

  QUADRI GRUPI AS, yılında kurulan ve Ağaç ambalajlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cam ambalajlar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Alüminyum kap ve tepsiler, Cam ambalajlar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 1. CUKI COFRESCO SPA

  İtalya

  CUKI COFRESCO SPA, yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik şeritler, gıda konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volpiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ALFATEC SP. Z O.O.

  Polanya

  ALFATEC SP. Z O.O., yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Suchy Las, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portekiz

  CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Metal şişeler, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vale Fetal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. ALMATEC AG

  İsviçre

  ALMATEC AG, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schupfheim, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. ALMEIDA & FREITAS, LDA.

  Portekiz

  ALMEIDA & FREITAS, LDA., yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Konserve kutuları, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Konserve kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vale De Cambra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. TEICH AKTIENGESELLSCHAFT

  Avusturya

  TEICH AKTIENGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weinburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. SARL LA CREQUOISE

  Fransa

  SARL LA CREQUOISE, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fruges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O.

  Polanya

  CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum kap ve tepsiler, Plastik malzemeden ambalajlar, Alüminyum kap ve tepsiler, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kleszczow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALUPLUS AMBALAJ SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  ALUPLUS AMBALAJ SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI, yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alukap alutray alüminiumtray alüminyumkap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ALLBECON MÜNCHEN GMBH

  Almanya

  ALLBECON MÜNCHEN GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hambrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SEIDEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  SEIDEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT

  Macaristan

  SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szenna, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 6. STAVANGER INVESTERING AS

  Norveç

  STAVANGER INVESTERING AS, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stavanger, Norveç 'de bulunmaktadır.

 7. GAZI METAL

  Türkiye

  GAZI METAL, yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. KOP PRODUKTIONS AG

  İsviçre

  KOP PRODUKTIONS AG, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir. Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum kap ve tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frauenfeld, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. EUROFOX VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

 10. KAUFMANN&SOHN GMBH

  Almanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz