• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alüminyum kaplamalar

Sonuçlar

Alüminyum kaplamalar - Ithalat/Ihracat

 1. STANDART ALUMINIUM

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Standart Alüminyum, yüksek kaliteli alüminyum profiller üretme ve güneş enerjisi montaj sistemleri ve özel tasarımlar dahil olmak üzere kapsamlı sistem çözümleri sunma konusunda başarılı olan yenilikçi ve mühendislik odaklı bir şirkettir. Son teknoloji ile donatılmış 25.000 metrekarelik tesisimiz, tüm ihtiyaçlarınızı verimlilik ve hassasiyetle karşılamamızı sağlıyor. En son teknoloji ile donatılmış üretim tesisimiz, aşağıdakiler gibi çok çeşitli hizmetler sunmaktadır: •Ekstrüzyon •Elektrostatik Toz Boya •Eloksal Kaplama •Mekanik İşleme Standart Alüminyum olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızdan büyük gurur duyuyoruz. Sürekli gelişime olan bağlılığımız bizi sektör lideri konumuna getirmiştir ve yaptığımız her işte her zaman mükemmellik için çabalıyoruz. Ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla saygı ve dürüstlüğe dayalı kalıcı ilişkiler kurmaya inanıyoruz. Dürüstlüğe olan sarsılmaz bağlılığımız, güven ve güvenilirlik ortamını teşvik ederek bizi projelerinizde güvenilir bir müttefik haline getirir. Hızlı, kaliteli ve doğru hizmet sağlamak için, olağanüstü malzeme kalitesi ve uluslararası standartlara bağlılığı ile bilinen tanınmış markalarla işbirliği yapıyoruz. Bu işbirliği, güvenilir ve üstün çözümler sunmamızı sağlıyor. İster özel yapım alüminyum profillere ister özel işleme hizmetlerine ihtiyacınız olsun, Standart Alüminyum size her adımda yardımcı olmak için burada. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. FURKANLAR ALUMINYUM IMPORT&EXPORT

  Türkiye

  Furkanlar Alüminyum, alüminyum polisaj, aksesuar imalatı, alüminyum küpeşte ve korkuluk imalat ve uygulamaları, balkon korkuluk uygulamaları, merdiven korkuluk ve küpeşteleri, alüminyum ankrajlar, kapı birleştirme ekipmanları, topuz, mızrak, tutucular, sabit mafsallar, dönüş, flanş , duvar bağlantıları, bilezik imalatı konularında Sultanbeyli'de yeralan atölyelerinde imal etmektedir. Konusunda uzman personeli, kaliteli ürün kaliteli üretim anlayışı ile teknolojiyi yakından takip eden üretim alt yapısı, geniş ürün yelpazesi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız. Uygulama projelerinde, müşteri beklentileri tam karşılayan, estetik, ergonomik ve ekonomik çözümler sunmak, hızlı iş teslimi, kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme seçimi, geniş ürün seçenekleri ile balkon ve merdiven korkukuluk ve küpeşte işlerinizi itina ile yapıyoruz. Alüminyum Polisaj işlerinizi zamanında, kaliteli ve ekonomik olarak yapıyoruz.

 3. SERBA METAL

  Türkiye

  Serba Metal Alüminyum Ltd., one of the biggest sales and marketing companies in the sector. Sti. has started its activities in 2013 as a 25-year sales and needs of the marketing experience in the industry Aluminum - Profile - Galvanized and realizing the import of production that can not be material in any thickness in Turkey took its place among the leading companies in the sector in a short time. Serba Metal, with its well-trained staff and the support of the manufacturer, from profile production to the supply of dyed materials and the anodizing process of the products, in line with the needs of our customers in their own facilities, in the automotive, white goods, cooling industry, electrical industry and construction sector (isolation, facade coating, profile) creates a solution partnership with high quality and fast service to our customers in many sectors. Adopting the understanding of Total Quality, Serba Metal Ltd. Sti. Our company, which has ISO 9001: 2000 quality system certificate since 2015, continues to grow with stable and correct investment strategies.

 4. FORAL METAL SANAYI TICARET LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1996 yılından bu yana sektörde edindiği bilgi, birikim ve tecrübe ile 2019 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firma olarak; Alüminyum profil, kompozit panel ve tamamlayıcı aksesuar satışı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Geçmiş tecrübelerinin katkısıyla, uygulama firmalarının beklentilerini rahatlıkla algılayabilen tecrübeli personel ve alternatif çözümler üretebilen geniş ürün yelpazesiyle zor pazar şartlarında müşterilerine rekabet imkânı sağlayan firmamız, sonuç odaklı ve paket çözüm üretmeye yönelik bir faaliyet yürütmektedir. Sektörel yenilikleri takip eden ve bunu müşterileri ile paylaşan bir firma olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

 5. KAFES GROUP INDUSTRY LTD.CO.

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HESCOAT GMBH

  İsviçre

  HESCOAT GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda endüstrisi için kimyasal çözücüler, yapışmaz malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thayngen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. BLADECO FETÖ ALIMINUM ARCHITECTURAL SYSTEMS

  Türkiye

  BLADECO FETÖ ALIMINUM ARCHITECTURAL SYSTEMS, yılında kurulan ve Alüminyum kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. HÜPPE GMBH

  Almanya

  HÜPPE GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Zwischenahn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LACADOS Y ANODIZADOS DE CASTILLA LA MANCHA - ELOXAL - ANOLASA

  İspanya

  LACADOS Y ANODIZADOS DE CASTILLA LA MANCHA - ELOXAL - ANOLASA, yılında kurulan ve Alüminyum kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. alüminyum, anodizasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toledo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROCOLOR

  Fransa

  PROCOLOR, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Alüminyum kaplamalar, Alüminyum kaplamalar, toz boyalar, krom kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auterive, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. VANS POWDER COATING

  Türkiye

  VANS POWDER COATING, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir. Alüminyum kaplamalar, Yüzey işleme - Çelik ve metaller, Alüminyum kaplamalar, Elektrostatik toz kaplama ile boyama, metallere korozyon önleyici kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. AJP

  Fransa

  AJP, yılında kurulan ve Kağıt hamurları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Alüminyum kaplamalar, Plastik malzeme işleme, kağıt ve karton tamamlama işlemleri için tesisat, makina ve ekipmanlar, kağıt ruloları, Alüminyum kaplamalar, Plastik malzeme işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vieux-Condé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. TEKNALSYSTEM S.R.L.

  İtalya

  TEKNALSYSTEM S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tiriolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CENTRO ALLUMINIO S.R.L.

  İtalya

  CENTRO ALLUMINIO S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barletta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. C.L.L. - COMMERCIO LEGHE LEGGERE S.P.A.

  İtalya

  C.L.L. - COMMERCIO LEGHE LEGGERE S.P.A., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bosco Marengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ALZA GLOBO S.R.L.

  İtalya

  ALZA GLOBO S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte San Pietro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. L.A.G. S.P.A.

  İtalya

  L.A.G. S.P.A., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cardano Al Campo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ALUMAT S.R.L.

  İtalya

  ALUMAT S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciserano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. EUROTUBI S.R.L.

  İtalya

  EUROTUBI S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GENOVA ALLUMINIO METALLI S.R.L.

  İtalya

  GENOVA ALLUMINIO METALLI S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ECO - METAL TUBES S.R.L.

  İtalya

  ECO - METAL TUBES S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PESSINA ANGELO S.R.L.

  İtalya

  PESSINA ANGELO S.R.L., yılında kurulan ve Aside dayanıklı zemin kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum kaplamalar, Pas önleyici tabakalar, Alüminyum kaplamalar, Pas önleyici tabakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fara Gera D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PRIMALL S.R.L.

  İtalya

  PRIMALL S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Assago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SPINELLIINFISSI DI SPINELLI CIRO

  İtalya

  SPINELLIINFISSI DI SPINELLI CIRO, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mugnano Di Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GASTALDELLO SISTEMI S.P.A.

  İtalya

  GASTALDELLO SISTEMI S.P.A., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Povegliano Veronese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ISOLALLUMINIO S.R.L.

  İtalya

  ISOLALLUMINIO S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isola Di Capo Rizzuto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. G.A.L.A.

  İtalya

  G.A.L.A., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Clemente, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NOVELIS ITALIA S.P.A.

  İtalya

  NOVELIS ITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bresso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. BERTULETTI OSCAR

  İtalya

  BERTULETTI OSCAR, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terno D'isola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. METALGAMMA S.R.L.

  İtalya

  METALGAMMA S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar, Alüminyum alaşımları, Alüminyum kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz