• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alüminyum konstrüksiyonlar

Sonuçlar

Alüminyum konstrüksiyonlar - Ithalat/Ihracat

 1. RK ROSE+KRIEGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1972 yılında kurulmuş olan RK Rose+Krieger GmbH şirketi, günümüzde küresel olarak faaliyette bulunan Phoenix Mecano AG'ye bağlı bir şirket olarak, doğrusal aktarım teknikleri, profil montaj teknolojisi, bağlantı ve modül teknolojisi alanlarında piyasada benzersiz bir komple hizmet sağlayıcıdır. Katalog ürünlerinin yanı sıra müşteriye özel üretim, sistem çözümleri ve müşteriye özel gelişme de yapmaktayız. RK Rose+Krieger şirketinin bünyesinde 210 kadarı Minden kentindeki merkezinde olmak üzere, 500 personel çalışmaktadır. Daha fazla bilgiyi www.rk-rose-krieger.com web sitemizde bulabilirsiniz.. Ürün alanlarımız: Lineer teknik: Azami 3 tonu ve 12 metreyi sizin için hassas, dinamik ve güvenilir olarak hareket ettiririz. Boru bağlantı teknolojisi: Dört köşe veya yuvarlak boruları sıkıştırarak güvenilir bir şekilde birleştirme, pazardaki en büyük varyant çeşitliliği (Ø 8 mm -80 mm). Profil teknolojisi: Kalitesi kanıtlanmış BLOCAN® profil sistemi, kesiti 20 mm ile 360 mm aralığındaki alüminyum profiller. Modül teknolojisi

 2. EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Edit Elektronik 1995 yılında endüstriyel ve ticari uygulamalar için profesyonel çözümler geliştirmek, Voltaj ve Güç Yönetim Cihazları üretmek amacıyla kurulmuştur. Voltaj stabilizatörleri ve Endüstriyel akü şarj cihazları ile başlayan üretim, Ar-Ge mühendislerimizin yenilikçi vizyonu ve dinamik üretim kadromuzun gayretleriyle çeşitlenmiş ve gelişmiştir. Türkiye'de, İstanbul'daki fabrikamızda Otomatik Voltaj Sabitleyici, Dinamik Voltaj Sabitleyici, Akü Şarj Cihazı, Şebeke Simülatörü, Ayarlanabilir Voltaj Kaynağı ve Güç Transformatörleri üretiyoruz. 2020 yılında ürünlerin parçalarının %80'ini kendi bünyemizde üretmeye başladık. Estetik ve dayanıklı panolar, Müşteriye özel 3D tasarım imkanı. Montajı kolay ayaklı modüler kabin teknolojisi, Bilgi birikimimiz ve saha tecrübemizle tüm pano ihtiyaçlarınız için yeni ürünler ve yeni çözümler geliştiriyoruz. Serbest Duran Modüler Kabinler, Duvar Tipi Elektrik Dağıtım Panoları, Dış Mekan Rack Kabinler, Paslanmaz çelik ve alüminyum kabinler, Monoblok Cihaz Kutuları ve Makine Kontrol Konsolları üretiyoruz. İleri teknolojiler kullanarak ürettiğimiz ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz. Ar-Ge ve Üretim mühendislerimiz, ürün performansını, çalışma güvenliğini ve enerji verimliliğini artırmak için en son teknolojileri kullanıyor. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve saha tecrübesiyle en iyi çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

 3. ACS LUX

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  ACS LUX, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum konstrüksiyonlar, Alüminyum konstrüksiyonlar, Zemin konveyörleri, Asma konveyörler, mutfak tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drinklange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. SC PROFINOX SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  SC PROFINOX SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin parlatılması, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Alüminyum konstrüksiyonlar, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar, paslanmaz çelik sac işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cluj-Napoca, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. METAWELL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METAWELL GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - İnşa, Alüminyum asma ışınım tavanları, yerden ısıtma sistemi, Hafif yap? elemanlar?, Tavan dö?eme levhalar?, cephe kaplama, Sandviç panel, Alüminyum petekli panel, Tavan tipi radyant ?s?tma panelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PC REALIT

  Slovakya

  Verified by europages badge

  PC REALIT, yılında kurulan ve Alüminyum konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toptan alüminyum, alüminyum profiller, alüminyum ekstrüzyon profiller, Ismarlama alüminyum profil, ısı yalıtımlı ve ekstrüzyon mamulü alüminyum profiller, profillerin lake işlemleri, alüminyum cepheler, alüminyum yassı demirler, Alüminyum t-parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 2. BEDEN YAPI

  Türkiye

  Founded in 1997, our company continues its activities in the construction sector in Mersin. Aluminum Door and Window Systems and Curtain Wall Systems, especially in manufacturing, assembly and marketing activities are continuing. All these activities are gathered under the brand of BEDEN YAPI. Focusing on the provision of high quality products and services, our company has come a long way in developing the corporate culture within the organization and our staff is vaccinated with the total quality approach with the contribution of activities such as training services from professionals. To provide our clients, who plan to purchase Aluminum Door, Window and Curtain Wall products and services, with effective recipes that meet their needs through customized, boutique solutions by bringing together our experience of about 20 years in the sector. To maintain the provision of best equipment and workmanship without sacrificing our quality policy. To keep pace with technology in order to prevent damage to nature by an ever-increasing consumption stemming from increases in populations. To become a growing company in a narrowing world by developing the best practices of new sales and marketing trends. Aluminium Door, Aluminium Window, Wooden Door and Window, Skylight, Winter Garden, Sliding Door window, Pivot Door and Window, Roto, GU, Giesse, Siegenia, Aubi, Hautau, Alumino, Aluminos, PVC Cambalkon Mersin Turkey Construction Yapı House Window Door Pencere Kapı Cam Glass

 3. VISION FACADE ALUMINIUM & GLASS SYSTEMS

  Türkiye

  Vision Facade şirketi cam ve alüminyum sektöründeki uzun yıllardan oluşan bilgi birikimi sayesinde müşterilerine doğru fiyat, doğru kalite ve teslim süresini sunabilmek amacı ile yola çıkmıştır. Türkiye'nin bir çok faklı bölgesinde bulunan partnerlerimize yaptığımız anlaşmalar sayesinde siparişlerimizi kapasite ve üretim yetilerine göre en uygun firma ile çözerek yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz Uzun yıllara dayanan mesleki beceriler ve eşsiz hizmet kalitesi sayesinde, şirketimizin amacı, etkili teknik çözümler sunarak, müşterilerin en cüretkar beklentilerini aşmaktır.

 4. DOGUS KALIP METAL VE FORM LTD

  Türkiye

  1995 yılında kurulan Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Dış Tic. Ltd. Şti. çeşitli sektörlere kesme, sıvama ve prograsif kalıpların yapımı ile ismini duyurarak 1998 yılından itibaren imalat ve yedek parça üretimine başlamıştır. 2002 yılında inovatif çalışmalar yaparak Endüstriyel Aluminyum profil, bağlantı elemanları, bağlantı aksesuarları ve konveyör ekipmanları üretimi üzerine uzmanlaşma yoluna gitmiştir. Makine üreticilerinin problemlerine çözüm bulabilmek için 2006 yılında Lineer modül ve eksenel hareket sistemleri üretimi ile ilgili AR-GE faaliyetlerine başlamış olup şuan üretmekte olduğu 40 farklı Lineer modülü ile dünyanın en çok ürün çeşidine sahip firmaları arasına girmiştir. Ürün çeşitliliği açısından Hemen hemen her sektöre hitap eden Doğuş Kalıp ürün portföyünde bulunan ürün grupları; Endüstriyel Aluminyum Profil ve Aksesuarları Konveyör Sistemleri Mekanik Ürünler Mekatronik Ürünler Doğrusal Hareket Sistemleri Robotik Sistemler CNC Tezgahları

 5. ADEK BAUTEILE GMBH

  Almanya

  Alüminyum ve paslanmaz çelikten mamul filtrelerin yanı sıra ekstrüde alüminyum profil ve paslanmaz çelikten çizime göre imal edilmiş mamuller üretmekteyiz. Lazerle yazı ve gravürler veya yapı parçalarının tesisimizde bütünsel olarak montajı da sunduğumuz hizmetler içindedir. Daha ayrıntılı söylemek gerekirse, size - DIN 18869-5 Tip A metal hasır örme alev nüfuzuna karşı koruyucu filtreler, - Ekstrüde alüminyum profillerin işlenerek kulplar, paneller vs., - Alüminyum ve paslanmaz çelik üzerine lazerle gravür / yazı, - Yapı parçası montaj hizmeti sunmaktayız Tesislerimiz: Almanya, Polonya, Türkiye, İspanya ve Çin'dedir. Çok sayıda tanınmış ev aletleri üreticisinin yanı sıra, tüketici elektroniği, tesis ve makine yapımı sektörlerinde faaliyet gösteren birçok şirket müşterilerimizin arasındadır. İster "High-End“ isterse de "Low Cost“ olsun, geliştirmeden lojistiğe kadar size eşlik ediyor ve hizmetlerimizi münferit isteklerine göre ayarlıyoruz. Tesislerimizin konumlarına bağlı olarak son derece rekabetçi ve esnek çözümler sunuyoruz.

 1. CELEBIOGLU MIMARLIK

  Türkiye

 2. VADITEN TENTE PARGOLA CAM SISTEMLERI

  Türkiye

 1. DOGUS KALIP METAL VE FORM

  Türkiye

  Çalışma hayatına 1994 yılında başlayan firmamız Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Tic. Ltd. Şti. çeşitli sektörlere kesme, sıvama ve prograsif kalıpların yapımı ile ismini duyurarak 1998 yılından itibaren imalat ve yedek parça üretim çalışmalarında tecrübe ve birikimlerini geliştirmiştir. 2002 yılından sonra konveyör ve otomasyon sistemleri ile ilgili Endüstriyel ürünler alanında Alüminyum Sigma Profiller, bağlantı elemanları ve aksesuarlarının üretimlerine başlamıştır. Daha önce yurtdışından getirilen üretimi yapılamayan bir çok ekipmanın üretimini gerçekleştirerek, ulusal iş gücümüze önemli kazanımlar sağlamıştır. 2006 yılından itibaren Doğrusal Hareket Sistemleri ve çok eksenli hareket üniteleri ile ilgili çalışmalara yönelip Dünya klasmanındaki teknolojik sistemlerin yapımını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirmiştir. Günümüzde gelişen süreçte görülmektedir ki üretim ve imalat sanayinde en ileri teknolojik sistemler ile yeni geliştirilen ürünler kullanılarak hem kalite hem de hız konusunda büyük bir yarış yapılmaktadır. Doğuş Kalıp olarak seri üretimlerde kullanılan, mekatronik ve otomasyon teknolojisi uygulamaları ile bu alandaki malzemelerin; üretim ve ar-ge faaliyetlerini yaparak bu yarışta ülkemizin de yer almasında katkıda bulunmaktan dolayı kıvanç duymaktayız.

 2. ASEN ALUMINUM

  Türkiye

  We are an Aluminum Extrusion Company producing with integrated state-of-the-art machinery investment. The aluminum profiles that we produce are delivered to almost all EU countries. (Germany, Denmark, Sweden, Norway and France, Netherlands, Italy and other countries.) We have 2 presses, 7 inch and 10 inch. Our yearly production capacity for aluminum profiles is around 24.000 tons. We produce our products blank, anodized, painted(powder overcoated) and processed according to customer requirements. Our production consists of alloys 6060-6063-6061-6005-6082, both according to customer drawings and standard profiles. Our machine park include: sawing, drilling, turning, cnc machining, bending, punching, welding, deburring, assembling. We are also IATF 16949 certificated.We would like to work with your company for your aluminum needs, If you are considering long-term cooperation with us, we welcome your inquiries.

 3. PROFINAL HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Alüminyum konstrüksiyon geliştirme ve pazarlama uzmanları. Kuruluş yılımız olan 2008'den beri güneş enerjisi pazarı, çalışmalarımızın ağırlık merkezini oluşturmaktadır. Uzun zamandır süregelen networking çalışmalarımız sayesinde 6 yıllık şirket geçmişimizde mükemmel referanslara sahibiz. Dileğimiz, sizi hem standart taleplerinizde hem de özel isteklerinizde desteklemek ve size en iyi şekilde danışmanlık etmektir. Bu nedenle, çalışma şeklimizde komplike olmayan ve hızlı iletişim ve yöntemlere özellikle önem vermekteyiz. İşletmemize dair daha fazla bilgi ve detayı işletmemizin portresinden edinebilirsiniz. Arzu ederseniz resimli broşürümüzü size postayla göndermekten de mutluluk duyarız. Kişisel talepler için geniş bir yelpaze sunmaktayız. PROFinAL montaj sistemleri, büyük bir çeşitlilik sunar ve böylece kişisel ihtiyaç ve talepleri yerine getirebilir. Mimariye özel bir dikkatle yaklaşmaktayız.

 4. AKOS DIS TICARET LTD.

  Türkiye

  Firma 2010 yılından beri faaliyette bulunmakta olup Alüminyum Dövme Aksesuarlar, Alüminyum Dövme Yarı Mamulleri, Alüminyum Ekstrüzyon Profiller, Eloksal Kaplama, Boya, Alüminyum Korkuluklar, Camlı Baza Sistemi Korkulukları ve Alüminyum Çit Sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir. Firma ISO9001, QUALICOAT, QUALINORD SEASIDE, CE belge ve sertifkalarına sahiptir. Ayrıca firma korkuluk sistemleri İtalyan Giordano Enstitüte (dayanıklılık) sertifikalarına sahiptir. Firma yıllık olarak 2000ton Alüminyum Aksesuar işleme ve 1000ton Eloksal kaplama kapasitesine sahiptir. Ayrıca 2700ton Ekstrüzyon profil imal etmekte ve boya da eloksal kaplayabilmektedir. Firmamız kendi bünyesinde bulunan Alüminyum Dövme tesisi sayesinde endüstriyel ürünler ve daha hızlı imalat süreçleri tasarlayabilmektedir. Bunun yanı sıra yüksek kaliteli boya sertifikası ve CE gereği ürünlerimiz özellikle kararma vb. sorunlar yaşanan yüksek tuz ve nem yoğunluklu yerlerde de yüksek performans ile yıllarca dayanmaktadır. Kullanıcı dostu ve kolay montajlı ürünlerimiz aynı zamanda patentli sistemlerimiz ile birlikte değerli kullanıcılarımıza en yüksek performans ve uygun fiyatı sunmaktadır.

 5. ALUMIS ALÜMINYUM PALETLERI

  Türkiye

  Alüminyum Palet; Paletler malzemeleri bir yerden başka bir yere taşımak ve malzemeleri depolamak için tüm dünyada şirketler tarafından kullanılmaktadır.Geleneksel olarak bu paletler ahşaptan yapılmıştır.Ancak gereksinimleri karşılamak için farklı materyallerden yapılmış palet ihtiyacı ortaya çıkmıştır.Bu gereksinimlerin başında hijyen, yangın tehlikesi, böcek istilası dayanıklılık gelir.%100 geri dönüşümlü malzemeden üretilen, yüksek korozyon direncine sahip ve hafifliği ile öne çıkan Alüminyum Paletlerin ömrü 10-20 yıl arasındadır.Alüminyum paletler İyi Gıda Uygulamaları(GMP) ve Haccp gerekliliklerine uygundur.Hijyenik ve kolay temizlenebilir olan Alüminyum paletler gıda, ilaç, kozmetik, kimya, otomotiv ve lojistik gibi sektörlerce tercih edilmektedir.Ülkemizde de ilgili bakanlıklarca yapılan kontrollerde, özellikle ilaç, gıda ve kimya(kozmetik) sektörlerinde stoklama ve nakliyede kullanılan paletlerinhijyen kurallarına uygunluğu denetlenmektedir.Lojistik ve otomotiv sektörlerinde ise Alüminyum paletler hafifliği ve uzun ömürlülüğü olmalarından dolayı tercih edilmekte dir.Amerika da 2007 yılında yapılan testlerde, hurdaya ayrılan ahşap paletlerin %10 unda E.coli, Listeria ve diğer bakterilerin izine rastlanmıştır.

 6. OZALSAN EXPORT & IMPORT

  Türkiye

  Alüminyum doğrama ve Alüminyum yapı sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Estetiği ve konforu bir araya getirerek, dekoratif çözümler ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Alüminyum Korkuluk, cephe giydirme, panjur sistemleri, Fotoselli kapı ve polikarbon uygulamalarına OZ-AL-SAN kalitesi ve farkıyla cevap vermek için kurulan firmamız, geçen zaman içinde, pek çok konut, villa, otel, iş yeri ile kurum ve kuruluşlara başarı ile hizmet vermiştir. Yeniliğe daima açık olan; mekanlarınızın daha estetik bir yapıya kavuşması için çalışmakta olan firmamız zerafet ve estetiği mekanlarınızla buluşturmaya devam etmektedir.

 7. NIDA YAPI SISTEMLERI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  kurumsal ve bireysel ihtiyaç sahipleri için, Hareketli Cam Sistemleri, Kış Bahçeleri, Çok amaçlı özel cam kabinler, yapı sistemleri geliştirerek, Bu ürünlerin üretimini, satışını ve uygulamasını gerçekleştirmek amacıyla 2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur.Cam ve alüminyumun, estetik bir anlayışla bir araya gelmesiyle oluşan, dış cephede kullanıma sunulan fonksiyonel ürünler, Nida Yapı Sistemlerinin tescilli markası olan ViTRUM markası ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda oluşan ihtiyaçlara cevap verebilmek adına iç mekanda kullanılan alüminyum cam ahşap vb. malzemelerle Hareketli bölme duvarlar ve ofis bölme sistemleri gibi Fonksiyonel Mekan Ayırma Sistemleri FOMAS markası ile müşterilerimize hizmet vermektedir.Kuruluşundan bu yana kararlı ve emin adımlarla sürekli büyümekte olan şirketimiz, Türkiye geneli ve yurt dışında uygulamaları ile hizmet vermektedir.Ürün tasarım ve geliştirme faaliyetlerimiz devam etmekte olup, kaliteli ürün, mükemmel hizmet ve en uygun fiyat olarak optimum faydanın sağlanması hedeflenmektedir. Şirketimiz üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite yönetimi anlayışıyla ilerlemekte, tecrübeli kadrolarıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.Görevimiz, en kaliteli üretimi ve profesyonel detaylarla uygulamayı yapmak, en iyi hizmeti vermek müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmaktır.Ferah Ortam, Konforlu Yaşam, Keyifli Mekanlar, İçin

 8. STR GRUP ALUMINYUM PROFIL AKSESUARLARI

  Türkiye

  STR Grup Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti; 1956 yılında kurulmuş alüminyum ekstrüzyon profillerinin üretimi konusunda, iç ve dış pazarlarda söz sahibi olan Türkiye‘nin öncü firmasıdır. Ekstrüzyon konusunda yarı asra yaklaşan deneyimi ve bugün uluslararası pazarların ihtiyacı olan alüminyum ekstrüzyon profil konusundaki tüm ürünleri bünyesinde üreterek başarısını 2018 yılına taşımıştır. 1200 ve 2000 ton’luk ekstrüzyon presleri ile üretim kapasitesi 600 ton/ay olan firmamız yenilikçi ilkesi, kalıcı yatırımları ile sektöründeki yükselişine devam etmektedir. Bugün firmamız İtalya, Dubai, Tunus, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Ukrayna, Türkmenistan, Özbekistan, Bulgaristan, Romanya, Arnavutluk, Kıbrıs başta olmak üzere birçok yakın komşu ülkelere ihracatımız bulunmaktadır. Gücünü göstermeyi hedefleyen firmamız sizlerden almış olduğu güçle başarısını tüm Dünya’ya ispatlamak için sürekli çalışmayı kendisine prensip edinmiştir.

 1. KAYASAN CEPHE SISTEMLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Isı yalıtımlı veya yalıtımsız alüminyum doğramalarının atölye imalatlarını yapıyoruz. İstenirse sandıklama da yaparak teslim ediyoruz. Firmamız, Alüminyum Doğrama Sistemleri ve Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri sektöründe 1986 yılından günümüze sağlam alt yapısı, güvenirliliği, yılların bilgi birikimine sahip teknik kadrosu ve tecrübeli mimarları ile müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. İnstagram, Linkedin hesaplarımızdan, YouTube kanalımızdan, mobil uyumlu da olan Web sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz.

 2. ULUDAG YAPI

  Türkiye

  Kış Bahçesi, Yaz Bahçesi, Branda Pergola , Hareketli küpeşte, Veranda, Cam Bölme hizmetleri gibi imalat ve uygulamasını yapıyoruz. Ayrıca ürünlerimizi 14 farklı ülkede kullanıcılarla buluşturuyoruz. Siz de bizlere bir telefon kadar yakınsınız, müşteri hizmetlerimiz ile ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgilendirme alabilir, kafanıza takılan sorulara yanıtlar bulabilirsiniz.

 3. ARCONIC ARCHITECTURAL PRODUCTS SAS

  Fransa

  Reynobond® alüminyum kompozit paneller ve Reynolux® alüminyum saclarla size mimarlık ve binaya yönelik geniş bir ürün gamı sunuyoruz. ECCA (Avrupa Bobin Kaplama Birliği) üyesi olan şirket uluslararası ISO 14001 ve 9001 ve OHSAS 18001 kurallarına göre onaylanmıştır. Reynobond® Architecture ve Reynolux® Building dünya alüminyum lideri Arconic'nın bir şubesi olan, Fransa'da bulunan Arconic Architectural Products'ın markalarıdır.

 4. MAPSIS METAL

  Türkiye

  Şirket alüminyum profil sektöründe mekanik işlemler gerçekleştirmekte ve bilgisayar kontrollü, yatay ve dikey mekanik işleme tezgahlarında (CNC) üretim yapmaktadır. Şirket müşterilerin talepleriyle uyumlu standart ölçüler ve toleranslar sunmaktadır. Mapsis Metal işletmesi uzman kadrosuyla otomotiv, havacılık, demiryolları, savunma, beyaz eşya, ısıtma, soğutma, havalandırma ve güneş enerjisi sektörleri gibi geniş bir endüstri yelpazesindeki imalatçılara hizmet vermektedir.

 5. MS PLUS AUTOMATION GMBH

  Almanya

  Makine şasileri, koruma sistemleri ve taşıma tekniği için Alüminyum profil sistemleri. İsteklerinize uygun olarak bileşenler veya montajı tamamlanmış çözümler sunabiliriz.

 6. TAHIR METAL

  Türkiye

  Alümi̇nyum korkuluk ve konstrüksi̇yon

 7. AIR-TECH-BUD SP. Z O.O.

  Polanya

  Enerji endüstrisi, inşaat endüstrisi ve makine endüstrisi için konstrüksiyon, parça ve makine parçaları imalatı; parlatma ve yapım hizmetleri. Frezeleme, torna, kesim, delme, metal kaynak.

 8. KRALAKS ALÜMINYUM

  Türkiye

  Firmamız 2004 yılından itibaren alüminyum korkuluk sektöründe hizmet göstermektedir.

 9. CEFAIL ALUMINIUM

  Türkiye

 10. MILANA PERGOLA VE CAM GOLGELENDIRME SISTEMLERI YAPI OTOMASYON

  Türkiye

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz