• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alüminyum levha ve bantlar

Sonuçlar

Alüminyum levha ve bantlar - Ithalat/Ihracat

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aynı konunun coşku verdiği kişiler! Tüm iş alanındaki çalışanlarımızın müşteriler çaba göstermelerini ve bu düşünce ile Braun Şirketler Grubu'nun arkasında olmalarını istiyoruz. Orta ölçekli bir aile işletmesi olarak günlük işlerimizde açık, samimi ve istekli bir atmosfer istiyoruz. Hedefimiz, Baden-Württemberg eyaletindeki gelişmiş düşün-üret şirket kültürünün klasik bir örneği olmaktır. İş dışı ilişkilerimizde küresel düşünür ve yerel olarak hareket ederiz: İster sosyal kurumlara isterse de spor faaliyetlerine verilen destek olsun. Niteliksel ve etkinlik açısından, Braun Şirketler Grubu standartları belirler. Tecrübe ve teknik bilgi birikimimiz ile ürününüzü bir araya getiririz. Rutin, hızlı ve yüksek güvenilirlikli. Zorlukları severiz. Satın alma ve satıştaki çevrim içi veriler, müşterilerimize daima güncel olarak danışmanlık verebilmemize büyük ölçüde katkıda bulunur.

 2. MARTINREA HONSEL GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Martinrea Honsel, başta otomotiv endüstrisi olmak üzere hafif metal ürünleri alanında önde gelen dünya çapında bir tedarikçidir. Şirket, binek ve ticari araçların motor, şanzıman, şasi ve gövdesinin yanı sıra makine mühendisliği ve diğer uygulamalar için döküm ve haddelemenin tüm yaygın üretim süreçlerinde alüminyum bileşenler üretmektedir. Şirketin bileşenleri araç ağırlığını, yakıt tüketimini ve emisyonları azaltmakta ve çevrenin korunmasına önemli bir katkı sağlamaktadır. Martinrea Honsel bugün beş ülkedeki 13 tesisinde yaklaşık 4.100 kişiyi istihdam etmektedir. Meschede'deki haddehane, parlak ve eloksallı malzemelerin yanı sıra alüminyum plakalar ve daireler alanında alüminyum yüzey tedarikçisi olarak dünya çapında tanınmaktadır. Ürünler, binek ve ticari araçların dış bileşenleri ve iç döşemelerinin yanı sıra makine ve tesis yapımında, mobilyalar için dekoratif ön plakalarda, valizlerde, ışıklar için reflektörlerde, kozmetik ambalajlarında ve çok daha fazlasında kullanılmaktadır. Yüksek kaliteli yarı mamul haddelenmiş ürünlerin ve delikli boşlukların niş ve özel bir üreticisi olarak, uzun yıllar boyunca müşterilerle birlikte uygulanan geliştirme yetkinliği şirketin güçlü yönlerinden biridir. Ürün geliştirme kapsamında, müşteriyle birlikte özel çözümler geliştirilir, örneğin özel malzeme özellikleri, özel boyutsal doğruluk ve seri uygulama için müşteriye özel yüzey gereksinimleri. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 3. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun süredir metal üreticileri ve ticaret ortakları ile çalıştığımız için tedarik pazarında en iyi bağlantılara sahibiz. Bu nedenle, özel çözümler ve acil ihtiyaçları hızla karşılayabiliriz. Zamanın ruhuna uygun hizmet fikri, sadece mal ve hizmet satışından daha fazlasını içerir. İyi bir danışman ve problem çözücü olarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim sorumluluğumuzdur. Genel olarak hizmeti yüksek kaliteli bir hizmete dönüştüren mükemmel bir kombinasyonu şu şekilde oluşturulur: İstenilen kalitede ve uygun fiyata doğru zamanda tedarik etmek. Müşterilerimizin uzun vadeli başarısı, bu unsurları birleştirerek garanti edilir. Hızlı ve esnek sipariş işleme, geniş malzeme stokumuzdaki olağanüstü ürün yelpazemiz sayesinde mümkündür. Bakır, pirinç, paslanmaz çelik, nikel gümüşü, bronz, bantlar, levhalar, plakalar, çubuklar, borular, profiller ve diğer birçok özel malzeme veya alaşımdan oluşan bantlar, levhalar, plakalar, çubuklar ve profiller dahil olmak üzere çeşitli şekillerde ürünler sunuyoruz. Nadir bulunan ürünler, ince ve kalın çaplar, ara ve özel ölçüler, özel formatlar ve özel ürünlerin yanı sıra standart ürünler de sunuyoruz. Kurşunsuz alaşımlar veya çeşitli alaşımların ve mukavemetlerin kullanımı konusunda olsun, deneyimli metal uzmanlarımızın danışmanlık hizmetlerinden yararlanın. Her konuda size yardımcı olabiliriz.

 4. BREMETALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BREMETALL GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pirinç, bronz bantlar, paslanmaz çelik şeritler, bakır şeritler, Bakır tel, pirinç çıtlar, alüminyum, Eğik dönmeli parçalar, bakır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DOGUS KALIP, METAL VE FORM SANAYI

  Türkiye

  Dear Madam/Sir, We are the exporters of aluminium sigma profiles, fasteners, linear modules, motors, reducers, gearbox, etc. We have been operating since 1995. The quality standard of our products are in line with international standards: having certificates of ISO 9001, CE, RoHS 2. You can see our products below the image. We would like to work with you and supply what is needed in your business. Please contact us; sales5@doguskalip.com.tr and visit our website; https: //www.doguskalip.com.tr/home

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YAVUZ METAL ALUMINIUM

  Türkiye

  Edindikleri tecrübe ile bir araya gelen firma sahipleri 1999’da Yavuz Metal’i Ümraniye İstanbul’da kurmuştur. Minimum 650 tonluk alüminyum profil kapasitesi ile kompozit panel, otomatik kepenk ve panjur, levha çeşitleri ve sektörün tüm aksesuar ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Yavuz Metal, alüminyum sektöründe ihtiyaç duyulan her çeşit makine ve yan ürün bulundurduğu gibi özel tasarımlarda da kalıp çiziminden profil üretimine kadar her aşamada müşterilerine hem yurtiçinde hem de yurt dışında destek vererek yardımcı olmaktadır.Elektrostatik toz boyama tesisinde aylık 200 tona yakın boyama kapasitesi ile her rengin ve her metalin kusursuz bir şekilde boyanmasına olanak sağlamaktadır. Yavuz Metal ailesi, içinde bulunduğu sektörün tüm teknolojik gelişmelerini hızlı ve kapsamlı bir şekilde takip ederek, müşterilerine yenilikçi çözüm ve ürünler sunarak hizmet vermeye devam edecektir. Yavuz Metal olarak müşterilerimizin tüm profil ve aksesuarlar ihtiyaçlarını karşılamak, ürünlerini doğru zamanda doğru yere minimum maliyetle ulaştırabilmeye; hızlı, kaliteli ve farklı hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

 2. ISTEK ALUMINIUM

  Türkiye

  2000 yılında 200m2 alanda tek eloksal banyolu atölyede sektöre atılan İSTEK ALUMINYUM ELOKSAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.bugün yapmış olduğu yeni yatırımlar ile kaliteyi en üst seviyede tutan ve çevreci yapısıyla konusunda lider olmayı başarmıştır. 2009 yılında edirne organize sanayi bölgesinde 14600m2 arsa üzerinde yatırımlara başlayan firmamız, ilk etapta 2000m2 kapalı alanlı 3 eloksal banyolu yıllık 4200ton alüminyum profil, 2000000m2 alüminyum levha kapasiteli eloksal tesisini 2010 yılında devreye almış bulunmaktadır. Bunun Yanı sıra İstek Eloksal olarak alüminyum Levha , rulo , kompozit panel , profil satışı konusunda yüksek hacim ile müşterilerimize tedarik sağlamaktayız.

 3. BACHMANN ALUTEC GMBH

  Almanya

  Bachmann Alutec, özel olarak işlenmiş alüminyum ve bakır folyolar ve teknik uygulamalar için farklı bileşimler içeren hatlar üretme konusunda uzmandır. İhtiyaca uygun olarak en farklı hammaddeler farklı proseslerle birleştirilir veya kaplanır. Böylece yapıştırılmış, lamine, kaşeli, boyalı, baskılı, emprenye, yağlı, zımbalanmış veya biçimlendirilmiş kompozit hatlar veya çok katmanlı folyolar oluşturulduğu gibi, yüzeyi işlenmiş metal şeritlerin rulolar (coils) haline sarılabilir ve istenen genişlikte kesilebilir (üretilebilir). Ayrıca izolasyon endüstrisi için emprenye bantlar, buhar blokajı, bariyer folyosu veya folyo katmanı gibi teknik amaçlar için alüminyum kompozit folyolar üretilir. İlgili müşteriye özgü amaca uygun olarak, mukavemeti yüksek güçlendirmelerle (Reinforcement) güçlendirilmiş kompozit folyolar üretilir.

 4. PANDA ALUMINIUM

  Türkiye

  Panda Aluminium, as one of the leading flat aluminum production companies in Europe, is a manufacturer of high quality flat rolled Aluminium since 2008, Panda Aluminium has been a reliable and sustainable partner for high value-added industries such as the packaging industry, consumer durables industry, automotive and refrigeration systems.Panda Aluminum with visionary perspective has always successfully fulfilled the needs of its customers with its strong product range.With the innovative solutions, Panda Aluminium has always been the biggest and most reliable partner of its customers.Considering the most important mission of the environmental awareness approach, Panda Aluminum has been awarded many important documents such as ISO9001: 2015 Quality Management System, ISO14001: 2015 Environmental Management System, Rosh certificate, Kosher and FDA.In addition, it has an annual production capacity of 30, 000 tons by exporting to 30 different countries with its customer-oriented approach and strong corporate infrastructure.With its more than 250 employees in its facility in Ankara-Kahramankazan district, Panda Aluminum allocates 10 million TL for research activities every year. In this way, it focuses on new machine prototypes and innovative works that will bring alternative applications to different sectors.According to Turkish Exporters Assembly, Panda Aluminum is one of Turkey’s biggest exporter firm in TIM 1000 company list.

 5. TRAKYA INSAAT CAM VE ALUMINYUM GRUP DEKORASYON

  Türkiye

  Trakya İnşaat Cam ve Alüminyum Grup Dekorasyon alüminyum kompozit panel (levha) uygulamaları, alüminyum kapı, korkuluk, küpeşte, ferforje, fotoselli kapılar, plastik doğrama, yer döşemeleri ve her türlü cam kesme, monteleme işlemleri konusunda uzman ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.Kurucularımızdan Sayın Hamza FIRAT, babası Gazi FIRAT, kardeşleri Ünal FIRAT ve Ahmet FIRAT ile 1968 yılında İstanbul / Fındıkzade semtinde Coşkun Cam ve Alüminyum Plastik Firması adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Hamza Fırat Trakya İnşaat Cam ve Alüminyum Grup Dekorasyon firması adı altında faaliyet kollarını artırarak, ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiştir.Yurt içi ve yurt dışında; makina parkuru, projelerini genişletip yeni tesisler kurarak ciddi atılımlar yapmayı hedefleyen Trakya Dekorasyon önümüzdeki yıllarda hizmetteki kalite anlayışını daha da arttırarak devam etmeyi kendine amaç edinmiştir.

 1. WEB TASARIM - SOSYAL MEDYA ŞIRKERI

  Türkiye

  Toptan Boru Satışlarımız Alüminyum Kutu Profil Alüminyum T Profil Alüminyum U Profil Alüminyum Reklam Profil Alüminyum Mobilya Profil Alüminyum Led Soğutucu Profil Alüminyum Menfez Profil Alüminyum Omega Profil Alüminyum Dekoratif Profil Alüminyum ve metal ürünlerinin garantisi Toptan Alüminyum Olarak temin ettiğiniz ürünler firmamız bünyesinde garanti kapsamında sizlere teslim edilir. Hasarlı ve kalitesiz ürün riskini ortadan kaldırın Toptan Alüminyum Olarak Ürünlerimiz inovasyona uygun ve yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır.TOPTAN ALÜMİNYUM Alüminyum Boru Alüminyum Levha Toptan alüminyum müşterilerinin tüm alüminyum profil ve levha ihtiyaçlarını standart kalıplar ve müşteri odaklı özel kalıplarıyla karşılayıp, günden güne gelişerek satış kapasitesini arttırmıştır. Alüminyum Boru Türkiye’nin en kaliteli alüminyum boru ürünleri.

 2. MANFRED J. C. NIEMANN ZENTRALE KG

  Almanya

  Avrupa'daki özel teşebbüse ait en büyük stoğa sahip satıcı. Ürünlerimiz: Alüminyum, pirinç, bakır ve bronz yarı mamuller ve çelik. Tüm Avrupa ülkelerine ve deniz aşırı ülkelere ihracat. Uzunlamasına ve çapraz parça kesim sistemleriyle, plaka testereleriyle en büyük işleme alanı ve daire ve halka işleme. Çeşitli uzunluklarda çubuklar. Zamanında teslimat ve KANBAN. Çoğunlukla Batı Avrupalı üretici fabrikalarla uzun yıllara dayanan işbirliği sayesinde yüksek kalite.

 1. PERGOLA TENTE

  Türkiye

  Pergola tente firması olarak hizmet sunmaktayız. +90 530 644 99 83; İstanbul Pergola firması olarak, Giyotin Cam, Pergola, Pergole, Tente, Pergola Tente, Bioclimatic Pergola, Bioklimatik Pergola, Giyotincam, Alüminyum Pergola, Kış Bahçesi, Rollingroof, Zip Perde, Guillotine, Bioclimatique, Pergolas, Biyoklimatik Pergola, Retractable, Gölgelendirme Sistemleri, Sky Roof, Aluminum Pergola, Cam Tavan, Gyotin Cam, Açılır Tavan Sistemleri hizmetleri veriyoruz.

 2. DEVILLE RECTIFICATION

  Fransa

  DEVILLE RECTIFICATION, yılında kurulan ve Alüminyum alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik, Paslanmaz çelik, Alüminyum levha ve bantlar, Alüminyum ve alaşımlar, Çelik, Paslanmaz çelik, Alüminyum levha ve bantlar, Alüminyum ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pont-Salomon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. W. HARTMANN & CO. (GMBH & CO. KG)

  Almanya

  W. HARTMANN & CO. (GMBH & CO. KG), yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gladbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HYDRO ALUMINIUM HIGH PURITY GMBH

  Almanya

  HYDRO ALUMINIUM HIGH PURITY GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grevenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALPIL ALUMINUM

  Türkiye

  ALPIL ALUMINUM, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. panel cepheleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. LOVE ALUMINIUM

  Birleşik Krallık

  LOVE ALUMINIUM, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum, prefabrik ürünler – metal sac sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. P.W. ZIELONKA

  Polanya

  P.W. ZIELONKA, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Alüminyum levha ve bantlar, demir yuvarlak çubuk, demir dışı metaller, Alüminyum levha ve bantlar, Sac işçiliğine uygun alüminyum ve titanyum malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Białe Błota, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALSAN ALUMINYUM

  Türkiye

  ALSAN ALUMINYUM, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Alüminyum alaşımları, Alüminyum levha ve bantlar, Alüminyum Profiller, Dökümü yapılmış alüminyum, Alüminyum alaşımları, Alüminyum levha ve bantlar, Alüminyum Profiller, Dökümü yapılmış alüminyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ISTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. SOCIÉTÉ SIMETAL

  Tunus

  SOCIÉTÉ SIMETAL, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bina dış yüzey taşaronları, alüminyum cepheler, Bina dış yüzey taşaronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sousse, Tunus 'de bulunmaktadır.

 2. UMIT ALUMINIUM

  Türkiye

  UMIT ALUMINIUM, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. LAMINAZIONE SOTTILE S.P.A.

  İtalya

  LAMINAZIONE SOTTILE S.P.A., yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, alüminyum bantlar, alüminyum levhalar, Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum folyo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, S. Marco Evangelista, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ALUSTRONG CONSTRUCTION MATERIALS CO.,LTD.

  Çin

  ALUSTRONG CONSTRUCTION MATERIALS CO.,LTD., yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. CALU CONSTRUCT

  Belçika

  CALU CONSTRUCT, yılında kurulan ve Alüminyum konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum levha ve bantlar, Kilitler, Alüminyum levha ve bantlar, alüminyum çatkı, Kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Menen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. METALCOAT SRL

  İtalya

  METALCOAT SRL, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HYDRO ALUMINIUM WALZPRODUKTE AG

  İsviçre

  HYDRO ALUMINIUM WALZPRODUKTE AG, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuhausen Am Rheinfall, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. ROVETTA METAL STEEL SRL

  İtalya

  ROVETTA METAL STEEL SRL, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Casavatore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ETS ROSE

  Belçika

  ETS ROSE, yılında kurulan ve Çatı yapımı taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal kalaslar, Alüminyum levha ve bantlar, Metal kalaslar, Alüminyum levha ve bantlar, kaplama tasarımı, portatif merdiven altlıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Florennes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. OVERLAND SRL

  İtalya

  OVERLAND SRL, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. anodize alüminyum, alüminyum şeritler, madenlerin yüzeysel işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mediglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz