• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alüminyum tel ve kablolar

Sonuçlar

Alüminyum tel ve kablolar - Ithalat/Ihracat

 1. WAGNER-TECH-TEXTIL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  17 yıllık deneyimimiz ile tüm Avrupa'da tekstil ve metal işleme endüstrileri için üretim yapıyoruz. Bant bükme, örme, geniş örme işi yapan üretim tesisleri, otomobil tedarikçileri, tel örme, tel bükme ve tel kordon üreticileri ürünlerimizi kullanmaktadır. Ürünlerimiz arasında: Metalik iplikler, alüminyum teller, paslanmaz çelik teller, demir teller, bakır teller

 2. ENGSTKABEL GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  engstKabel GmbH & Co. KG 2016 yılında yönetici ortak Dr.-Ing. Wilhelm Engst tarafından kurulmuştur. Oldukça esnek bir alüminyum iletkene sahip kauçuk kablo konsepti yaklaşık 20 yıl önce geliştirildi, yani yenilikçi ALUKAFLEX® kablo konsepti artık ticari faaliyetlerimizin odak noktasıdır. ALUKAFLEX® alüminyum kablolar son derece esnek, ince telli alüminyum iletkenlerden (DIN VDE 0295 veya IEC 60228 uyarınca sınıf 5) oluşur ve yüksek kaliteli kauçuk veya PUR malzemelerle kaplanmıştır. Alüminyum için güvenilir bağlantı teknolojisi ile birleştiğinde, profesyonel ve endüstriyel kullanıcılar için işi önemli ölçüde kolaylaştıran ve maliyetleri azaltan yenilikçi bir kablo konsepti oluştururlar. Kablolar, bakır iletkenli geleneksel kauçuk hortum kablolardan %60'a kadar daha hafiftir, özellikle sıcaklığa ve hava koşullarına dayanıklı olan kullanılan kılıf ve yalıtım malzemeleri sayesinde aynı kesitte en az aynı akım taşıma kapasitesine sahiptir. Bu, ALUKAFLEX® ürün yelpazesini, örneğin şantiyelerde, etkinliklerde ve elektrik kablolarının yüksek esnekliğinin gerekli olduğu makine ve tesis mühendisliğinde geçici ve mobil güç kaynakları için ideal hale getirir. Bakırdan önemli ölçüde daha ucuz olan alüminyum, tedarik maliyetlerini düşürür. Hırsızlık riski de önemli ölçüde azalır. Siz de deneyin ve görün. Bilgi için: www.engst-kabel.de

 3. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun süredir metal üreticileri ve ticaret ortakları ile çalıştığımız için tedarik pazarında en iyi bağlantılara sahibiz. Bu nedenle, özel çözümler ve acil ihtiyaçları hızla karşılayabiliriz. Zamanın ruhuna uygun hizmet fikri, sadece mal ve hizmet satışından daha fazlasını içerir. İyi bir danışman ve problem çözücü olarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim sorumluluğumuzdur. Genel olarak hizmeti yüksek kaliteli bir hizmete dönüştüren mükemmel bir kombinasyonu şu şekilde oluşturulur: İstenilen kalitede ve uygun fiyata doğru zamanda tedarik etmek. Müşterilerimizin uzun vadeli başarısı, bu unsurları birleştirerek garanti edilir. Hızlı ve esnek sipariş işleme, geniş malzeme stokumuzdaki olağanüstü ürün yelpazemiz sayesinde mümkündür. Bakır, pirinç, paslanmaz çelik, nikel gümüşü, bronz, bantlar, levhalar, plakalar, çubuklar, borular, profiller ve diğer birçok özel malzeme veya alaşımdan oluşan bantlar, levhalar, plakalar, çubuklar ve profiller dahil olmak üzere çeşitli şekillerde ürünler sunuyoruz. Nadir bulunan ürünler, ince ve kalın çaplar, ara ve özel ölçüler, özel formatlar ve özel ürünlerin yanı sıra standart ürünler de sunuyoruz. Kurşunsuz alaşımlar veya çeşitli alaşımların ve mukavemetlerin kullanımı konusunda olsun, deneyimli metal uzmanlarımızın danışmanlık hizmetlerinden yararlanın. Her konuda size yardımcı olabiliriz.

 4. TIANJIN ZHONGHUAN ASCEND TECHNOLOGIES CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  Ascend Technologies, mobil iletişim, Radyo & TV iletim sistemleri için 1983'ten beri Çin'de köpük yalıtımlı besleme & hava dielektrik kablolarının ilk üreticisidir. Ürünlerimiz arasında: 50Ohm RF Kablo (Bakır & Aluminyum Köpük Besleme), Hava Kablosu, Sızdırmalı Kablo, Örgülü Kablolar, Test Kabloları & Yüksek Isıya Dayanıklı Kablolar, Konnektörler (N, DIN, 4.3-10, EIA flanş) ve tüm aksesuarlar. Ascend, 1/4″ Süper esnekten 3″ ölçüsüne kadar eksiksiz köpük & kıvrımlı kablo serileri sağlamaya odaklanmaktadır. Ascend ayrıca 1/2" ila 5" hava dielektrik kabloları da üretmektedir. Ascend, Çin'deki yenileme projelerinin %90'ı için hava kabloları & aksesuarları tedarik etmiş ve ayrıca diğer birçok ülkeye ihracat yapmıştır. Gelişmiş Alman & ABD ekipmanları ve 40 yılı aşkın zengin üretim & hizmet deneyimiyle sürekli çaba & iyileştirmeler elde eden şirketimiz, Avrupa ve ABD'deki birçok üst düzey müşterinin ürün & tedarikçi sertifikasyonundan geçmiş & onlarla uzun vadeli stratejik işbirliği kurmuştur.

 5. VUKMETALS

  Avusturya

  Verified by europages badge

  VUKMETALS, yılında kurulan ve Alüminyum tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum tel ve kablolar, Mekanik transmisyon - bileşenler, İş güvenliği, çalışma güvenliği, Alüminyum tel ve kablolar, Mekanik transmisyon - bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Werdohl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum tel ve kablolar, İnşaat çelikleri, Çelik, alet, Parlak çelik, Yay filmaşinleri, İp filmaşinleri, otomatik çeliği, çelik teller, alüminyum teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CREMA ALLUMINIO DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CREMA ALLUMINIO DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum tel ve kablolar, geri dönüşümlük kağıt, alüminyum barlar, Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum tel ve kablolar, pirinç profiller, pirinç borular, kalay çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ERSAN KABLO ELEKTRONIK SANAYI VE LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Onli Kablo; uzun yıllar süren çalışmaları, profesyonel kadrosu ve üretici aşkı ile zayıf akım kablo üretimi alanında faaliyetlerine başlamıştır.2020 yılı itibariyle İstanbul Esenyurt’ta yer alan 3000 m²’si kapalı 1000 m²’si açık alan olmak üzere toplam 4.000m² alana sahip üretim tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.Onli Kablo, kaliteye verdiği önem ve kusursuz hizmet anlayışıyla kısa süre zarfında zayıf akım kablo sektörünün bilinen firmaları arasına girmeyi başarmış, sektörün liderleri arasında yer alma hedefiyle, emin adımlarla büyümeye ve yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir.Onli Kablo makina parkuruna ilave ettiği, yeni nesil makinalar sayesinde üretim miktarını ve çeşidi arttırmış, ürün kalitesini bir üst seviyeye taşımıştır.Onli Kablo olarak ürünlerimizde en üst düzeyde kalite sağlamak için imalat sürecinde kalite güvence sistemimiz mevcuttur.Üretimin her aşamasında yapılan testler sayesinde hata oranını en aza indirmekteyiz.Ayrıca Onli Kablo ISO 9001: 2015 Kalite Güvence Sistemi belgelerine uygun üretim gerçekleştirmektedir.Onli Kablo Koaksiyel Anten Kabloları , CCTV Kamera Kabloları, Data Veri İletişim (Cat) Kabloları, Yangın Alarm Kabloları, Hoparlör Kabloları, Alarm Diafon Kabloları ve Özel Tip Kabloların üretimini gerçekleştirip, yakın gelecekte yatırımlarını hızlandırarak ürün çeşitliliğini arttırmaya devam edecektir.Markamızın adını Türkiye ve Yurt Dışı pazarda ilk adres olarak görmek en büyük hedefimiz.

 5. BERKAND MAKINA

  Türkiye

  Berkand Makina 2010 yılından bu yana kablo makinaları üretmektedir. Fabrikamız, kablo sektörüne yönelik yedek parça üretiminden, kapsamlı makine çözümlerine ve mühendislik alanındaki teknolojik geliştirmelere kadar faaliyet göstermektedir. Ana hedefimiz müşterilerin gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamak, stratejimiz ise yeni bilgiler keşfetmeye ve mevcut yöntemlerimizi geliştirmeye odaklanmaktır. EN YENİ TEKNOLOJİ BERKAND MAKİNA'DAN Üretim süreçlerimizin tamamında, yeni teknolojilerden tam anlamıyla yararlanmak için gerekli araştırma ve geliştirmenin çalışmalarını sürdürüyor, yenilikçi süreçleri takip ediyoruz. DİNAMİK GELİŞME Uluslararası pazardaki aktif faaliyetlerimiz sayesinde son yıllardaki üretim ciromuz %35 artış gösterdi. SİZİN İÇİN HER ZAMAN BİR ÇÖZÜMÜMÜZ VAR. Makinelerimizi kapasitenize ve ihtiyaçlarınıza göre en verimli şekilde kullanabilmeniz için tecrübeli ekibimiz sayesinde üretim süreçlerini öngörebileceğiniz hesaplamalar ile projeler yapıyoruz. Hedefimiz, fabrikanızda en düşük maliyet ile en kaliteli bir ürünü elde etmeniz! KABLO MAKİNALARININ ONARIM VE BAKIMI Kablo ekipmanlarının bakımında yerli ve yabancı müşterilerimizin tüm marka ve modelleri ile ilgili kapsamlı bir çalışma yapıyor, onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm üretim süreçlerinin entegrasyon işlemlerinden dolayı müşteriyi gereksiz sorunlardan kurtarıyor ve nihai sonucun yüksek kalitede olmasını garanti ediyoruz.

 1. EXPERT-CABLE, LLC

  Rusya

  "EXPERT-CABLE LTD." kablo fabrikamız yüksek kaliteli kablo ürünlerinin üretildiği modern bir tesistir. Rusya'nın Orel kasabasında yer almaktadır. 2020 yılı başı itibariyle fabrikamız 25000 m2'den fazla alanı olan bir üretim ve dağıtım tesisi haline gelmiştir. 'EXPERT-CABLE' kablo fabrikası genç yüksek teknolojili ve çok fonksiyonlu bir üretim merkezidir. Bakır üretimi: 8-25 mm çaplı filmaşin seri üretimi organize edilmiştir. Metal haddeleme: Çeşitli şekillerdeki bakır profillerin imalat süreci uygulanmıştır. Bakır baraların seri üretimi GOST 434-78'e göre düzenlendi. Kesit aralığı 200 ila 3800 mm'dir ve genişlik 240 mm'ye kadardır. Kablolar ve kablolama ürünleri: Dünyanın önde gelen üreticilerinin 50'den fazla güncel üretim hattına sahibiz. Ürünlerimiz Rusya ve dünyanın her yerine teslim edilmektedir. Kablo ürünleri işletmelerce yoğun bir şekilde kullanılırken, askeri endüstriyel tesisler, termik enerji sektörleri, yer altı sistemi, ağır sanayi, konut ve toplumsal hizmetler için de kullanılmaktadır.

 2. DECORA FENCE

  Türkiye

  Facts on SAGLAM FENCE Large purchasing volume allows for most competitive pricing Quick delivery from central stocks in Istanbul. Cut-to-size and machining services Specialised on Fence Panel Range of products & services Premium standard and specialty products Up-to-date, automatic cut-to-size sawing equipment for optimised yield dimension Quick delivery by our reliable logistics partners Direct port transshipment of full, combined or partial truckloads out-of Seevetal Target customer group and business philosophy Supplying the wholsale trade in due time with accurate volumes Balanced assortment of premium standard and specialty products for individual applications and general stockage Premium quality products

 1. CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI

  Türkiye

  CAMTEL BOBİNAJ VE TRAFO TELLERİ, 2022 yılında kurulan cam elyaf, mylar, kapton, vb. Yalıtımları alüminyum tel ve bakır tel üzerine uygulamaktadır. Bu teller günümüzde en çok yer alan enerji üretim ve dağıtımında kullanılan kuru tip trafolarda, kaynak makinelerinde, redresörlerde, voltaj regülatörlerinde, elektromanyetik mıknatıslarda, motorlarda kullanılmaktadır. Sektöründe en uygun fiyatlarla ve en kısa terminlerle hizmet veren Camtel Bobinaj Ve Trafo Telleri firması müşteri memnuniyeti açısından en iyisidir. CAMTEL BOBİNAJ VE TRAFO TELLERİ firması yeni olmasına rağmen ihracat ve ithalat yapabilmektedir. Türkiye pazarındaki birçok kurumsal ve esnaf müşterilere hizmet verebilmektedir.

 2. E KABLO

  Türkiye

  E Kablo, Türkiye kablo sektöründe profesyonel tecrübeye sahip ekibiyle, üretici, tedarikçi ve tüketici ekosisteminde stratejik alternatifler oluşturup ihtiyaca özel avantajlı çözümler sunan bir girişimdir. E Kablo, ülke genelinde tedarikçi ve tüketici ihtiyaçlarına avantajlı çözümleri sunabilmek için teknik şartname, doğru üretici, güncel maliyet, stok, zaman, ikmal, risk yönetimi ve ödeme koşulları gibi birçok önemli etkeni anlık detaylarla beraber dinamik olarak analiz eder. Yaptığı tüm analizler, sahip olduğu kritik ürün bilgileri ve geniş tedarik ağına gösterdiği stratejik yaklaşımlar, E Kablo müşterileri için cazip sonuçlar ve rekabet gücü sağlar. E Kablo tüm faaliyetlerinde ulusal ve uluslararası standartlara uyum göstererek müşterileri için güvenli, rekabetçi ve gelişen bir iş ortağıdır.

 3. MG HANDEL AG

  Almanya

  MG Handel AG – metal ürünlerdeki uzmanınız. Yarı mamulden montaja hazır ürünlere kadar her biçimde ve alaşımda metal ürünler sunuyoruz. Tüm işleme biçimleri için – lütfen teklif isteyiniz. Ürünlerimiz arasında: Alüminyum, alüminyum teller, alüminyum borular, dikişsiz alüminyum borular, paslanmaz çelik, alüminyumdan elektrik montaj boruları, topraklama halatları, serbest iletim halatları, bakır teller, bakır halatlar, bakır çubuklar, metal ticareti, demir olmayan metaller, çelik ticareti

 4. CABLE BLOWING

  Türkiye

  We need to learn cable diameters and duct diameters before starting to prepare your cable blowing machines. Cable diameter can be in the range of 9-14mm or 14-18 mm. If you want it can be together in one machine by tools. Duct diameter can be in the range of 20 mm to 50 mm.

 5. DRAHTWERKE WAGENER GMBH & CO KG

  Almanya

  Piyasada aranan her çap, yüzey ve sunumda yay çeliği ve halat teli üretir. Geçerli Ulusal ve uluslararası standartlara ve müşteri spesifikasyonlarına uygun üretim.

 6. FOKA SP. Z O.O.

  Polanya

  Avrupa Birliği içinde Foka tel örgü tesisleri için en büyük tel üreticisidir – iletken teller, sargı telleri ve parçaları

 7. GÜNEŞ TEL

  Türkiye

  Kurulduğu ilk günden beri kalitede ve müşteri memnuniyetinde en yukarıda olmayı hedefleyerek bugün Türkiye’nin lider üreticilerinden biri olmayı başarmıştır.

 8. CELIKOGLU METAL

  Türkiye

  Geri dönüşüm gıda üretim ithalat ihracat

 1. SAHRA KABLO

  Türkiye

  Alüminyum enerji kabloları üretimi yapan bir fabrikayız. Alçak gerilim kabloları konusunda uzman bir kadroya sahibiz.

 2. TELMAKSAN

  Türkiye

  TELMAKSAN, yılında kurulan ve Alüminyum tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. WALTER OTTO MÜLLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  WALTER OTTO MÜLLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Alüminyum tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Itzehoe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RBB ALUMINIUM-PROFILTECHNIK AG

  Almanya

  RBB ALUMINIUM-PROFILTECHNIK AG, yılında kurulan ve Alüminyum tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wallscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALGENMAX NORD GMBH

  Almanya

  ALGENMAX NORD GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ALTRATEC AUTOMATION GMBH

  Almanya

  ALTRATEC AUTOMATION GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwieberdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MXN CABLE LTD

  Türkiye

  MXN CABLE LTD, yılında kurulan ve Bakır tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum tel ve kablolar, Akım ileten kablolar, Elektrik kabloları, Alüminyum tel ve kablolar, Akım ileten kablolar, Elektrik kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silivri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. GMBH CABLETRADE

  Almanya

  GMBH CABLETRADE, yılında kurulan ve Alüminyum tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. sanayi için kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duesseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BRANCH PLANT POWER PLANT JSC BELSELELEKTROSETSTROY

  Beyaz Rusya

  BRANCH PLANT POWER PLANT JSC BELSELELEKTROSETSTROY, yılında kurulan ve Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum tel ve kablolar, Çelik tel ve kablolar, Alüminyum tel ve kablolar, Çelik tel ve kablolar, kumanda sistemleri için tesisat ve cihazlar, elektrik ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gomel, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 10. SPECIALIST CABLE SUPPLIES

  Birleşik Krallık

  SPECIALIST CABLE SUPPLIES, yılında kurulan ve Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çelik tel ve kablolar, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Alüminyum tel ve kablolar, Çelik tel ve kablolar, sanayi için kablolar, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Alüminyum tel ve kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Alüminyum tel ve kablolar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.181 Şirketler