• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alüminyumu basınçlı kalıplama

Sonuçlar

Alüminyumu basınçlı kalıplama - Ithalat/Ihracat

 1. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  Kofra - livarna D.O.O. 1999 yılında Slovenya'da Mr. Gregor Fras ve Mr. Blaž Fras tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Şirket yüksek basınçlı döküm, yüzey işlem ve alüminyum alaşımlarından yapılan özel ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Kofra - livarna d.o.o. şirketinin ana faaliyet alanı basınçlı alüminyum dökümdür. Farklı alüminyum alaşım tipleri ile çalışmaktayız, ancak EN AB 46100, EN AB 47100 ve EN AB 44300 alaşımlarında uzmanız. Motor parçaları, elektrot parçaları, araba parçaları, traktör parçaları, pompalar, elektrikli aletler ve el aletleri ve çok daha fazlası için çok sayıda alüminyum döküm parça üretiyoruz...Dökme demirleri müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Bu dökümler için tesislerimizin aylık üretim kapasitesi 130 tondur. Şirketimiz ISO 9001/2008 Kalite yönetim sistemine sahiptir ve ISO / TS 16949 ve ISO 14001 sertifikalarını almak için hazırlıklarımız sürmektedir Şirketimizin en çok faaliyet gösterdiği pazarlar Slovenya ve Almanya pazarlarıdır ancak her geçen gün pazarımızı genişletiyoruz. Üretim programımız elektrik endüstrisi ve otomotiv endüstrisinin gereksinimlerine uygun şekilde uyarlanır. Lütfen web sitemizi ziyaret edin veya sorularınız için bizimle irtibata geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 2. SCHMALE & SCHULTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Firmamız 1954 yılında kuruldu. Firmanın ilk yıllarında alüminyum sabit kalıp döküm donanımlar üretiliyordu. 1980'li yılların başlangıcında çinko kalıp döküm üretimine başlandı. Bir süre sonra üretim alanı alüminyum kalıp döküm üretimiyle genişletildi. Firmamızın başarılı gelişimi gelenek ve ilerleme arasında dengeli bir ilişki ile şekillendirilmeye devam etmektedir. Günümüzde endüstriyel ve tıbbi teknoloji, makine mühendisliği, otomotiv, inşaat ve mobilya endüstrilerinden Avrupa'daki tüm müşterilerimize alüminyum, çinko ve alüminyum kalıp döküm ürünler sunuyoruz. Alüminyum ve çinko kalıp dökümün yanı sıra alüminyum sabit kalım döküm alanındaki deneyimimiz sayesinde müşterilerimize kuruluma hazır döküm bileşenlerin üretim ve tedariğinde günlük destek sağlıyoruz.

 3. G.M.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  G.M.S. şirketi 1985 yılından bu yana müşterilerden gelen projelere göre, kullanıma hazır ürünler elde etmek üzere alüminyum pres döküm ve sıcak dövme pirinç parçalar üretmektedir. Mekanik işlemeden yüzey parlatma, kumlama ve galvanizasyon gibi yüzey işlemlerine kadar birçok konuda geniş bir yan sanayi ağına sahibiz. Üretimimiz gerek alüminyum pres döküm gerekse sıcak pirinç dövme anlamında çok zengin bir ürün çeşidini kapsamaktadır.

 4. FPT FONDERIA PRESSOFUSIONE TAPPARO

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahip FPT Pressofusione Tapparo şirketi, alüminyum alaşımları, zamak ve özel antikorozif alaşımlar ile üçüncü şahıslar adına kalıplama işleri yapmaktadır. Üretim faaliyetiyle doğrudan temas halinde olan sahibi tarafından doğrudan yönetilen şirket, yıllar içinde hem niteliksel olarak ürünlerini hem de çalışan sayısını artırmayı ve uygulamayı başardı

 5. FONDERIA FASSI

  İtalya

  Verified by europages badge

  FONDERIA FASSI, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum dökümevleri, hassas döküm işleri, basınçlı kalıp dökümevleri, alüminyum alaşımlar, alüminyumu basınçlı kalıplama, basınçlı çinko alüminyum kalıplama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HORST PIELHAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HORST PIELHAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum alaşımları, alüminyumu basınçlı kalıplama, basınçlı döküm, alüminyum, alüminyum akıtma, Alüminyum alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LA SPADA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  LA SPADA S.R.L., yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, Döküm metal kalıpları, döküm, alüminyumu basınçlı kalıplama, Hassas mekanik işleme, alüminyum alaşımlar, Döküm metal kalıpları, alüminyum dökümevleri, hassas döküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PMB BUGATTI SRL - PRESSOFUSIONE ALLUMINIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  PMB BUGATTI SRL - PRESSOFUSIONE ALLUMINIO, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıp imalatı, alüminyum dökümevleri, basınçlı kalıp dökümevleri, alüminyum ergitme, basınçlı döküm, alüminyumu basınçlı kalıplama, kalıp tasarımları, basınç altında kalıplama için kalıp sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fotosinematografi için fotoğraf sehpaları/üç ayaklı sehpalar, Elektrik üretim birimleri, Fotosinematografi için fotoğraf sehpaları/üç ayaklı sehpalar, akım jeneratörleri, Elektrik üretim birimleri, alüminyumu basınçlı kalıplama, rotorlar, redüktör KUTUSU sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gemmingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. G.A. RÖDERS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  G.A. RÖDERS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Plastik malzeme işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. basınçlı döküm, ultrasonlu kaynak, alet yapımı, süt kavanozu, formasyon, alüminyumu basınçlı kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soltau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PYRAMIDS TECHNOLOGY CORPORATION

  Tayvan R.O.C.

  Pyramids Tech özel plastik enjeksiyonu, kalıba dökme ve alüminyum basınçlı döküm, ekstrüzyon, zımbalama, dekorasyon ve montaj gibi metal parça imalatında uzman önde gelen hizmet sağlayıcılardan biridir. Tek noktada tüm çözümleri sunmak için insanlara, mühendisliğe, teknolojiye ve hizmete odaklanıyoruz. Vaka inceleme, DFM, CPK ve bilimsel döküm gibi mühendislik hizmetlerimiz genel maliyetler, ürün kalitesi, imalat prosesi ve prototipten piyasaya giriş süresini kısaltma, az hacimli deneme ve toplu üretim gibi konularda sizlere yardımcı olur.

 2. OKIMA OTOMOTIV LTD.

  Türkiye

  İlk kuruluşu 1992 yılına dayanan Okima, otomotiv ve makine başta olmak üzere birçok endüstriyel alan için yüksek basınçlı ve kokil döküm kalıbı üretimi yapmakta ve bu yöntemlerle alüminyum parça tedariği sağlamaktadır. Sunduğu hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini kazanan firmamız edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile 2000’li yılların başında yüksek basınçlı alüminyum döküm ve alüminyum kokil döküm tesisini kurmuştur. Günümüze gelene kadar ise kalıp ve alüminyum parça üretimi alanındaki kalitesini, uzmanlığını ve deneyimini arttırarak müşteri portfoyünü genişletmiş ve memnuniyetini arttırmıştır. Sektörde gösterdiği büyüme ve sağladığı hizmet kalitesi ile müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek ve müşteriye özel çözümler sunabilmek hedefiyle dökümhane, kalıphane, talaşlı imalat ve kumlama faaliyetleriyle entegre bir tesis olarak 2017 yılında 4500 m2 kapalı alanı bulunan fabrikasında hizmet vermeye başlayan firmamız, otomotiv ve makina sektörü başta olmak üzere birçok endüstriyel alandaki gelişmelere ve ülkemizin büyüme hamlesine paralel olarak yatırımlarını ve hizmet alanlarını genişleterek sektörün ihtiyaçlarına, sahip olduğu bilgi birikimi, makine parkı ve uzman personeliyle cevap vermektedir.

 1. PAUL VOSS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Alüminyum pres döküm ve sabit kalıp döküm parçaların önemli ve sertifikalı bir üreticisi olarak, yeni piyasaların teknik ve ekonomik zorluklarına karşı bilinçliyiz. 50 yıllık tarihinde, motivasyonu yüksek ve kalifiye çalışanları, en modern üretim tekniklerine yaptığı yatırımları ve gelişmiş üretim yöntemleri sayesinde büyük bir esnekliğe erişen şirketimiz, büyük ve güçlü bir dökümhane olarak öne çıkmıştır. Şirketin bir başka odak noktası tente ve limonluk gölgelendirmesi için yüksek kaliteli parçaların üretim ve satışıdır. Daha fazla bilgiyi www.paulvoss.de adresinde bulabilirsiniz! VOSS: Alüminyumla tasarlayın!

 2. PRESTIJ METAL

  Türkiye

  PRESTİJ METAL DÖKÜM olarak zamak-alüminyum baskı-kalıp imalatı-polisaj-kumlama montaj-ikinçi işçilik vb gibi hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeden , uygun fiyat, zamanında teslimat gibi konularda müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayacağımız konusunda 30 yıllık tecrübe bilgi ve deneyimimize güveniyoruz.

 3. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Çin

  Pres döküm, kum döküm, dövme demir, pres demir parçalar, işlenmiş ürünler ve özellikle metal olmak üzere muhtelif malzemelerden imal edilmiş ürünler için profesyonel tedarikçi.

 4. ABF LT

  Litvanya

  ABF LT, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyumu basınçlı kalıplama, Metal tavlama ve temperleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazeikiai, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 5. SIRVANLI ALUMINYUM DOKUM VE METAL ISLEME A.S.

  Türkiye

  SIRVANLI ALUMINYUM DOKUM VE METAL ISLEME A.S., yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum ergitme, alüminyum ve demir işleme, alüminyumu basınçlı kalıplama, toprak ve boncuk uygulama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gebze / Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. KAPIL COREPACKS PVT LTD

  Hindistan

  KAPIL COREPACKS PVT LTD, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rotorlar, alüminyumu basınçlı kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gurgaon, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 7. SANDER DRUCKGUSS

  Almanya

  SANDER DRUCKGUSS, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. basınçlı döküm, alüminyumu basınçlı kalıplama, döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nordrhein-Westfalen-Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AS-KA QUALITÄTSPRODUKTE E.K.

  Almanya

  AS-KA QUALITÄTSPRODUKTE E.K., yılında kurulan ve Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kauçuk profiller, Kalıplı kauçuk parçalar, Torna edilmiş parçalar, alüminyumu basınçlı kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tönisvorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SAM QUICK DIE CASTING CO., LTD

  Çin

  SAM QUICK DIE CASTING CO., LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyumu basınçlı kalıplama, alüminyum prototipler, basınçlı kalıp dökümevleri, Pres döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. AB FONDERIE ITALIA

  İtalya

  AB FONDERIE ITALIA, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyumu basınçlı kalıplama, kokil kalıpta döküm, kayıp mum dökümü, sferoidal döküm eriyiği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. METAL TECHNOLOGY GROUP

  Bulgaristan

  METAL TECHNOLOGY GROUP, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyumu basınçlı kalıplama, Küresel grafitli dökme demir, santrifüj döküm, pik döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. WAGNER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  WAGNER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyumu basınçlı kalıplama, cnc freze sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eggolsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SLÉVÁRNA HLINÍKU S.R.O.

  Çek Cum.

  SLÉVÁRNA HLINÍKU S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, alüminyumu basınçlı kalıplama, CNC frezeleme, kalıp imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nový Bor, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. LOMOPRESS S.R.L.

  İtalya

  LOMOPRESS S.R.L., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyumu basınçlı kalıplama, basınçlı kalıp dökümevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monticelli Brusati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DIACE FONDERIE D'ALUMINIUM

  Fransa

  DIACE FONDERIE D'ALUMINIUM, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hafif alaşım dökümevleri, alüminyumu basınçlı kalıplama, hassas döküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vayrac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG ZINNER

  Almanya

  TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG ZINNER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. alüminyumu basınçlı kalıplama, süt kavanozu, Hassas baskı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gräfelfing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. EAST PRECISION TECHNOLOGY GROUP LIMITED

  Çin

  EAST PRECISION TECHNOLOGY GROUP LIMITED, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Ev ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon, alüminyumu basınçlı kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenzhen, Guangdong, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. OFFICINA MECCANICA LONGHI DI LONGHI FABIO

  İtalya

  OFFICINA MECCANICA LONGHI DI LONGHI FABIO, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir. alüminyumu basınçlı kalıplama, alüminyum ergitme, Alüminyum pres döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erba, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz