• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alkollü aperitifler

Sonuçlar

Alkollü aperitifler - Ithalat/Ihracat

 1. UNIQUELAB - DISTILLERY SPIRITS & BIOTECH CHEMICALS

  Portekiz

  Verified by europages badge

  UNIQUELAB, iki faaliyet alanında faaliyet gösteren Portekizli bir şirkettir: Distillery de Basto adı altında alkollü içki üretimi ve Deterjanlar ile dezenfektanlar: Biotech Chemical. Destilaria de Basto, alkollü içecek üreticisidir. Kendi markanızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Destilaria de Basto'da, ürün tasarımından formülasyona veya her pazarın yasal durumuna kadar 360º vizyonu bütünleştiren bir hizmetle bir dizi Özel Markalı ürün geliştiriyoruz. Distribütörler veya tüccarlar için kendi markalarıyla cin votka, likör, brendi, wisky üretiyoruz. Uniquelab Biotech Chemical, Deterjan ve Dezenfektan üreticisidir. Çevreye saygılı hijyen, temizlik, deterjanlar, dezenfektanlar ve biyositler için çözümlerin formülasyonu ve üretiminde uzmanız. Özel markalı ürünler üretiyoruz. Depolama veya distribütör sektöründe bir profesyonelseniz, Uniquelab Distribütörü olmanın avantajlarına göz atın. Ev temizliği için ürünler: "Lava Bem" sprey, çok amaçlı sprey, güçlü yağ giderici sprey, biyolojik olarak parçalanabilen yağ giderici sprey, cam temizleyici sprey, Lavvo çamaşır deterjanı 100 doz ve 140 doz, Uniquelab serisinden profesyonel ürünler, restoranlar, oteller, hastaneler için deterjanlar ve yağ gidericiler. Likit ürünleri oluşturulması ve üretilmesinin yanı sıra, distribütörler ve özel markalar için bitmiş bir ambalajlı ürün oluşturmak için tüm ambalaj bileşenlerinin tasarımı, oluşturulması ve tedariki konusunda uzmanız.

 2. AURIAN SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS, 1880'den beri şarap ve Armagnac için damıtma ve satış yapmaktadır. AURIAN, güneybatı Fransa'nın kalbinde kurulmul aromalı şaraplar, likörler ve alkollü içkiler üreticisi ve tüccarıdır. Kökleri, Bay Dupeyron'un Armagnac ve Gascony şarabının en önemli tüccarlarından biri olduğu 1880 yılına kadar uzanır. Birkaç yıl sonra, Dupeyron'un torunu Philippe Aurian, aromalı şaraplar, likörler ve geleneksel alkollü içkiler üretiminde uzmanlaşmış ve ticari faaliyetlerine Armagnac olarak devam etmiştir. Bugün şirket, Fransa'nın tüm bölgelerinde yılda 500.000'den fazla şişe satıyor. Tüm AURIAN ürünleri, el yapımı, doğal aromalı meyve infüzyonları ve çoğunlukla ikisinin karışımıyla elde üretilmektedir. Eylül 2018'de Florent ve Isabella Soulhol, amacı Bay Aurian tarafından kurulan ustalık geleneğini sürdürmek ve böylece AURIAN imalathanesinin özelliklerini dış pazarlara taşımak amacıyla AURIAN imalathanesinin sahibi oldular. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. ELLUSTRIA LTD.

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  İçme deneyiminizi benzersiz, premium ve hikaye anlatan markalar ile zenginleştirin. Ellustria, Londra'nın merkezinden, en iyi alkollü içkileri özenle üreterek, dağıtarak ve pazarlayak dünya çapında faaliyet gösterir. Mevcut portföy, Snow Queen Votka, Romanov Votka, Belka & Strelka Votka, IL Dottore Cin ve daha birçoğu gibi Ellustria'ya ait markalardan oluşuyor. Seçkin pazarlarda Ellustria, Amuerte Gin, Highclere Castle Gin, Moko Rum, Prunier Konyak ve diğerlerinin pazarlamasını gerçekleştirir. Şu anda İngiltere'deki tüketicilere ithalat, dağıtım, toptan ve perakende satış yapabiliyoruz. Müşteri listemiz, Waitrose, Harrods, 5 Star Otelleri ve diğer premium ve lüks hesapları içerir.

 4. 366 PUNCHS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tropikal meyvelerin, egzotik baharatların ve Guadeloupe'dan gelen bielle agricole romunun en iyilerini bir araya getiren cesur bir eser olan 366 PUNCHS'ın büyüleyici egzotizmine kendinizi bırakın. Her yudum, canlı tatların damakta rakipsiz bir zarafetle dans ettiği uzak adaların güneşle ıslanan kıyılarına duyusal bir kaçış. Ustaların ve doğal içeriklerin kalitesinin olağanüstü bir premium ürün yaratmak için bir araya geldiği unutulmaz bir tadım deneyimi sunuyoruz. 366 PUNCHS'ta, size sıradan sınırları aşan bir kokteyl sunmak için Guadeloupe'un ünlü bielle agricole romu ile birlikte en iyi meyve ve baharatları seçmeyi bir onur noktası haline getiriyoruz. İster arkadaşlarınızla dışarıda geçireceğiniz bir akşam, ister özel bir kutlama ya da sadece rahatlama anının tadını çıkarmak için olsun, punch'ımız sizi anında güneşin her zaman parladığı ve lezzetlerin her zaman orada olduğu uzak ufuklara götürecektir. Ve en büyük zevkiniz için, hızlı teslimat hizmetimiz, değerli 366 PUNCHS şişenizi nerede olursanız olun, Fransa'da veya diğer ülkelerde teslim alabileceğiniz anlamına gelir. Diğerlerinden farklı olan bu kokteyli keşfetmekte gecikmeyin, kaçırılmaması gereken bir lezzet daveti.

 5. EGIAZKI SPIRITUEUX

  Fransa

  Verified by europages badge

  Kendini olağanüstü içkiler üretmeye adamış tutkulu bir damıtımevi olan Egiazki Spiritueux'yü keşfedin. Şirketimiz, asırlık geleneklerin mirasını bünyesinde barındırmakta ve eşsiz teruarımızın doğal bileşenlerini öne çıkarmaktadır. İçkilerimizin her damlası bir hikaye anlatır, duyuları uyandırır ve sizi unutulmaz bir tat deneyimine davet eder. Demlemeden damıtmaya kadar titiz üretim sürecimiz kusursuz kaliteyi garanti eder. Yerel ürünleri tercih ediyor, sürdürülebilirliği ve çevreye saygıyı teşvik ediyoruz. Çok çeşitli ürün yelpazemizde karmaşık botanik aromalara sahip cinler, zarif tatlı likörler ve rafine eaux-de-vie'ler bulunmaktadır. Her bir şişe topraklarımıza ve usta damıtıcımızın uzmanlığına bir övgü niteliğindedir. İster yeni lezzetler arayan bir uzman olun, ister sadece yeni aromaları keşfetmeye meraklı olun, Egiazki Spiritueux sizi büyüleyici bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor. Kendinizi eşsiz kreasyonlarımızın dünyasına bırakın ve Egiazki'nin ruhuna kendinizi kaptırın. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NEAT COCKTAIL - COCKTAILS PRETS A BOIRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  NEAT COCKTAIL - COCKTAILS PRETS A BOIRE, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alkollü aperitifler, alkollü içecekler, Alkollü aperitifler, ispirtolu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neufmoutiers-En-Brie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ARDUENNA GIN

  Belçika

  Verified by europages badge

  ARDUENNA GIN, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Alkollü aperitifler, Likörler ve sert içkiler, Hazır kokteyller, alkollü içecekler, cin, Alkollü aperitifler, ispirtolu, alkoller, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaux-Sur-Sûre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MAMA SAMA

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAMA SAMA, yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rhum, egzotik içkiler, Meyveli alkol, içki endüstrisi için alkoller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BALBINE SPIRITS

  Fransa

  Verified by europages badge

  BALBINE SPIRITS, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Alkollü aperitifler, Yumuşak içecekler, Likörler ve sert içkiler, ispirtolu, Alkollü aperitifler, alkollü içecekler, Yumuşak içecekler, cin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LES ARRANGEURS FRANÇAIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES ARRANGEURS FRANÇAIS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, Hazır kokteyller, İçecekler, rhum, armagnac, Armagnac üreticisi, İçecek ithalat - ihracatı, ispirtolu, alkollü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AIRMAIL COCKTAIL

  Fransa

  Verified by europages badge

  AIRMAIL COCKTAIL, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır kokteyller, Alkollü aperitifler, alkollü içecekler, alkoller, Hazır kokteyller, Alkollü aperitifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cognac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TORINO DISTILLATI S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  TORINO DISTILLATI S.P.A., yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. likörler, cin, damıtılmış alkollü içecekler, vermut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncalieri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DISTILLERIE LOUIS ROQUE

  Fransa

  LOUIS ROQUE DAMITIMEVİ "la vieille prune de Souillac" isimli erik rakısı üretiminde uzmandır. 1835 yılından beri babadan oğula damıtmacı olan ailenin damıtımevi daima geleneğe uymaktadır, rakılar alkolün yavaşça yıllandığı eski meşe ağacından fıçılar içinde yaşlandırılmaktadır. Meşhur "la vieille prune de Souillac"dan başka, damıtımevi armut, frambuaz, bardak eriği, sarı erik, kiraz gibi meyve bazlı diğer rakıları sunmaktadır. Şarap, meyve, ceviz, ratafia likörü, ceviz likörü, kestane likörü, frambuaz likörü, karamel likörü, vanilyalı çikolata likörü, nane likörü ve meyve likörleri bazlı aperitif içkiler de sunuyoruz. Alkollü meyveler, romlu pastalar, kanleler (cannelé), çikolatalı tatlılar ve güney batı baharatları, trüf mantarlı hardal ve sirke de mevcuttur. Hédiard ve Fauchon gibi kav işletmecileri, şarküteriler arasında ve Fransa ve Fransa dışında çok sayıda yıldızlı restoranın masalarında yer alıyoruz.

 2. YAROSLAVSKY DISTILLERY

  Rusya

  1901'de kurulan Sınırlı Sorumlu "Yaroslavsky likero-vodochny zavod" Şirketi, çeşitli alkollü içecekler üretmektedir: votka, fiğ, rosolio, aperatifler, sert likörler. Ürün yelpazesinde farklı markalardan 30'dan fazla içki bulunmaktadır. Şirket, klasik ve orijinal likörler ve alkollü içkiler üretmektedir. Yakın gelecekte ürün yelpazesinin genişletilmesi ve brendi, viski, meyve alkolü, İskandinav votkası aqua-vitae, eski grappa dahil grappalar, aromatik grappa, meyve votkası, malt içecekleri üretilmesi planlanmaktadır. İçecek endüstrisi için malt, tanınmış Avrupa malt evlerinden satın alınmaktadır. Faaliyet alanı: İçecekler - ithalat-ihracat. Restoranlar için içecek tedarikleri. Ayrıca içecek endüstrisi için hammadde de satıyoruz. Tesisin üretimi, kalite ve gıda güvenliği sistemleri FSSC doğrultusunda uluslararası gerekliliklere göre sertifikalandırılmıştır.

 3. MINSK KRISTALL GROUP

  Birleşik Krallık

  Riga, Letonya'da genel merkezi olan holdingimiz “Minsk Kristall Group” (https: //kristal.by/en/) - JSC “Belpiščeprom” olarak da bilinir (https: / /www.belarusvodka.eu/). Saatte 10.000 şişe üretim kapasitesi ile Belarus'ta 8 fabrikaya sahip en büyük alkollü içecek üreticisidir. Ayrıca AB menşeili ürünler için Letonya ve Estonya'da bağımsız tesislerimiz bulunmaktadır. 200'den fazla marka votka, aromalı votka, balsam, acı ve tatlı tentür, cin, brendi, konyak, viski ve özel markalı (private label) markalar üretiyoruz. Ayrıca tank konteynırlarında ve esnek konteynırlarda dökme etanol, alkol ve votka tedarik ediyoruz. Belarus ve Rusya'da %70 pazar payı ile votka pazarına hakim konumda, geçen yıl AB, ABD, Japonya, Umman, Avustralya, Yeni Zelanda dahil 28 ülkeye 1600 konteyner ihraç ettik. Müşteri portföyümüzde Lidl gibi zincir marketler yer almaktadır. “En İyi Votka” ve “Halkın Markası” dahil olmak üzere 300'ün üzerinde ödül kazandık ve GFSI tarafından tanınan ISO ve FSSC sertifikalarına sahibiz.
 Urünlerimizden bir seçkiyi email ile göndermemiz icin, mesajinizi sabirsizlikla bekleriz. Saygılarımızla Minsk Kristall Group / Belarus Vodka

 4. DERGO GIDA

  Türkiye

  Türkiyede icki distributorlugu yapmaktayız

 5. ESPRIT APERITIFS

  Fransa

  ESPRIT APERITIFS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, alkollü aperitifler, İçecek ithalat - ihracatı, yumuşak şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Teste-De-Buch, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SECRET ARTS OF SPIRITS

  Fransa

  SECRET ARTS OF SPIRITS, yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Likörler ve sert içkiler, İçecek ithalat - ihracatı, Likörler ve sert içkiler, rhum, vodka, İçecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Mitre Les Remparts, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MAISON SASSY

  Fransa

  MAISON SASSY, yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elma şarabı, armut şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manneville-La-Pipard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BIJ CHOI B.V.

  Hollanda

  BIJ CHOI B.V., yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Peize, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. WINE & SPIRITS

  Hollanda

  WINE & SPIRITS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Likörler ve sert içkiler, şaraplar, şampanya, alkollü aperitifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wateringen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. INDUSTRIAS VICRE S. DE R. L. MI.

  Meksika

  INDUSTRIAS VICRE S. DE R. L. MI., yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Likörler ve sert içkiler, hazır kokteyller, meyveli likörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veracruz, Meksika 'de bulunmaktadır.

 3. L&L

  Fransa

  L&L, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alkollü aperitifler, Hazır kokteyller, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Alkollü aperitifler, Hazır kokteyller, lojistik, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GUILLAUMETTE

  Fransa

  GUILLAUMETTE, yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, Likörler ve sert içkiler, İçecek ithalat - ihracatı, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Jean St Nicolas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LE ROI DE LA FRAISE

  Belçika

  LE ROI DE LA FRAISE, yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve şarapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trois-Ponts, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. AMBROSIUS

  Belçika

  AMBROSIUS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. alkoller, viski, alkollü içecekler, alkollü aperitifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koksijde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. AD MULTISERVICE S.R.L.

  İtalya

  AD MULTISERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Serradifalco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MONWHISKY

  Fransa

  MONWHISKY, yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. amerikan viskisi, iskoç viskisi, irlanda viskisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limoges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. LATO SENSU LTD

  İsrail

  LATO SENSU LTD, yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Caesarea, İsrail 'de bulunmaktadır.

 10. ALUXION ALLIANCE SRL

  İtalya

  ALUXION ALLIANCE SRL, yılında kurulan ve Bitki çayları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alkollü aperitifler, Alkollü aperitifler, bıanco d'alba yermantarı, cin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz