• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alkolsüz içkiler

Sonuçlar

Alkolsüz içkiler - Ithalat/Ihracat

 1. GERMAN BEVERAGE GROUP LTD.

  Almanya

  Verified by europages badge

  German Beverage Group, alkollü ve alkolsüz içeceklerin teneke kutu, cam şişe veya PET'e fason dolumu konusunda uzmandır. Portföyümüz enerji içeceklerinden limonatalara, meyve sularına, maden sularına, fonksiyonel içeceklere, biraya, cin, votka karışımlarına ve elma şarabına kadar uzanmaktadır. Birçok müşteri, ürünleri veya mevcut bir tarif hakkında kesin fikirleriyle bize gelir. Bazıları ise tamamen özelleştirilmiş bir çözüm geliştirmek için tavsiyeye ihtiyaç duyabiliyor. Her durumda, vizyonunuza göre ürünler üretiyoruz ve dolduruyoruz. Deneyimli üretim ekibimiz, size zamanında teslim edilen en kaliteli ürünü garanti eder.

 2. 366 PUNCHS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tropikal meyvelerin, egzotik baharatların ve Guadeloupe'dan gelen bielle agricole romunun en iyilerini bir araya getiren cesur bir eser olan 366 PUNCHS'ın büyüleyici egzotizmine kendinizi bırakın. Her yudum, canlı tatların damakta rakipsiz bir zarafetle dans ettiği uzak adaların güneşle ıslanan kıyılarına duyusal bir kaçış. Ustaların ve doğal içeriklerin kalitesinin olağanüstü bir premium ürün yaratmak için bir araya geldiği unutulmaz bir tadım deneyimi sunuyoruz. 366 PUNCHS'ta, size sıradan sınırları aşan bir kokteyl sunmak için Guadeloupe'un ünlü bielle agricole romu ile birlikte en iyi meyve ve baharatları seçmeyi bir onur noktası haline getiriyoruz. İster arkadaşlarınızla dışarıda geçireceğiniz bir akşam, ister özel bir kutlama ya da sadece rahatlama anının tadını çıkarmak için olsun, punch'ımız sizi anında güneşin her zaman parladığı ve lezzetlerin her zaman orada olduğu uzak ufuklara götürecektir. Ve en büyük zevkiniz için, hızlı teslimat hizmetimiz, değerli 366 PUNCHS şişenizi nerede olursanız olun, Fransa'da veya diğer ülkelerde teslim alabileceğiniz anlamına gelir. Diğerlerinden farklı olan bu kokteyli keşfetmekte gecikmeyin, kaçırılmaması gereken bir lezzet daveti.

 3. BRANDSPARKLE

  Polanya

  Verified by europages badge

  Brandsparkle, markaların farklı kimliklerine göre tasarlanmış birinci sınıf içecekler hazırlama ve sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Her markanın özünü yansıtan eşsiz alkolsüz içecekler oluşturmaya odaklanan işletmemiz, tüketi̇ci̇leri̇n i̇lgi̇si̇ni̇ çeken özel i̇çecekler hazırlama konusunda çok başarılı işler yapmaktadır. Kavramlaştırma ve ürün geliştirmeden paketleme ve dağıtıma kadar üretim prosesinin tamamında kapsamlı hizmetler veriyoruz. Avrupa'nın önde gelen üreticileriyle yaptığımız işbirlikleri sayesinde kişiselleştirilmiş tatlar, ambalaj tasarımları ve pazarlama stratejileri sunarak her içeceğin kalıcı bir izlenim bırakmasını sağlıyoruz. HORECA & FMCG için makarna, pirinç, yumurta gibi farklı ürünler geliştiriyoruz. Kaliteye ve yeniliğe olan bağlılığımızdan yola çıkarak, işimizin her alanında tutku ve yaratıcılığı benimsiyoruz. Amacımız sadece ferahlatıcı ve lezzetli içecekler sunmak değil, aynı zamanda tüketiciler ile markalar arasında güçlü bağlar kuran hikayeler oluşturmaktır. Brandsparkle ile her yudum, müşterilerimizin hizmet verdiği kişiler açısından bir fırsata dönüşerek unutulmaz bir deneyim yaşatır.

 4. ARUFEL S.R.O.

  Slovakya

  Verified by europages badge

  2014 yılında mütevazı bir kafeden büyüyen Arufel s.r.o., küresel hızlı tüketim sektöründe yenilik ve bağlılığın bir birleşimini temsil etmektedir. Kurucular Michal ve Martin mütevazi başlangıçlarına dönüp baktıklarında artık uluslararası iş mükemmelliğinin temel taşı haline gelmişlerdir. Küçük bir restorandan başlayarak yenilikçi düşünceyi, sıkı çalışmayı ve küresel keşifleri birleştiren Slovakya merkezi çıkışlı Arufel s.r.o. ithalat-ihracat sektörünü yeniden tanımladı ve hızlı tüketim sektörünün lider gücü olarak ortaya çıktı. Bugün Arufel, hızlı tüketim ithalatı, ihracatı ve dağıtımında bir referans noktası olarak hareket ediyor, güvenilir küresel ortak olarak konumunu güçlendiriyor ve dünya çapında 40'tan fazla ülkeye geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Portföyünde Monster Energy, Red Bull, Coca-Cola ve Nescafé gibi tanınmış markalar yer almaktadır ve bu da şirketin çeşitli ortaklarının ihtiyaçlarına olan bağlılığının altını çizmektedir. Şirketin operasyonlarının merkezi, 12 yükleme iskelesi, 3.500 palet kapasitesi ve birinci sınıf depo yönetim sistemi (WMS) bulunan son teknolojiye sahip Slovakya'daki bir depodur. Modern etiketleme ve yeniden paketleme hatlarıyla donatılmış bu tesis, ürünlerin en iyi şekilde işlenmesini sağlar. Arufel'in başarısının arkasında, hizmet mükemmelliği konusundaki bilgi ve tutkuları eşsiz olan profesyonellerden oluşan özel bir ekip bulunmaktadır. Mükemmelliğe olan bu bağlılık, ürün tedariğinden küresel teslimata kadar eksiksiz çözümler sunan "ALL IN" hizmet paketine de yansıyor. Bu paket, kalite kontrolden etiketlemeye kadar hizmetleri içermektedir

 5. HK TRADING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Avrupa ve Birleşik Krallık'ta büyük bir pazara kaliteli ürünler tedarik etme konusundaki on yılı aşkın deneyimimizle, başladığımız 2006 yılından ve markanın konsolide edildiği 2010 yılından bu yana aklımızda tek bir hedef vardı: Uluslararası standartları karşılayan sağlıklı kuruyemişler, içecekler, bakliyatlar, baharatlar ve çok daha fazlası için dünyanın en büyük tedarikçisi olmak. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlıklı ilişkiler kurmak ve sürdürmek varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya meyve taşımacılığının yapısını iyileştirmeye kararlıyız. Bunu gelişmiş pazarlama, tedarik ve risk yönetimi çözümleriyle yapıyoruz. Kaliteden ödün vermiyoruz, ancak benzersiz, dinamik stratejiler uygulayarak herkesi memnun ediyoruz. Bütünsel pazarlama işlevimiz, meyve tedarik zincirindeki hizmet sağlayıcılarla sağlıklı bir ilişki sürdürürken nakliye, teslimat ve ödeme düzenlemelerini kapsar. Tayland'dan yağ, pirinç, fındık ve şeker ihracatı için karmaşık hizmetler ve ayrıca bir dizi lojistik hizmet sunuyoruz: - Tohum yağı, un, tahıl taşımacılığı için gemilerden gelen kargo; - Avrupa ve Asya'ya petrol, pirinç, fındık, şeker nakliyesi; - Yağ, pirinç, fındık, şeker konteyner taşımaları; - Flexi tanklar ile tohum yağlarının taşınması

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TRADAZUR

  Fransa

  Verified by europages badge

  Kafe/Otel/Restoran işletmeleri veya gıda toptancıları için markalı içeceklerin (alkoller, şampanyalar, gazozlar...) dağıtımında uzmanlaşmış Uluslararası Ticaret Şirketi. İhracat yapıyoruz ve katma değeri yüksek bazı ürünler dışında tüm işlemlerimizde konteynerler veya tır kamyonları kullanılır. Nakliye işlerini biz yönetiyoruz. Tüm işlemlerimiz hem ortaklarımız hem de kendimiz için güvence altındadır. İhtiyacımız olan hacimlerle uyum sağlayacak ölçekte güvenilir ortaklar arıyoruz.

 2. UNIVERS DRINK

  Belçika

  Verified by europages badge

  Night Orient %0.0 alkol garantili bir alkolsüz şarap ve köpüklü içecek serisidir. Köpüklü ürünlere ve Champagne'a yakın, ancak onlardan farklı olan Night Orient ince köpüklü içecekleri tüketiciler tarafından 2013'te yılın ürünü seçildi. Bugün 14 ülkede satılan Night Orient, esas olarak büyük dağıtım şirketleriyle pazarlanmaktadır. Bu alkolsüz içecekler serisi tüm önemli kutlamalar için harika bir üründür.

 3. KARAMBOOL

  Belçika

  Verified by europages badge

  KARAMBOOL, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, İçecekler, alkolsüz içecekler, meyveli içecekler, içecek ithalatı, enerji içecekleri, İçecek ithalat - ihracatı, egzotik içkiler, egzotik, alkolsüz içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Servais, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CHUT YPTM

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHUT YPTM, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Evcil hayvan yemleri, Evcil hayvan yemleri, gıda dağıtımı, gıda sektörü dağıtım işleri, toptan gıda ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Touquet-Paris-Plage, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MINDELOS - PRODUITS ALIMENTAIRES NATURELS

  Fransa

  Verified by europages badge

  MINDELOS - PRODUITS ALIMENTAIRES NATURELS, yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyve suları, İçecek ithalat - ihracatı, Alkolsüz içkiler, Meyve suları, İçecek ithalat - ihracatı, Alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amiens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MASTERS FOOD DRINK

  Fransa

  Verified by europages badge

  MASTERS FOOD DRINK, yılında kurulan ve İçecek dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Alkolsüz içkiler, egzotik, alkolsüz içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Épinay-Sous-Sénart, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VANADAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  VANADAL, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Organik bitki suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Escamps, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ŞEKERLEMELER, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler, Kimya - İthalat/İhracat, İçecekler, çikolata tabletleri, çikolatalar, pasta hazırlanışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. MINDELOS

  Fransa

  Verified by europages badge

  MINDELOS, yılında kurulan ve Meyve suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alkolsüz içkiler, Alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amiens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MDM INTERNATIONAL BRANDS SP.Z.O.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  MDM INTERNATIONAL BRANDS SP.Z.O.O, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Coca-Cola, Mars, Nutella, Red Bull, Pepsi, Lipton sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. TIMGAD STORE

  Fransa

  Verified by europages badge

  TIMGAD STORE, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taze sebze, Zeytin, Patates, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Zeytinyağı, hurma, paketlenmiş hurma, kavun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TINCTURA

  Fransa

  Verified by europages badge

  TINCTURA, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sipariş üzerine paketleme, gıda takviyeleri, Kozmetik, doğal katkı malzemeleri, nütrasötik, Sipariş üzerine paketleme, Gıda endüstrisi, araştırma geliştirme, TINCTURA sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploudaniel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CANAILLE SPIRIT

  Fransa

  Verified by europages badge

  CANAILLE SPIRIT, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alkolsüz içecekler, Meyve aromalı gazlı içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sillingy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GFS LLC / YOGODA

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GFS LLC / YOGODA, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, Çay, Bal, Baharatlar, Tropikal meyveler, çay, Meyve ve sebze suyu ve nektarı, Konsantre ve toz içecekler, egzotik içecek ve meyve suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. BUBBLE TEA PRO

  Fransa

  Verified by europages badge

  BUBBLE TEA PRO, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hasır, inci, şuruplar, alkolsüz meyve şurupları, çeşnili şerbet özleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lattes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SOFTDRINKS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOFTDRINKS, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alkolsüz içkiler, Soda, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek dağıtıcılar, İçecekler, alkolsüz içecekler, biyolojik meyve suları, meyveli içecekler, toptan içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EHBLUX S.A. - MAMOXTRADING

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  EHBLUX S.A. - MAMOXTRADING, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alkolsüz içkiler, İçecek ithalat - ihracatı, Kağıt ve mukavva ithalat ve ihracatı, İçecekler, termik kağıt ruloları, Alkolsüz içkiler, İçecek ithalat - ihracatı, Kağıt ve mukavva ithalat ve ihracatı, İçecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weiswampach, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. CIGDEM ENDUSTRIYEL URUNLER VE GIDA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Sektör tecrübemiz, geniş ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatlarımız ile uluslararası alanda da var olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Türkiye'de halihazırda hızlı tüketim sektöründe satışını yapmakta olduğumuz uluslararası markaların ve Türk ürünlerinin doğru fiyat, zamanında teslimat ve vermiş olduğumuz güven ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılıyor, birlikteliğimizin sürekliliği için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. İhracat ürün gruplarımız; gıda, alkolsüz içecek, enerji içecekleri, atıştırmalık ürünler, ev temizlik ürünleri, endüstriyel temizlik ürünleridir. Ürün gruplarımız içerisinde çalıştığımız markalar Filiz Makarna, Reis Bakliyat Coca Cola, Redbull, Nescafe, Mehmet Efendi, Çaykur, Balküpü, P&G, Unilever gibi uluslararası markalar ve Türkiye 'de doğmuş dünya markaları olma yolunda hızla ilerleyen markalar ile çalışmaktayız.

 4. OGUZ HOLDING

  Türkiye

  Oğuz Gıda olarak kurulmuş olduğumuz 1995 yılından itibaren Adana - Bolu - Sakarya fabrikalarımız ile tüm Türkiye ve Dünya ya aktif olarak hizmet vermekteyiz.Yine Adana da yer alan ikinci fabrikamız olan Starkon fabrikamızda meyvelerimizi işliyor, dış kaynak kullanmadan ürünlerimiz için birinci kalite hammadde üretim işlemesi gerçekleştirmekteyiz..Oğuz Gıda olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz içecekler ve markalarımız; Juss ve Daren markamız ile (%100 meyve suları - nektar -meyveli içecekler- şerbetler - limonata - soğuk çay - soda - meyveli soda - b+c+ sodalar), Fresso markamız ile gazlı içecekler - Sarıyer markamız ile gazoz - meyveli maden suyu, Plusis markamız ile vitaminli su, Black Bruin & Skyfall & Weps markalarımız ile enerji içeceği - vitaminli içecekler, Isosky markamız ile sporcu içeceği ile bu ürünleri karton - can - cam - pet ambalajlarda tüm gramajlarda üretimini gerçekleştirmekteyiz. Markalarımızı tüm Türkiye de bayilik ağları ile dağıtımını sağlamakta ülkemizin seçkin ulusal zincirlerinde - yerel zincirlerinde - cash & carry mağazalarda - toptan & edt ve geleneksel kanal noktalarında satış faaliyetlerimizi yürütürken aynı zamanda her yıl 3 kat büyüttüğümüz ihracat operasyonlarımız ile şu an aktif olarak 86 ülkeye ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz. Markalarımızın yanı sıra Türkiye’nin en büyük ulusal zincir markalarına kendi markalarında çeşitli kategorilerde private label olarak hizmet vermekteyiz.

 5. MONERO COFFEE & TEA COMPANY LTD

  Türkiye

 6. 360 INT WHOLESALES

  Türkiye

  360 INT TOPTAN, ülke çapındaki en büyük içecek tedarikçilerinden biridir. En iyi ve en geniş alkolsüz içecek seçimini tek bir yerde rekabetçi fiyatlarla sunmaya kendimizi adadık. Product Catalog Our wide selections of beverages & big brand names include: Bottled water: Poland Spring, Fiji, Essential, Smart Water, Kirkland, and more Soft Drinks: Coke, Fanta, Pepsi, Mountain Dew, Canada Dry, Schweppes, Stewart’s, Boylan , Bruce Cost, etc. Energy Drinks / Sport Drinks: Red Bull, Prime, Gatorade, Vitamin Water, Powerade, Monster Energy, Bang, C-4, Celsius, G-Fuel, and more Tea and Juices: Joe’s Tea, Arizona, Pure Leaf, Tropicana, Snapple, Mistic, Nantucket, etc. Nutritional Drinks & Milk: Nesquik, Muscle Milk, Ensure, Nutrament Coffee: Starbucks, Manhattan Special, Dunkin, Super Coffee, and many more Paper Towels https: //360intwholesales.com/ 360intwholesale@gmail.com 360 INT WHOLESALES is one of the largest beverages suppliers nationwide. We are dedicated to offering the best and largest selection of non-alcoholic beverages all in one place at competitive prices. Product Catalog Our wide selections of beverages & big brand names include: Bottled water: Poland Spring, Fiji, Essential, Smart Water, Kirkland, and more Soft Drinks: Coke, Fanta, Pepsi, Mountain Dew, Canada Dry, Schweppes, Stewart’s, Boylan , Bruce Cost, etc. Energy Drinks / Sport Drinks: Red Bull, Prime, Gatorade, Vitamin Water, Powerade, Monster Energy, Bang, C

 7. BAYRAM SÜT MAMÜLLERI MEŞRUBAT SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Bayram Süt Mamülleri ve Meşrubat Sanayi Ltd Şti.1982 yılında kurulan Bayram Süt Mamülleri ve Meşrubat Sanayi Ltd Şti., Trabzon’un Akçaabat ilçesinde 5000 m2 si kapalı, 15000 m2 üzerine kurulu tesisimizin günlük 240 ton süt, 30 ton meyve suyu ve 6 ton (40 gr.’lık) meyveli yoğurt üretme kapasitesi var. 1992 den beri TSE, 1998 den beri ISO–9002 Kalite güvence belgeli 2006 yılı itibariyle de ISO–22000 belgeli üretim yapıyoruz.Ayrıca günlük 500 ton su kapasiteli Biyolojik Arıtma Tesisimizle de çevre dostuyuz.Ürünlerimiz; Tereyağ , Kaşar peynir , Yoğurt, Ayran , Meyveli yoğurt, Lor, Vişne aromalı içecek 200 ml. , Şeftali aromalı içecek 200 ml., Kayısı aromalı içecek 200 ml. ve Portakal aromalı içecek 200 ml.Gerek yurt içi ve gerekse yurt dışından taleplerine de açık çalışıyoruz. Arzu eden firmaların kendi isimlerine ISO-HACCP güvenceli ürünler üretiyoruz.

 8. JOYBRÄU GMBH

  Almanya

  JoyBräu işlevsel, alkolsüz biraların patentli üreticisi olarak artık dünya çapında faaliyet göstermektedir. Mükemmel tada ve %100 doğal içeriklere sahip fonksiyonel içecekler sunmaktayız. Ferahlatıcı protein ve vitamin biralarımız dünya çapında benzersizdir ve şimdiden birçok ödül almıştır. Kendi bünyemizdeki Ar-Ge çalışmaları sayesinde kısa sürede bireysel ürünler de gerçekleştirebilmekteyiz. Berlin Teknik Üniversitesi ile işbirliğimiz, sürekli olarak yeni, yenilikçi ürünler üzerinde çalıştığımız en modern teknolojiye ve ilave bilimsel teknik bilgi birikimine erişmemizi sağlamaktadır. Sunduklarımız: Bireysel ürün geliştirme, White Label/Private Label, Distribution/Export, High Quality–Made in Germany, protein, vitamin, CBD, kafein içecekleri, %100 alkolsüz, helal ve %100 doğal. JoyBräu GmbH: Almanya'da halihazırda satılan 3 milyondan fazla kutu, günde 100.000 l ölçeklenebilir üretim, fonksiyonel içecekler alanında özel uzmanlık

 9. GCG GLOBAL CONSUMER GOODS TRADING GMBH

  Almanya

  GCG Global Consumer Goods Trading GmbH, hızlı tüketim mallarını [FMCG] büyük miktarlarda ve dünya çapında cazip toptan satış fiyatlarıyla satan Almanya merkezli bir şirkettir. Aşağıdakiler gibi iyi tanınmış küresel markaların orijinal ürünlerini sunuyoruz. Coca-Cola, Pepsi, Redbull, Ferrero, Mars, Unilever ve Mondelez/ Milka. İçecek, alkollü içecek, şarap, şekerleme ve ev eşyaları toptan satışını "Global düşün yerel hareket et" ilkesine göre yürütüyoruz ve müşterilerimiz arasında perakende zincirleri, toptancılar, distribütörler ile küçük ve büyük mağazalar yer alıyor. Uluslararası ağımız sayesinde çok sayıda üretici ve tedarikçiye ve geniş bir ürün yelpazesine erişebiliyoruz. Tanınmış uluslararası markaların ürünlerini sunuyoruz, örneğin: Coca-Cola, Fanta, Sprite. Pepsi, Pepsi Max, Mountain Dew. Carlsberg, Heineken, Tuborg. Capri Sun. Lays. Ritter Sport, Milka, Marabou, Toblerone, KitKat, Mars, Daim. Ferrero, Nutella, Kinder, Raffaello. Haribo, Katjes, nimm2. Kelloggs. Barilla. Belirli bir ürün arıyorsanız veya toptan içecek, bira, alkollü içecek, tatlı veya diğer hızlı tüketim ürünleri veya hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya office@global-consumer-goods.com adresine bir e-posta gönderin.

 10. L'HEXAGONALE

  Fransa

  Merkezi Gironde'de Pessac'ta bulunan L'HEXAGONALE, 2018 yılından bu yana toptan gıda ürünleri ithalat-ihracatı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Zeytinyağı ve diğer bitkisel yağlar, makarna, kuskus, reçel, meyve suları ve alkolsüz içecekler gibi çeşitli ürünlerin, bunun yanı sıra enerji içecekleri, salça, harissa, hurma, zeytin ve daha birçok ürünün pazarlamasını yapmaktayız. SIM markasının ve sektörlerinde önde gelen diğer markaların Fransa'daki resmi ithalatçısıyız. Misyonumuz, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için size yüksek kaliteli ürünler ve en ünlü markaları sunmaktır. Ayrıca, optimum koşullarda teslimatı sağlamak için ürünlerin hava veya deniz yoluyla taşınmasını organize ediyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayın!

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz