• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller

Sonuçlar

Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller - Ithalat/Ihracat

 1. FONTANA & FONTANA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FONTANA & FONTANA AG, yılında kurulan ve Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rapperswil-Jona, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. TEHROTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TEHROTECH GMBH, yılında kurulan ve Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. A PLUS TRADING GROUP LTD

  Türkiye

  WhatsApp : +90 506 343 80 37 A PLUS TRADING GROUP is a privately-owned trading company with numerous long stretches of involvement with assembling and exchanging Horticulture Food and Refreshments, dispensable clinical items, and sourcing of different items like ac/fridge compressors, livestock, used rails HMS 1&2, copper wire, paper scrap, energetic drinks, chicken brown and white fresh eggs, office copy paper, Macadamia Nuts, Red Bulls, Dry baby mackerel and many others with base camp in Turkey. We are continually endeavoring to ensure the inventory of great items and to give ideal consideration to the present and people in the future. With a continually developing item portfolio and new advancements, we are exceptional in addressing all difficulties. Quality Assurance. A PLUS TRADING GROUP: Every one of our items is sold under quality affirmation because we care about our customers, therefore, we believe that our customers merit only the best; and henceforth we have coordinated every one of our undertakings towards offering the best quality in all items. A staff gathering ensures that simple and wonderful goods and services are passed on to the clients within the arranged time frame. We do our best on daily bases to improve our customer service so as to make sure we provide what our customers need for commercial purposes. It all started with a great idea and a little hard work. Today we’re proud to provide quality products direct to your doorstep

 4. BRUNO WELZ GMBH

  Almanya

  1947 yılından bu yana Bruno Welz GmbH, değerli metallerle ilgili tüm sorularda adil ve yetkin bir iş ortağı olarak müşterilerimizin güvenine layık olmaya çalışmaktadır. Orta ölçekli bir aile şirketi olarak, küçük ve orta ölçekli şirketlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını biliyoruz. Bu nedenle, size özel önem veriyoruz. Bizimle çalışırken küçük miktarlarda bile standart bir "müşteri numarası" değilsiniz ve ekibimiz size danışmanlık vermekten ve sorunlarınızı anlamaktan mutluluk duyacaktır. Kısacası: En yüksek talepler için olağanüstü servis ve ürünlerle ciddi, kişisel bakım için buradayız! Bunu 1947 yılından bu yana - iyi unvanımızla garanti ediyoruz - Bruno Welz!

 5. ELETTROGALVANICA SETTIMI SRL

  İtalya

  Elettrogalvanica Settimi şirketinin tesisleri 3000'i kapalı olmak üzere 8000 m² genişliğinde bir alana yayılmıştır. Şirket metallerin kaplanması için iki galvano kaplama hattına ve bir de reçinelerin metalle kaplanması hattına sahiptir; bu hatlarda altın, gümüş, nikel, bakır, vb... gibi metallerle, bilgisayar kontrollü otomatik olarak gerçekleşen prosedürler aracılığıyla elektrolitik kaplama işlemleri uygulanmaktadır. Bu süreçler, ayakkabıcılık, çeşitli aksesuarlar ve hediyelik eşya sektörlerine yönelik küçük metalik parçaların kaplanması amacıyla uygulanmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ÖZ MAKINA

  Türkiye

  1994 Yilindan bu yana maki̇na i̇malati ve maki̇na eki̇pmalari üzeri̇ne çalişiyorum 2002 yilinda ortak cnc torna üzeri̇ne hortum rekorlari yapmak i̇çi̇n i̇şyeri̇ kurduk ama ortak yapmayi denedi̇k olmadi 5, 5 yil sonra ayrildik ben bulunduğum şehi̇rde (çorum) büyük bi̇r fi̇rmada ustabaşi olarak i̇şe başladim 8 yil devam etti̇kten sonra bi̇raz bi̇ri̇ki̇mi̇mle 2014 yilinda cnc freze aldim ve kendi̇m i̇ş yeri̇ni̇ kurdum, ve şuan 3 adet cnc freze ve 2 adet cnc torna tezgahi aldim.Halan şuan eski̇ çaliştiğim fi̇rmaya fason olarak çalişmaktayim ayrica savunma sanayi̇si̇ne tedari̇kci̇ olarak da fason i̇ş yapmaktayim.Beni̇m i̇deali̇m almanyada si̇zi̇n gi̇bi̇ büyük fi̇rmalara tedari̇kci̇ fason i̇ş yapmak eğer si̇zde uygun görurseni̇z çalişmayi i̇steri̇m beni̇m yurt dişina çikmama gi̇bi̇ bi̇r sikintim yok, ben bi̇rçak kez almanya ve avrupa ülkeleri̇ne seyehat etti̇m, si̇zde uygun görürseni̇z en kali̇teli̇ ve hassas şeki̇lde bi̇r malzeme üreti̇p gönderebi̇li̇ri̇m saygilar sunar i̇yi̇ çalişmalar di̇leri̇m.

 2. AS SARP TEKNIK SAVUNMA

  Türkiye

  Sarp Teknik Savunma olarak savunma sanayi ve güvenlik alanlarında hizmet vermekteyiz. Firmamız Kocaeli'nde 1000 m² kapalı alanda jiletli tel imalatı yaparak hizmet vermektedir. Firmamızın makine üretim hattı son teknoloji ekipmanlarla kurulmuştur. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hassas ve çok hızlı üretim yapabilmekteyiz. Şu anda sistemimiz ile ayda 200.000 kg jiletli tel üretebiliyoruz. Firmamız jiletli telleri istenilen ölçü ve kalitelerde üretebilecek tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Üretimimiz NATO ve Türk Silahlı Kuvvetleri ve birçok ülkenin standartlarına göre yapılmaktadır.

 3. TAKI YILDIZIM

  Türkiye

  Firmamız 2016 yılında kurulmuştur.Kadın girişimci olarak kurduğum firmamda kendi tasarladığım ve yaptığım miyuki boncuklardan takılar ve altın gümüş çelik takılarda bulunmaktadır.Toptan ve perakende satışımız mevcuttur.

 4. MOMMY'S HANDMADE

  Türkiye

  Firmamız 2022 yılında kurulmuştur. Kadın girişimci olarak kurduğum firmamda kendi tasarladığım ve yaptığım epoksiden ve miyuki boncuktan takı yapıyorum. Toptan ve perakende satışımız mevcuttur.

 5. IP ART SRL

  Moldavya

  IP ART SRL, yılında kurulan ve Sanat - ürün ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dini ürünler/maddeler, Altın eşyalar, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Dini ürünler/maddeler, gümüş ikonalar, Altın eşyalar, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Floresti, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 1. CTE - PARADOXE

  Fransa

  CTE - PARADOXE, yılında kurulan ve Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Altın ve gümüş ürünler, Altın ve gümüş ürünler, mücevherat - üretim, metal polisajı, krom ve nikel kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Astier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GALVANIK HORSTMANN GMBH

  Almanya

  GALVANIK HORSTMANN GMBH, yılında kurulan ve Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hildesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY

  Fransa

  ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Elektroliz - Yüzey işleme, elektroliz ekipmanları, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitreux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. IRIDIUM GMBH

  Almanya

  IRIDIUM GMBH, yılında kurulan ve Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kottmar Ot Eibau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HANS MAYRHOFER GMBH

  Almanya

  HANS MAYRHOFER GMBH, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Değerli ve özel metaller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Değerli ve özel metaller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unterschleißheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ENCADREMENTS COÏ SÀRL

  İsviçre

  ENCADREMENTS COÏ SÀRL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Çubuklar ve kornişler, Çerçeveleme, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Çubuklar ve kornişler, Çerçeveleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuchâtel, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. MARTIN FURRER GMBH

  İsviçre

  MARTIN FURRER GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Ev mobilyaları, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Ev mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brig, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. MICRONDOR

  İsviçre

  MICRONDOR, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biel/bienne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. MANFRED BLENINGER

  Almanya

  MANFRED BLENINGER, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Windach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SABINA SCHRÖTER RESTAURATIONSATELIER

  Almanya

  SABINA SCHRÖTER RESTAURATIONSATELIER, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Binaların tamamlanması - Şirketler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG

  Almanya

  PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Dövme saclar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Dövme saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VIBRO PLATING S.R.L.

  İtalya

  VIBRO PLATING S.R.L., yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, galvenizleme işlemleri, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, metallerin altın kaplama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verdellino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. REAL GOLD DELUXE

  Almanya

  REAL GOLD DELUXE, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALRET

  Bulgaristan

  ALRET, yılında kurulan ve Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gümüş kaplama, gümüş, platin, paladyum , rodyum kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. NICOLE KÖLBL GMBH

  Almanya

  NICOLE KÖLBL GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pocking, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ARUM E.K.MALEREI & VERGOLDUNG & RESTAURIERUNG

  Almanya

  ARUM E.K.MALEREI & VERGOLDUNG & RESTAURIERUNG, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Değerli ve özel metaller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Değerli ve özel metaller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Potsdam, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GALVANOTECNICA

  İtalya

  GALVANOTECNICA, yılında kurulan ve Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mirabello Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ETS ETIENNE BRUN

  Fransa

  ETS ETIENNE BRUN, yılında kurulan ve Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Metallerin oksidasyonu, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Metallerin oksidasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeurbanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. GALVANIC SYSTEM S.N.C. DI CAROLO MARIA TERESA & C.

  İtalya

  GALVANIC SYSTEM S.N.C. DI CAROLO MARIA TERESA & C., yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, metallerin nikel kaplama işlemleri, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vicenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BUSSOLA STEFANO

  İtalya

  BUSSOLA STEFANO, yılında kurulan ve Dini ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Çelik ve metallerin parlatılması, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Çelik ve metallerin parlatılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz