• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • altın

Sonuçlar

Altın - Ithalat/Ihracat

 1. L'ECHOPPE D'OR

  Fransa

  Verified by europages badge

  1976 yılında kurulan L'ECHOPPE D'OR, çevrimiçi bir kuyumcudur ve Ermeni takıları satmaktadır. Kuyumcu ustalarımızın tamamı kuyumculuk mezunudur. Bu nedenle saatçilik ve kuyumculukta uzmanız. Herhangi bir mücevher talebiniz için en iyi becerilerimizi hizmetinize sunuyoruz. En son kreasyonlarımız web sitemizde ve 47 rue d'Endoume, 13007 Marsilya adresindeki mağazada görülebilir. Ermeni haçları ve Ermeni alfabeli plaketler, sarı altın, beyaz altın, 18 ayar pembe altın ve gümüş konusunda uzmanız. Ayrıca Aznavour vakfı ile ortaklaşa Aznavour şarkılarına adanmış madalya koleksiyonunun resmi yaratıcılarıyız. Ayrıca satış bedelinin %15'i Aznavour Vakfı'na bağışlanmaktadır. Ürünlerimizin tamamı 18 ayar altın veya 925 ayar gümüş olup, atölyemizdeki tezgahlarda yapılmaktadır. Bu nedenle, 40 yılı aşkın bilgi birikimimizle size muhteşem mücevherler sunabiliyoruz. Teslimat giderleri yurtiçinde 100 Euro ve yurtdışında 30 Euro’dur. Her tür ek bilgi için 04-91-52-00-32 numaralı hattımzdan 09: 00 - 12: 00 ve 14: 00 - 18: 00 saatleri arasında her zaman ulaşabilirsiniz.

 2. PROBAS.PLATING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  İnovasyon gücü ve hassasiyet güçlü olduğumuz taraflarımızdır. Genç bir şirket olarak uluslararası piyasa için iddialı galvanize ürünler üretiyoruz. Dekoratif ve teknik alanlarda küçük parçalardan geniş yüzeyli, geometrik açıdan iddialı parçaların paslanmaz metal kaplaması alanında uzmanız. Güney Almanya'daki galvanik geleneksel şirketten gelen genel müdür Daniel Proba dahil ekibimizle özel talepleri modern yöntem süreçleri ve tesis teknolojisi ile yerine getiriyoruz. 5.800 metrekarelik firma merkezimiz sağlıklı bir doğanın ortasında olan opsiyonel alt yapıya sahip Güney Almanya'daki merkezinde Rems, Böbingen'dedir. Burada 1.400 metrekarelik üretim alanında büyük tam otomatik galvanize etme tesisleriyle paslanmaz metal kaplamalar için Avrupa ayağında çeşitli altın ve bronz kaplamalar, 16 metreye kadar ürün penceresi boyutlarıyla projelerinize özel üretim yapıyoruz.

 3. DR.-ING. MAX SCHLÖTTER GMBH & CO. KG.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dr.-Ing. Max Schlötter GmbH & Co.KG - Bilgiler - Schlötter, elektrikli kaplama konusundaki uzmanlık için duruyor. Elektrikli kaplama için elektrolit geliştirme ve ilgili sistem teknolojisi konusundaki 100 yılı aşkın deneyimimiz, başarımızın temelini oluşturmaktadır. Elektrikli kaplama konusundaki uzman firma olarak, kapsamlı çözümler sunmaktayız: Kimya, sistem teknolojisi ve servis için. Kimya: Yüzey işlemlerinin tüm alanlarında özel ve yenilikçi çözümler · Sistem teknolojisi: Özel sistemler ve tamamen size özel çözümler, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyarlanmıştır· Servis: Sistemler ve kimyasal ürünleriniz için kapsamlı hizmet. Kendimizi her zaman müşterilerimizin ortağı olarak görüyoruz: Amacımız, yenilikçi ve yüksek performanslı yüzeyler ve kaplamalar sağlamak, müşterilerimizi yeni kaplama sistemlerini geliştirme sürecinde en iyi şekilde desteklemektir: Tasarım sürecinden yapıma kadar tüm aşamalar. Schlötter, ekolojik ve kaynak dostu müşteri çözümlerini temsil etmektedir: Enerji dostu yöntemlerle enerji tüketiminizi optimize etmek ve azaltmak · Atık suyun geri kazanımından malzeme döngülerinin kapanmasına kadar kaynaklarımızın akıllıca kullanımı · Veritabanları ve ekolojik değerlendirme yazılımı aracılığıyla malzeme döngüleri görselleştirilir ve çevresel etkiler analiz edilir.

 4. ESG EDELMETALL-SERVICE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESG EDELMETALL-SERVICE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rheinstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TM-TRADE MINERALS

  Almanya

  Verified by europages badge

  TM-TRADE MINERALS, yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MICHEL SAG JEWELRY

  Türkiye

  Designer Michel SAG who has half a century of experience in the jewelry field , Michel SAG established the Mega Guld Brand to produce semi-finished fitting pieces and models, which are the basic needs of the sector and deliver them to the sellers and end users as finished products. Michel SAG Jewelry produces more than 35, 000 piecs and rich model options. As Michel Sağ Jewelry, we offer you Mega Guld mounting, cubic zirconia and gold products by preparing them as 3D modeling with our professional team and transforming them into the designs you request. ​Stone sizes are between 0.10ct -3.00ct for our mounting and cubic zirconia models and every size is available for rings, and in the gold group, you can enrich your models with our product content up to 10 sizes in each model. We offer you fast, quality and clean workmanship for your orders.

 2. ARSEM OFFICE

  Türkiye

  Arsem office ve eğitim donatımları firması olarak sektörde , ofis mobilyaları ( makam takımları , personel masaları , banko vb. ) ofis koltukları ( vip çalışma koltukları , yönetici çalışma koltukları ve personel çalışma koltukları ), ofis kanepe ve sandalye , okul sırası , öğrenci dolabı vb. ) kişiye özel tasarım mobilya , masa, sandalye, ahşap ürünler ve benzeri ürünlerin imalatını ve satışını yapmaktayız .

  Tüm ürünler arasında "altın"
 3. CANAS PVC AND ALUMINUM MACHINE SYSTEMS

  Türkiye

  Our first goal as Canas Makina has always been high quality production and customer satisfaction. Canas Makina was established in Bursa to offer the best products needed in PVC and Aluminum processing sector. Our company, which develops itself as a customer-focused company, has always followed closely the developing technology and trained its personnel in this respect. Canas Makina has always been beside its customers with its fast service and spare parts support.

 4. STL SYSTEMS AG

  İsviçre

 5. BRUNO WELZ GMBH

  Almanya

  1947 yılından bu yana Bruno Welz GmbH, değerli metallerle ilgili tüm sorularda adil ve yetkin bir iş ortağı olarak müşterilerimizin güvenine layık olmaya çalışmaktadır. Orta ölçekli bir aile şirketi olarak, küçük ve orta ölçekli şirketlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını biliyoruz. Bu nedenle, size özel önem veriyoruz. Bizimle çalışırken küçük miktarlarda bile standart bir "müşteri numarası" değilsiniz ve ekibimiz size danışmanlık vermekten ve sorunlarınızı anlamaktan mutluluk duyacaktır. Kısacası: En yüksek talepler için olağanüstü servis ve ürünlerle ciddi, kişisel bakım için buradayız! Bunu 1947 yılından bu yana - iyi unvanımızla garanti ediyoruz - Bruno Welz!

 1. HARTMANN & BENZ GMBH

  Almanya

  Çalışanlarımız değerli metal ve lüks mallar alanında 10 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Müşterilerimizin çoğu altın yatırımlarına yönelik en iyi seçenek hakkında fikir almak için bize başvurdu. Bu nedenle biz de hem müşterilerimizin hem de firma olarak bizim uzun süreli kar sağlayabileceğimiz bir hizmet sunmaya karar verdik. Bizim için önemli olan diğer bir konu da güvenli bir yatırım seçeneği bulmaktı; ALTIN değerini hiçbir zaman kaybetmez! Dünyadaki en eski ödeme birimi olan altın güvenli bir limandır. Varlığını nesiller boyu korur ve her zaman bir takas ve değer koruma aracı olmuştur. Yüksek enflasyonda, savaş yıllarında, parasal reformlarda veya finansal sistemler alt üst olduğunda altın değerini her zaman korur. Size bunu sunabilecek başka bir yatırım ürünü yoktur. Altın sizi negatif faizlerden veya tasarruf sermayenizdeki yüksek faizlerden bağımsız kılar. Web sitemizde yatırım hedefleriniz için her zaman doğru çözümü bulabilirsiniz.

 2. ORMEA

  Fransa

  ORMEA, altın ve elmas ithalat ihracatında uzmanlaşmış bir Fransız şirketidir. Kurucusu Nicolas GOGUILLON, Anvers borsasında tanınmaktadır. Portföyü uluslararası kapsamdadır: Paris 8, İsviçre, Monako, Almanya ve Dubai. Kimberlay sertifikasına sahip kaba elmasların yanı sıra kesilmiş elmaslar da satıyoruz. GIA sertifikalı 105 yüzlü Lotus elması da sunuyoruz. Ayrıca elmas ticareti ve altın satışı konusunda eğitim de sunuyoruz.Buna ek olarak, Nicolas GOGUILLON aynı zamanda lüks ve prestijli gayrimenkul sektöründe uzmanlığa sahiptir ve eski eşyalar alanında Kt Immo Conseil ile ortaklaşa faaliyet yürüten bir emlak danışmanıdır.

 1. GUDIEPA GHANA LIMITED

  Gana

  2016 yılında Accra'da kurulan Gudipa Gana Limited, sektörde ideal ve güvenli bir özel altın ticaret ve ihracat şirketidir. Yatırımcıların değerli metalleri güven ve tam güvenlik ile satın almalarını ve ihraç etmelerini sağlayan güvenilir bir ortağız. Kişiler ve kuruluşlar için altın külçe satın alınmasını kolaylaştırıyoruz. Ayrıca altın külçeleri satın alma ve altın ticaretine girme ile ilgili süreçler hakkında bireyleri eğitiyoruz. Batı Afrika, Gana'dan dore altın külçeleri imalatını ve satışını gerçekleştiriyoruz. Bunları 22+ karat ve %92 - %94 saflık aralığında üretiyoruz. Madencilik endüstrisi Gana'da önemli bir rol oynamaktadır, çünkü ülkenin GSYİH'ının %5'ini oluşturmaktadır ve toplam mineral ihracatının %90'ından fazlasına katkıda bulunmaktadır. Aynı zamanda, altın madeni çıkarma ve işletme bir lisans gerektirir. Bizimle iletişime geçmekten veya daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin!

 2. BESAY GOLD

  Türkiye

  1991 yılından bu yana kuyum dünyasında var olan Besay Kuyumculuk, göz boncuklu takı üretiminde ülkemizde lider konumundadır. Değerli ve yarı değerli taşları altınla işleyerek daha çok günlük kullanıma uygun dönüştürdüğü altın gözler, kolye uçları, yüzükler, incili ve mineli takımlar, bileklikler gibi takı ürünlerini Türkiye genelinde ve yurt dışında birçok kuyumcuda satışa sunmaktadır. Deneyimli ve yaratıcı kadrosuyla verilen siparişleri kendi atölyelerinde en kısa sürede yerine getirirken kaliteden ödün vermemeyi önemseyip sürekli yeni modeller üreterek kendi branşında güvenilir bir marka haline gelmiştir. Altın emzik ilk üreticisi ve tescil sahibi Besay, katıldığı fuarlarda yenilikçi fikir ve tasarımlarda büyük ilgi gördü. Ulusal medya da geniş yer bulan altın emzik 80 den fazla ülkeye ihraç ediliyor. Üretim ve toptan satış tecrübelerini e-ticaret ile perakende satışa sunan Besay Gold, 2010 yılında www.besaygold.com adresinden tüm Dünya'ya ürünlerinin satışını yapmaya başlamıştır.

 3. ZONA MINERAL

  İspanya

  Çeşitli ürünlerin yanı sıra altın, demir cevheri, dökme demir ve bakır gibi minerallerin ithalat-ihracatını yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetine kendini adamış güvenilir bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Mineral pazarında uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var, bu da bize önemli katma değerli yüksek kaliteli ürünler sunmamızı sağlıyor. Öte yandan, en yüksek güvenlik ve dayanıklılık standartlarına uymaya özen gösteriyoruz.

 4. NEW GOLD MÜCEVHERAT

  Türkiye

  Toptan üretim atölyesi her türlü küpe kolye yüzük ve dorika bileklikler

 5. RARECOIN - SELTENE MÜNZEN TRIAPRIMA GMBH

  Almanya

  RARECOIN - SELTENE MÜNZEN TRIAPRIMA GMBH, yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. altın para, altın sikke koleksiyonu, koleksiyon paraları, koleksiyonluk altın paralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ORO Y PLATA MAJADAHONDA

  İspanya

  ORO Y PLATA MAJADAHONDA, yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. M&M COMPRO ORO MAJADAHONDA

  İspanya

  M&M COMPRO ORO MAJADAHONDA, yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Altın alım satımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Majadahonda (madrid), İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. VIRTU LUXURY MARSEILLE - ACHAT OR MARSEILLE

  Fransa

  VIRTU LUXURY MARSEILLE - ACHAT OR MARSEILLE, yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. değerli metal ticareti, altın külçeleri, koleksiyonluk altın paralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. TRAUSCHMUCK SPERLING GMBH

  Almanya

  TRAUSCHMUCK SPERLING GMBH, yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALUMACC MAKINA

  Türkiye

  ALUMACC MAKINA, yılında kurulan ve PVC ve Alüminyum Kapı ve Pencere imalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. PVC, ALUMINUM, doğrama makinaları, Kapı,pencere sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, İstanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. OSGAR LYVO CONSULTING LTD

  Birleşik Krallık

  OSGAR LYVO CONSULTING LTD, yılında kurulan ve Yatırım danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Altın, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, bankaların onayıyla kuruluşlar için finansman, Altın, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hove, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SCHEIDEANSTALT & EDELMETALLHANDEL RSI GMBH

  Almanya

  SCHEIDEANSTALT & EDELMETALLHANDEL RSI GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. altın alımı, değerli metal ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sinsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ORO INDAUTXU

  İspanya

  ORO INDAUTXU, yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bilbao, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. PHYSICAL GOLD

  Birleşik Krallık

  PHYSICAL GOLD, yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. GOLDTRANS EDELMETALLHANDEL E.K.

  Almanya

  GOLDTRANS EDELMETALLHANDEL E.K., yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD

  Birleşik Krallık

  NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Altın, Elmaslar, petrol ürünleri ticareti, Altın, Elmaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. NEW SYSTEM WORLD

  İspanya

  NEW SYSTEM WORLD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Altın, Çelik inşaatı, Altın, Altın rafinerisi, takı işleme ve kuyumcular için altın sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. XGOUD

  Hollanda

  XGOUD, yılında kurulan ve Altın sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. değerli taş alım satım tavsiyesi, toptan saat, elmas sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tilburg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Altın - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

11.120 Şirketler