• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ambalaj için sac alüminyum

Sonuçlar

Ambalaj için sac alüminyum - Ithalat/Ihracat

 1. PETROPLAST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Folyo kesimi ve sarımı söz konusu olduğunda, PETROPLAST 40 yılı aşkın bir süreden bu yana tüm sektörlerde tartışmasız kalite lideridir. Neuss kentindeki şirket merkezimizden, yurt içinde ve dışındaki müşterilerimize en kaliteli folyoları tedarik etmekteyiz - bu yaklaşık 60 çalışanımız tarafından garanti edilmekte ve sağlanmaktadır. Biz sadece filmlerin tedarik ve sevkiyatında değil, aynı zamanda kesilmesi, perfore edilmesi ve yüzeylerinin işlenmesinde de uzmanız. Temel yetkinliğimiz, folyonun kesilmesi ve sarılmasıdır! Bunun dışında, en son teknoloji cihazların kullanıldığı lazer sistemlerimizle akıllı ve günlük kullanıma uygun ambalaj çözümleri üretiyoruz. Hizmet faaliyetlerimizin bir parçası olarak, Converter'lerin vazgeçilmez bir iş ortağı ve tedarikçisi olduğumuz da akıldan çıkartılmamalıdır. Yalın organizasyon yapımız ve son teknoloji ürünü üretim teknolojimizle, ağırlıklı olarak orta ölçekli işletmelere en yüksek kalitede ürün sağlıyoruz. En küçük siparişleri de adil fiyatlarla karşılıyoruz.

 2. KORFF AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Alüminyum folyolar konusunda size geniş kapsamlı seçenekler sunuyoruz. Böylece bizde evde kullanılan klasik alüminyum folyoların yanı sıra – pratik katlanır folyoları ve/veya Açılır pencere tabakalarını – ayrıca alüminyum kendinden yapışkanlı folyoları, alüminyum bantları veya alüminyum folyo mühürleme parçalarını bulabilirsiniz. Laminasyonlu ve kaplamalı çeşitli kabartmalar ve delikler de aynı şekilde mevcuttur. Performans için önemli bir ön koşul ise alüminyum folyolardaki geniş kapsamlı depodur. Bizde kalınlıkları 0.008 mm ile 0.300 mm arasında değişen 1’000 to üzerinde alüminyum folyoya, zımbalama parçalarına, makaralara, format veya birleşik folyoya herhangi bir asgari sipariş miktarı olmadan erişebilirsiniz. Çünkü bizim sloganımız şudur: "Hiçbir sipariş memnun olmayacağımız kadar küçük değildir". Az sayıda üst düzey yöneticiye sahip yatay hiyerarşimiz bize küçük siparişleri de cazip fiyatlarla satma imkanı vermektedir. Korff AG, özel alüminyum folyoların üretimi konusunda isim yapmıştır.

 3. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aynı konunun coşku verdiği kişiler! Tüm iş alanındaki çalışanlarımızın müşteriler çaba göstermelerini ve bu düşünce ile Braun Şirketler Grubu'nun arkasında olmalarını istiyoruz. Orta ölçekli bir aile işletmesi olarak günlük işlerimizde açık, samimi ve istekli bir atmosfer istiyoruz. Hedefimiz, Baden-Württemberg eyaletindeki gelişmiş düşün-üret şirket kültürünün klasik bir örneği olmaktır. İş dışı ilişkilerimizde küresel düşünür ve yerel olarak hareket ederiz: İster sosyal kurumlara isterse de spor faaliyetlerine verilen destek olsun. Niteliksel ve etkinlik açısından, Braun Şirketler Grubu standartları belirler. Tecrübe ve teknik bilgi birikimimiz ile ürününüzü bir araya getiririz. Rutin, hızlı ve yüksek güvenilirlikli. Zorlukları severiz. Satın alma ve satıştaki çevrim içi veriler, müşterilerimize daima güncel olarak danışmanlık verebilmemize büyük ölçüde katkıda bulunur.

 4. ALUJET-UNIVERSAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUJET-UNIVERSAL GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DIROLL VERPACKUNGEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIROLL VERPACKUNGEN, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lichtenfels, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WIPF AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WIPF AG, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Volketswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. BANHOLZER U. WENZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BANHOLZER U. WENZ GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ostfildern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KTF-VERPACKUNG PATRICK TASCHE

  Almanya

  Verified by europages badge

  KTF-VERPACKUNG PATRICK TASCHE, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankenberg/sachsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GUDE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GUDE GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rheine, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALUXFOIL - BAZIS GMBH

  Macaristan

  Verified by europages badge

  ALUXFOIL - BAZIS GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. besinler için alüminyum rulo folyo, baskılı alüminyum yapraklar, alüminyum rulolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 1. HUTT-VERPACKUNGEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUTT-VERPACKUNGEN, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lorch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MODERN PLASTIK VE METAL SANAYI

  Türkiye

  MODERN PLASTİK; 1995 yılında Çalı Sanayi Bölgesinde Otomotiv Ana, Yan ve diğer Sanayilere hizmet vermek üzere Bursa’da kurulmuştur. Firmamız; 2001 yılından itibaren ’’ HOSAB ’’ Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 1500 m2 lik kendi üretim tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. 1982 yılından beri otomotiv ana sanayileri ile beraber çalışmaktayız. Otomotiv sanayinin disiplini ile müşteri memnuniyeti kesinlikle ilk planda gelmektedir.Firmamız yurt içi ve yurtdışında; Otomotiv, beyaz eşya, ilaç ve gıda gibi birçok sektörde hizmetlerine devam etmektedir.AR-GE çalışmalarınızda KALİTE ve MALİYET ön planda tutulmaktadır. Firmamız 1995 yılından günümüze; P.P.(Polipropilen), EVA, kartonplast ve plastik gruplarının değişik yapılarıyla koruyucu, hassas malzeme taşıyıcı çok çeşitli ürünler tasarlamış, üretileni korumaya yönelik müşteri talep ve isteklerini değerlendirerek ürün odaklı üretimlerde bulunmuştur.İstenilen her ölçü ve şekilde, hiçbir hava şartlarından etkilenmeyen Akıllı kutu (Euro palet) üretimi, boyalı parça, hassas parça taşımaları için oluklu Polipropilen, eva, kumaşlı malzeme, PE süngerli malzemelerden taşıyıcı, koruyucu seperatör üretimi, kartonplast, oluklu levhadan standart ve özel ölçü taşıma kutuları ve seperatörleri üretimi ile taşıma ve koruma sorunlarınızı güvenilir bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. İsteğe bağlı olarak çizilmez özel kumaş kaplı hassas taşıma kutu ve seperatör üretimimiz ile de sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

 1. ALFIPA - ALUMINIUM | FILM | PAPIER - FÜR INDUSTRIEANWENDUNGEN

  Almanya

  ALFIPA - ALUMINIUM | FILM | PAPIER - FÜR INDUSTRIEANWENDUNGEN, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BADEMCI HANDELS GMBH

  Almanya

  BADEMCI HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj için sac alüminyum, Ambalaj için sac alüminyum, Sert PVC levhalar, Streç film sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MEDEWO GMBH

  Almanya

  MEDEWO GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MHF-VERPACKUNGS GMBH

  Avusturya

  MHF-VERPACKUNGS GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kufstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. TROPACK PACKMITTEL GMBH

  Almanya

  TROPACK PACKMITTEL GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nem göstergeleri, silis jeli üretimi, silikajel, paket mühürleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lahnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DUPATEC GMBH

  Almanya

  DUPATEC GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BEST PACKAGING GMBH

  Almanya

  BEST PACKAGING GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gıda ambalajları, zarflar, Armutlu alkol, Kopolimer, Gıda ambalajları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALUCOAT CONVERSION

  İspanya

  ALUCOAT CONVERSION, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linares, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. EMBALLAGE ALUMINIUM

  Fas

  EMBALLAGE ALUMINIUM, yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj için sac alüminyum, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Ambalaj için sac alüminyum, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CASABLANCA, Fas 'de bulunmaktadır.

 2. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Türkiye

  SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum alaşımları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum alaşımları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ISTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. A PLAST B.V.

  Hollanda

  A PLAST B.V., yılında kurulan ve Tek kullanımlık plastik sofra takımı ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ambalaj için sac alüminyum, Ambalaj için sac alüminyum, Plastik torba, kağıt ve selüloz malzemeler, pizza kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. VDL

  Belçika

  VDL, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. lokantacılık hizmetleri için kağıttan üretilmiş malzemeler, bakım ürünleri, buji, alüminyum kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mortsel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ALCOMET AD

  Bulgaristan

  ALCOMET AD, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. besinler için alüminyum rulo folyo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shumen, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. VERPACKUNGSBAU & SERVICE HEINZL

  Almanya

  VERPACKUNGSBAU & SERVICE HEINZL, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Buchloe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DERSCHLAG GMBH & CO. KG

  Almanya

  DERSCHLAG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Berleburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALEX X&Z

  Bulgaristan

  ALEX X&Z, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 9. PROTECTIVE PACKAGING LTD

  Birleşik Krallık

  PROTECTIVE PACKAGING LTD, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çantalar, Çantalar, soğuk içecek çeşmeleri, Halılar için eğrilmiş kumaş, ilaç ürünleri için paketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. CARCANO ANTONIO S.P.A.

  İtalya

  CARCANO ANTONIO S.P.A., yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. renkli alüminyum yapraklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mandello Del Lario, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz