• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ambalaj işaretleme - makineler

Sonuçlar

Ambalaj işaretleme - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. BALLERSTAEDT & CO. OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Mühürleme teknolojisi alanında önde gelen bir üretici olan BALLERSTAEDT & CO. OHG, ISO ve HACCP standartlarına uygun şekilde üretilen ürünlerin bulunduğu benzersiz bir portföy sunar: Alüminyum mühürleme kilitleri, endüksiyon tesisleri ve makaralı ürün olarak mühürlü folyolar; tam sızdırmazlık, güvenilir kalite ve orijinallik koruması ile dış etkilere karşı koruma sağlar.

 2. PROFIPACK S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  PROFIPACK S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme saclar, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Ambalaj işaretleme - Makineler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Yazıcı kağıdı, 3D yazıcılar, pul formatında kesim, metal pullar, kesim makineleri için delgiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. TASK ITALY SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  TASK ITALY SRL, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Ambalaj, Ambalaj konsepti geliştirme, Sipariş üzerine paketleme, Ambalaj işaretleme - Makineler, Etiketleme makineleri, Ofis etiketleme makineleri - Makineler, Plastik şişeler ve kutular, Ambalajlama firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MEGA LASHING YÜK SABITLEME LIMAN HIZMETLERI

  Türkiye

  Sürekli büyüyen müşterilerimize kaliteli lashing ve liman hizmetleri sunmayı taahhüt ederken, MEGA LASHING size Lashing hizmetinden çok daha fazlasını sunuyor. Hizmetlerimiz, mallarınızın lashingi ile sınırlı değildir. Biz hizmetinizdeyiz ve önceliğimiz ihtiyaçlarınızı karşılamaktır. Tüm Türkiye genelinde ( fabrika, liman, antrepo ) sertifikalı lashing hizmeti sunuyoruz.

 5. TEKNOPAK ÇEMBERLEME MAK. AMB. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Çemberleme makinelerinde marka ve model ayirt etmeksizin tamir-bakim hizmeti vermekteyiz. Makinelerimize ait her türlü yedek parça stoklarimizda sürekli mevcuttur. Plastik çember, Polyester çember , çelik çember , Lifli Kompozit çember, Lifli Tekstil çember makineleri ve malzemelerinin satisini ayrica tamir bakim

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INNOVACIONES MECÁNICAS CAMPOLLANO SA

  İspanya

  Unlu mamul fırını makineleri ve ambalaj makineleri.

 2. ARMBRECHT & MATTHES VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  ARMBRECHT & MATTHES VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gevelsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PACK4 - EMBALAGENS LDA

  Portekiz

  PACK4 - EMBALAGENS LDA, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leça Do Balio, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. CABRAL

  Belçika

  CABRAL, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baharat özü ve baharat, Ambalaj işaretleme - Makineler, gıda paketleme, Baharat özü ve baharat, Ambalaj işaretleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maldegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SOLSIN

  Fransa

  SOLSIN, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj işaretleme - Makineler, ambalaj için dozaj makineleri, Ambalaj işaretleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quimper, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ROTOPACK S.R.L.

  İtalya

  ROTOPACK S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda - Sanayi İmalathaneleri, Gıda - Sanayi İmalathaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paderno Dugnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LGC AUTOMATION

  Fransa

  LGC AUTOMATION, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, paketleme makinaları hattı tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Avenières, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CANDOSO INTERNATIONAL TRADING & SERVICE CO., LTD

  Çin

  CANDOSO INTERNATIONAL TRADING & SERVICE CO., LTD, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketleme makinaları, LED ışıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. EUROFORESI S.R.L.

  İtalya

  EUROFORESI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ambalaj işaretleme - Makineler, elektroforez, kumlama, Ambalaj işaretleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luzzara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CHINA LEADJET INKJET PRINTER TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  CHINA LEADJET INKJET PRINTER TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. MATCO GMBH

  Almanya

  MATCO GMBH, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - elektrikli ve elektronik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ambalaj işaretleme - Makineler, plastik ambalaj makinesi, Ambalaj işaretleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ACOBAL

  Fransa

  ACOBAL, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint-chamond, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. JIANGYIN BOFENG MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  JIANGYIN BOFENG MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiangyin, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. DROPJET MAK.KIM.SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  DROPJET MAK.KIM.SAN.TIC.LTD.STI., yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. TANGSHAN XINGYUAN PRINTING AND PACKAGING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Çin

  TANGSHAN XINGYUAN PRINTING AND PACKAGING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paket bağlamak için makinalar, doküman plastik kaplama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tangshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. SEALING SYSTEM A/S

  Danimarka

  SEALING SYSTEM A/S, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ambalaj işaretleme - Makineler, Ambalaj işaretleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ansager, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. NEWTEC A/S

  Danimarka

  NEWTEC A/S, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj işaretleme - Makineler, Ambalaj işaretleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odense M, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. XUZHOU UNITY PACKAGE

  Çin

  XUZHOU UNITY PACKAGE, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cam şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. FISKER SKANDERBORG A/S

  Danimarka

  FISKER SKANDERBORG A/S, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ambalaj işaretleme - Makineler, Ambalaj işaretleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skanderborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. adalet makine

  Türkiye

  adalet makine, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. GURCELIK POSET KESIM MAKINALARI

  Türkiye

  GURCELIK POSET KESIM MAKINALARI, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. ATIS - 2000 SRL

  Romanya

  ATIS - 2000 SRL, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Ambalaj işaretleme - Makineler, Ambalaj işaretleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti Sectorul 4, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. HONESTDEVICE UNIPESSOAL LDA

  Portekiz

  HONESTDEVICE UNIPESSOAL LDA, yılında kurulan ve Ambalaj işaretleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Avintes, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. BÄR-LINER GMBH

  Almanya

 10. RUBAEK & CO A/S

  Danimarka

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz