• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler

Sonuçlar

Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler - Ithalat/Ihracat

 1. TAREGE TRADE HOUSE

  Türkiye

  Verified by europages badge
 2. CZECH GLOBAL TRADING S.R.O.

  Çek Cum.

  CZECH GLOBAL TRADING S.R.O., yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler, Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prague, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. GAISER KG

  Almanya

  GAISER KG, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler, Meyveler, Tropikal meyveler, Sebze konserveleri, Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler, Meyveler, Tropikal meyveler, Sebze konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waldachtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OPTTRADE GROUP

  Ukrayna

  OPTTRADE GROUP, yılında kurulan ve Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Alexandria, Kirovograd Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. LYCKEBY AMYLEX, A.S.

  Çek Cum.

  LYCKEBY AMYLEX, A.S., yılında kurulan ve Endüstriyel amaçlı nişaşta kolası ve nişasta unu sektöründe faaliyet gösteren bir. Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler, Yemeklik nişastalar, Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Horazdovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GANDJ SENCHI

  Gana

  GANDJ SENCHI, yılında kurulan ve Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Accra, Gana 'de bulunmaktadır.

 2. MEDIA MARKET MARIUSZ ĆWIRTA

  Polanya

  MEDIA MARKET MARIUSZ ĆWIRTA, yılında kurulan ve Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Chełm, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. LUSTGAMA PROD SRL

  Romanya

  LUSTGAMA PROD SRL, yılında kurulan ve Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kültür mantarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, COMUNA POSESTI, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. BANCHIO ROMUALDO

  İtalya