• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ampuller ve elektrik tüpleri

Sonuçlar

Ampuller ve elektrik tüpleri - Ithalat/Ihracat

 1. BEST LIGHT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  BEST LIGHT SRL, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. LED lamba armatürleri, Dizayn lambalar, LED otomobil ampulleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albignasego, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ETRACON HANDELS GMBH

  Almanya

  eTraCon Handels GmbH tüm AB içinde aydınlatma araçları satışı konusunda faaliyet gösterir. Şu sırasında asıl odaklandığımız konu, depolarımızda bulunan büyük miktardaki ampullerin satışıdır. Şu anda büyük miktarda ampul teslim edebilen az sayıdaki şirketlerden biriyiz. Temelde Philips marka ürünler satsak da ürün yelpazemizde isimsiz ürünler de mevcuttur. Ayrıca LED lambalar, enerji tasarruflu lambalar, parlak aydınlatma araçları ve otomobil lambaları da üretiyoruz. AB dahilinde güçlü satış ortakları arıyoruz.

 3. GREENGO LIGHTING LTD.

  Türkiye

  Greengo is a well-known lighting company in Europe, Asia, and Africa. We have exclusive distributors in Africa (Algeria, Morocco, Tunisia, Angola, Senegal, Mauritius, Nigeria, Rep. of Congo, Burkina Faso, Mali, Libya, and Guinee), Europe (Italy, Portugal, Bulgaria, Serbia, Bosnia & Herzegovina, Georgia, Albania, and Kosovo.) and Asia (UAE, KSA, Qatar, Lebanon, Kuwait, Yemen, Hong Kong, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Turkmenistan, and China) I would like to give an information about collaboration together. Our procedures are listed at below. • All our wholesale production is in China. We make shipments directly from Shenzhen, China. • We have ready stock in our warehouse in Shenzhen • Upon receipt of your confirmation, it takes 7-10 days for loading and around 30 days for transportation (Depending on stocks and products) • 30% upon confirmation of your order • 70% before against documents. • We provide CE certificates (EMC, LVD, ROHS) • We give from 1 to 3 years warranty depending on items. • In case if you have defective items, we replace them immediately • To be an exclusive dealer, you have to give a yearly commitment. • All our production is in China with our registered brand Greengo. • Greengo brand is registered in more than 70 countries. Please don’t hesitate to contact me if any question arises.

 4. EASYLAMP GMBH

  Almanya

  Video projeksiyon, geri gösterim televizyonu ve video küpler için kendi yedek lamba üretiminde distribütör olarak 10 yıldan uzu süredir dünya çapındaki AV pazarında bir adım öndeyiz. Medya, konferans, etkinlik ve sunum tekniği perakendecileri ve entegratörleri birçok pazar ve üretici için projeksiyon lambalarını ve AV aksesuarını bizden alır. Kendi markamızın ucuz fiyatı ve mükemmel kalitesi kişisel müşteri servisi ve basit bir garanti süreci ile müşterilerimizi ikna etmektedir. Yaygın tipler için yeterli stok, gerektiğinde sonraki gün teslimat garantili ekspres gönderim de bulunan hızlı bir tedarik olanağı sunar.

 5. SIS-LICHT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Saat ustası Erich Lang ve sanayi ustası olan babası Karl Lang tarafından 1924 yılında metal donanım fabrikası olarak kurulan şirket başlangıçtan bu yana ışık teknolojisi üzerinde, özellikle de "hareketli ışıklar", yani hareketli kolları bulunan ışıklar üzerinde odaklanmıştı. Günümüzde SIS-Licht 2000 yılından bu yana şirket Stefan Lang tarafından yönetilmektedir. Böylece şirket sahiplerinin 4. nesli tarafından yönetilen bir firma olarak öne çıkmaktadır. Bu gelenek müşteriler için kişisel bağlanma ile lamba imalatında 80 yıllık deneyimin yanı sıra yedek parçaları on yıllar boyunca tedarik edilebilecek kalıcı ve dayanıklı ürünler anlamına gelmektedir. Hizmet yelpazesi endüstriyel aydınlatma için geliştirme, üretim, pazarlama ve satışı kapsamaktadır. Orta ölçekli bir şirketin düz hiyerarşisi de müşteriye yakınlık sağlar: Çalışma şeklimiz özel isteklere esnek ve bireysel yanıt vermek şeklindedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BAYRAKAR ELEKTRIK

  Türkiye

  her türlü elektrik malzemeleri toptan satışı

 2. HIMMET YILMAZ

  Türkiye

  konya

 3. AR-ON OSAKA LED PANEL

  Türkiye

 4. NYS INDUSTRIAL GMBH

  Almanya

  NYS INDUSTRIAL GMBH, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Edermuende, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HEIMWERK BAUMARKT

  Almanya

  HEIMWERK BAUMARKT, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Genthin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MAHEI SPEZIALLAMPENVERTRIEB

  Almanya

  MAHEI SPEZIALLAMPENVERTRIEB, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hude, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BIOLUME RESINOR (GROUPE BIODIS)

  Fransa

  BIOLUME RESINOR (GROUPE BIODIS), yılında kurulan ve Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ampuller ve elektrik tüpleri, Ev aydınlatma aksesuarları, Ampuller ve elektrik tüpleri, Ev aydınlatma aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. VIVALED

  Hollanda

  VIVALED, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. ISOLED - ALLEGRA SWISS GMBH

  İsviçre

  ISOLED - ALLEGRA SWISS GMBH, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LED'li aydınlatma donanımı, LED ışıklar, led şeritler, LED lambaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schindellegi, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. SMARTLIGHT GMBH

  Almanya

  SMARTLIGHT GMBH, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IWT INFRAROT-WÄRMETECHNIK GMBH

  Almanya

  IWT INFRAROT-WÄRMETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Limeshain, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PAHL GMBH

  Almanya

  PAHL GMBH, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ORGANIC LIGHTS

  Almanya

  ORGANIC LIGHTS, yılında kurulan ve Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev aydınlatma aksesuarları, Dekoratif ışık fikstürleri, Ampuller ve elektrik tüpleri, Elektronik ev aletleri - küçük aletler, Ev aydınlatma aksesuarları, Dekoratif ışık fikstürleri, Ampuller ve elektrik tüpleri, Elektronik ev aletleri - küçük aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wedel (holstein), Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. YOURLIGHT B.V.

  Hollanda

  YOURLIGHT B.V., yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. LEDPANEELSTORE

  Hollanda

  LEDPANEELSTORE, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. FOSFARI

  Belçika

  FOSFARI, yılında kurulan ve Ev aydınlatma aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ampuller ve elektrik tüpleri, Halojen lambalar ve spot ışıkları, Ampuller ve elektrik tüpleri, Halojen lambalar ve spot ışıkları, binalar için dış aydınlatma cihazları, dış mekan ve bahçe için aydınlatma cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rijmenam, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. VESLED

  İspanya

  VESLED, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Elda, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. LEDSHOP GROENOVATIE

  Hollanda

  LEDSHOP GROENOVATIE, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. elektrikli aydınlatma tesisat önerisi ve görüşü (kavram), lambalar, ışıklandırma danışmanlık, ışıklı kürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorredijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. DISPLAY LIGHT SARL

  Fransa

  DISPLAY LIGHT SARL, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Ev aydınlatma aksesuarları, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Ev aydınlatma aksesuarları, gravür, afişlik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montauban, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TRIFA GLÜHLAMPENWERK AM TRIFELS GMBH

  Almanya

  TRIFA GLÜHLAMPENWERK AM TRIFELS GMBH, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik ampulleri, Oto aksesuarları, Elektrik ampulleri, Oto aksesuarları, sokak lambaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. H&A LIGHTING CO.,LTD

  Çin

  H&A LIGHTING CO.,LTD, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. ALANIS - ILLUMINATION ENGINEERING

  Ukrayna

  ALANIS - ILLUMINATION ENGINEERING, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. LED lambaları, led ev aydınlatması, LED iç lambalar, iç mekan için aydınlatma ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. ZUMTOBEL LIGHTING GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZUMTOBEL LIGHTING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları, Ev aydınlatma aksesuarları, Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları, Ev aydınlatma aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lemgo, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SHENZHEN CRESEA TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  SHENZHEN CRESEA TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. PROZIC

  Fransa

  PROZIC, yılında kurulan ve Ampuller ve elektrik tüpleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. lamba, Perakende aydınlatma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ampuller ve elektrik tüpleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

923 Şirketler