• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • anahtarlar - üretim i̇malat makineleri

Sonuçlar

Anahtarlar - üretim i̇malat makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. SEACOMP

  Amerika Birleşik Devletleri

  Verified by europages badge

  SEACOMP, tüketici, medikal ve endüstriyel alanlardaki elektronikler için bir tasarım ve üretim ortağıdır. Yenilikçi fikrinizi konseptten dünya çapında dağıtılabilecek fiziksel bir ürüne dönüştürüyoruz. Elektronik cihazlar için yeni ürün tanıtımına (NPI) odaklanıyoruz. Donanımınızı piyasaya sürmenize yardımcı oluyoruz: - tasarım mühendisliği ve üretim için tasarım (DFM) - üretime hazırlık ve tedarik zincirinizi kurma - ürününüzü seri üretime ölçeklendirme - üretim süreçlerinizi ve tedarik zincirinizi optimize etme hikayemiz 1989 yılında başladı ve hizmetlerimiz yıllar içinde bugünkü halimize dönüştü: tasarım ve elektronik üretim ortağınız. Çin'de tamamı bize ait ISO13485 sertifikalı bir üretim tesisi ile ABD merkezli bir şirket içi mühendislik ekibimiz var. Ayrıca 2023 yılında Meksika'da bir tesis açacağız. Yeni bir elektronik ürün geliştirmek, hepsinin bir araya gelmesi gereken birçok bireysel karar içeren uzun bir süreçtir. Yanlış bir karar, ürün lansmanınızı riske atarak istenmeyen basamaklı bir etki yaratabilir. SEACOMP ile iş ortaklığı yaparak ürün geliştirme yolculuğunuzu basitleştirin: mühendislikten tedarik zinciri kurulumuna ve aradaki her şeye kadar tüm süreç boyunca size rehberlik ediyoruz. SEACOMP ile, işinizi büyütmeye odaklanabilmeniz için tasarım ve üretim uzmanlığı yanınızda olacak. Yeni bir elektronik ürün geliştirmenin zorluklarını anlıyoruz ve ürününüzü başarıyla piyasaya sürmenize yardımcı olmak için bugün varız.

 2. DANTECHS TECHNOLOGY CONSULTANCY INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge
 3. J. SCHNEEBERGER SERVICE ITALIA S.R.L.

  İtalya

  J. SCHNEEBERGER SERVICE ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. JTC S.R.L.

  İtalya

 5. URCIUOLI S.R.L.

  İtalya

  URCIUOLI S.R.L., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avellino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TUMU

  İtalya

  TUMU, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcheno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OLEODINAMICA FRUNZI HYDRAULIC COMPONENTS S.R.L.

  İtalya

 3. UNIMAC S.R.L.

  İtalya

 4. FIUMS S.R.L.

  İtalya

 5. ELSIRA GROUP S.R.L.

  İtalya

 1. LANDRIANI BROACHING SYSTEM DI CESARE PICCIONI

  İtalya

 2. TECNOTEAM S.R.L.

  İtalya

 1. G - TRADE TOOLS S.R.L.

  İtalya

 2. MASTER S.A.S. DI PASQUALI MASSIMO & C.

  İtalya

  MASTER S.A.S. DI PASQUALI MASSIMO & C., yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Asma kilitler - Üretim/İmalat makineleri, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Asma kilitler - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovisio Masciago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TRENTO MACCHINE UTENSILI S.R.L. - SOCIETA' CON UNI S.R.L.

  İtalya

 4. MA.VI S.R.L.

  İtalya

 5. STOCK 2000 S.R.L.

  İtalya

 6. VICLA MACCHINE PER LAMIERA

  İtalya

 7. NOVA RES S.R.L.

  İtalya

 8. SET POINT S.R.L.

  İtalya

 1. SA.BOR S.R.L.

  İtalya

 2. FIUMA

  İtalya

 3. VIMACCHINE S.P.A.

  İtalya

 4. BAIT SYSTEM S.R.L.

  İtalya

 5. DE PAOLI G.

  İtalya

  DE PAOLI G., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigevano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. READY CONVERTING SERVICE

  İtalya

 7. AMG TOOLS SERVICE S.R.L.

  İtalya

 8. MACCHINE UTENSILI DI MANEA STEFANO

  İtalya

  MACCHINE UTENSILI DI MANEA STEFANO, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marano Vicentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. VALMAC DI VALTULINI GIUSEPPE & C. S.A.S.

  İtalya

 10. MACON S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz