• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • arıcılık ve ipekböceği yetiştirme

Sonuçlar

Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme - Ithalat/Ihracat

 1. MIEL TIO JUAN CRUZ

  İspanya

  Verified by europages badge

  Bu ballar üç nesilden bu yana Moncayo tepelerinin eteklerinde faaliyet gösteren ve bir aile şirket olan Apícola Cuartero şirketinin tüm çalışmalarının, bilgi ve deneyimlerinin ürünleridir. 3000'den fazla kovanda hepsi İspanya'da üretilmiş olan bu ballar İspanya coğrafyasının çiçeklerinden elde edilen mükemmel kaliteli ürünlerdir. Yirmiden fazla çeşidi mevcut bu ürünlerin hepsi doğal yollardan, çiçeklerin olduğu bölgede tarım ilacı kullanılmadan ve geleneksel yöntemler uygulanarak elde edilmiştir, işte bu nedenle aynı türden olsalar bile her balın özellikleri farklıdır. Böylece ürünlerinin doğrudan arıcılık kuruluşundan alan Mieles del Tío Juan Cruz gıdacılık damaklardaki o eski bal tatlarını yeniden yaşatabilmektedir. Burada Mieles del Tío Juan Cruz'da sunulan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Ballarımız büyük kavanozlarda (940 g) ve küçük kavanozlarda (470 g) sunulmaktadır, ayrıca 250 ml'lik şişelerde bal sirkesi de temin edebilirsiniz. Üstelik ürünlerimizin etiketlerinde beş farklı dilde (İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Klasik Arapça) açıklamalar yer almaktadır.

 2. MAES HONEY SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  MAES HONEY SL, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Beslenme - gıda, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, gıdasal bal, Diyetik ve organik yiyecekler, Beslenme - gıda, arı balı, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aldeatejada-Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. EUROMIEL

  İspanya

  Verified by europages badge

  EUROMIEL, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, pollen, sarı polen, Bal, kuru polen, dondurulmuş taze polen, ağaç balı, portakal ağacı balı, ayçiçeği çiçeği balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mérida-Badajoz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  İspanya

  Verified by europages badge

  SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, Balmumu, pollen, mum, Bal, Balmumu, bal satışı, balmumu satışı, polen satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinofranqueado-Cáceres, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. COOP MELISSA

  İtalya

  Verified by europages badge

  COOP MELISSA, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Bal, arı kovanları, tütsüleme makinaları, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, arı kovanları, Bal, bal için paslanmaz konteynerler, arı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelliri, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. APIS - MATERIALE APISTICO

  İtalya

  Verified by europages badge

  APIS - MATERIALE APISTICO, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Arıcılık makine ve ekipmanları, kraliçe arı üretimi, arı kovanları, Arıcılık makine ve ekipmanları, tütsüleme makinaları, arı kovanı için ürünler, arı kovanları için besleme cihazları, bal karıştırıcıları, bal için paslanmaz konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pombia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KELES BAL VE KAYISI

  Türkiye

  Kayısı ve bal üreticisi olarak hizmet vermekteyiz, . Malatya kayısısı hem taze hem de kurutulmuş olarak satılmaktadır. Yaylalarda kurduğumuz Arı üretim tesisimiz de tamamen organik olarak yetiştirdiğimiz ballarımızı hizmetinize sunmaktayız, karakovan, petek ve süzme olarak kategorilere ayırmış bulunmaktayız. Analiz raporu ile ballarımız kalitesini belgeledik. Arı balı, süzme bal ve petek balı, ayrıca dünyaca ünlü Malatya kayısısı taze ve kuru olarak hizmetinize sunuyoruz. We serve as apricot and honey producer. Malatya apricots are sold both fresh and dried. We offer our organically grown honey at our bee production facility, which we established in the highlands, and we have divided them into categories as karakovan, honeycomb and filtering. We documented the quality of our honey with the analysis report. We offer bee honey, strained honey and comb honey, as well as the world-famous Malatya apricot, fresh and dried.

 3. SANNAS INC.

  Türkiye

  Dear Sir, Ability to use and manage the honey bee as the art of making what might be called the culture since ancient time bee bee powder in Turkey (poison) manufactures we represent a large group. Our products have HPLC analysis report (chromatogram); cold chain (dry ice) system is applied. We are constantly improving ourselves with our bee producers in order to obtain high quality products; We attach importance to education. Our goal is to be your representative for high quality reception of the first market in Turkey. Regards, SANNAS FOOD INDUSTRY AND DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

 4. SAN PER

  İspanya

  Arıcılık pazarında, çeşitli ve prestijli müşterileri tarafından tanınan 30 yılı aşkın tecrübesi vardır. En iyi teknoloji ve tüm ürünlerimizde inovasyon ile birleşen hammaddelere sürekli saygı ve mükemmel fiyatlarımız sayesinde, koruma ekipmanları sektöründe lider olduk. Arıcılık malzemesi, üretimlerimiz : ceketler, maskeler, çamurluklar, mavi tulumlar, eldivenler.

 5. DAGMARMARA CIFTLIK

  Türkiye

 1. APIPARK ARICILIK API10 PROPOLIS

  Türkiye

  Propolisi dünyada en yüksek değerlerde çözebilen patentli bir arge ürününe sahibiz. Eczaneler satılabilen takviye edici bir gıdadır. Alkolsüz ve alkollü propolislerden üç ka daha yüksek fenolik değerlere sahiptir. Ayrıca arıcılık sektöründe yüksek proteinli arı yemi üretiminde dünyada ki üç markadan biriyiz. 2015 yılından beri Apipark Arıcılık olarak yurt içi ve yurt dışı satışlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

 2. KIRKLAR

  Türkiye

  Apitoksin yani arı zehiri günümüzde ilaç ve takviye gıda sektöründe büyük öneme sahip güçlü bir üründür. Firmamız bünyesinde üretilip uygun paketleme ve nakliyat şartlarıyla sizlere ulaştırılmaktadır. Başta Arı zehiri olmak üzere arı kaynaklı ( polen, propolis vb.) doğal ürünler için iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz Türkiyede üretilip tüm ülke ve işletmelere temin edilebilir.

 1. ARKUTBEY

  Türkiye

  natürel dogal arı ürünleri

 2. GAEC FAMILLE LASBLEIZ

  Fransa

  GAEC FAMILLE LASBLEIZ, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beaucaire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PROVENCE APICULTURE

  Fransa

  PROVENCE APICULTURE, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. bal çekme aletleri, arıcılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gémenos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LA ABEJA PRODIGIOSA

  İspanya

  LA ABEJA PRODIGIOSA, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Landete (cuenca), İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Yunanistan

  MELOSTAGMA - HONEY DROP, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balmumu, arı balı, Balmumu, kestane balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skalokhori, Lesvos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. PCHELOMAG.COM.UA

  Ukrayna

  PCHELOMAG.COM.UA, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG

  Almanya

  IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, Bal, binbir çiçek balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faßberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AIMERIT S.L.

  İspanya

  AIMERIT S.L., yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Soller, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ETS NEVIERE

  Fransa

  ETS NEVIERE, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kozmetik ürünleri, Bal, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kozmetik ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valensole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LACOURCELLE BENOIT

  Fransa

  LACOURCELLE BENOIT, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balmumu, propoli, pollen, Bal, Balmumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaumeil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. APICOLTURA FIORILANDYA

  İtalya

  APICOLTURA FIORILANDYA, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Somma Vesuviana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SOLTALECRIM, LDA

  Portekiz

  SOLTALECRIM, LDA, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, Bal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila De Frades, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. HORAE HONEY

  Yunanistan

  HORAE HONEY, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıdasal bal, propoli, pollen, arı kovanı için ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stratoni, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. APICOLTURA LATERZA

  İtalya

  APICOLTURA LATERZA, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arıcılık, bal ve türevleri, kraliçe arı üretimi, arı sürüsü üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellaneta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. APICOLTURA BONETTI

  İtalya

  APICOLTURA BONETTI, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. arıcılık, Bal, royal jele sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torre Pallavicina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SUN FLOWER

  Ukrayna

  SUN FLOWER, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bal ve propolis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavlograd, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. MEDOVIK

  Ukrayna

  MEDOVIK, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. FAMILLE MICHAUD APICULTEURS

  Fransa

  FAMILLE MICHAUD APICULTEURS, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyolojik bal, arı kovanları, arıcılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gan, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz