• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • araç şasileri

Sonuçlar

Araç şasileri - Ithalat/Ihracat

 1. LEONPART AUTOMOTIVE SPARE PARTS

  Türkiye

  LEONPART is a Turkish company and a major international supplier of Automotive spare parts, components, for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT and FORD trucks and light trucks with the Support of more than 300 Turkish and German OEM and OES supplier factories. We export about 20 countries worldwide since 2008. Your best solution for locating or manufacturing hard-to-find and legacy parts, and components for obsolete or discontinued equipment and systems. Your best source you will need for all your automotive spare parts among our 30, 000 Turkish high quality parts and Much more wide Europian brands and types of parts … Mainly what we Supply are; Suspension Parts; Air springs, Rods, V Rods, Supports, Silencers, Bushings, Leaf springs, Shock absorbers, Traverses and many more for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT, FORD, BMC and American Trucks. •Brake Components; Brake Pads, Brake Rotors Discs, Brake Drums, Brake shoes, Brake wires •Air Brake System parts; Compressors, Compressor Repair kits, Pipes, Valves, Connectors, Dryers •Clutches, Clutch boosters, Pressure Plates, Flywheels , Clutch wires •Wheel Rims, Nuts, Bolts •Differencial Parts; Hub, sun Planetary gears, Gear sets, Complete sets, •Gears for Gear box. •Cabin Tilting pump, Cylinders, Shock absorbers, Fenders, wipers, water tanks •Heating fans and motors •Engine Water pump, oil pump, belts , tentioners, piston sets •Leaf Springs, Brackets, Supports, Connectors

  Tüm ürünler arasında "araç şasileri"

 2. SGA MAKINA MODEL KALIP VE MAKINA SAN.TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  SGA Makina, otomotiv, tarım ve hidrolik endüstrileri için yüksek kaliteli bileşenlerin ve prototiplerin hassas işlenmesi konusunda uzmanlaşmış, Türkiye merkezli bir CNC atölyesidir. Ayrıca otomotiv endüstrisi için müşteriye özel parçalar üretiyoruz. SGA Makina olarak en modern, CNC FREZE Eksenli makineler: X: 1200 Y: 650 Z: 500 akslar ile: X: 800 Y: 500 Z: 450 akslar ile: X: 500 Y: 400 Z: 400 TORNA Ø300x800 Ø600x300 Ø800x150 Çok çeşitli malzeme ve yüzey işlemleri sunabiliriz. Alüminyum yapısal parçalar ve muhafazalar konusunda uzmanız. CNC torna işlerini gerçekleştiriyoruz. En son üretim teknolojilerimiz ve sonsuz araç ve kaynak tedarikimiz ile müşterilerimize hizmet sunmada daha fazla verimlilik avantajına sahibiz. Üretilen her projenin ve üretilen her parçanın yanındayız. Uzman bilgi birikimimiz ile standart olarak güvenilir ve hızlı destek sunuyoruz. Tüm CNC işleme ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için ilk, güvenilir ortağınız olmak istiyoruz. Daha fazla bilgi için her zaman hizmetinizdeyiz!

  Tüm ürünler arasında "araç şasileri"

 3. GYONGYOSI MEZOGEP ES JARMUTECHNIKA MEZOGAZDASAGI GEPGYARTO, SZOLGALTATO ES JARMUTECHNIKAI KFT.

  Macaristan

  GYONGYOSI MEZOGEP ES JARMUTECHNIKA MEZOGAZDASAGI GEPGYARTO, SZOLGALTATO ES JARMUTECHNIKAI KFT., yılında kurulan ve Araç şasileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gyongyos, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. ALUWIN

  Belçika

  ALUWIN, yılında kurulan ve Alüminyum pencereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araç şasileri, Alüminyum konstrüksiyonlar, alüminyum verandalar, alüminyum kapılar, Araç şasileri, Alüminyum konstrüksiyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charleroi, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CARROCERÍAS JOFER

  İspanya

  CARROCERÍAS JOFER, yılında kurulan ve Araç şasileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Siero, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SONPAR OTOMOTIV SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  SONPAR OTOMOTIV SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Araç şasileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Araba yedek parçaları ve kısımları, Araba yedek parçaları ve kısımları, ticari hafif taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DEPRECQ SAS

  Fransa

  DEPRECQ SAS, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araç şasileri, mekanik yapımlar, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raismes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SORTIMO AS

  Norveç

  SORTIMO AS, yılında kurulan ve Cenaze arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araç şasileri, Otomobiller - Yardım, Araç şasileri, Otomobiller - Yardım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oslo, Norveç 'de bulunmaktadır.

 4. OZGUL TRAILER

  Türkiye

  OZGUL TRAILER, yılında kurulan ve Araç şasileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yarı römorklar ve çekiciler, Karayolu taşıma hizmetleri - Tankerler, Taşıt nakil araçları, Yarı römorklar ve çekiciler, Karayolu taşıma hizmetleri - Tankerler, Taşıt nakil araçları, varil taşıyıcı kapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ETZOLD GMBH

  Almanya

  ETZOLD GMBH, yılında kurulan ve Araç şasileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıma konteynerleri, Dahili taşıma konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schmoelln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. C. ROB. HAMMERSTEIN GMBH & CO. KG

  Almanya

  C. ROB. HAMMERSTEIN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araç şasileri, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Oto aksesuarları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Araç şasileri, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Oto aksesuarları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. YALÇINLAR OTOMOTIV

  Türkiye

  YALÇINLAR OTOMOTIV, yılında kurulan ve Araç şasileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motorlar ve parçalar, tarım araçları, japon araçları için yedek parçalar, Araç elektrikli parçaları, Motorlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Usak, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. MOTORHOMES KONINGS

  Belçika

  MOTORHOMES KONINGS, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araç şasileri, Araç şasileri, çok fonksiyonlu seyyar masalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koningshooikt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ATS RAUW

  Belçika

  ATS RAUW, yılında kurulan ve Araç şasileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Araç vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bullingen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. POLYGARAGE.EU

  Portekiz

  POLYGARAGE.EU, yılında kurulan ve Araç şasileri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. CARROZZERIA BAGGIO S.A.S. DI BAGGIO MICHELE & C.

  İtalya

  CARROZZERIA BAGGIO S.A.S. DI BAGGIO MICHELE & C., yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sentetik reçine bazlı boyalar, Araç şasileri, Sentetik reçine bazlı boyalar, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cittadella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LOCONSOLE S.R.L.

  İtalya

  LOCONSOLE S.R.L., yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Taşıt hizmetleri, Araç şasileri, Taşıt hizmetleri, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SUPERCAR S.R.L.

  İtalya

  SUPERCAR S.R.L., yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıt hizmetleri, Araç şasileri, Taşıt hizmetleri, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sansepolcro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. YUHUAN HUMBM C.V.JOINT&TRIPOD JOINT FACTORY

  Çin

  YUHUAN HUMBM C.V.JOINT&TRIPOD JOINT FACTORY, yılında kurulan ve Araç şasileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, yuhuan, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. KING KONG ROBOT LIMITED

  Çin

  KING KONG ROBOT LIMITED, yılında kurulan ve Araç şasileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changan, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. CARROZZERIA TONALE S.R.L.

  İtalya

  CARROZZERIA TONALE S.R.L., yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Taşıt hizmetleri, Araç şasileri, Taşıt hizmetleri, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albano Sant'alessandro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MISTER VETRO S.R.L.

  İtalya

  MISTER VETRO S.R.L., yılında kurulan ve Cam levhalar ve aynalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıt hizmetleri, Araç şasileri, Taşıt hizmetleri, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RTC S.R.L.

  İtalya

  RTC S.R.L., yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıt hizmetleri, Araç şasileri, Taşıt hizmetleri, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CARROZZERIA BATTISTOLI DI SARTORI LUCA

  İtalya

  CARROZZERIA BATTISTOLI DI SARTORI LUCA, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir. Taşıt hizmetleri, Araç şasileri, Taşıt hizmetleri, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CARROZZERIA EUROPA S.N.C. DI FINOTTO VALTER E PASIAN GINO

  İtalya

  CARROZZERIA EUROPA S.N.C. DI FINOTTO VALTER E PASIAN GINO, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Sentetik reçine bazlı boyalar, Araç şasileri, Sentetik reçine bazlı boyalar, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eraclea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CARROZZERIA NERI S.R.L.

  İtalya

  CARROZZERIA NERI S.R.L., yılında kurulan ve Lastikler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıt hizmetleri, Araç şasileri, Taşıt hizmetleri, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CARROZZERIA ZARA S.R.L.

  İtalya

  CARROZZERIA ZARA S.R.L., yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Taşıt hizmetleri, Araç şasileri, Taşıt hizmetleri, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Voghera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NUOVA CARROZZERIA VENETA S.N.C.

  İtalya

  NUOVA CARROZZERIA VENETA S.N.C., yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Taşıt hizmetleri, Araç şasileri, Taşıt hizmetleri, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CARROZZERIA DORIA DI PERUZZO ENRICO ATTILIO

  İtalya

  CARROZZERIA DORIA DI PERUZZO ENRICO ATTILIO, yılında kurulan ve Taşıt kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir. Taşıt hizmetleri, Araç şasileri, Taşıt hizmetleri, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. AUTOCARROZZERIA SASANELLI S.R.L.

  İtalya

  AUTOCARROZZERIA SASANELLI S.R.L., yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Sentetik reçine bazlı boyalar, Araç şasileri, Sentetik reçine bazlı boyalar, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mottola, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz