• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • arazi makineleri

Sonuçlar

Arazi makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. INTERNORM KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Grimme Grubu'nun bir şirketi olarak, kurum içinde yüksek kaliteli plastik ürünler imal etmekteyiz: Poliüretandan rulolar ve rulo kaplamaları, kalıplar ve enjeksiyon döküm ürünler. Franz Grimme, şirketi 1987 yılında Damme'de (Güney Oldenburg) kurmuştur. Modern ve yüksek performanslı ürünlerle, küçük bir işletme olarak faaliyete başlayan şirket orta ölçekli bir işletme haline geldi. Bugün uluslararası pazara kapsamlı, özel çözümler sunmaktayız. Bu sırada da birçok farklı alanda faaliyet göstermekteyiz.

 2. JACK&FILS

  Fransa

  Verified by europages badge

  JACK&FILS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İş makineleri, Arazi makineleri, Sanayi süpürme makineleri, İş makineleri, Arazi makineleri, At arabaları, römorklar, rampalar, makaslı çalışma platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarre-Union, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. INNTURK.COM

  Türkiye

  Şirketimiz, 25 ayrı üretici grubunun bir araya gelerek kurmuş olduğu bir satış platformudur. Türkiye'den ithlat yapmak isteyen firmalar için tüm süreçlerin sorunsuz bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Müşterilerimiz istediği zaman fabrikalarımızı ziyaret etmek için randevu başvurabilirler. Portföyümüzde 10+ kategoride 580+ ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin Türkiye dışına ihraç edilmesi ile ilgili paketleme, gümrükleme, lojistik gibi süreçler INN şirketi tarafından yapılır ve güvenle adresine teslim edilir. Platformumuzda bulunan konteyner planlama modülü sayesinde satına almak istediğiniz üründen ne kadar yer kaplayacağını hesaplayabilir şirketiniz için proforma fatura oluşturabilirsiniz. Türk Endüstri kümelenmelerinde kurduğumuz Ticaret Ofislerimizin ve PTS ‘lerimizde (Paketleme ve Transfer Merkezleri) uçtan uca ihracat faaliyetleri sunuyoruz Operasyon merkezlerimizin çevresinde üretilen tüm ürünlerin dijital prosesler kapsamında - Sanal pazarlara servis etme süreçleri, - Pazarlama ve satış faaliyetleri - Uluslarası fuarlara katılımı - E-ihracat operasyonları - İhracat işlemleri - Gümrükleme işlemleri - B2B faaliyetlerine entegrasyonu ile üreticilerimize profesyonel hizmetler sunarak ergonomik operasyonlara erişmesini sağlıyoruz. Dağıtım transormatörü Derin kuyu sondaj makinası Karot sondaj makinası Toptan Dalgıç Pompa Toptan Dalgıç motor Toptan Termos Toptan Çocuk bezi Toptan Islak mendil Toptan Antep Fıstığı Toptan Organik gübre Toptan Mobilya Toptan Oyuncak

 4. UNIFY THREAD ROLLING

  Tayvan R.O.C.

  Biz, Unify Thread Rolling, bağlayıcı / vida makinası imalatında 43 yıllık deneyime sahip bir üreticiyiz. Vida Dişi Haddeleyici, Hidrolik Vida Dişi Ovalama Makinası, Bilgisayar Destekli İmalat ürünü Vida Dişi Ovalama Makinası, 3-kalıp Boru Tipi Vida Dişi Ovalama Makinası, Tırtıl Dişli Ovalama Makinası, Kontra Vida Dişi Ovalama Makinası, Oto-Vibrasyon Besleme Hazneli ya da Uzun Bar Besleme Sistemli Vida Dişi Haddeleyici, Vida Dişi Ovalama Kalıpları ve Tırtıl / Tırtıl Çekme Ovalama Kalıbı üretiyoruz. Kalite garantisi. Fiyat teklifi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 5. TELEFONCUZADE EXPORT

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GERALD SCHÖDL ERDBAU KG

  Avusturya

  GERALD SCHÖDL ERDBAU KG, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gföhl, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. NANJING INRYANT CNC TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  NANJING INRYANT CNC TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, zarflama makineleri, Metal kesme makine aletleri, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Levha delme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nanjing, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ERVOR

  Fransa

  ERVOR, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Basınçlı hava aletler ve sistemler, Piston kompresörler, Merkezkaç kompresörler, Diyafram kompresörler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Piston kompresörler, Merkezkaç kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BONTE ATELIERS

  Belçika

  BONTE ATELIERS, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Arazi makineleri, Arazi makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leuven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. EGBERTS RUBBER

  Hollanda

  EGBERTS RUBBER, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik süngerler, Arazi makineleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler, Kauçuk ve plastik süngerler, Arazi makineleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. AMMANN SCHWEIZ AG

  İsviçre

  AMMANN SCHWEIZ AG, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langenthal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. XINAN WOOD DRYING SYSTEMS

  Çin

  XINAN WOOD DRYING SYSTEMS, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nanjing, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. BOMAG FRANCE

  Fransa

  BOMAG FRANCE, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Arazi makineleri, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Arazi makineleri, çöp sıkıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viry Chatillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CTS MAKINA

  Türkiye

  CTS MAKINA, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makaralar, freze makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ulukent, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. WUXI TECHWELL ROLL FORMING MACHINE CO.,LTD

  Çin

  WUXI TECHWELL ROLL FORMING MACHINE CO.,LTD, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. ANHUI NINGGUO SHUNCHANG MACHINERY CO.LTD

  Çin

  ANHUI NINGGUO SHUNCHANG MACHINERY CO.LTD, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningguo, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. METHU BELGIUM

  Belçika

  METHU BELGIUM, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evergem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MAATS B.V.

  Hollanda

  MAATS B.V., yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, Arazi makineleri, İş makineleri, Arazi makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goor, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. KEJO ROLL FORMING MACHINE CO., LTD.

  Çin

  KEJO ROLL FORMING MACHINE CO., LTD., yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jinshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. NAKNOR ELECTRODE ROLLING EQUIPMENT CO., LTD.

  Çin

  NAKNOR ELECTRODE ROLLING EQUIPMENT CO., LTD., yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lityumlu piller, perdahlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xingtai, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. OMEX TECH CO.,LTD

  Çin

  OMEX TECH CO.,LTD, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. DE FELMA SA

  İspanya

  DE FELMA SA, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, Arazi makineleri, Yol döşeme makine ekipmanları, Arazi makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oviedo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GIKEN EUROPE B.V.

  Hollanda

  GIKEN EUROPE B.V., yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Arazi makineleri, İş makineleri, Arazi makineleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almere, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. GRECIA BRITO

  Peru

  GRECIA BRITO, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Yungay, Peru 'de bulunmaktadır.

 5. HAMMERS MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  HAMMERS MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Arazi makineleri, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Arazi makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. REPARO SP. Z O.O.

  Polanya

  REPARO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. LISTINTO OÜ

  Estonya

  LISTINTO OÜ, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, Yol döşeme makine ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 8. THE ISLE OF MAN STEAM PACKET CO LTD

  Birleşik Krallık

  THE ISLE OF MAN STEAM PACKET CO LTD, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Arazi makineleri, Arazi makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isle Of Man, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. HEINRICH MOHMEYER GESELLSCHAFT FÜR VERFAHRENSTECHNIK MBH

  Almanya

 10. CATERPILLAR PRODOTTI STRADALI S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz