• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • asansör kaldırma tertibatı platformları

Sonuçlar

Asansör kaldırma tertibatı platformları - Ithalat/Ihracat

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lödige Industries Grubu 1948 yılında kurulmuştur ve Hong Kong, Londra, New York ve Doha (Katar) şehirlerinde bağımsız ofislere ve sayısız bağlı şirketlere sahiptir. Aile şirketinin şu anda dünya çapında 900 çalışanı bulunuyor ve bunların üçte biri Almanya'da çalışıyor. Lödige, geniş bir sektörel yelpazede konveyör teknolojisi çözümleri sunar ve lojistik işleri için kompleks malzeme akışı sistemlerinde uzmandır. Şirket, kargo işleme terminalleri alanında dünya piyasasında liderdir. Ürün yelpazesinde yük asansörleri, binek araç asansörleri, vinçler ve depolama ve alma ünitelerinden tam otomatik araç park sistemleri, havayolu kargo sistemleri ve depo yönetimi için yazılım çözümlerine kadar engelsiz yapı (merdiven asansörleri, platform asansörleri) çözümleri yer alır. Lödige servisi Lödige ve diğer üreticilerin asansör, vinç ve endüstriyel sistemleri için bakım, modernizasyon, onarım ve yedek parçalarını kapsar.

 2. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEMM Maschinenbau, 50 yılı aşkın bir süredir kağıt, film, ambalaj ve gıda endüstrilerindeki rulo taşıma sistemleri alanında dünya çapında bir tedarikçidir. Ayrıca, tahrik ve vana endüstrisi için konsollar, kaplinler, mil uzatmaları ve gaz kelebeği vanalarının üretimi 20 yıldan fazla bir süredir devam etmektedir. Modern makine parkımız sayesinde, tornalama ve frezeleme alanındaki zorlu talepleri her zaman karşılayabilecek durumdayız. DIN ISO 9001: 2015 bir şirket olarak müşteri odaklı bir kalite politikası, kurumsal felsefemizin ayrılmaz bir parçasıdır. Nitelikli uzmanlarımız sayesinde, size her zaman özel çözümler için münferit danışmanlık ve destek sağlayabilmekteyiz.

 3. BASTIAN INDUSTRIAL HANDLING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kaliteli hizmet sunucusu. Kapsamlı ve müşteri odaklı hizmetler. Kalite güvencesi. Kontrol + Ölçüm. Okuma işleri görsel veya teknoskop, endoskop vb ile. Hata kontrolü. Dokümantasyon. Kontrol raporu. Ambarlama. Gönderi.. Dağıtım. 8000 qm modern depolama alanları. 2500 qm sabit alan. 3000 ağır yük yüksek depolama alanları. Depolama yazılımı. Envanter kontrol yazılımı. Münferit parçaların paketlenmesi. Seriler. Yapı grupları. Ahşap kasalar. Özel paketleme. Plastik blister. Folyo. İşleme kısmi imalat (torna, freze vs). Tertibat imalatı. Ön / Son montajlar. Yapı grupları montajı. Demontaj. Ardıl işleme. Paketleme. Yeterlik: Birinci sınıf ve güncel. Donanım. Yüksek teknoloji kontrol cihazları. CNC işleme makineleri. Ölçüm malzemesi. Blister ve folyo paketleme otomatları. Kapsamlı yazılım. Modern depo ve montaj alanları. Altyapı. Direkt BAB. A 8 ve A 6'ya bağlantı. Avrupa'da merkezi konum. Tüm alanlarda uzman kalifiye işçiler. Sürekli ilerleme.

 4. LAWECO MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yüksek kaliteli kaldırma sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi, kalite ve mükemmel müşteri servisi LAWECO'yu tüm Avrupa'da birinci sınıf bir çözüm ortağı haline getirdi. En farklı sektörler için tesis kaldırma platformlarının tasarımı ve üretimi ve müşteriyle özel tasarımların gerçekleştirilmesi LAWECO'nun hizmet teklifinin ayrılmaz parçalarıdır. LAWECO tüm kaldırma talepleri için tesis kaldırma platformları, yassı liftli kaldırma platformları, milli kaldırma platformları, itme zincirli kaldırma platformları, kayışlı kaldırma platformları ve yükleme/kaldırma platformlarının yanı sıra uçağı uçuşa hazırlama cihazları için geleneksel bir marka haline gelen CARGO MASTER'i sunar. Ürünlerimiz: Kaldırma tezgahları, kaldırma platformları, makaslı kaldırma platformları, kayışlı kaldırma platformları, itme zincirli kaldırma platformları

 5. BORGHI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Ürün yelpazemiz şunları içerir: helezon taşıyıcılar, zincirli, bantlı ve paletli taşıyıcılar; kovalı yükselticiler; filtreler; döner distribütörler; temizleme makineleri; 10 ila 300 t/h arasında değişen üretkenliğe sahip, ürün kurtarma, boşaltma ve çıkarma işlemlerini yerine getiren özel teçhizatlar ve panjurlar. tahıl depolama, silo tesisatları, değirmenler, çeltik işleme tesisatları, yem tesisatları ve liman tesisatları gibi komple agro-endüstriyel tesisatları tasarlar ve gerçekleştirir. Ayrıca, 1000 t/h'a kadar üretkenliğe sahip, büyük kapasiteli endüstriyel yükselticiler üretir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RG NOLEGGI & TRASPORTI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  RG NOLEGGI & TRASPORTI S.R.L., yılında kurulan ve Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asansör/kaldırma tertibatı platformları, ticari eşya taşımacılığı, nakliye, Asansör/kaldırma tertibatı platformları, araç kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ragusa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LEADER PIATTAFORME AEREE

  İtalya

  Verified by europages badge

  LEADER PIATTAFORME AEREE, yılında kurulan ve Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kaldırıcının arka kapağı, hava platformları, güvenlik merdiveni, Kaldırıcının arka kapağı, vinç kamyon, vinçli kamyon kiralanması, elevatör ve taşıyıcı kiralanması, kaldırma platformları, ticari malları kaldırma için ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PICCOLI AUTOGRU

  İtalya

  Verified by europages badge

  PICCOLI AUTOGRU, yılında kurulan ve Yük vagonlarına takılan vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asansör/kaldırma tertibatı platformları, ticari malları kaldırmak için vinçli kamyonlar, kamyonlar, Asansör/kaldırma tertibatı platformları, ticari malları kaldırmak için hava hattı platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ALP MAKINA MUH. INS. ASAN. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 5. QUL ELEVATOR

  Türkiye

  Şirketimiz günümüzde her kapasitede, hız ve özellikte insan/yük/servis/oto/hasta ve panoramik tip elektrikli, hidrolik tahrikli ve makina dairesiz asansörlerin üretimini yapmakta olup, geniş teknik kadrosu ile ISO 9001: 2008-CE direktiflerine göre imalat, yerinde montaj ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran şirketimiz bu amaçla sürekli yeni atılımlar yaparak, müşterilerine taahhüt ettiği kaliteyi ve ekonomik çözümleri sunabilmek için birçok ürünü de kendi fabrikasında imal etmektedir. Hayal gücümüzü ve imkanlarımızı her zaman en üst yüzeyde tutarak farklılığımızı gösterme çabasındayız. Nitelikli müşteri portföyüne ulaşabilmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Safir Asansör; misyon edindiği kalite ve müşteri güvenine odaklanma ile üretim, montaj ve satış sonrası hizmetin kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarına da hızla devam etmektedir. Sektör içinde sürekli büyüyen firmamız yılların verdiği tecrübe ile kalitesinden taviz vermeden yaptığı her projede üstün bir performans göstermektedir. Tesis ettiğimiz asansörlerimiz CE ve ISO kalite güvencesinde olup, siz müşterilerimizin isteğine göre yerli ve yabancı malzemeden imal edilmektedir. SAFİR ASANSÖR (Qul elevator) kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan ve performans hedeflerine ulaşmak için takım ruhu içinde çalışan personellerden oluşan genç bir kuruluştur. Türk ve Dünya Standartları kalite belgelerine sahibiz.

 1. OZISMAK ISTIF MAKINALARI SAN. VE LTD. STI

  Türkiye

  1992 yılında küçük bir işletme olarak iş hayatına firmamız, bugün forklift distribütörlükleri yanı sıra farklı konularda SMZ marka ile birçok makinenin imalatını gerçekleştiren ve firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreten bir mühendislik firmasıdır. Toplamda 21.500 m2 kapalı alanda 120 personel 20 mühendis ile üretim yapmaktayız. HELI forkliftlerin 2000 yılından beri Türkiye genel distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız aynı zamanda elektrikli 1 tondan 10 tona kadar forklift, 1 tondan 5 tona kadar istif makinesi, 1 tondan 15 tona kadar transpalet, 1 tondan 50 tona kadar çekici, 1 tondan 50 tona kadar hidrolik makaslı ve dikey yük platformları ithalatları ve imalatları gerçekleştirmektedir. Tamamı ihraç olan otomatik otopark sistemleri üretimi yapmaktadır. Tekstil makineleri üretimi, karavan üretimi, savunma sanayi ve diğer sektörlere ait özel projeler ve aynı zamanda Bursa’da devam eden elektrikli kargo aracı (pikap) ve binek araç projeleri de sürdürmekte olduğumuz faaliyetlerdendir.” İhracatımız genellikle İtalya, İsrail, Pakistan, Azerbaycan, Amerika, Rusya, Irak, İran, Kazakistan, Ukrayna , Hindistan, Endonezya gibi 20’den fazla ülkeye gerçekleştirilmektedir. Yurt içinde de özel projelerle TAI, TEI ROKESTAN, MKE, TCDD, MSB, THY gibi kamu kuruluşları ve savunma sanayinin yanı sıra birçok özel firmalar ile projeler geliştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

 2. DEVAS HOMELIFT

  Türkiye

  Devas Homelift is manufacturer of Homelifts, Platform Stairlifts, Stairlifts, Vertical Platformlifts, Stairclimbers, Chair Stairlifts, Closed Type Disabled Platforms, OpenType Disabled Platforms, Home Elevators, Platforms for Strait Stairs, Tubelifts and Diagonal Lifts. We also manufacture Service Lifts and Dumbwaiters. Established in 1996 in Kayseri province of Turkey , DEVAS is a leading provider of platforms for disabled people and homelifts. We manufacture, install, service and modernize platform lifts all around the world with our modern production facilities for all kind of architectural obstacles. The company specializes in the latest technological engineering as well as mechanical and microprocessor technology products designed and tested for safety, comfort, efficiency and reliability. All of our products have CE Certificate. Our product range includes the following products: -Vertical Platforms -Horizontal Platforms -Escalators -Service Platforms etc. If you want to have more information about the technical specifications of our products, please contact us.

 1. GÜRGANLIFT MAKASLI PLATFORM / SCISSOR LIFT

  Türkiye

  ÜN KATEGORİLERİ HAKKIMIZDA HABERLER İLETİŞİM Ara: Ürün Ara İLETİŞİM GÜRGAN LİFT MAKASLI PLATFORM HAKKIMIZDA GÜRGANLİFT, ticari, endüstriyel, kurumsal alanlarda ve inşaat sektöründe kullanılan Hidrolik Makaslı Yükseltici Platformların Türkiye’deki önde gelen dağıtıcısı ve ulusal pazarlamacısıdır. Makaslı Yükseltici Platform sektöründeki en yüksek kaliteli makaslı platform serisi, servisi ve personeli ile en üst düzey hizmeti ve kaliteyi, Türkiye çapında tüm müşteri ve kullanıcılarına sunmaktadır. Amerikan JLG INDUSTRIES INC. Ve FARAONE SRL İTALYA firmalarının hidrolik personel yükselticilerinin Türkiye dağıtımını yapmış olan GÜRGANLİFT Hidrolik Makaslı Yükseltici Platform, 2001 yılından itibaren de yerli olarak Hidrolik Makaslı Yükseltici Platform ürettirmeye başlamış bulunmaktadır. 1995 yılından beri özel Bomlu yükselticiler, makaslı yükseltici platform ve Dikey çift direk ve tek direk Dikey personel yükseltici serisi Hidrolik yükseltici platformlar konusunda Türk sanayicisi, işletmecisi, kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermekteyiz. Hidrolik Makaslı yükseltici Platform pazarında en çok satışı yapan GÜRGANLİFT servis ve yedek parça konusunda aralıksız hizmet vermeğe devam etmektedir. Amacınız zaman tasarrufu ile personelinizi, en emniyetli şekilde, en yükseğe ulaştırmak ise, biz GÜRGAN LİFT olarak sizi en az maliyet ile en yükseğe ulaştırmayı taahhüt ediyoruz. Bize ulaştığınız andan itibaren uzman personelimizle Hidrolik Makaslı Personel Yükseltici Platform ve pla

 2. RAMA ALQUILER Y VENTA DE MAQUINARIA

  İspanya

  Kaldırma sistemleri sunucusu Rama, mobil kaldırma platformları alanında uzmanlaşmış bir kuruluş olup kaldırma platformları, ağır yük kaldırma makinelerinin ve cihazlarının kiralanması ve satışı hizmetleri sunmaktadır. Son yıllarda ürün kataloğumuza toprak hafriyatına yönelik makinelerden yeni bir ürününün katılımını sağladık, 50'den fazla tipte şantiye makinesi (ekskavatörler, havalı tabancalar, damperler, çeşitli iş makineleri, ...) satışını ve kiralanmasını yapmaktayız. Danışmanlık, lojistik işlemleri, bakım ve onarım işlemleri de dahil komple bir hizmet sunmaktayız.

 3. BOGAZICI PLATFORM

  Türkiye

  Boğaziçi Platform is located in Istanbul, Turkey. With more than 20 years experiences we produce cargo lifts, load lifts, car lifts, scissored platforms and also rent access platforms. Our aim is to reach the best by passing traditional methods with the possibilities of modern technology and to provide you a safe, quality and comfortable life. It is impossible to accept mistakes in the platform and elevator sector as it directly concerns human life and product safety. From this point of view, we carry out all our activities with zero error principle. Our products and services can not be used without test, without full security. Boğaziçi Platform does not only make machines; every machine implements values about people. Taking into account the past, it brings together everything that will be transported to the future with technology and offers it to the service of the industry. It cares about history and brings everything to be transported to the future with technology and offers it to the service of industry.

 4. ERSET PLATFORM

  Türkiye

  ERSET PLATFORMErset Platform, 1986 yılında üretim hayatına azim ve aşkla başlayan Set Makine’nin tescilli markasıdır. İlerleyen yıllarda giderek büyüyen ve kendini geliştiren Set Makine, şirketleşme sürecine girmiş ve adını Set Platform Makine İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir. Üretim hayatının ilk yıllarında, ülkemizin ihtiyaç duyduğu birçok sektöre ait makine ve yedek parça imalatı yapan Set Makine, daha sonra hızla gelişen ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak ve dışa bağımlılığı azaltmak amacıyla inşaat sektöründe kullanılan vinç, asansör, kaldırma ekipmanları ve hareketli iskele sistemleri alanına yoğunlaşarak, bu konuda sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri üretmeye kendini adamıştır.Sürekli gelişim ve değişim ilkesiyle hareket eden Erset Platform, sınırları zorlamayı ve yeni sınırlar belirlemeyi kendine ilke edinen bir yapıya sahiptir. Bu kapsamda üretmiş olduğu sistemleri “daha güvenli, daha kullanışlı, daha iyi, daha farklı, daha konforlu nasıl yapabiliriz? ” gibi sorulara sürekli cevap arayarak, sadece ülkemizin değil tüm dünyanın beğenisini kazanan ürünler üretmeyi başarmıştır.Pazarlama ve satış ağını tüm dünyaya yaymayı hedefleyen Erset Platform, yurtiçinde ve yurtdışında satış ağlarına sahiptir. Dünyanın her tarafına ulaşmak hedefiyle yola çıkan Erset Platform, bugüne kadar Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Gürcistan, Rusya, Irak, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Romanya, Kosova, İran ve Angola

 5. POLTIME PLATFORM LIFT

  Türkiye

  POLTİME 1994’de kurulan Mehmet Konsan Makina İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti’nin 2014 yılında almış olduğu marka tescilidir. POLTİME markası ile üretimlerini 6000 m ² fabrikasında yapmaktadır. Bünyesindeki makine, elektrik-elektronik mühendisleri ve teknikerlerden oluşan 130 kişilik uzman kadrosu ile asansör ve engelli sistemleri tasarımı, üretimi ve montajını yapmakta ve bu sistemler ile ilgili servis hizmetlerini sağlamaktadır. Üretimini ve becerilerini özel çalışmalar yaparak, kendisini yapılmayanı yapmakla sorumlu hissetmektedir. Standart olup herkesin ürettiği ürünlerin yanı sıra özel ve modern üretimler yapmaktadır. Asansör ve engelli sistemleri alanında Türkiye genelinde önemli projelere imza atmış, bu projeler sayesinde güçlü referanslar elde etmiş ve bu gücü sırtlanıp, kaliteden vazgeçmeyerek siz müşterilerimize sunmaktayız. Kuruluşumuzdan bu güne edinmiş olduğumuz tecrübeler ile sadece ülkemizde değil komşu ülkeler başta olmak üzere toplamda 52 ülkeye ihracat yapmış bulunmaktayız.

 6. MARTINELLI PIATTAFORME

  İtalya

  Martinelli Costruzioni işletmesi Potenza (İtalya) şehrinde platform kiralama sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir. Çok yüksek kaliteli ve güvenilir kaldırma platformlarına ek olarak sizlere kaldırma sektöründe yüksek nitelikli deneyime sahip personelimizin tüm deneyimini sunuyoruz. İşletme platformlarını İtalya genelinde kiralamaktadır.

 7. NOR-ESTE

  İspanya

  Kaldırma sektöründe makineler, yeni ve ikinci el makine satış ve kiralama. İskele ve elektrikli kaldırma platformları üreticisi. İnşaat vinçleri. Kuleli vinçler. Otomatik kaldırmalı vinçler. Kaldırıcılar. İnşaat için asansör ve yük kaldırıcılar. Teleskopik arabalar. Elektrikli iskele kiralama ve satışı.

 8. GENOVESE UMBERTO SRL

  İtalya

  Genovese Umberto srl şirketi, en iyi markalardan yeni ve ikinci el aletlerin yeniden satışı ve kiralanması alanında liderdir: mini kazma makinaları, mini vinçler, kauçuk vinç paletleri, katı ve mafsallı vinç kürekleri, dikey rampalı arabalar. Şirket elektrojen gruplardan ve kaliteli kaynak gruplarından geniş bir ürün yelpazesinin satış ve kiralamasını yapmaktadır ve tüm ürünler mevcut akustik basınç ve güç normlarına uygundur.

 1. ASCENDOR LIFTTECHNIK

  Avusturya

  ASCENDOR LIFTTECHNIK, yılında kurulan ve Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tekerlekli merdivenler, oto krikoları, asansör, platformlu merdiven asansörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neufelden, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. MATILSA, S.A.

  İspanya

  MATILSA, S.A., yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asansör/kaldırma tertibatı platformları, Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Muela, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALIMAK

  Birleşik Krallık

  ALIMAK, yılında kurulan ve İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asansör/kaldırma tertibatı platformları, Asansör, ticari malları kaldırma için elevatörler, Asansör/kaldırma tertibatı platformları, asansörler, Asansör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rushden, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. EDIL FEAL SERVIZI E NOLEGGI S.R.L.

  İtalya

  EDIL FEAL SERVIZI E NOLEGGI S.R.L., yılında kurulan ve Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat malzemeleri, hava platformları, teleskopik elevatörlerin kiralanması, İnşaat malzemeleri, kamyon kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lizzanello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROSCAF SRL

  İtalya

  EUROSCAF SRL, yılında kurulan ve Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için asansör ve yük asansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riese Pio X, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CMALIFTS

  İtalya

  CMALIFTS, yılında kurulan ve Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. asansör, binalar için asansör ve yük asansörleri, özel ve endüstriyel kullanım için asansör ve yük kaldırıcılar, panaromik asansör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corato Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SMALL LIFT S.L

  İspanya

  SMALL LIFT S.L, yılında kurulan ve Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ticari malların depolanması için el arabalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martorelles (barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. YUKAN HYDRAULIC CARAVAN TRAILER MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  YUKAN HYDRAULIC CARAVAN TRAILER MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiangzhou District,, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. NACELEXPERT

  Fransa

  NACELEXPERT, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Asansör/kaldırma tertibatı platformları, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, kaldırma platformları, Dikey depolama tankları, Asansör/kaldırma tertibatı platformları, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abzac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. GPBMU

  İspanya

  GPBMU, yılında kurulan ve Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnternet pazarlama danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guadalajara, Spain, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz