• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • asansörler ve yürüyen merdivenler

Sonuçlar

Asansörler ve yürüyen merdivenler - Ithalat/Ihracat

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lödige Industries Grubu 1948 yılında kurulmuştur ve Hong Kong, Londra, New York ve Doha (Katar) şehirlerinde bağımsız ofislere ve sayısız bağlı şirketlere sahiptir. Aile şirketinin şu anda dünya çapında 900 çalışanı bulunuyor ve bunların üçte biri Almanya'da çalışıyor. Lödige, geniş bir sektörel yelpazede konveyör teknolojisi çözümleri sunar ve lojistik işleri için kompleks malzeme akışı sistemlerinde uzmandır. Şirket, kargo işleme terminalleri alanında dünya piyasasında liderdir. Ürün yelpazesinde yük asansörleri, binek araç asansörleri, vinçler ve depolama ve alma ünitelerinden tam otomatik araç park sistemleri, havayolu kargo sistemleri ve depo yönetimi için yazılım çözümlerine kadar engelsiz yapı (merdiven asansörleri, platform asansörleri) çözümleri yer alır. Lödige servisi Lödige ve diğer üreticilerin asansör, vinç ve endüstriyel sistemleri için bakım, modernizasyon, onarım ve yedek parçalarını kapsar.

 2. LAWECO MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yüksek kaliteli kaldırma sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi, kalite ve mükemmel müşteri servisi LAWECO'yu tüm Avrupa'da birinci sınıf bir çözüm ortağı haline getirdi. En farklı sektörler için tesis kaldırma platformlarının tasarımı ve üretimi ve müşteriyle özel tasarımların gerçekleştirilmesi LAWECO'nun hizmet teklifinin ayrılmaz parçalarıdır. LAWECO tüm kaldırma talepleri için tesis kaldırma platformları, yassı liftli kaldırma platformları, milli kaldırma platformları, itme zincirli kaldırma platformları, kayışlı kaldırma platformları ve yükleme/kaldırma platformlarının yanı sıra uçağı uçuşa hazırlama cihazları için geleneksel bir marka haline gelen CARGO MASTER'i sunar. Ürünlerimiz: Kaldırma tezgahları, kaldırma platformları, makaslı kaldırma platformları, kayışlı kaldırma platformları, itme zincirli kaldırma platformları

 3. SHZ SÄCHSISCHE HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya'da üretilen yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız, Dresden yakınlarındaki Großröhrsdorf'da bulunan SHZ Sächsische Hebe- und Zurrtechnik GmbH şirketi 2002 yılından bu yana sizin için orada. Diğerlerinin yanında bağlama kayışları, kaldırma kayışları ve yuvarlak sapanlar üreten şirket, bu konuda Avrupa'daki en önemli şirketler arasında yer almaktadır. Bağlama kayışlarımızın kalitesi, ürün yelpazemizdeki diğer ürünler ve sunduğumuz üstün hizmet sayesinde, son yıllarda sürekli olarak büyüdük ve ürün yelpazemizi ve hizmet portföyümüzü sürekli olarak genişlettik. Böylece, bizde aşağıdaki alanlar için çeşitli çözümler bulacaksınız: Yük sabitleme, tekstil sapanlar, zincirler ve halatlar, kaldırma aletleri.

 4. FABOC DUE S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Faboc Due mimari bariyerlerin yıkılması için kullanılan makineler üreten en önemli İtalyan firmalarından biridir. Faboc Due, bireysel müşterilerden büyük firmalara, sınırlı motor becerilerine sahip kişilere farklı erişim çözümleri sunma kapasitesine sahiptir. Platformlu merdiven asansörleri, koltuklu merdiven asansörleri ve kaldırma Platformları (mini asansörler, taşıyıcı ekipmanlar), hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygun merdiven türleri için ve tüm gereksinimlere yanıt vermek üzere tasarlanan ve kişiselleştirilen tesisatlar.

 5. GEDA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEDA ismi, dünya çapında inşaat makineleri sektöründe 90 yıldan bu yana "made in Germany" benzersiz kalite ve teknik bilgi birikimi ile eş anlamlıdır. On yıllar boyunca GEDA geniş bir ürün yelpazesi geliştirmiştir: 60 kg'lık halatlı asansörler ve taşıma platformlarından, insan ve malzeme asansörlerine kadar - GEDA serisi daha geniş olamazdı. Bunlara, çimento fabrikaları ve açık deniz tesisleri gibi yerlerde sürekli kullanım için üretilen endüstriyel asansörlerin yanı sıra binalara cepheden yaklaşan kaldırma ekipmanları ürün grubu da eklenmiştir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MONTEPERA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Welcome to Montepera Elevators, your premier elevator systems and custom design manufacturer based in Ankara, Turkey. At Montepera, we excel in crafting exceptional elevator solutions that transcend mere functionality to narrate the unique stories of buildings. As a leading manufacturer specializing in elevator systems and custom designs, our products are intricately designed to capture the essence of spaces, providing a premium and distinctive experience. Discover our diverse range, encompassing personalized elevator cabins, dumbwaiters, safety signs, and elevator and lift landing door mechanisms. Each element showcases our dedication to seamlessly blending aesthetics, functionality, and safety. Montepera is committed to breaking boundaries and inspiring innovation in personalized elevator solutions. Envision a future where every building and journey becomes a unique work of art, and we are steadfast in leading this transformative journey. At Montepera Elevators, we prioritize understanding our customers' needs. By combining innovative design and sustainable solutions, we shape future elevators and lifts, delivering unmatched quality, convenience, and environmental responsibility. As more than just manufacturers, we are design partners specializing in custom lift and elevator design. Collaborating closely with architects, we offer tailored solutions that enhance both aesthetics and functionality. Explore our cutting-edge offerings today, contact us !

 2. PFLANZ-HOMELIFT INH. MARIO PFLANZ

  Almanya

  Verified by europages badge

  PFLANZ-HOMELIFT INH. MARIO PFLANZ, yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neukirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SAUTTER LIFT COMPONENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAUTTER LIFT COMPONENTS GMBH, yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. COLOMBO ASCENSORI

  İtalya

  Verified by europages badge

  COLOMBO ASCENSORI, yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. asansör, asansör bakımı, engelliler için yük asansörü, klasik yük kaldırma araçları, yürüyen merdiven, kaldırma platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GVE INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GVE INDUSTRIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Einbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROSTONE HERMELER GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Demiryolu stok ve ekipmanları, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALP MAKINA MUH. INS. ASAN. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 1. QUL ELEVATOR

  Türkiye

  Şirketimiz günümüzde her kapasitede, hız ve özellikte insan/yük/servis/oto/hasta ve panoramik tip elektrikli, hidrolik tahrikli ve makina dairesiz asansörlerin üretimini yapmakta olup, geniş teknik kadrosu ile ISO 9001: 2008-CE direktiflerine göre imalat, yerinde montaj ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran şirketimiz bu amaçla sürekli yeni atılımlar yaparak, müşterilerine taahhüt ettiği kaliteyi ve ekonomik çözümleri sunabilmek için birçok ürünü de kendi fabrikasında imal etmektedir. Hayal gücümüzü ve imkanlarımızı her zaman en üst yüzeyde tutarak farklılığımızı gösterme çabasındayız. Nitelikli müşteri portföyüne ulaşabilmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Safir Asansör; misyon edindiği kalite ve müşteri güvenine odaklanma ile üretim, montaj ve satış sonrası hizmetin kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarına da hızla devam etmektedir. Sektör içinde sürekli büyüyen firmamız yılların verdiği tecrübe ile kalitesinden taviz vermeden yaptığı her projede üstün bir performans göstermektedir. Tesis ettiğimiz asansörlerimiz CE ve ISO kalite güvencesinde olup, siz müşterilerimizin isteğine göre yerli ve yabancı malzemeden imal edilmektedir. SAFİR ASANSÖR (Qul elevator) kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan ve performans hedeflerine ulaşmak için takım ruhu içinde çalışan personellerden oluşan genç bir kuruluştur. Türk ve Dünya Standartları kalite belgelerine sahibiz.

 2. SMR LIFT ELEVATOR

  Türkiye

  ABOUT US As SMR LIFT ASANSÖR IÇ DIŞ TIC. SAN. LTD. ŞTI. we are taking firm steps towards becoming one of the leading companies in the elevator sector by providing services with our experience in the field of manufacture, supply and export. Constantly improving the quality of products and services, developing in the elevator market, we strive to provide even better and reliable products to our customers. We provide our services in the field of: Passenger elevators; freight elevators; small-load elevators; hospital elevators; panoramic elevators; disabled lifts; cottage elevators; car elevators; travolators; escalators. О НАС С накопленным опытом как SMR LIFT ASANSÖR İÇ DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞT мы предоставляем свои услуги в области производство, поставки, экспорта и продвигаемся к тому, чтобы стать одной из ведущих компаний в лифтовой отрасли. На сегодняшний день занимаемся производством панелей управления запасных частей для лифтов и обслуживаем: Пассажирские лифты; грузовые лифты; малогрузовые лифты; больничные лифты; панорамные лифты; инвалидные подъемники;  коттеджные лифты; автомобильные лифты; траволаторы; эскалаторы и экспортируем их в такие континенты, как Европа, Азия, Африка и Южная Америка основываясь на сертификатах CE и EAC. Постоянно повышая качество продукции и услуг, развиваясь в рынке лифтового оборудования,    мы стремимся предоставлять еще более качественную и доверенную продукцию нашим клиентам.

 3. DIALIFT

  Türkiye

  1994 yılında kurulan firmamız asansör sektöründe imalat, üretim, tedarik ve montaj kısımlarında çalışmaktadır. Bu bağlamda müşteri talepleri doğrultusunda talep edilen asansörlerin montajı "TS EN 81-1 ve TS EN 81-2" çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Üretim tesisimiz Bursa NİLTİM' de 1000m2 kapalı alan üzerine kuruludur. Standart dışı özel amaçlı asansörler, müşteri istekleri dikkate alınarak projelendirilmekte ve montajı yapılmaktadır. Üretim ve tedarik kısmında firmamız her asansörün yedek parçasını üretebilecek bir kapasitesi vardır. Son teknoloji ve yüksek hammadde ile mutlu müşteri anlayışıyla çıktığımız bu yolda hizmet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız. Dialift Asansör, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, konusunda deneyimli uzmanlaşmış ve kadrolaşmıştır.

 4. BSM CAGDAS ASANSOR

  Türkiye

 5. FRONTE ELEVATOR & BUILDING SYSTEM

  Türkiye

 6. KEPI ASANSÖR LIFT

  Türkiye

  Bünyemizde yerli ve ithal tüm asansör bileşenleri mevcuttur. Bir asansör kuyusu içerisinde, asansörü sorunsuz şekilde çalışır hale getirecek bileşenlerin tamamını oluşturan, ‘PAKET ASANSÖR’ satışına özellikle önem gösteriyoruz. Küçük yaşlarda sahada çalışmanın avantajı sanırım, sattığımız tüm ürünlerin, nasıl monte edileceğini, nasıl çalışacağını, ne koşullarda arıza verebileceğini çok iyi biliyoruz. Müşterilerimiz kuyu ölçülerini tarafımıza bildirdiğinde, istedikleri özellik ve ölçüleri baz alarak kendilerine kuyu yerleşimi sunuyor, doğru ürün seçiminde yardımcı oluyoruz. Paket asansördeki sürece, müşterilerimizden gelen kuyu ölçülerinden başlıyoruz. 2017 yılında 600 paket asansör teslimine imza attık. Bu paketlerin bazıları, 8 ton 2 durak hidrolik, 24 durak 2, 5 m/sn yolcu asansörü, 25 durak 2, 5m/sn itfaiyeci asansörü gibi standartların dışında, bilgi ve birikime ihtiyaç duyulan paketler. Paket asansör satışlarımızda 2, 5m/sn hıza kadar olan ürünlerde, bünyemizde imal ettiğimiz kabinler kullanılıyor. Paket anlaşmalarımızı yaparken, termin sürelerine çok dikkat ediyoruz. Aylık ortalama ihtiyacımız olan bileşenlerin yüzde 60’ını stokta bulundurma gayreti gösteriyoruz.

 7. CIHAN ASANSÖR

  Türkiye

  We started the production of elevator equipment in 1988 under the brand "Cihan Asansör", becoming a corporate company in 1996, opened branches in such major cities as Istanbul, Ankara, Mersin, Adana, Erzurum and Seydişehir. Since 1996 we have been providing production, sale and assembly services in Turkey. Our slogan means quality, aesthetics, economy and, more importantly, safety in our services. We opened an external sales office in 2015 in Konya and exported to countries such as Russia, Uzbekistan, Kazakhstan, Ukraine, France, Spain and Arab countries. Constantly expanding our area, we manufacture and maintain service elevators, passenger elevators, good elevators, patient elevators, as well as travelators and escalators based on the CE certificate, in accordance with TS 10922 EN 81-1 and TS EN 81-2. In addition, working with manufacturers who have achieved industry-leading quality in elevators, such as machine, pulleys, regulators and control panel, we continue our research, with our engineers and qualified technical staff, until we create a 100% safe elevator. With the confidence that we give to our customers, our goal is to promote ourselves and our brand.

 8. NAULED SRL

  İtalya

  Nauled Srl işletmesi asansör, yük asansörü kabinleri, kaldırma platformları ve yürüyen merdivenler için acil durum kitleriyle birlikte teslim ettiği LED lambalı aydınlatma çözümlerini sunmaktadır. Kaldırma sektörünü iyi biliyor olmamız bize ayrıca belirli ihtiyaçlara cevap veren ve kabin aydınlatma sektöründe yürürlükte olan normlara uygun, kişiye özel çözümler sunabilmemizi sağladı. Kataloğumuz büyük kısmı İtalya'da üretilen zengin bir ürün çeşidi sunuyor: tavan lambaları, LED ışıklı çubuk ve plakalar, ampuller, esnek LED ışıklı bantlar, siparişe göre tavan lambası üretimi, vb...

 1. BSB ASANSOR SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  BSB Asansör, ’’Kaliteli Asansör Kabin Üretimi’’ ve ’’Her Zaman Müşteri Memnuniyeti’’ politikalarını daima en üst hedefi olarak görmüştür. Üretimini gerçekleştirdiği asansör kabini ve asansör aksamları ile yaratmış olduğu kalitesini, vermiş olduğu hizmetle birleştirerek kısa sürede kendi markası olan BSB Asansör markasını dünyaya duyurmayı başarmış ve sektördeki öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.BSB Asansör, 3000 m2 alan içerisinde ve 35 personeliyle asansör tecrübesi ve becerisini; kalite, teknoloji, yenilik ve estetik ile birleştirerek özgün asansör kabin üretimleri gerçekleştirmiş ve sektöre model olacak asansör kabin çeşitlerini ortaya çıkarmıştır. BSB Asansör, sektöre getirdiği yenilikleri daha ileri seviyelere ulaştırmak ve iş ortaklarına daha ileri seviyede hizmet vermek için başlattığı yolculuğunu asansör sektörünün her aşamasına yaymayı ve sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

 2. ARVINA ASANSOR SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  ArVina that has operated in elevator sector since its establishment and mentioned its word at qualified projects is attained to a title of company. It is a elevator company to always develop product ranges as stated route of domestic and foreign when its establishment. It has maintained its staying the course with full blast as a company to know sensibilities of customer, indicating environment impression with strong human relations , target oriented. ArVina which present lots of innovations at its products assimilated with motto “Novelties for elevator” itself, has allowed preventing works happen to come across in case of technical faulty, neither installation nor safety at elevator. We’re working hard to compose elevators of age to you as maintaining to our road with sure steps, with co-workers being involved in a working system with principle and plan.

 3. AYBEY ELEKTRONIK A.S.

  Türkiye

  Aybey Elektronik was founded in 1993 to produce lift control systems. The company specialized in lift applications. Aybey designed and produced almost any electronic devices and systems related to the lift applications. Aybey manufactures contactorless (STO) integrated lift control system, lift controller boards, contactorless motor driver, control panels, emergency rescue system, prewired system, operating panels, filter, magnet switches, access control systems and announce system. R&D has always been the indispensable part of Aybey Elektronik. The importance devoted to the R&D ensured for Aybey Elektronik to satisfy the requests and needs of the market and lift regulations continuously. Thanks to R&D, Aybey Elektronik has accomplished to provide innovative designs through the years. Aybey Elektronik aims to keep customer satisfaction at the highest level through its after- sales support. Experienced after sales technical staff can be reached by phone and e-mail all the time. If required Aybey Elektronik also provides on-site technical support. Aybey Elektronik has a sister company in Germany Bochum, AYBEY ELEKTRONIK GmbH, the company was founded in 2016. Due to our specialization in lift business, we are dedicated to keep our customer´s satisfaction, the product quality and the customer support on a high level by a further development.

 4. TURKLIFT ASANSOR

  Türkiye

  TURKLIFT ASANSOR , 1996 yılında kurulmuş olup, 7000 m2 kapalı ve 10.000 m2 açık alandaki fabrikasıyla, sektörde uzun yıllardır tecrübesiyle faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları ; asansör kabinleri , süspansiyonları, tam otomatik kapılar , panolar , şaseler , buton imalatları , tüm asansör komponentlerinin satışıdır. Firmamız, bunun yanı sıra , asansör montajı da yapmaktadır. Yoğun olarak, yurtiçi ve yurtdışı toplu konut projeleri ile ilgilenmektedir. Komple paket asansör çeşitlerini kendisi temin etmekte , satışını gerçekleştirmekte ve montajlarını yapmaktadır. Türkiye’de devlete ait büyük bir konut projesi olan ‘’TOKI’’ konutlarının paket asansörlerini temin edip, aynı zamanda montajını da kendisi yapmaktadır. Yurtdışı satış ve montajlarıyla da , dünyada markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Firmamızın iş birliği yaptığı ülkeler arasında başta İran , Irak olmak üzere bir çok Orta Doğu, Uzak Doğu , Türkiye Cumhuriyeti , Balkan ve Avrupa ülkeleri yer almaktadır. Hedefimiz müşte

 5. YENER-SAN

  Türkiye

  YENER-SAN İNŞ. TUR. TAŞ. YAY. SAN. TİC.LTD.ŞTİ 10000 metre karelik bir alanda asansör kat ve kabin kapısı imalatı yapmaktadır. Müşteri odaklılık ilkesini benimsemiş şirketimiz, Türkiye ve global pazarlarda aranan bir isim olmayı kendine ideal edinmiştir.İhracat yaptığımız ülkeler arasında Rusya, Ukrayna, Kırgızistan, Özbekistan, Ürdün, Cezayir, Irak, Kuveyt ve diğer Arap, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri vardır.Asansör kat ve kabin kapısı imalatı ve satışının yanında asansör yedek parça satışı ve komple asansör satışımızda vardır. Sizlere dış ticaret birim çalışanları ile kaliteyi uygun fiyatta ve zamanında tedarik etmemiz ilkelerimiz arasındadır. Satış sonrası teknik ekibimiz her zaman 7/24 sorunlarınızı gidermek için hazırdır. Müşterilerimizin memnuniyeti ön planda olmakla beraber sürekli iyileştirilen özelliklere uygun ürün ve hizmetlerimiz; Belirli kalitede ve emniyette, Fiyat istikrarı sağlanarak, Zamanlama istikrarı sağlanarak, Mevcut prosedürlere uyumlu, Çevre ve insan yararları dikkate alınarak karşılamayı taahhüt ederiz. Bu yüzden rekabete olanak sağlanarak sürekli eğitilen personelimizin toplam katılımı ve tüm yönetimin tam desteği esastır.

 6. AQUARIUS GERMANY GMBH

  Almanya

  AQUARIUS Almanya, sanayi tesislerine, tüm alanlarda yıllık malzeme alımına ilişkin komple bir hizmet sunmaktadır. Mekanik atölyeleri ve montaj hattı üretim tesisleriyle, AQUARIUS Almanya mekanik ürünler ile OEM ürünler arasındaki büyük boşluğu doldurmaktadır. Atölyelerdeki işlemler, azami kullanım ömrünü ve dayanıklılığı garanti etmek için, bileşenleri en yüksek standartlara sahip malzemelerle üretme üzerine odaklanmıştır. AQUARIUS Almanya en üst düzeyde servis, güvenilirlik ve şeffaflık anlamına gelir. AQUARIUS Almanya – Tedarikçiniz!

 7. MPS GLOBAL DIS TICARET VE IHRACAT BELGELENDIRME LTD. STI.

  Türkiye

  1.) Yapi ve i̇nşaat malzemeleri̇ asansörler - yürüyen merdi̇venler fi̇rmalari 2.) Maki̇ne sanayi̇i̇ metal i̇şleme maki̇neleri̇ fi̇rmalari 3.) Maki̇ne sanayi̇i̇ ambalaj-paketleme maki̇neleri̇ fi̇rmalari 4.) Maki̇ne sanayi̇i̇ vi̇nç si̇stemleri̇ fi̇rmalari 5.) Maki̇ne sanayi̇i̇ hi̇droli̇k pnömati̇k si̇stemler fi̇rmalari 6.) Maki̇ne sanayi̇i̇ kaynak maki̇neleri̇ ve malzemeleri̇ fi̇rmalari 7.) Maki̇ne sanayi̇i̇ süt i̇şleme maki̇neleri̇ fi̇rmalari 8.) Maki̇ne sanayi̇i̇ gida i̇şleme fi̇rmalari 9.) Maki̇ne sanayi̇i̇ deği̇rmen maki̇neleri̇ fi̇rmalari 10.) Maki̇ne sanayi̇i̇ presler - hi̇droli̇k presler fi̇rmalari 11.) Maki̇ne sanayi̇i̇ sondaj maki̇ne ve eki̇pmanlar fi̇rmalari 12.) Tarim maki̇neleri̇ toprak i̇şleme maki̇neleri̇ fi̇rmalari 13.) Tarim maki̇neleri̇ gübreleme maki̇neleri̇ fi̇rmalari 14.) Tarim maki̇neleri̇ hasat maki̇neleri̇ fi̇rmalari 15.) Tarim maki̇neleri̇ genel fi̇rmalari

 8. KERNEK ELEVATOR

  Türkiye

  KERNEK ASANSÖR, müşteri memnuniyetini esas almış, güvenirliği, teknik birikimi, ürün kalitesi ve kalite yönetim sistemi, doğru istikameti ve takım ruhuyla, sahip olduğu bina asansörü yük-monşarj asansörü hastane-sedye asansörü referanslarıyla yarınlara emin adımlarla yürümektedir. KERNEK Asansör bünyesinde uzman kadroları, geniş teklonojik imkanlara sahip yüksek potansiyelli üretim bikirimleriyle üretim aşamalarını kendisi gerçekletirerek, bu gün bulunduğu yerin haklı gururunu yaşamaktadır. Yeni yapılacak ya da revize edilecek eski asansöre ait projelendirme, ölçüm fiyatlandırma müşterinin tercihleri ile binanın yapısına uygun olarak tesbit edilip bilgisayar ortamında hazır hale getirilir. Burada tüm hesaplama çizim ve rojelendirme firmamızın konusunda uzman mühendisleri tarafından yapılır. Asansörlerimiz büyük bir sorumluluk ve özenle üretilip gerekli teslerden geçtikten sonra siz sayın müşterilerimizi hizmetine sunulmaktadır. Satış sonrası doğabilecek her türlü sorununuzu çözebilecek teknik ekbimizle her zaman yanınızdayız..

 9. LIFTART KALITELI YASAM VE ASANSOR SIST. LTD. STI.

  Türkiye

  Merdiven kullanmakta zorlananlar ve/veya ev asansörü yapılamayan yerler için koltuklu merdiven asansörü, yeri olanlar için ev asansörü, engelliler için engelli asansörü, havuz asansörü modellerinde Handicare, Extrema ve Terry markalarının Türkiye Tek Temsilcisi bulunan LiftArt, kaliteyi uygun fiyat, cazip şartlar ve servis garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Engelliler için engelli asansörleri, havuza giremeyenler için havuz asansörü, engelliler için sahne asansörü, yük asansörü, evlerin iç mekanı için ev asansörleri, panoramik asansörler, bina dışına platform asansörü, açık tip engelli asansörü, homelift, bina içleri için koltuk asansörü, koltuklu merdiven asansörü, platformlu merdiven asansörü; Bütün bu ürünlerin Türkiye Tek Temsilcisi, Handicare, Extrema, Terry. Ayrıca üretim yaptığımı transpalet, forklift, el forklifti, istif makinası, yük asansörü ürünlerini Türkiye'nin tüm bölgelerine, Azerbaycan, Gürcistan, İran gibi ülkelere de ihraç etmektedir.

 10. ONLINE ELEVATOR

  Türkiye

  DÜNYA 'nin en işlek alışveriş merkezi olarak, online ticareti, hayatın vazgeçilmez bir parçası haline getirmek. www.onlineelevator.com Ürünler www.onlineelevator.com Dişlili MakinalarDişlisiz MakinalarAsansör MotorlarıHız RegülatörleriSaptırma MakaralarıTamponlarKumanda - Sinyalizasyon SistemleriGüç Tabloları & Ana ŞalterAsansör Kumanda Tablolarıİnverter ve EnkoderlerRöle, Kontaktör ve AksesuarlarıKuyu Bilgi SistemleriGüç Kesintisinde Kata Getirme SistemiKabin Kasetleri / Kat Kasetleri / Göstergeler / ButonlarKablolar ve Bükülgen KablolarBoy Fotoseller / Işın PerdeleriAşırı Yük Ölçme Sistemleri Revizyon KutularıAlarm Sistemleriİletişim Sistemleri: Telefon - InterkomKapılarKat Kapı Panel ve KasalarıKat Kapı KilitleriKat Kapı Amortisörleri ve LirpomplarıKabin Kapı MekanizmalarıKabin Kapı PanelleriRay & AksesuarlarıKılavuz raylar / Flanşlar / Ray TırnaklarıRay Konsolları / DübellerKabin ve Karşı Ağırlık KarkaslarıKabin KarkaslarıGüvenlik Tertibatları: Ani Duruşlu ve Kaymalı TipPatenler, Tekerlekli Patenler / YağdanlıklarSes İzolasyon Lastikleri, Titreşim Kesici LastiklerKarşı Ağırlık KarkaslarıKarşı Ağırlık BloklarıAskı Halatları & DengelemeHalatlar ve AksesuarlarıDengeleme Zincir

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Asansörler ve yürüyen merdivenler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.901 Şirketler