• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • asiklik veya döngüsel bileşenler

Sonuçlar

Asiklik veya döngüsel bileşenler - Ithalat/Ihracat

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  YR Chemspec®, SGS tarafından denetlenen ve onaylanan nitelikli bir üretici ve tedarikçidir, şirket ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemini sıkı sıkıya takip etmektedir. YR Chemspec®, küresel kozmetik endüstrileri için geniş bir yelpazede özel, hammadde, aktif bileşen portföyü üretimi ve dağıtımı yapmaktadır. Kendimizi her zaman en son teknoloji yeniliklere, üretim sürecine, dağıtıma, yüksek kaliteli hammadde ve bileşen tedarikine adadık. YR Chemspec®, inovasyon yoluyla yüksek kaliteli gelişimi teşvik etmek ve yeni büyüme faktörlerini teşvik etmek için Sanayi-Üniversite-Araştırma odaklı bir şirkettir. YR Chemspec®, ünlü üniversiteler ve enstitülerle işbirliği yaparak bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etme kapasitesini artırmaktadır. Sanayi-üniversite-araştırma işbirliği projelerimizin başlıcaları Vitamin Türevleri, Fermente Aktifler, Bitki özleri, PVP Polimerleri, Polikuaterniyumlar ve diğer aktif maddelerdir.

 2. HM INDUSTRIESERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HM INDUSTRIESERVICE GMBH, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ubstadt-Weiher, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AGATEX FEINCHEMIE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AGATEX FEINCHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lambach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BUCHEM CHEMIE + TECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BUCHEM CHEMIE + TECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RICHARD GEISS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RICHARD GEISS GMBH, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Offingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZELLER + GMELIN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZELLER + GMELIN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MERI.CH AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MERI.CH AG, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Au, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. PCC TRADE & SERVICES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PCC TRADE & SERVICES GMBH, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ECOATECH GMBH

  Almanya

  ECOATECH GMBH, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yangın durdurma işlemleri, Yangın güvenlik sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TETENAL EUROPE GMBH

  Almanya

  TETENAL EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MERSEBURGER SPEZIALCHEMIKALIEN DR. CORNELIA DÜMICHEN

  Almanya

  MERSEBURGER SPEZIALCHEMIKALIEN DR. CORNELIA DÜMICHEN, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schkopau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PROMEGA GMBH

  Almanya

  PROMEGA GMBH, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GREMOLITH AG

  İsviçre

  GREMOLITH AG, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sentetik reçineler, polyester reçineler, Sentetik reçineler, fenolik reçine, füran reçineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bazenheid, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. DHC SOLVENT CHEMIE GMBH

  Almanya

  DHC SOLVENT CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çözücü yağlar, Kimya - İthalat/İhracat, Çözücü yağlar, Kimya - İthalat/İhracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DEURING GMBH & CO KG

  Avusturya

  DEURING GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çözücü yağlar, Kimya - İthalat/İhracat, fosforik asit, Asit askorbik, Çözücü yağlar, Kimya - İthalat/İhracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gemeinde Hörbranz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ASPARTIC SPACE INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  ASPARTIC SPACE INC., yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pleasanton, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. BRENNTAG SCHWEIZERHALL AG

  İsviçre

  BRENNTAG SCHWEIZERHALL AG, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Basel, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG

  Almanya

  JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Asiklik veya döngüsel bileşenler, Organik oksit ve peroksitler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Asiklik veya döngüsel bileşenler, Organik oksit ve peroksitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. QINGDAO ABEL TECHNOLOGY COMPANY LIMITED

  Çin

  QINGDAO ABEL TECHNOLOGY COMPANY LIMITED, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laktik asit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. CHANGZHOU HITECH CHEMICAL CO., LTD

  Çin

  CHANGZHOU HITECH CHEMICAL CO., LTD, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. JIAXING TRUSTCHEM IMPORT & EXPORT CO.,LTD

  Çin

  JIAXING TRUSTCHEM IMPORT & EXPORT CO.,LTD, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiaxing City,, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SUZHOU HAIYU BIOCHEM INDUSTRIAL CO.,LTD

  Çin

  SUZHOU HAIYU BIOCHEM INDUSTRIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aminoasitler- peptitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. R & D CENTER (WUHAN) HUBEI ZHICHENG CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  R & D CENTER (WUHAN) HUBEI ZHICHENG CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. SHIJIAZHUANG DONGHUI CHEMICAL CO.,LED

  Çin

  SHIJIAZHUANG DONGHUI CHEMICAL CO.,LED, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. HIMINVEST

  İspanya

  HIMINVEST, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Porto Cristo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. SUMMIT ENTERPRISE CO.,LTD

  Çin

  SUMMIT ENTERPRISE CO.,LTD, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. VIVAN LIFE SCIENCES PVT. LTD

  Hindistan

  VIVAN LIFE SCIENCES PVT. LTD, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, MUMBAI-400601, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. NANTONG HONGRUI CHEMICAL CO.,LTD

  Çin

  NANTONG HONGRUI CHEMICAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.