• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • at çiftlikleri

Sonuçlar

At çiftlikleri - Ithalat/Ihracat

 1. POL-PLAN VERTRIEBS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  POL-PLAN VERTRIEBS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Türkiye

 3. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ADEN TARIM HAYVANCILIK EKİPMANLARI Aden Tarım Hayvancılık Ekipmanları, Konya Da 2010 Yılında Kuruldu. Kuruluşundan İtibaren Öncelikle; Güvenli, Doğru Ve Dürüst Hizmet Vermeyi İlke Edinmiştir. Müşteri Memnuniyeti Devamlı Ön Planda Tutulmuş, Zamanında Iş Teslimine Özen Gösterilmiş, Kaliteli Ve Güvenli Çalışmadan Taviz Vermeksizin Tarım Ve Hayvancılık Sektöründe Kesintisiz Hizmet Sunulmuştur. AR-GE Çalışmaları Doğrultusunda Hizmet Ve Ürün Portföyünü Sürekli Geliştiren Firmamız. Bugün İtibariyle Sektörde; Hayvan Suluğu (Fonksiyonel), Otomatik yalaklar, Yatak Durak Demir Seti, Yemlik Kilit Seti, Hayvan Kaşıma Fırçası, Buzağı Kulübesi, Gübre Karıştırma Makinesi, Otomatik Gübre Sıyırıcı, Gübre Pompası, Travay, Seperatör Gibi Ekipmanlarının Tamamını İmal Etmekte Ve Bunları Türkiye’nin Ve Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen Talepler Doğrultusunda Satışını Gerçekleştirmektedir.

 4. TEPE GMBH & CO. KG

  Almanya

  TEPE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dülmen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. 1 A HALLEN- UND STAHLBAU KRINGS & SIEGER GEWERBEBAU GMBH

  Almanya

  1 A HALLEN- UND STAHLBAU KRINGS & SIEGER GEWERBEBAU GMBH, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Düren, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LEUBE ZELTLOGISTIK OHG

  Almanya

  LEUBE ZELTLOGISTIK OHG, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Mudau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AFYON YARKA ÇADIR VE PRAFABRIK

  Türkiye

  AFYON YARKA ÇADIR VE PRAFABRIK, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çadırlar, atölyeler, Çadırlar, taşınabilir hangarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. DAUSCH HALLEN GMBH

  Almanya

  DAUSCH HALLEN GMBH, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Markt Rettenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WOLF SYSTEMBAU GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  WOLF SYSTEMBAU GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Scharnstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ASCHENBRENNER GMBH

  Almanya

  ASCHENBRENNER GMBH, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Kötzting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. JASON ARABIANS

  Belçika

  JASON ARABIANS, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. atlar için besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauwelz, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SOCIEDADE AGRICOLA DA QUINTA DA LAGOALVA DE CIMA, S.A.

  Portekiz

  SOCIEDADE AGRICOLA DA QUINTA DA LAGOALVA DE CIMA, S.A., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Tarım turizmi, At çiftlikleri, Şaraplar, Şaraplar - Portekiz, Tarım turizmi, At çiftlikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alpiarca, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. HORSE OF BELGIUM

  Belçika

  HORSE OF BELGIUM, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. At çiftlikleri, yarış hayvanları, At çiftlikleri, sığır yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pipaix, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ALEGRIA RELATION DE COMPLICITÉ®

  Fransa

  ALEGRIA RELATION DE COMPLICITÉ®, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Caumont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EQUI NOSCE

  Fransa

  EQUI NOSCE, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mirepoix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CERRAJEROSBARCELONAONLINE

  İspanya

  CERRAJEROSBARCELONAONLINE, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. A POUCHER & SONS

  Birleşik Krallık

  A POUCHER & SONS, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, atlar için besinler, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Market Rasen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ZANGERSHEIDE

  Belçika

  ZANGERSHEIDE, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yarışlar için atların ve binicilerin hazırlanması, binicilik dergisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanakel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. AGRITURISMO EL PASO RANCH

  İtalya

  AGRITURISMO EL PASO RANCH, yılında kurulan ve Tarım turizmi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. At çiftlikleri, Otel ve restoranlar, agriturizm maneji, köpek yetiştiriciliği, At çiftlikleri, Otel ve restoranlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavallasca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. STEHERMELLE

  Belçika

  STEHERMELLE, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yarışlar için atların ve binicilerin hazırlanması, atlar için taşıma kabini kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gouy-Lez-Pieton, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FRANÇOIS MATHY JR

  Belçika

  FRANÇOIS MATHY JR, yılında kurulan ve Atlar ve eşekler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. At çiftlikleri, At çiftlikleri, eküri atlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aywaille, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. YEGUADA LA B

  İspanya

  YEGUADA LA B, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Polinyà, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. HOLZBAU BINZ

  Almanya

  HOLZBAU BINZ, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ahşap ve mobilya - işleme ve koruma, Banka gereçleri, Doğramacılık ve marangozluk işleri, Ahşap ve mobilya - işleme ve koruma, Banka gereçleri, Doğramacılık ve marangozluk işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellwangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HARAS DE WISBECQ

  Belçika

  HARAS DE WISBECQ, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. eküri atlar, yarışlar için atların ve binicilerin hazırlanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rebecq, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. STADNINA KONI W DOBRZYNIEWIE SP. Z O.O.

  Polanya

  STADNINA KONI W DOBRZYNIEWIE SP. Z O.O., yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuzlar, At çiftlikleri, Koyun ve keçiler, Domuzlar, At çiftlikleri, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falmierowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. SONNENHOF

  Belçika

  SONNENHOF, yılında kurulan ve Atlar ve eşekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. At çiftlikleri, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, At çiftlikleri, Hayvan yetiştirme - Hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Vith, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. LINALUX EQUINS

  Belçika

  LINALUX EQUINS, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. at yetiştiriciliği için tesisat ve ekipmanlar, binicilik turizmi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vielsalm, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. TASIOULISHORSE

  Yunanistan

  TASIOULISHORSE, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trikala, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 9. LACTARIUM PARALLÈLE VITALE

  Fransa

  LACTARIUM PARALLÈLE VITALE, yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, DEGRE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. RED ROSE RANCH A.S.D.

  İtalya

  RED ROSE RANCH A.S.D., yılında kurulan ve At çiftlikleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Loiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz