• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • at eti

Sonuçlar

At eti - Ithalat/Ihracat

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT İsere’de yer alan aile şirketi, at kesimi, at işlenmiş ürünlerinde & at eti dönüştürmede uzmandır. At yetiştiriciliği, at mezbahası, kemik ayırma, at kesimi, at eti dönüştürme, vakumlu ambalaj, kapta ambalaj, kutu, konserve, dağıtım. Tüm Fransız at sektörünün idaresi. Üretim hattımızda IFS SERTİFİKASYONU.

 2. ETI SODA

  Türkiye

  Eti Soda was the first soda ash production facility in the world to utilise innovative solution-extraction on a commercial scale and has an estimated 20 years of remaining extractable trona reserves. In 2021, Eti Soda produced and sold 1.95 million tonnes of soda ash and sodium bicarbonate to our customers. Eti Soda is located in the same geographic region as Kazan Soda, and has been successfully producing for over 10 years. Following over US$ 700 million of initial investment, commercial operations started in 2009. We further expanded our production facilities in 2017 and In 2021, Eti Soda produced 1.95 million tonnes of Natural Soda Ash and Sodium Bicarbonate in 2021. The trona solution is taken into the monohydrate process in our facilities and converted to the Sodium Carbonate and Sodium Bicarbonate products. The products of ETI SODA, which are used in many sectors such as glass production and baking powder, are exported all over the world, especially to European countries. Eti Soda through the years ETİ SODA INC. was establised in 1998 in order to extract, operate and bring in economy trona ore reserves, found during routine coal boring operation carried out in Beypazarı, Ankara in 1979. Eti Soda is one of the operating companies of WE Soda and is one of the world’s largest producers of Soda Ash.

 3. ESCALERA DEL MAYORAZGO

  İspanya

  At sürüsü ve binicilik okulu. Başlangıç kursları. Klasik at terbiyesi ve engel atlama kursu.

 4. E.T.I. S.R.L.

  İtalya

  E.T.I. S.R.L., yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. aksiyonörler, basınç kayıt cihazları, termometreler, basınç regülatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belpasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ETI

  Fransa

  ETI, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel metal levha işleri, Matkaplar - Makine aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel metal levha işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pamiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TOT-CAVALL

  İspanya

  TOT-CAVALL, yılında kurulan ve At eti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, La Nucía, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. HNOS CABALLERO ROJO C.B.

  İspanya

  HNOS CABALLERO ROJO C.B., yılında kurulan ve At eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. av hayvanı şerküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villarramiel (palencia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. CIS VAN DEN BROECK

  Belçika

  CIS VAN DEN BROECK, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Dana eti, çiğ et, toptan et, Dana eti, at eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minderhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. E.T.I. SRL

  İtalya

  E.T.I. SRL, yılında kurulan ve Internet servis sağlayıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tesisatların etütü ve gerçekleştirilmesi, enformatik konusunda danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AVENTURAS DEL SUR

  İspanya

  AVENTURAS DEL SUR, yılında kurulan ve At eti sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. tatil -tur operatörleri, gezi konaklamaları, uluslararası yolculuklar, grup seyahat organizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarifa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. THECAVEMANGRILL

  Birleşik Krallık

  THECAVEMANGRILL, yılında kurulan ve At eti sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Derbyshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. LEEMANS-BONELESS

  Belçika

  LEEMANS-BONELESS, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, at eti, domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ETI SERVICES

  Fransa

  ETI SERVICES, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. katmanlı cam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EQUINOX

  Belçika

  EQUINOX, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir. İsleme yeri ve salamura, İsleme yeri ve salamura, at eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wijnegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. YEGUADA RETAMAR

  İspanya

  YEGUADA RETAMAR, yılında kurulan ve Atlar ve eşekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. At eti, atlar, At eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fortuna, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. CABALLOS Y YEGUAS P.R.E.

  İspanya

  CABALLOS Y YEGUAS P.R.E., yılında kurulan ve At eti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sant Genis De Palafolls, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CHEVIDECO

  Belçika

  CHEVIDECO, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir. at eti, at eti işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rekkem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ETI POTOVANJA

  Slovenya

  ETI POTOVANJA, yılında kurulan ve Seyahat acenteleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. son dakika rezervasyonları, tatil seyahatleri, herşey dahil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maribor, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 7. E.TI.

  İtalya

  E.TI., yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrita Di Siena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ETI

  Fransa

  ETI, yılında kurulan ve Kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren bir. Etiketler, kırtasiye, Çocuk ve bebek giysileri, Etiketler, kırtasiye, Çocuk ve bebek giysileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. E.T.I. S.R.L.

  İtalya

  E.T.I. S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik - işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Polimerler, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Polimerler, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giuseppe Vesuviano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. E.T.I.

  İtalya

  E.T.I., yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgilendirme sistemleri, öneriler, Bilgisayarlar için teknik destek - Orta ve büyük boy sistemler, Bilgilendirme sistemleri, öneriler, Bilgisayarlar için teknik destek - Orta ve büyük boy sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. YEGUADA DIMOBA

  İspanya

  YEGUADA DIMOBA, yılında kurulan ve At eti sektöründe faaliyet gösteren bir. atlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Fe De Mondújar-Almería, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. RUITHOF PAARDENVLEES

  Hollanda

  RUITHOF PAARDENVLEES, yılında kurulan ve At eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Musselkanaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. TALLHOJDENS KOTT OCH CHARK AB

  İsveç

  TALLHOJDENS KOTT OCH CHARK AB, yılında kurulan ve At eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toptan taze et, toptan dondurulmuş et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oxaback, İsveç 'de bulunmaktadır.

 6. ETI ELETTRINDUSTRIA S.R.L.

  İtalya

  ETI ELETTRINDUSTRIA S.R.L., yılında kurulan ve Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Sıhhi su tesisatı vanaları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Sıhhi su tesisatı vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cormano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ETI S.P.A.

  İtalya

  ETI S.P.A., yılında kurulan ve Kuaför salonları aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuaför salonu ekipmanları, ev kullanımı için elektrikli saç kurutucular, Kuaför salonu ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Travagliato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SARL LACOMBE

  Fransa

  SARL LACOMBE, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, At eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, At eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Santin De Maurs, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. ELIF PAZARLAMA

  Türkiye

  ELIF PAZARLAMA, yılında kurulan ve At eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. E.T.I. KONTAKT B.V.

  Hollanda

  E.T.I. KONTAKT B.V., yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrikçilik işleri, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoensbroek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz