• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • atık su işleme

Sonuçlar

Atık su işleme - Ithalat/Ihracat

 1. CTRA

  Tunus

  Verified by europages badge

  25 yıldır CTRA, tüm projelerinizde size destek olan güvenilir ortağınızdır. FRP kompozitlerinin ve termoplastiklerin dönüşümünde uzmanlaşmış bir ekip. Bu uzun ömür, doğal olarak müşterilerimizin sadakatini sağlayan teknik ve kalite güvenilirliğin garantisidir. 2000 yılından bu yana ISO 9001 sertifikasına sahip olan CTRA, temel tasarımdan hizmete almaya ve teslimata kadar anahtar teslimi projelerde üstün başarı göstermektedir. Faaliyetimiz geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır: -Borulama sistemlerinin tasarımı, -Destek, tank, yıkama kulelerinin detaylı tasarımı, -İsteğe bağlı standart veya özel parça imalatı, -Boru sistemlerinin prefabrikasyonu, -6m çapına kadar farklı yıkama kulelerinin imalatı. Deneyimli ekibi ile CTRA uzmanlığı: Termoset malzemeleri dönüştürme: Reçine / Matris, •Astar, •Direnç, Mekanik. Termoplastik malzemeleri dönüştürme: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 2. SEWEC OZON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEWEC OZON'un ana faaliyet sahası ozon üretme sistemlerinin, komple ozon sistemlerinin ve pis hava temizlik sistemleri gibi sistem bileşenlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışıdır. Ürün portföyümüz: Ozon sistemleri; Ozon yok edici; Ozon cihazları; Besin maddeleri için dezenfeksiyon sistemleri; Havalandırma ve hava tahliye valfleri; Statik karıştırıcılar; Otel banyoları; Gastronomik hava tekniği sistemleri; İçme suyu dezenfeksiyon tesisleri; Çiğ noktası sıcaklık ölçüm cihazları

 3. OVIVO DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ovivo, kendini %100 su ve atık su arıtımına adamış olan ve 5 kıtada 15 ülkede iş yeri bulunan uluslararası bir şirkettir. Gerçek bir su uzmanı olarak suyun karmaşıklığını ve müşterilerimizin gerçek realitesini anlıyoruz. İşletme olarak yalnızca en iyi uygulamaları tüm dünya ile paylaşmakla kalmıyor, aynı zamanda standarda meydan okumaktan da gurur duyuyoruz! Yerleşik teknolojilerimiz, üstün tecrübelerimiz ve şirket kültürümüz sayesinde birinci sınıf projelerimizi dünya çapında gerçekleştirebiliyoruz. İyon değiştirme tesisleri, tuzdan tam arındırma tesisleri, Turn Key tesisleri, atık su işleme ve arıtma gibi planlama, yapı, ve bakım uzmanıyız. Ayrıca Atık Su Arıtma Tesisi, atık su işleme ünitesi ve özellikle ağır metallerin giderilmesinde su yönetimi, su arıtma, kaynakları koruma, bakım ve onarımı.

 4. FLOTTWEG SE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya'daki Dekanterzentrifugen tesisimizde 60 yıldan daha uzun bir süreden bu yana, seperatörler, bant presler ve son derece verimli ve güvenilir olarak değerlendirilen sistemler üretmekteyiz. Birçok sınai sektörde sıvıların arıtılması, sıvı karışımlarının ayrıştırılması ve konsantrasyon arttırma ve suyunu alma gibi anahtar işlevler üstleniyoruz. Flottweg mekanik ayrıştırma teknolojisi alanında dünya çapında önde gelen çözüm sağlayıcılardan ve santrifüj üreticilerinden biridir. Tamamen Almanya'da üretilen durultma hazneleri, seperatörler ve bant presleri müşterilerimizin nihai ürünlerinin mükemmel kalitesi ve yüksek üretim verimliliği için ön şarttır. Petrokimya, kimya, ilaç ve gıda endüstrisinin yanı sıra madencilik ve çevre alanlarında da atık su veya yağ çamurlarının işlenmesinde - Flottweg'in mükemmel ürün ve sistemleri her yerde başarıyla kullanılmaktadır. İnternet sitemizi ziyaret edin: www.flottweg.com.

 5. KLEEMEIER, SCHEWE UND CO. KSH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz atık su ve su arıtma tesisleri için filtre ağzı ve drenaj sistemleri üreticisiyiz. Kendi geliştirme, takım imalatı ve üretimimiz, isteklerinize hızlı ve esnek bir şekilde yanıt verebilmemizi sağlamaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAYI TREATMENT FRANCE - TRAITEMENT DES EAUX USÉES

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAYI TREATMENT FRANCE - TRAITEMENT DES EAUX USÉES, yılında kurulan ve Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Atık su işleme, suyun döngüsü, suyun işlenmesi, Atık su işleme, Kalker karşıtı bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT

  Almanya

  Verified by europages badge

  G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Atık su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Kimyasal bağlar, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Kimyasal bağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thaining, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EBA KIMYA SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Seçkin tedarikçilerimizden sağladığımız yüksek kaliteli ürünler arasında; temel kimyasallar, tekstil, arıtma, kozmetik, yapı kimyasalları ürün gruplarımız yer almaktadır. Ürünlerimiz arasında Sulu-Gaz Amonyak, Kostik, Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Hidroklorik Asit, Sülfürik Asit, Sodyum Karbonat (Hafif-Ağır) vb. üretimde girdi olarak kullanılan hammaddeler yer almaktadır. Ayrıca arıtma kimyasalı olarak kullanılan anyonik/katyonik polielektrolitler, Pac, Alüminyum Sülfat, Hipoklorit, Demir III Klorür, Aktif Karbon, Köpük kesiciler ve daha bir çok kimyasalın tedarik ve satışını yapmaktayız. Müşteri odaklı çalışmamız sayesinde, müşterilerimizin tedarik ve üretim sırasında yaşadıklarını sorunları tespit edip, sorunlara uygun çözümler öneriyoruz. Dilediğiniz hacimlerde, talep ettiğiniz yüzdeye göre Türkiye'nin her bölgesine güvenle satış yapmaktayız. Sektördeki bilgi birikimimizin, işletmenize yarar sağlayacağını taahhüt ediyoruz. Kimyasal tedariğinde güvenilir çözüm ortağınız oluyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 4. SEPARATOREN-TECHNIK & ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  STA 1992 yılından bu yana, 40'ın üzerinde çalışanıyla, bir aile tarafından işletilen makine mühendisliği şirketi olarak müşteri odaklı faaliyetin en güzel örneklerinden biridir. Uygulama bilgisi ve dikkatli sistem tasarımı ile çözümlerimizi müşterilerimizin üretim süreçlerine başarıyla entegre etmekteyiz. Modern mühendislik kaynakları sayesinde, özel müşteri gereksinimleri hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulanabilmektedir. Dünya çapında kurulu 2.000'den fazla ayırıcıdan edindiğimiz deneyime dayanarak ve mevcut emniyet standartlarını dikkate alarak güçlü, uzun ömürlü ve güvenli makineler geliştirmekteyiz. Makinelerimizdeki akışkan dinamiği ilişkilerini araştırmakta ve kapsamlı saha testleri yapmaktayız; STA ayırıcıların gelecekte piyasadaki en güçlü cihazlar olmaya devam etmesini bu şekilde sağlıyoruz; STA ayırıcıların gelecekte piyasadaki en güçlü cihazlar olmaya devam etmesini sağlamamızın yolu budur. Yüksek kalite standardımızı 800 m²'yi aşan üretim alanında kendi katma değerimiz ve sertifikalı süreçler (WHG 19 L, ISO 9001) ile garanti etmekteyiz.

 5. DAYSIL SILICONE

  Türkiye

  DAYSİL tarafından belirlenen büyüme stratejisi doğrultusunda, otomotiv ve silikon teknolojisi alanında elde edilen tecrübe ve bilgi birikiminin farklı alanlarda da kullanılması ve ürün portföyünün inovatif ürünlerle zenginleştirilmesi yönünde atılan adımların ilki, AEROFLEX markalı membran difizör ürünlerinin geliştirilmesidir. AEROFLEX, teknoloji geliştiren, inovatif ve pazara kaliteyi sunan bir marka olmak amacı ile yola çıkmıştır. Bir Ar-Ge projesi olarak organize edilen süreçte, dünyaca bilinen üniversitelerin, enstitülerin ve kuruluşların atıksu arıtma ile ilgili yapmış oldukları bilimsel araştırmaları sonucu ortaya attıkları performans kriterleri AEROFLEX için esas alınmıştır. Sürdürülen ürün geliştirme çalışmaları sırasında enerji verimliliği ve dayanıklılığa odaklanılmıştır. Bu yolla atıksu arıtma tesisi sahipleri ile atıksu arıtma tesisi inşaat, bakım ve onarım firmaları için önemli olan bu kriterlerde başarıya ulaşabilmek için bir Ar-Ge programı geliştirilmiştir.

 1. HEIN CHEMISCHE VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Almanya

  1995 yılından bu yana piyasada faaliyet göstermekteyiz ve uzun bir deneyime ve en iyi teknik bilgi birikimine sahibiz. Sadece kendi geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz mamulleri kullanırız. Yüksek kaliteli ürün ve süreçlerimiz güvenli ve tekrarlanabilirdir. Nitelikli çalışanlarımızla, yalnızca endüstriyel ve "CSB" gıda endüstrisinde atık su arıtımı yapıyoruz - ama bunu da mükemmel yapıyoruz. Size sunduklarımız. Ürünlerimiz pratik kullanımın içinde geliştirilmiş ve optimize edilmiştir. Çözüm konseptlerimiz su numunelerinin analizine ve belirlenen verilere dayanmaktadır. Atık su problemlerinizi özellikle ve nispeten düşük miktarlarla ortadan kaldırıyoruz. En güçlü gücümüz, sorun teşhisi ve doğru ürünün hedeflenen seçimidir. Ayrıca her ebatta dozajlama ekipmanı ve komple atık su arıtma tesisleri sunmaktayız. Oksijen tedavisi - süt, mezbaha, peynir sütü, deri endüstrisi, zeytinyağı, hurma yağı gibi yemeklik yağ üretimi yapan tesislerin atık sularında oksijen indirgenmesi

 2. BELKI FILTERTECHNIK GMBH

  Almanya

  BELKI teknik 1888 yılında küçük bir köy demir işleme atölyesi olarak kurulmuştur. Eski demirci işliği hâlâ tamamen işlevseldir ve artık bir müze olarak hizmet vermektedir. Şirket 1945 yılında şu andaki sahibinin babası olan K. Skjellerup tarafından devralınmıştır. Altmışlı yıllarda, şirketin daha iyi ürün geliştirmesini sağlamak ve üretim kapasitesini arttırmak için yeni inşa edilen bir atölye devreye alınmıştır. 1979'da şirket oğul Ivan Skjellerup tarafından devralınmıştır. Seksenli yıllarda ilk BELKI kağıt bant filtresi geliştirilmiş ve BELKI teknik doğmuştur. 1994 yılında BELKI teknik, kapasite nedenleriyle Rødkærsbro'da, şu andaki 2000 m2'den fazla üretim ve ofis alanına sahip tesisine taşınmıştır. Doksanlarda, filtre sistemlerinin, yağ ayırıcılarının ve merkezi tesis inşaatının yeni ve daha ileri gelişimi daha da hız kazanmıştır. Aynı zamanda çevre bölgelerdeki şirketler için servis ve tedarik çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

 1. PMC ENGINEERING TURKEY

  Türkiye

  Founded in 1990 as a family owned company, PMC engineering offers equipment and projects for water treatment plants. Having gained tremendous experience within these years, we as PMC, are able to serve to a wide range of industrial sector as we operate on customer specific projects tailored to meet the need of our valuable customers. We implement our projects by cooperating with our globally selected “Solution Partners” that are highly specialized in their field. We construct our team members to serve solutions at highest quality. Our company vision is always to be a reliable business partner to our customers. PMC has been involved in business relations with many companies around the world.

 2. DNA CEVRE VE ARITMA TEKNOLOJILERI LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Çevre, Atık Yönetimi, Atık Su Arıtma Tesisi İşletme ve Yapım Hizmetlerini gerçekleştirme gayesiyle 2011 yılında kurulmuştur. Konusunda yetkinliğe sahip kurucu ortaklarla, Karadeniz bölgesi'nde gördüğü hizmet açıklarını kapatmak amacıyla Çevre Yönetimi ile ilgili faaliyetlerine devam etmiştir. İşletme sahiplerinin, değişen mevzuatı ve teknolojik gelişmeleri takip etmeleri ve tesislerin çevre duyarlılığını kontrol etmeleri yüksek rekabet ortamında genellikle zor olmaktadır. Özellikle titiz bir çalışma gerektiren bu konu, çevre duyarlılığını yalnızca bir meslek değil, yaşam biçimi olarak gören uzman kadromuz tarafından kolaylıkla çözülebilmektedir. Doğru danışmanlık hizmetleri alındığı takdirde, bir işletmenin Çevre Mevzuatı şartlarını yerine getirmesi maliyeti oldukça düşük olabilmektedir. Mevzuatı ve gelişmeleri yakından takip eden uzman kadromuz, müşterilerimizin olası mağduruyetlerini önlemeyi amaç edinmiştir.

 3. JÄGER UMWELT-TECHNIK GMBH

  Almanya

  - Dünyanın önde gelen arıtma tesisi üreticileri için 25 milyondan fazla membran ve havalandırıcılar üretiyoruz - Havalandırma tekniği alanında 30'dan fazla patentimiz var - Ekonomik kullanım sağlamak için tedarikçilerimizi teknik çözümler ile destekliyoruz - Havalandırıcılarımızın dayanıklılığını ve enerji verimliliğini sürekli olarak iyileştiriyoruz

 4. XL CARWASH PARTS OHG

  Almanya

  Washtec ve Wasumat gibi tüm lider üreticilerin portal yıkama tesisleri ve geçişli oto yıkama sistemleri için yedek parçalar ve aksesuarlar. Ürünlerimiz: Oto yıkama fırçaları, oto yıkama tesisleri için fırçalar, oto yıkama tesisi için aksesuarlar, oto yıkama tesisleri için yedek parçalar, ticari araçlar için yıkama tesisleri, araçlar için portal yıkama tesisleri, oto yıkama tesisleri için atık su arıtma, ikinci el oto yıkama tesisleri.

 5. WILMS GMBH

  Almanya

  WILMS GMBH, yılında kurulan ve Atık su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su işleme tesisatını bakımı, Yüzey bitirme, galvanik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ENVICON GMBH

  Almanya

  ENVICON GMBH, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık su işleme, kullanılmış su filtrelemesi, Atık su işleme, tam su arıtma sistemleri, Arıtım tesis işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinslaken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHUBERT ELEKTROANLAGEN GMBH

  Avusturya

  SCHUBERT ELEKTROANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidroelektrik santraller, Atık su işleme, Hidroelektrik santraller, Yenilenebilir enerjiler, Atık su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ober-Grafendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. SIROX CLEANECH GMBH

  İsviçre

  SIROX CLEANECH GMBH, yılında kurulan ve Elektronik komponentler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık su işleme, biyolojik su arıtımı tesisatları, elektronik ve manyetik su kirecini giderme tesisatları, Atık su işleme, kirece karşı manyetik uygulamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Otelfingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. HYBRAIN AIR AND LIQUID SEPARATION GMBH

  Avusturya

  HYBRAIN AIR AND LIQUID SEPARATION GMBH, yılında kurulan ve Su işleme - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık su işleme, aktif kömür, suyu içilebilir hale getirmek için kurulan teçhizat, Atık su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI.

  Türkiye

  LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI., yılında kurulan ve Atık su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su dağıtımı, Su dağıtımı, sulama malzemeleri, döküm supaplar, boru işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. QINGDAO YIMEI ENVIRONMENT PROJECT CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO YIMEI ENVIRONMENT PROJECT CO.,LTD, yılında kurulan ve Atık su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. ENVIROZONE INSTRUMENTS & EQUIPMENTS

  Hindistan

  ENVIROZONE INSTRUMENTS & EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Atık su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, New Delhi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 5. APATEQ

  Lüksemburg

  APATEQ, yılında kurulan ve Atık su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Su işleme, şehir atık suyunun işlemden geçirilmesi, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. INOPSYS

  Belçika

  INOPSYS, yılında kurulan ve Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Atık su işleme, Atık su işleme, suyun telafisi, endüstri atık suyunun işlemden geçirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. FRACCAROLI E BALZAN S.P.A.

  İtalya

  FRACCAROLI E BALZAN S.P.A., yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık su işleme, Atık su işleme, kullanılmış su filtrelemesi, atık su işleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescantina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CUSS CHRIWA UMWELT-SYSTEMTECHNIK UND SERVICE GMBH

  Almanya

  CUSS CHRIWA UMWELT-SYSTEMTECHNIK UND SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Atık su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyogaz - Sistemler, atık su ve çamur biyolojik işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, enerji geri kazanımı, Atık ve pis su arıtma, Biyogaz - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hambühren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KRYSTELINE GROUP LTD

  Birleşik Krallık

  KRYSTELINE GROUP LTD, yılında kurulan ve Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Atık su işleme, Atık su işleme, geri dönüşüm için makine imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wimborne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. CHEMTRADE INTERNATIONAL BV

  Hollanda

  CHEMTRADE INTERNATIONAL BV, yılında kurulan ve Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Atık su işleme, endüstri atık suyunun işlemden geçirilmesi, Atık su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bussum, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Atık su işleme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.382 Şirketler