• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • atık yakma - sistemler

Sonuçlar

Atık yakma - sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. MIMSAN ENERGY

  Türkiye

  Mimsan Grup, 40 yıllık bir endüstri firması olarak, yakma ve enerji sistemleri konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Dolaşımlı Tip Akışkan Yatak Teknolojisi kullanarak her bir ünitede 60 MWth'a kadar endüstriyel buhar kazanları ve kızgın buhar kazanları üretmektedir. Enerji maliyetlerini azaltma odaklı temel stratejimiz, çeşitli yakma sistemleri ile desteklenmiştir. Tarımsal atık, peletleştirilmiş tavuk gübresi, orman atıkları, arıtma çamuru, belediye çöpleri (RDF) ve kömür yakma sistemlerimiz, çeşitlendirilmiş enerji kaynaklarına yönelik çözümler sunmaktadır. Ürün yelpazemizdeki ana özellikler ve üretim kalemleri şunlardır: Dolaşımlı Tip Akışkan Yatak Teknolojisi: Her bir ünite için 60 MWth'a kadar endüstriyel buhar ve kızgın buhar kazanları üretmek için kullanılan bir teknoloji. Enerji Maliyetlerini Azaltma Stratejisi: Çeşitli yakma sistemleri ile enerji maliyetlerini azaltma odaklı strateji. Çeşitli Yakma Sistemleri: Tarımsal atık, peletleştirilmiş tavuk gübresi, orman atıkları, arıtma çamuru, RDF ve kömür yakma sistemleri. Anahtar Teslimi Tesisler: Akışkan yataklı buhar ve kızgın yağ kazanları, biyokütle kazanları, atık ısı kazanları ve kojenerasyon sistemleri ile entegre anahtar teslimi tesisler. Mimsan Grup, sürdürülebilir enerji çözümleri sunma vizyonuyla endüstri standartlarını belirlemeye devam etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına özelleştirilebilen çeşitli çözümler sunarak enerji sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

 2. EUROPEM

  Belçika

  Europem, ateşleme sistemleri, brülör, atık yakma tesisleri, termal oksitleyiciler, atıktan enerji üretimi, katalitik oksitleyiciler, deNOx sistemleri, hava kirliliği kontrol teknolojisi, atık ısı geri kazanım sistemleri ve çevre teknolojileri alanlarında lider bir tedarikçidir. Dünya çapında 25'in üzerinde ülkede 200'ü aşkın tesisin kurulumunu gerçekleştirdik. Europem Çevre, Sağlık ve Güvenlik Yönetim Sistemi'ni VCA**sürüm 2008/5 ve OHSAS18001'e uygun şekilde sağlamakta olup ISO 9001-2008 ve 14001 sertifikalı bir şirkettir.

 3. INCIPROM LLC

  Rusya

  İnciprom LLC şirketi, atık ve çöplerin yakılması için yakma fırınları, tesisatları tasarlamakta ve üretmektedir. Şirket biyolojik, tıbbi, endüstriyel ve katı belediye atığının bertarafı için endüstriyel gaz üfleyicili aşağıdaki ekipmanları üretmektedir: •INSI B serisi yakma fırınları, hayvansal, tıbbi ve biyolojik olarak tehlikeli atıkların vb. bertarafı için kullanılmaktadır. Yakma kapasitesi 50 ila 350 kg/saat. •INSI C serisi, kontamine biyomateryal dahil her türlü atığı yakmak için maksimum verimlilikte yakma fırınlarıdır. Yakma kapasitesi 500 ila 1000 kg/saat. •Atık yükleme, yakma fırınlarının taşınması, enerji temini ve yakma veriminin artırılması için yardımcı ekipman ve aksesuarlar. Insiprom'un ürün yelpazesi, 150 kilogramdan 8 tona kadar atıkları işleyebilen toplam 12 model yakma fırını içermektedir. Şirket sadece standart atık bertaraf tesisleri üretmekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel ekipman da üretebiliyor. Insiprom 2013'ten beri yakma fırınları ve atık yakma ekipmanları üretmektedir. Üretici, ekipmanı mümkün olan en iyi fiyatlarla satmaktadırve yakma fırınları üretiminde önemli deneyime sahiptir; profesyonel tasarım ve üretim ekipleri çalıştırmaktadır ve yüksek kaliteli bakım hizmetleri vermektedir. Insiprom'un üretimi ISO 9001: 2015 sertifikalıdır, üretilen ürünler TR CU 010/2011, GOST R standartları vb. gereksinimleri karşılamaktadır.

 4. INCINER8 LIMITED

  Birleşik Krallık

  INCINER8 LIMITED, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanayi atıkların idaresi, Sanayi atıkların idaresi, fire yakma tesisatı tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Romanya

  FLEXTIM INDUSTRY SRL, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvancılık/Hayvan yetiştirme ekipmanları, Atık yakma - Sistemler, Hayvancılık/Hayvan yetiştirme ekipmanları, Atık yakma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CREANERGY

  Belçika

  CREANERGY, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Atık yakma - Sistemler, Bio gaz ısı ve elektrik ortak üretimi, kojenerasyon tesisleri, biyogaz enerji konusunda teknik danışmanlık, Atık yakma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winksele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ECOLOGIA INFORMATICA SRL

  İtalya

  ECOLOGIA INFORMATICA SRL, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hurdaların ısıyla değerlendirilmesi, ekolojik fırınlar, atık arıtma, ekoloji ve yok edilmesi için tesisat ve ekipmanlar, atıkların yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SOC D'EXPLOITATION THERMIQUE DU MIRAI

  Fransa

  SOC D'EXPLOITATION THERMIQUE DU MIRAI, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ENVIRON ENGINEERING GMBH

  Avusturya

  ENVIRON ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. mazot brülörlerinin bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Engelmannsbrunn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ADDFIELD ENVIRONMENTAL SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  ADDFIELD ENVIRONMENTAL SYSTEMS, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çöp yakma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cannock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. KAPA ENGINEERING

  İtalya

  KAPA ENGINEERING, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mercallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SANTES INCINERATOR

  Türkiye

  SANTES INCINERATOR, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hurdaların ısıyla değerlendirilmesi, çöp yakma tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ECOTHERM SRL

  İtalya

  ECOTHERM SRL, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. duman temizleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandicci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VANHEEDE ALTERNATIVE FUELS

  Belçika

  VANHEEDE ALTERNATIVE FUELS, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mouscron-dottignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. FOR.TEC. FORNITURE TECNOLOGICHE S.R.L.

  İtalya

  FOR.TEC. FORNITURE TECNOLOGICHE S.R.L., yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Francolise, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OPSIS MRZ KOMPOST SISTEMLERI

  Türkiye

  OPSIS MRZ KOMPOST SISTEMLERI, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çamuru kompost gübreye dönüştürme tesisatları, kompost, Makine imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. STAVIMEX SLOVAKIA, A.S.

  Slovakya

  STAVIMEX SLOVAKIA, A.S., yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık yakma - Sistemler, Kapasite ve akış ölçüm ve ayarlama aygıt ve cihazları, Atık yakma - Sistemler, Kapasite ve akış ölçüm ve ayarlama aygıt ve cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava - Ruzinov, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 6. EXTINTORES GIRALDA

  İspanya

  EXTINTORES GIRALDA, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. büro için yangın söndürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. DUMAG GES.M.B.H.

  Avusturya

  DUMAG GES.M.B.H., yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık yakma - Sistemler, Atık yakma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gumpoldskirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. KOTLOENERGO M.Y.V.

  Ukrayna

  KOTLOENERGO M.Y.V., yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çöp yakma tesisat ve ekipmanları, elektrik parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tatiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. ARN B.V.

  Hollanda

  ARN B.V., yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık yakma - Sistemler, Atık yakma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weurt, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. BUITEX RECYCLAGE

  Fransa

  BUITEX RECYCLAGE, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık yakma - Sistemler, Atık yakma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cours La Ville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. THE WASTEPACK GROUP LIMITED

  Birleşik Krallık

  THE WASTEPACK GROUP LIMITED, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Atık yakma - Sistemler, Atık yakma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harlow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. WVT WIRTSCHAFTLICHE VERBRENNUNGS-TECHNIK GMBH

  Almanya

  WVT WIRTSCHAFTLICHE VERBRENNUNGS-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık yakma - Sistemler, Atık yakma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Overath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FOR.TEC. SRL

  İtalya

  FOR.TEC. SRL, yılında kurulan ve Atık yakma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Yakıcılar, Yakıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francolise (Ce), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. NORDHORDLAND OG GULEN INTERKOMMUNALE RENOVASJONS

  Norveç

  NORDHORDLAND OG GULEN INTERKOMMUNALE RENOVASJONS, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Atık yakma - Sistemler, Atık yakma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vagseidet, Norveç 'de bulunmaktadır.

 7. SLUDGEBUSTERS LTD

  Birleşik Krallık

  SLUDGEBUSTERS LTD, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Atık yakma - Sistemler, Atık yakma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. MHB HAMM BETRIEBSFÜHRUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

 9. MHB MÜLLHEIZKRAFTWERK BETRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

 10. VEOLIA ES CLEANAWAY HOLDINGS LIMITED

  Birleşik Krallık

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz