• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ayakkabı cilası

Sonuçlar

Ayakkabı cilası - Ithalat/Ihracat

 1. ETS FAMACO PFIRTER

  Fransa

  Ets F. Pfirter Famaco şirketi 1931 yılında Frédéric Pfirter tarafından kurulmuş bir aile şirketidir ve bugün 3'üncü nesil yönetimindedir. Fransa deri (ayakkabı, deri ürünler ve mobilyalarda) bakım ürünlerinin üretim ve dağıtımı pazarında lider konumda olan Famaco ayakkabı mağazaları, kunduracılar ve lüks grupta, ayrıca ayakkabı, deri veya mobilya sektörlerinde güçlü bir müşteri portföyüne sahiptir. Famaco aynı zamanda ayakkabı ile ilgili aksesuarların (taban, ayakkabı kalıbı, çekecek) ticaretinde de faal durumdadır. 80 yılı aşkın bilgi birikimiyle oldukça güçlü şirket yakın zamanda aktif Fransız menşeli şirket unvanını almıştır. Tüm bakım ürünleri Fransa'da üretilmektedir ve üretim özellikle Paris bölgesindeki Châtillon fabrikasında gerçekleştirilmektedir. Famaco günümüzde 100 ayrı cila kremi üreten tek üretici konumundadır ve bugün deri için komple ürün yelpazesine sahiptir.

 2. NANOPOOL GMBH

  Almanya

  Yenilikçi bir aile şirketi olan Nanopool GmbH 2002 yılından bu yana çok fonksiyonlu nanoteknolojik yüzey koruma sistemleri alanında uluslararası lider firmalardan biri kabul edilmektedir. Sanayi ve ticaret alanlarında uzun yıllara dayanan tecrübe ve hızlı uygulamanın yanı sıra (araştırmalar ve uluslararası ödüllerle belgelenmiş) yüksek kalite standartları mükemmeliyetimizin kanıtlarıdır. Çok sayıdaki referans ve ürün serisi performansımızı onaylamaktadır. Optimum başlangıç malzemeleri ve teknolojik olarak karmaşık test yöntemleri mümkün olan en iyi ürünü sağlamaktadır. Fikirden bitmiş ürüne sizin yanınızdayız: farklı sektörleri ve uygulamaları kapsayarak, şirketinize değer katmanızı ve ürünlerinize rekabet avantajı sağlamanızı olanaklı kılarız. Ya da bizim ürünlerimizle kendi ürün serinizi gerçekleştirin! Size nihaî ürün gamı sunuyoruz. Sadece etiketleriniz eksik ve mallar satışa hazır! Her şey kısa vadeli ve uygun maliyetlidir, çünkü sizin için hiçbir geliştirme maliyeti oluşmaz..

 3. FRANK BÜRSTEN GMBH

  Almanya

  Schwarzwald Schönau'daki merkezimizde 1942 yılından bu yana fırça üreten bir aile şirketiyiz. İmalatımızın en temel noktası fırça gövdesine doğal kılların, at kıllarının veya sentetik kılların takılmasıdır. En önemli ürün grubumuz ayakkabı bakım fırçalarıdır. Polisaj fırçaları, uygulama fırçaları, temizleme fırçaları ve ham deri fırçaları imal ediyoruz. Ayrıca masaj fırçaları ve reklam amaçlı fırçalar (örneğin inşaat kaskı, ayakkabı temizleme seti vb) da üretiyoruz.

 4. PLANTILLAS COIMBRA

  İspanya

  PLANTILLAS COIMBRA, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Granollers, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BARTH GMBH

  Almanya

  BARTH GMBH, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Höslwang, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OZDEN GROUP

  Türkiye

  OZDEN GROUP, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik Ayakkabı boya/cila makinaları, marokencilik işleri için mumlar, Otomatik Ayakkabı boya/cila makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FABBRICA CHIMICA UNIONE (S.R.L.)

  İtalya

  FABBRICA CHIMICA UNIONE (S.R.L.), yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayakkabı cilası, ayak koruyucu üretimi, Ayakkabı cilası, boyalar, ayakkabı için gresler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BURHAN GLOBAL TICARET A.S.

  Türkiye

  BURHAN GLOBAL TICARET A.S., yılında kurulan ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayakkabı cilası, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Ayakkabı cilası, Ev parfümleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. UPN AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  UPN AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Weigelsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. INDUSTRIAS QUÍMICAS CUMBRE, S.A.

  İspanya

  INDUSTRIAS QUÍMICAS CUMBRE, S.A., yılında kurulan ve Ayakkabılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayakkabı cilası, Ayakkabı cilası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Boi De Llobregat-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. BURHANOGULLARI KIMYA A.S.

  Türkiye

  BURHANOGULLARI KIMYA A.S., yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ayakkabı için kremler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. LE CORDONNIER.BE

  Belçika

  LE CORDONNIER.BE, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tanklar, toptan ayakkabı tamircisi gereçleri, ayakkabı bağları, ayakkabılar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Awans, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ADEAC

  Belçika

  ADEAC, yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ayakkabı cilası, Ayakkabı cilası, ayakkabı fırçaları, çekecekler, ayakkabı tabanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LEDER-SCHLENCK AUGUST SCHLENCK GMBH & CO

  Almanya

  LEDER-SCHLENCK AUGUST SCHLENCK GMBH & CO, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bayreuth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FURNITURENFABRIK THIEL INH. SEBASTIAN HERRMANN

  Almanya

  FURNITURENFABRIK THIEL INH. SEBASTIAN HERRMANN, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hinterhermsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRUPO JOYME MURCIA, S.L.

  İspanya

  GRUPO JOYME MURCIA, S.L., yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ayakkabı bağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Archena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. LA BOUTIQUE DU CIRAGE

  Fransa

  LA BOUTIQUE DU CIRAGE, yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ayakkabı cilası, deri, Ayakkabı cilası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tournus, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Almanya

  EURO-LEDER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ayakkabılar - Endüstri makineleri, Ayakkabı cilası, Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Ayakkabılar - Endüstri makineleri, Ayakkabı cilası, Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Georgsmarienhütte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WEESTEP

  İspanya

  WEESTEP, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ayakkabılar, Çocuklar ayakkabıları, Ayakkabılar, Çocuklar ayakkabıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. RÀPID LLEIDA

  İspanya

  RÀPID LLEIDA, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ayakkabı onarımı, manyetik anahtar çoğaltma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lleida, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SHPOL TURKEY

  Türkiye

  SHPOL TURKEY, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DROGUERIA ROVIAL SL

  İspanya

  DROGUERIA ROVIAL SL, yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, Ayakkabı cilası, Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, Ayakkabı cilası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHUH-BOSS GMBH

  Almanya

  SCHUH-BOSS GMBH, yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ayakkabı cilası, Ayakkabılar, Ayakkabı cilası, Ayakkabılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Backnang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ASLAK NORGAARD I/S

  Danimarka

  ASLAK NORGAARD I/S, yılında kurulan ve Ayakkabı kalıbı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ayakkabı cilası, Otomatik Ayakkabı boya/cila makinaları, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Ayakkabı cilası, Otomatik Ayakkabı boya/cila makinaları, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herlev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. SENTINEL CH SRL

  İtalya

  SENTINEL CH SRL, yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Ayakkabı cilası, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Ayakkabı cilası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano (Mi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. COMERCIAL GALAN SA

  İspanya

  COMERCIAL GALAN SA, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ayakkabı cilası, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Ayakkabı cilası, Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toledo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ELSA TIN CAN & POLISH MANUFACTURING S.A.

  Yunanistan

  ELSA TIN CAN & POLISH MANUFACTURING S.A., yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayakkabı cilası, Ayakkabı cilası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piraeus, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. ALLPEDES AG

  İsviçre

  ALLPEDES AG, yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ayakkabı cilası, Ayakkabı cilası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. DAKOMA SP Z O O

  Polanya

  DAKOMA SP Z O O, yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayakkabı cilası, Ayakkabı cilası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiazowna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. SHOE CARE CLINIC

  Birleşik Krallık

  SHOE CARE CLINIC, yılında kurulan ve Ayakkabı cilası sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Shoe Care Clinic, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz