• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ayarlanabilir su tesisatı

Sonuçlar

Ayarlanabilir su tesisatı - Ithalat/Ihracat

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıldan uzun süredir ağırlıklı olarak endüstriyel uygulamalar, bina tekniği ve otomatik sektörleri için çok farklı malzemelerden ve nominal çaplarda kesme klapeleri, kelebek klapeler ve kontrol klapeleri üretiyoruz. Bu süreçte stoktaki yapı parçalarını kullanıyor, kısa sürede monte ediyor ve istenen tahrik sistemleriyle donatıyoruz. Sistem görevlerinize çözüm getirmek bizim işimiz.

 2. SCHUBERT & SALZER CONTROL SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hızla büyüyen bir yüksek teknoloji şirketi olan Schubert & Salzer Control Systems, proses mühendisliği süreçlerinde endüstriyel kullanım için yüksek hassasiyetli kumanda ve kapatma vanaları geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Enerji tüketimi, hizmet ömrü ve gürültü üretimi açısından vanalarımız bugün piyasadaki en verimli vanalardır. Kompakt tasarımları ve yüksek kontrol kalitesi, kurulum ve bakımla ilgili çabayı en aza indirir ve son derece uzun arıza süreleriyle yüksek işletim ve proses güvenilirliği sağlar. Ingolstadt merkezli Schubert & Salzer Control Systems GmbH olarak size ve müşterilerinize doğrudan ya da Benelüks, İngiltere, Fransa, Hindistan ve ABD'deki iştiraklerimiz ve 40'tan fazla uluslararası ortağımız aracılığıyla "Made in Germany" Schubert & Salzer kalitesinde ürünler sunuyoruz.

 3. TEC ARTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TEC ARTEC GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayarlanabilir su tesisatı, vanalar, bilyeli musluklar, Ayarlanabilir su tesisatı, Polimerler, afiş üniteleri, motorlu kelebek vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oranienburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MEGA YAPI ÜRÜNLERI SAN.

  Türkiye

  Firmamız 1995 yılında MEGA YAPI ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak kurulmuştur. Üretimde kaliteyi daima ön planda tutan firmamız, 'Kalite ve istikrarda öncü' sloganını kendine hedef seçmiştir. Firmamız; 5000m² yerde plastik ürünler ve talaşlı imalat yapmakta olup, sürekli olarak AR-GE ve teknolojiye yatırım yaparak kendini yenilemektedir. Yapmış olduğu AR-GE ve inovasyon çalışmaları sonucu geliştirdiği ürünlerin bir çoğuna patent almıştır. Kullandığı son teknoloji makineler ve kalite anlayışı olan kalitye personelleri ile sürekli olarak aynı standartta ve aynı kalitede üretim yapmayı kendine ilke edinmiştir. Üretiminde kaliteden ödün vermeyen firmamız; aldığı Kalite belgeleri, yapılan ömür testleri, AR-GE ve inovasyon çalışmaları ile kendi alanında bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Eğitimli ve tecrübeli kadromuz, üretmiş olduğumuz ürünlerin elde ettiği güven unsuruyla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda hizmet vermekteyiz. Dünya markası olma idealine göre organize ettiğimiz üretim ve pazarlama faaliyetlerimiz sayesinde, ihracat potansiyelimizi her geçen gün arttırmanın gururunu yaşamaktayız. Cesur ve yenilikçi kararlar, teknolojiden faydalanmak, AR-GE ve inovasyon çalışmaları firmamızı bugünkü konumuna getirmiştir. Dünyadaki su tasarrufunun önemini dikkate alarak tasarruf merkezli inovatif çalışmalarla ürün yelpazemizi geliştirmekte ve su tasarrufuna katkı sağlamaktayız.

 5. SAMSON AG

  Almanya

  Geniş ürün yelpazesi ile SAMSON, 100 yılı aşkın bir süredir akış olan her yerde faaliyet göstermektedir. Bunlar arasında kimyasal maddelerin yanı sıra yağlar, gazlar ve buharlar da bulunur. Ana faaliyet alanımız olan valfler, modüler yapıları sayesinde en zor görevlere esnek bir şekilde uyarlanabilir. Uygulama alanına bağlı olarak iki yönlü, köşe veya üç yollu valflerin seçimi ve örneğin flanş şekillerinin veya kaynak uçlarının, malzemelerin, kaplamaların esnek adaptasyonu ve bunların çeşitli tahrikler ve eklerle kombinasyonu sayesinde her görev için bir çözüm bulunmaktadır. Valflerimizin, SAM GUARD® tahmini izleme ve teşhis sistemimiz gibi sayısal ürünlerle kombinasyonu da ürün gamını tamamlamaktadır. Cihazlarımızın yapay zeka (AI) ve insan deneyimi ve yetkinliği ile birlikte kullanılması SAMSON kadar ürünlerimizi bu kadar etkin ve başarılı kılmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ES ARMATUREN GMBH

  Almanya

  ES-Armaturen GmbH, 2020 yılında kurulmuş genç dinamik bir mühendislik, üretim ve ticaret şirketidir. Uzman şirketimiz aşağıdaki alanlarda uzun yıllara dayanan bilgi birikimine sahiptir: gıda, ilaç, kozmetik ve kimya endüstrileri için bağlantı parçaları, DIN ve ANSI standartlarına göre endüstri için bağlantı parçaları, pigging teknolojisinde uzun yıllara dayanan uzmanlık, özel yapım ürünler - Bir fikriniz mi var? Bunları bizimle birlikte hayata geçirin! Mühendislik - "Yenilikçi çözümler bizim günlük gıdamızdır." Servis - yedek parça yönetimi. Biz ..... Gıda, ilaç ve kimya endüstrileri için yüksek kaliteli bileşenlerin geliştirilmesi ve satışında uzmanız. Kaliteli ve teknik olarak olgunlaşmış ürünlerin üretimi ve satışı bizim işimizdir ve memnun müşteri bizim motivasyonumuzdur. Temel yetkinliklerimiz mühendislik, satış, üretim ve danışmanlıktır. "Made in GERMANY" bizim önemlidir.

 2. ALTUNAY YAPI

  Türkiye

  ALTUNAY; Konyada doğalgaz kalorifer malzemesi, toptan panel radyatör, hidrofor, kalorifer peteği, hidrofor konya, sıhhi tesisat malzemeleri satışı, pis su pompası, atık su pompası, küresel vana, pvc atık su borusu, patent dirsek, döküm bağlantı elemanları, küresel doğalgaz vanası, çekvalf, pprc fittins konya, plastik boru, sıhhi tesisat malzemesi konya, toptan musluk, çeşme, banyo mutfak bataryası, sıhhi tesisat ve yapı tesisat malzemeleri, havlupan, klozet takımı, çeşme musluk, sıcak su boyleri, güneş enerji yedek parçaları, termostatik vana, yangın vanası, atık su pompası, çamur pompası konya, yangın dolabı, yangın tüpü konya, asmalı klozet, gömmeli klozet, tahliye vanası, ayarlı lavabo, kovalı kalorifer kazanı, toptan güneş enerji sistemleri, güneş enerji deposu, kolektörü, pay ölçer, ısı pay ölçer konya, kalorimetre, kelebek vana konya, flanşlı vana, redüksiyon vana, siber vana, radyatör vanası konya

 3. JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG

  Almanya

  JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, kelebek vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHLEY ARMATUREN GMBH

  Almanya

  SCHLEY ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Ayarlanabilir su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. güvenlik subapı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trittau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EBRO ARMATUREN GEBR. BRÖER GMBH

  Almanya

  EBRO ARMATUREN GEBR. BRÖER GMBH, yılında kurulan ve Ayarlanabilir su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. armatürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HAAS PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  HAAS PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayarlanabilir su tesisatı, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Endüstriyel vana motorları, Ayarlanabilir su tesisatı, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Valflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Dürrheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BARTHEL ARMATUREN GMBH & CO. KG

  Almanya

  BARTHEL ARMATUREN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Sıvı için basınç düşürücüler, Çapalar, gemiler, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Sıvı için basınç düşürücüler, Çapalar, gemiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ADAMS ARMATUREN GMBH

  Almanya

  ADAMS ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayarlanabilir su tesisatı, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, çekvalfler, kelebek vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VICOPARTS

  Belçika

  VICOPARTS, yılında kurulan ve Ayarlanabilir su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Moorslede, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ANTRIEBSTECHNIK-RG, REINHOLD GRAUTE

  Almanya

  ANTRIEBSTECHNIK-RG, REINHOLD GRAUTE, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayarlanabilir su tesisatı, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Ayarlanabilir su tesisatı, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schloß Holte-Stukenbrok, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TLV EURO ENGINEERING GMBH

  İsviçre

  TLV EURO ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayarlanabilir su tesisatı, Kompresörler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Ayarlanabilir su tesisatı, Kompresörler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lachen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. RSW ARMATUREN GMBH

  Almanya

  RSW ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wathlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SODECO ARMATUREN GMBH

  Almanya

  SODECO ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel tertibatlar için valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Contalar ve paketleme malzemeleri, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Contalar ve paketleme malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. XOMOX INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  XOMOX INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grevenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BORER AG

  İsviçre

  BORER AG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Füllinsdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. MITTELDEUTSCHE ARMATURENFABRIK GMBH & CO KG

  Almanya

  MITTELDEUTSCHE ARMATURENFABRIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Ayarlanabilir su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zörbig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GAS SOLUTION GMBH

  Almanya

  GAS SOLUTION GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Möglingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAVAGNA GROUP DEUTSCHLAND

  Almanya

  CAVAGNA GROUP DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Pompalar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CAMPHAUSEN & CO GMBH

  Almanya

  CAMPHAUSEN & CO GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AIS ARTEC AMATUREN UND INDUSTRIE-SERVICE GMBH

  Almanya

  AIS ARTEC AMATUREN UND INDUSTRIE-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rheinberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BEYER SICHERHEITSVENTIL GMBH

  Almanya

  BEYER SICHERHEITSVENTIL GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Etiketleme ve markalama - Makineler, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Etiketleme ve markalama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moritzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ELGAS VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR GASE UND ARMATUREN MBH

  Almanya

  ELGAS VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR GASE UND ARMATUREN MBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Otterfing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ASC ARMATUREN GMBH

  Almanya

  ASC ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Popelau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SAMSON AG

  Almanya

  SAMSON AG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayarlanabilir su tesisatı, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Basınç ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, İşaret sistemleri ve tesisatları, Ayarlanabilir su tesisatı, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Basınç ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, İşaret sistemleri ve tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ARMATURENSERVICE JENS KRÜGER

  Almanya

  ARMATURENSERVICE JENS KRÜGER, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Makine aletleri - Metal İşleme, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz