• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bükme makine aletleri

Sonuçlar

Bükme makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık 100 yıldır aile şirketimiz için tutkuyla yaşıyor ve çalışıyoruz: Josef Altmann, 1919 yılında bir dizgici olarak aldığı eğitimiyle grafik sanatları endüstrisindeki aile geleneğimizin temel taşlarını attı. 1949 yılında oğlu Gerhard ve 1955 yılında kardeşi Werner onun yolunu izledi. Peter Altmann 1993'ten beri mirası devam ettiren üçüncü nesil oldu. 1980 yılında Altmann Graphische Maschinen GmbH'nın kurulmasıyla, temel yetkinliğimiz olan baskı ve son işlem için kullanılan makinelerde uluslararası ticarette uzmanlaştık. O zamandan beri Stuttgart yakınlarında bulunan Magstadt kentindeki merkezimizde sınırların çok ötesinde, ciddi, profesyonel olarak deneyimli ve hizmet odaklı bir ortak olarak itibarımızı sürekli genişlettik. Makinelerimiz tüm dünyada kullanılmaktadır. Bununla gurur duyuyoruz. Vizyonumuz, sizlere en uygun fiyata en iyi makineleri ve en iyi hizmeti sunmaktır.

 2. STÜCKMANN & HILLEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STÜCKMANN & HILLEN GMBH, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Johanngeorgenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DURMA MASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DURMA MASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Staufenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HANS SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANS SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wessobrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SLAMA GES.M.B.H. & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SLAMA GES.M.B.H. & CO KG, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GND MAKINA

  Türkiye

  GND Makina olarak 1991’den bu yana deneyimimiz, uzman ve geniş kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Üretimimizin bütün adımlarını kendi çatımız altında gerçekleştirmekteyiz, kendi bünyemizde bulunan yenilikçi gövde atölyemiz, otomasyon bölümümüz ve en güncel teknolojileri kullandığımız metal işleme bölümümüz, GND Makina olarak rekabet gücümüzün temel sebeplerindendir. Ürün gamımızı isteğe bağlı 3-5-6 eksenli CNC boru bükme makinaları ile NC ve Çift Kafa Boru Bükme Makinaları olarak tanımlayabiliriz. Kuruluşumuzdan bugüne gelişen ve hızla değişen sektörümüzde tercih edilen önder firmalardan birisi olmayı hayal ettik ve başardık. Üretimini yaptığımız makinalarımız mobilya , tarım araçları, otomotiv, spor aletleri, yatak-baza, okul sırası, park-bahçe mobilyaları, ofis mobilyaları ve daha birçok alanda gerçekleşen üretimlerde kullanılmaktadır. Boru ve profil işleme makinası ihtiyacınız var ise işinize uygun en iyi çözümler için iletişime geçin.. 0552 673 78 86 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.. www.gndmakina.com

 2. LIV MACHINE

  Türkiye

  Livmakina olarak 1979 yılından beri boru bükme makinaları imalatı yapmaktayız. Mekanik makinelerden son teknoloji ürünü olan 5 Eksen CNC Boru bükme makinalarına kadar çeşitli makine imalatlarımız mevcuttur. Yurt içi ve yurt dışı bir çok referansa sahip firmamız makine üretim aşamasından başlayarak satış öncesi ve sonrası hizmet, kalite, müşteri memnuniyeti ve ar-ge çalışmaları konusunda yıllara varan tecrübeye sahiptir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz boru bükme makinalarımız şu şekildedir; -Mekanik Boru Bükme -NC Boru Bükme -Çift Kafa Boru Bükme -Arabalı Yarı CNC Boru Bükme -Malafalı CNC Boru Bükme -5 Eksen CNC Boru Bükme Üretimini yaptığımız makinalarımız mobilya , tarım araçları, otomotiv, spor aletleri, yatak-baza, okul sırası, park-bahçe mobilyaları, ofis mobilyaları ve daha birçok alanda gerçekleşen üretimlerde kullanılmaktadır. We are a company that have been manufacturing Tube Bending Machines Since 1979. We are manufacturing tube bending machines from the most simple mechanical tube bending machines to the 5 axis CNC tube bending machines. Liv Machine has had long years of experience in terms of production phase from the beginning , before and after sale service, quality machines, customer satisfaction and research and development studies. There are the machines that we manufacture ; -Mechanical Pipe Bending -NC Pipe Bending -Double Head Pipe Bending -Semi CNC Tube Bending -CNC Pipe Bending with Mandrel -5 Axis CNC

 3. AYSAR MAKINA

  Türkiye

  Aysar Makina farklı sektörlerde kullanılan fren balatalarının özel gereksinimlere karşılık vermesi zorunluluğundan yola çıkarak kurulmuştur. Endüstrinin çeşitli dallarında müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlar ve problem çözücü partner firma olarak hizmet verir. Deneyim ve araştırmaların neticesinde ürettiği yüksek kalite standartlaşmış ürünlerin dışında; doğrudan müşterinin özel ihtiyaçlarına göre ürünler geliştirir. ( our "D2C - Designed to Customer" approach completes our portfolio and provides couplings specifically tailored for customer’s individual requirements). Müşterilerinin üretim süreçlerine kattığı değeri sürekli geliştirerek, iki tarafın da kazanç sağladığı uzun vadeli iş birlikleri hedeflemektedir. Akademi, sektör ve paydaşları ile sürekli iletişim halinde olarak pazardaki ihtiyaçları ve gelişmeleri yakından takip eder. Aysar Makina kendini işine adamış, kendine ve işine saygı duyan profesyonellerden meydana gelmiştir. Yaşamın merkezindeki yaratıcı aktivitenin emek olduğuna inanır. Müşterileriyle emeğe saygı çerçevesinde, kendini karşı tarafın yerine koyarak işlerini yürütür. Aysar Makina farklı ihtiyaçlar için maliyet avantajlı özel veya seri üretim imkanı sunar.

 4. SVR SEVER MAKINE A.S.

  Türkiye

  Our company, which started in the past in 1998 its first steps as a small lathe workshop, entered in the early 2000s this sector through innovative projects and the machines produced. Our company is one of the Turkish international companies in terms of production “value-added and innovative ideas, projects, machines” and it continues to provide the latest machines with modern technology to our valued customers. We have succeeded in providing fast production with low margin of error, high quality and easy-to-use products with our SVR 3000 machine which has the first PLC (Programmable Logic Control) system. We have become the pioneers of change and innovation in the “wire knitting machinery” sector Our company SVR SEVER MAKİNE A.Ş, which today has become the leader in the field of “Grass Fence Machinery” by providing quick and proactive solutions in the production of grass fence, is taking steady steps forward on R&D methods to become the main source for “grass fence” manufacturers in terms of machines, raw materials and production techniques Our adventure , which started before with our first step SVR 3000, continues to this day in development and production through the “Spider spiral knitting machines, BEE Hexagonal wire knitting machines and PRO – LONG – ROOVER for grass wire production and Spinner grass wire knitting machine”

 5. DOGANER MAKINE IMALAT SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

   Our company was established in 1997 by manufacturing machines for different sectors. After our researches in 1999, we started to manufacture mechanical, hydraulic and electronic CNC pipe bending machines. We as Doğaner Makina İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti., proud of our self by leading our sector. Doğaner Makine is the leading manufacturer of tube bending machines and has the largest range of all-electric tube benders on the market, from 1/2″ to 10″. We manufacture pipe benders for the aerospace, automotive, marine, oil & gas, energy, and many additional heavy-duty applications The Present Manufacturing Program Includes; CNC Tube Bending Machines     Tube End Forming Machines    Tube Cutting Machine    Wheelbarrow Welding Machine    Wheelbarrow Tray Edge Curling Machine,    Wheelbarrow Drilling and Stamping Machine Doğaner Makine İmalat San. Ve Tic Ltd. Şti, 1997 yılında kurulup farklı sektörlere makina imalatı yaparak ve aynı zamanda teknik konularda araştırmalarımız sonrası 1999 yılında mekanik, hidrolik ve elektronik birleşimi CNC boru bükme makinaları imalatına başladık. ÜRÜN GRUPLARIMIZ ;   CNC Boru Bükme Makinesi   Boru Ucu Form Verme Makinesi Boru Kesme Makinesi   El Arabası Kaynak Makinesi   El Arabası Teknesi Kenar Kordon Makinesi   El Arabası Tekne Delme ve Damgalama Makinesi , Flanş Kaynak Makinesi . Makinelerimiz otomotiv, denizcilik, havacılık, inşaat, ısıtma-soğutma, enerji, petrokimya, savunma sanayisi gibi küresel ekonomiye yön veren pek çok aland

 1. UMS MAKINA

  Türkiye

  UMS MAKİNA; Sanayi makina ve ekipmanlarının üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Giyotin makaslarının imalatıyla sektördeki faaliyetine başlayan firmamız, geçen zaman içinde 16 ülkeye ihracat yapan bir firma haline gelmiştir. Amacımız; Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini bizim için önemlidir. Firmamız; Ürün kalitesini ve verilen hizmeti sürekli geliştirmekte, müşteri memnuniyetini sürekli izlemektedir. Üretim Halkamızın İçinde; Hidrolik Abkant Pres , Redüktörlü ve Hidrolik giyotin makasları, Caka Makinası, Caka Kenet Makinası, Pnomatik Kenet Ezme Makinası, 4 Toplu Silindir Makinası, 3 Toplu Silindir Makinası, Asimetrik 3 Toplu Silindir Makinası, Asimetrik 3 Toplu Silindir Makinası, Kordon Makinası, Odun Kırma Makinası ile diğer makina ve ekipmanlar yer almaktadır. Siz de imalatımızda bulunan bu ürünlerden ihtiyaç duyduğunuz ya da bilgi almak istediğiniz ürün ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. EZSO, LLC

  Rusya

  Firmamız burgu spiral bükme ekipmanları tedarik etmektedir. Ekipmanlarımızda, makine üzerindeki matrisi değiştirmeden herhangi bir çelik kalitesindeki vidayı, iş parçasının herhangi bir kalınlığını, kenar yüksekliğini ve tornanın herhangi bir adımını bükebilirsiniz. Makine, CNC kontrolüne sahip olduğundan, standart olmayan bir şekle sahip bir vida üretmeniz gerekiyorsa makinenin ayarlarını değiştirmeniz yeterlidir. Bu çok pratiktir ve üretimi önemli ölçüde arttırmaktadır. İhtiyaçlarınıza tüm vida ürünlerini üretebiliyoruz. Bilimsel bir üretim üssüne, modern ekipmana ve burgu üretiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Yabancı üreticilerin aksine, farklı şekillerde üretim yapmak için herhangi bir kısıtlamamız bulunmamaktadır. Rusya'da düşük işçilik maliyetleri ve yerinde üretim sayesinde, ürünlerimiz, ihtiyacınız olan ile birebir olurken, yüksek kaliteli ve analog olanla kıyasla daha ucuz olur.

 1. MKS MASCHINEN HANDELS GMBH

  Almanya

  Grafik makineleri ve aksesuarlarının uluslararası ticareti ile ilgileniyoruz. 22 yılı aşkın deneyim ve iyi hizmet, küresel pazardaki konumumuzu onaylamaktadır. Bizi diğerlerinden ayıran nokta, ciddi ve karmaşık olmayan işlemlerdir. Kalifiye montaj elemanlarımız, müşteri memnuniyetinin garantisidir. Baskı ve işleme makineleri alanında köklü bir makine mühendisi olarak, aşağıdaki faaliyet alanlarında uzman görüşleri sunuyoruz: Yangın ve sorumluluk iddiaları. Makine ve taşıma hasarları. Delil tespiti için değerleme raporları ve bilirkişi raporları. Değerleme raporları oluşturma yöntemi ile makineleri değerlendirme

 2. JORNS AG

  İsviçre

  1973 yılından bu yana bükme makinelerinin, çift bükme makinelerinin ve ince sac işleme aksesuarlarının üretimi konusunda uzman konumdayız. Her şeyi İsviçre kalitesine göre tasarlıyor ve üretiyoruz. 70 uzman kişinin bulunduğu özverili ekibimiz ile yıllık 40'ı çift bükme makinesi olan 120 bükme makinesi üretiyoruz; ürettiğimiz bu makineler uluslararası kapsamda ortaklarımız, münferit satış ve servis acentelerimiz tarafından satılır, kurulur ve işletilir. Yeni salonlar ve çatılar yapmak adına günümüzde tüm dünyada 5500 adet Jorns bükme makinesi sıhhi tesisatçılar ile salon ve cephe yapımıyla uğraşan kişiler için çalışmaktadır. İnsanları, hayvanları ve ürünleri korumak için. Daima yeni yollar arıyor, öngörü kuruyor, kendimizi ve ürünlerimizi geleceğe uygun şekilde geliştirmeye devam ediyoruz. Pazarda daima müşterilerimizin ulaşabileceği bir yerdeyiz. İşlevselliğin söz konusu olduğu tüm konular haricinde daima esnek bir tavır sergiliyoruz. Bu noktada en yüksek hassasiyet ve mümkün olan en yüksek verimlilik ile konusunda ısrar ediyoruz.

 3. AKES MAKINA LTD

  Türkiye

  Yerel varlığımız ile, dünya çapında hizmetler sunar Profil Boru Bükme Makinaları, Profil Boru Kesme Makineleri, Profil Sac Boru Polisaj Makinaları, Boru Şişirme Büzme Uç şekillendirme Boru Form Makinaları, Tel Bükme makinaları üreticisi firmalarının küresel ortağı olarak ve aynı anda Profil Boru Bükme Kalıpları ve Boru Bükme Toplu Malafa mandrel, Boru Bükme Kaşık Wiper ve diğer tüm Boru Profil bükme ekipmanlarının mühendislik, tasarım, dizayn ve imalatı ile kurulum ve ürün çıkarma hizmetlerini tüm

 4. MARLA MACHINERY LTD. STI

  Türkiye

  1992 yılında üretim ve ticari hayatına başlayan MARLA MAKİNE, şu anda makine sektörünün önde gelen metal işleme makineleri ve CNC işleme merkezi üreticisi konumuna gelmiştir. Uzun yıllar makine sektöründe var olmanın verdiği tecrübe ve gelişimle ürün grubumuzu genişlettik ve ihracatla birlikte yabancı pazarlara da hizmet sunmaya devam etmekteyiz. 2000 yılında Hidrolik Atolye Presi ve Sıvama Presi üretimine başladık. 2011 yılında MARLA MAKİNE ar-ge çalışmaları ve teknolojik gelişimlerin ışığında Hidrolik Abkant Pres ve Hidrolik Giyotin Makası üretimine başladı. 2015 yılı başında ar-ge çalışmalarına başladığımız CNC İşleme Merkezi üretim aşamasının tamamlandığı ve piyasaya sunulduğunu duyurmaktan gurur duyarız. Marla Makine olarak hedefimiz metal işleme ve CNC merkez işleme makine üretimi ve satışında müşterilerimize uzun yıllar hizmet etmek, kaliteli ürün ve servis sunarak profesyonel kadromuzla sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.

 5. BGM TEKNIK ENDUSTRIYEL MAK. MUH.SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

 6. NET GRUP MAKINE SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

 7. HERBURGER MASCHINENBAU GMBH

  Avusturya

  HERBURGER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hard, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. BAILEIGH INDUSTRIAL GMBH

  Almanya

  BAILEIGH INDUSTRIAL GMBH, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waiblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HOLZAPFEL & LIEBERTZ OHG

  Almanya

  HOLZAPFEL & LIEBERTZ OHG, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Engelskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OEBEN WERKZEUGMASCHINEN

  Almanya

  OEBEN WERKZEUGMASCHINEN, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHECHTL MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  SCHECHTL MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Edling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BYSTRONIC LASER AG

  İsviçre

  BYSTRONIC LASER AG, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niederonz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. PRIMA POWER GMBH

  Almanya

  PRIMA POWER GMBH, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dietzenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DINAMIC LINE

  Sırbistan

  DINAMIC LINE, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme makine aletleri, saç işleme için kıvırma makinaları, Bükme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cacak, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 7. OMERA-MAWE GMBH

  Almanya

  OMERA-MAWE GMBH, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SALVAGNINI FRANCE

  Fransa

  SALVAGNINI FRANCE, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme makine aletleri, Bükme makine aletleri, tezgah makinaları tasarımı, Takım tezgahları ticareti, makinalar-aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Echirolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. PETER H. KEMMERLING GMBH

  Almanya

  PETER H. KEMMERLING GMBH, yılında kurulan ve Bükme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lottstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FACCIN GMBH

  Almanya

  FACCIN GMBH, yılında kurulan ve Santrfüjlü dökümhane makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eğme makine aletleri, Bükme makine aletleri, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Eğme makine aletleri, Bükme makine aletleri, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bükme makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7.820 Şirketler