• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bütan

Sonuçlar

Bütan - Ithalat/Ihracat

 1. CAGOGAS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CAGOGAS GMBH, yılında kurulan ve Bütan sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BODEGA

  Türkiye

  BODEGA, yılında kurulan ve Bütan sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ocak çakmağı, sigara, puro ve pipo aksesuarları, çakmak doldurma, ateş-çakmak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ANTARGAZ

  Belçika

  ANTARGAZ, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bütan, Propan, Bütan, Propan, gaz dağıtımı, doğal gaz distribütörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PRACTIGAS

  Belçika

  PRACTIGAS, yılında kurulan ve Gazlı yakıtların üretim ve dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bütan, Propan, gaz şişeleri, teknik endüstriyel gazlar, Bütan, Propan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lommel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. PRIMAGAZ

  Belçika

  PRIMAGAZ, yılında kurulan ve Gazlı yakıtların üretim ve dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Propan, Bütan, Propan, Bütan, soğuk çekme çelik, gaz şişeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tessenderlo, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STERAGAS

  Belçika

  STERAGAS, yılında kurulan ve Bütan sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Propan, Propan, gaz şişeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zemst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GLP IBERICA, LDA.

  Portekiz

  GLP IBERICA, LDA., yılında kurulan ve Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bütan, gaz dağıtımı, eve teslim, Bütan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amadora, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. AMTROL - ALFA METALOMECANICA, S.A.

  Portekiz

  AMTROL - ALFA METALOMECANICA, S.A., yılında kurulan ve Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bütan, Bütan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ec Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. AIR PRODUCTS SAS

  Fransa

  AIR PRODUCTS SAS, yılında kurulan ve Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Bütan, Bütan, gıda gazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubervilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AGA A/S

  Danimarka

  AGA A/S, yılında kurulan ve Sıkıştırılmış gazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tıbbi gazlar, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Soğutma maddeleri - Gaz, Bütan, Tıbbi gazlar, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Soğutma maddeleri - Gaz, Bütan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koebenhavn S, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. STRANDMOLLEN A/S

  Danimarka

  STRANDMOLLEN A/S, yılında kurulan ve Sıvılaştırılmış gaz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırılmış gazlar, Tıbbi gazlar, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Bütan, Sıkıştırılmış gazlar, Tıbbi gazlar, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Bütan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klampenborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. ANTARGAZ

  Lüksemburg

  ANTARGAZ, yılında kurulan ve Bütan sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Propan, Propan, gaz dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bertrange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. TERMAGAS

  İspanya

  TERMAGAS, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Gaz ve petrol işleme, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Bütan, Propan, Gaz ve petrol işleme, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Bütan, Propan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ZARAGOZA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BUTAN

  Türkiye

  BUTAN, yılında kurulan ve Güneş enerjisi üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seyhan, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. AGA GAS AB

  İsveç

  AGA GAS AB, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bütan, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Bütan, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Göteborg, İsveç 'de bulunmaktadır.

 4. DIGAL - DISTRIBUIÇAO E COMÉRCIO, S.A.

  Portekiz

  DIGAL - DISTRIBUIÇAO E COMÉRCIO, S.A., yılında kurulan ve Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz sektöründe faaliyet gösteren bir. Bütan, Bütan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Algueirao, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. DOMINGO ROIG FERRE SL

  İspanya

  DOMINGO ROIG FERRE SL, yılında kurulan ve Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bütan, Bütan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amposta, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. PRO GAZE SIA

  Latviya

  PRO GAZE SIA, yılında kurulan ve Propan sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Bütan, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Bütan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 7. SUMINISTROS DEL HOGAR SA

  İspanya

 8. ALCAIDE Y VIVAS SOCIEDAD LIMITADA

  İspanya

 1. BUTANO DISTRIBUIDOR COMERCIAL SA

  İspanya

 2. OJA GAS S.L.

  İspanya

 3. BUTAGAZ

  Fransa

 4. BUTANO VALLES ORIENTAL SA

  İspanya

 5. REPSOL BUTANO SA

  İspanya

 6. PROBUTANO SL

  İspanya

 7. EUVAL SL

  İspanya

 8. CIE BORDELAISE DES GAZ LIQUEFIES

  Fransa

 9. BUTAN PALMA SA

  İspanya

 10. COMERCIAL UME SOCIEDAD LIMITADA

  İspanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz