• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bağcılık için sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

Bağcılık için sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. AGRONOVA

  Belçika

  AGRONOVA, ekme makineleri de dahil olmak üzere tarım makineleri ve yedek parçaların satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Bu makineler hayvancılığa, aynı zamanda bağcılık ve pazar bahçeciliği için de tasarlanmıştır. AGRONOVA, yenilikçi ve sürdürülebilir tarıma kendini adamıştır. Robotiklerin geleceğin tarımını temsil ettiğine inanıyoruz. Size zaman kazanmak ve verimliliğinizi artırmak için yardımcı robotlar sunuyoruz. Aynı zamanda, ihtiyaçlarınıza uygun robotu seçmeniz için size danışmanlık gerçekleştirebiliriz. Ayrıca, kendiniz ön ve mobil aletlerinizi kişiselleştirerek kendi makinenizi yaratabilirsiniz. AGRONOVA, tasarımdan uygulamaya projenizin her aşamasında size eşlik eder. Size sağlamlık ve uzun ömür garanti etmek için sağlam malzemelerden makineler üretiyoruz. Guttler, Angrointelli veya Haytech gibi partnerlele çalışıyoruz. Yazılımlarımız sayesinde, internet bağlantılı bir ziraate bir adam atarsınız.

 2. SA SCDC

  Fransa

  SA SCDC, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, bağcılık gereçleri, Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar, Mayalanma odası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orbais l'Abbaye, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SANGOI GREEN SRL

  İtalya

  SANGOI GREEN SRL, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. üzüm bağı kazıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collalto Di Tarcento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BRÜCHER KELLEREITECHNIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  BRÜCHER KELLEREITECHNIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Radevormwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EMRICH EDELSTAHLBAU GMBH U. CO. KG

  Almanya

  EMRICH EDELSTAHLBAU GMBH U. CO. KG, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Polch, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROFESSIONAL JMF MUSIC

  Çek Cum.

  PROFESSIONAL JMF MUSIC, yılında kurulan ve Sanat ve müzik kompleksleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Etkinlik pazarlama, Ticaret fuarları ve sergileri - stand tertibatları, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri, Etkinlik pazarlama, Ticaret fuarları ve sergileri - stand tertibatları, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 5, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. STRAZZARI SRL

  İtalya

  STRAZZARI SRL, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap makineleri, üzüm fıçısı, tarım römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osteria Grande, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. G. WEIN GMBH & CO.KG

  Almanya

  G. WEIN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bönnigheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BI.VI. IRRORAZIONE SNC

  İtalya

  BI.VI. IRRORAZIONE SNC, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, bitki sağlığı çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Preganziol, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DRUECK GMBH & CO KG

  Almanya

  DRUECK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niederahr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VIGNA TECH S.R.L.S

  İtalya

  VIGNA TECH S.R.L.S, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Metal direkler, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOVI

  Almanya

  TECNOVI, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yemi, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MOWEIN GMBH

  Almanya

  MOWEIN GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çiftlik hayvanları yemi, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pellingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FERDINAND PRÜCKLER

  Avusturya

  FERDINAND PRÜCKLER, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenlois, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. ZEHETNER GES.MBH

  Avusturya

  ZEHETNER GES.MBH, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hollabrunn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. DI.V.I.N

  Fransa

  DI.V.I.N, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eysnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. OENO-PÔLE SÀRL

  İsviçre

  OENO-PÔLE SÀRL, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursins, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. EVERINTEC GMBH

  Almanya

  EVERINTEC GMBH, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eczacılık ürünleri, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eczacılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. NIKEMA FRANK NIESEN

  Almanya

  NIKEMA FRANK NIESEN, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Platten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BLANCHE CONSULTING

  Almanya

  BLANCHE CONSULTING, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SOCIETE CIVILE D EXPLOITATION DU CHATEAU BEAUMONT SCA

  Fransa

  SOCIETE CIVILE D EXPLOITATION DU CHATEAU BEAUMONT SCA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, bağcılık, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cussac-Fort-Médoc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PETER ACKERMANN OENOTECH GMBH

  Almanya

  PETER ACKERMANN OENOTECH GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zeltingen-Rachtig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OESTREICH GMBH

  Almanya

  OESTREICH GMBH, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Biyoteknoloji, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Eczacılık ürünleri, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Biyoteknoloji, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Eczacılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bensheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OENORIEFLIN E.K.

  Almanya

  OENORIEFLIN E.K., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vogtsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DIETER HÖHNLE KELLEREIMASCHINEN

  Almanya

  DIETER HÖHNLE KELLEREIMASCHINEN, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neckarsulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AGRISTELLA

  İtalya

  AGRISTELLA, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiçek yetiştiriciliği bahçecilik için direkler, işlemli ağaç direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barletta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MICHAEL PAETZOLD

  Fransa

  MICHAEL PAETZOLD, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cadaujac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. MARKETBOOK DEUTSCHLAND

  Lüksemburg

  MARKETBOOK DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. tarım malzemeleri, arazi düzeltme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayl, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. PETERSIME

  Belçika

  PETERSIME, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yumurta kümes hayvanları, yumurtaların kuluçkaya konulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zulte, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. SARL JGC

  Fransa

  SARL JGC, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, bağcılık gereçleri, Şarapçılık materyelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blanquefort, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz